SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jiná by mě kontaktovala – tahle prostě ne

+2
SomeoneCZ
generalissimuss
6 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Jiná by mě kontaktovala – tahle prostě ne - Stránka 3 Empty Re: Jiná by mě kontaktovala – tahle prostě ne

Příspěvek pro hokejista666 Thu Jul 03 2008, 12:52

Ad Generalissimus: My jsme každý jiný, proto je pro mě tohle asi těžko pochopitelné, já mám ambice být dobrý ve vědě, měl jsem ambice být špičkový sportovec, dnes už tedy „špičkový“ na tom levelu na kterém hraju, ale ohledně žen tam tu ambici prostě nevidím, není to pro mě motivace, stačí mi v podstatě jedna partnerka, pár dalších jako stafáž do publika a dál mi to přijde jako ztráta času …. .



Ad chorobné bání žen – zajímavé, já jsem ve svém životě vypozoroval určitý cyklus o třech dějstvích

1. Jsem v pohodě, mám LTR, v zásadě jsem spokojený, kolem mě spousta žen.

2. LTR skončí, já nemám na ženský náladu, potřebuji si od nich odpočinout, ponořím se do studia, vědy a dalších intelektuálních aktivit. Kolem mě žádné ženy i když jsou nemám zájem, zajedu do svého světa, nemám potřebu se s někým bavit.

3. Období odpočinku končí a já cítím, jak v žilách začíná kolovat čím dál více testosteronu, začínám chodit mezi lidi, blbnu s kamarádkama a postupně se to všechno stupňuje, testosteron stoupá, mě hrabe a začínám hrabat na každou Laughing . Stává se ze mě hladový vlk, zvíře, které když zachytí pach pěkné samičky, tak začne šílet Laughing . Intelektuální aktivity jdou do kopru Crying or Very sad , za to ve sportu jsem ve špičkové formě santa . Kolem mě spousta žen, mám zájem vybírám a přebírám. No a když jsem v největším rozletu a rozmachu, vše se posouvá do fáze 1.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Jiná by mě kontaktovala – tahle prostě ne - Stránka 3 Empty Konec

Příspěvek pro generalissimuss Sat Dec 06 2008, 21:16

Po 11 měsících jsem vztah ukončil.

Dotyčná mne začala nudit, na mé straně vyprchala erotická vášeň. Pokud jsem si měl možnost vyzkoušet v tomto vztahu Teorii zájmu, dá se říci, že až do samotného rozumného dna. Byla to velmi zajímavá, pro mne velmi vlivná zkušenost.

Protože Teorie zájmu zjevně funguje i obousměrně, pozoroval jsem i vlastní reakce na její podněty a samozřejmě zvýšení/snížení mého zájmu o ní.

Uvědomil jsem si, že to co stalo (se mnou), odpovídá tomuto obrázku:

Jiná by mě kontaktovala – tahle prostě ne - Stránka 3 Hystrelcz
SomeoneCZ napsal:Obvykle se kreslí smyčka, protože změna zájmu není pouze funkcí času, ale také investovaných prostředků – tj. snahy zvýšit její zájem. My si však dopřejeme luxus a nakreslíme je pouze v závislosti na čase. Co získáme, je možný průběh jejího zájmu, kdy se do něj nejprve zamilovala, ale on to následovně tak podělal, až poslal její osobní zájem pod nulu.
(Scramjet)

Zajímavé je si něco vyzkoušet na vlastní kůži, pozorovat to v osobní praxi.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Jiná by mě kontaktovala – tahle prostě ne - Stránka 3 Empty Re: Jiná by mě kontaktovala – tahle prostě ne

Příspěvek pro generalissimuss Tue Mar 17 2009, 04:06

generalissimuss napsal:Byla to velmi zajímavá, pro mne velmi vlivná zkušenost.
Ani jsem netušil, že testování TZ bude i nadále pokračovat. Po 3 měsících jsme navázali spolupráci a děláme na jednom projektu. Aby těch shod nebylo málo, cca měsíc spolupracuji s ženou, se kterou jsem se rozešel před 6-ti lety - s tou jsme také rozjeli jeden dlohodobý projekt.

Obě jsou vynikající, spolehlivé a invenční spolupracovnice k pohledání, plus dotáhly ještě skvělé lidi do týmů.

Ale proč píšu o TZ? Ověřil jsem si na vlastní kůži, že je nemožné vzkřísit vztah (signály zájmu z jejich strany jsou, ale nepokouší se o nic), když se zájem jednou jedinkrát dostane pod nulu. Pro mne to budiž praktickým ověřením, že nemá smysl usilovat o tu, která o mě nemá zájem. Není cesty zpět, zájem nevystoupá.

Ani za okolností, kdy vidím jejich akce, jak kvalitní ženy jsou, mohu si jich vážit a mít rád pro spoustu věcí. Ale už ne jako milenky.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Jiná by mě kontaktovala – tahle prostě ne - Stránka 3 Empty Re: Jiná by mě kontaktovala – tahle prostě ne

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru