SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

seduction-school

+5
hokejista666
ivanhoe
Lvíče
SomeoneCZ
Wipe
9 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

seduction-school Empty seduction-school

Příspěvek pro Wipe Wed May 20 2009, 22:30

Tak jsem trochu pátral jestli jsou u nás také nějaké kurzy svádění a našel jsem http://www.seduction-school.cz nevim co si o tom mám myslet, protože ty ceny za kurzy se mi zdají celkem přemrštěný. Má s tím někdo nějaké zkušenosti? Díky

Wipe

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 1
Points : 23
Registration date : 17. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Re: seduction-school

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu May 21 2009, 12:37

  • Víš, že kdy chceš, ženu tak ji musíš nějak oslovit?
  • Víš, že když jí chceš pozvat na rande, chce to nějaký kontakt, nejlépe telefon?
  • Víš, že když si ji chceš, získat, je dobré ji rozesmát a nevykládat depresivní věci?
  • Víš, že když s ní chceš ve vztahu spát, je dobré včas (1. rande) začít pusou?
  • Víš, že se nemáš vnucovat, pořád ji nekontaktovat a mít vlastní život?
  • Víš, že když si povahově nesednete, tak to nebude fajn?
  • Víš, že mají rády semtam romantiku a hlavně samostatného chlapa?
  • Víš, že Tě každá nemusí chtít?
  • Víš, že vztah vyžaduje kompromis a nenechat sebou orat?
Jakýkoliv kurz svádění vidím jako předražený, pokud dokážeš přijít na výše uvedené. A navíc to funguje i do vztahu.

Už jsem tu několikrát ukázal, jaké zásadní nesrovnalosti jsou v Pickupu. Myslet si, že se najednou nějak záhadně vyřeší, protože jde o kurz, je naivní, v horším případě i zoufalé. Většina mužů Pickup ani nezná a má dlouhodobé vztahy - tj. ženy je chtějí. To je prostě realita, ať už vám pickuperští guru vykládají, co chtějí. Takže hodně štěstí při nákupu dobrého pocitu z toho, že používáš Pickup.


Doplním to ještě o jeden psychologický poznatek k prodeji. Některé zboží se prodává špatně, pokud se zákazníkovi zdá příliš levné. Zdraž ho, bude si myslet, že je to OK a tržby se zvednou. Zdraž ho ještě víc úměrně tomu, jaký zázrak slibuješ, a pořád to budou kupovat. Na funkčnosti zboží to vůbec nezávisí. A z pohledu spotřebitele si uvědom, že nekupuješ věc, ale platíš za službu!
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Re: seduction-school

Příspěvek pro Lvíče Thu May 21 2009, 13:03

Jediné, za co bych si uměl představit, že je rozumné nějaké peníze v tomhle ohledu investovat, je profesionální poradenství ve "stylistice" - co udělat se vzhledem, jak se oblékat, jak držet tělo vestoje, vsedě... Tohle jsou věci, co jdou mimo chápání hodně mužů. Ten zbytek viz odpověď Someona.

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty nevidím to tak černě

Příspěvek pro ivanhoe Thu May 21 2009, 13:26

Podle mě problém současných tendencí ve svádění (pickup) je, že se snaží muže něco naučit. Muži nepotřebují nic naučit, ale spíše odučit (!!!) Pokud se někdo snaží "studovat" pickup sám, nabyde dojmu, že má být při svádění jiný, než je normálně, protože pouze tak bude pro ženy přitažlivý. Pokud se někomu zrychluje tep a klepou se mu ruce, když se blíží žena, nebo neví, o čem si s ní má povídat, nedokáže si představit sex s ní, často se zamilovává, pak mu nepomůže to, že si nastuduje nazpaměť nějaké knihy, ale musí změnit sám sebe, svoje nesprávné názory a přesvědčení (které možná má zaryté hluboko v nevědomí a nedokáže se k nim dostat). V tom vám velmi pomůže nějaký instruktor (psycholog, zkušený kamarád atd..)

Kolik jste ochotni zaplatit za to, že budete po zbytek života šťastnými? Smile Deset, sto tisíc, milion? Tyto kurzy bych nezatracoval, mohou vám ušetřit spoustu času a námahy. Možná vám pomohou (uspokojí vás) víc než nové auto nebo dovolená u moře. Našel jsem další zajímavou věc - http://www.nlp.cz/ . Osobně nemám s kurzy žádnou zkušenost, ale kdybych na to měl peníze, možná bych teď byl někde dál. Hlavně se prosím nepouštějte do nějaké scientologie.

ivanhoe

Poeet p?íspivku : 23
Age : 33
Reputation : 0
Points : 28
Registration date : 21. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Re: seduction-school

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu May 21 2009, 13:57

Jj, vystihl jsi to - chce je to odučit představy, které nefungují. Alias je naučit kriticky myslet. Jenomže, když to lidem nejde, často neví, co se vlastně mají naučit a tak jsou ochotni se učit cokoliv.

Ohledně, linku na nlp, tam je to úplně jasné. Jde o kurzy neuro-lingvistického programování, což je jeden ze základních kamenů právě i Pickupu. Ve skutečnosti neexistují žádné vědecké důkazy o tom, že by NLP fungovala. Takže ji se zdravým rozumem nelze považovat za funkční. Jenom na blogu, v seznamu literatury, jsou k tomu uvedeny dvě knížky - 117 a 118. NLP byla publikována Brandlerem v roce 1975 jako funkční. S přehledem je to dnes už více než třicet let, během nichž se tato tvrzení nepodařilo prokázat. Pouze se dokázalo, že fakta o její účinnosti byla zkreslená - např. právě Heap a Druckman. Jedním ze základních znaků pseudovědy je to, že nedochází k pokroku, který nutně obnáší důkazy jejích tvrzení.

Krátký popis v češtině najdete ve slovníku na Sysifovi. Pěkný popis, o čem takové kurzy NLP a NLP vlastně jsou, je v angličtině na Skepdic.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Re: seduction-school

Příspěvek pro Wipe Thu May 21 2009, 18:06

SomeoneCZ napsal:

  • Víš, že kdy chceš, ženu tak ji musíš nějak oslovit?
  • Víš, že když jí chceš pozvat na rande, chce to nějaký kontakt, nejlépe telefon?
  • Víš, že když si ji chceš, získat, je dobré ji rozesmát a nevykládat depresivní věci?
  • Víš, že když s ní chceš ve vztahu spát, je dobré včas (1. rande) začít pusou?
  • Víš, že se nemáš vnucovat, pořád ji nekontaktovat a mít vlastní život?
  • Víš, že když si povahově nesednete, tak to nebude fajn?
  • Víš, že mají rády semtam romantiku a hlavně samostatného chlapa?
  • Víš, že Tě každá nemusí chtít?
  • Víš, že vztah vyžaduje kompromis a nenechat sebou orat?

Tohle všechno z předchozích zkušeností vím, nebo přinejmenším tušim. Skoro u všech otázek bych se mohlo zeptat, ale JAK to mám udělat? Nikdo mě to nikdy a nikde neučil. Cesta pokusu a omylu je dlouhá a velmi trnitá. Poté co jsem objevil TZ už tak nějak chápu jak na to. To samé však u PU . Samozřejmě, že jsou mezi TZ a PU rozdíly, které vidim hlavně v tom, že PU je podle mého názoru zaměřen převážně na ONS a TZ na LTR. Všude možně je plno teorie jak, co , kdy a kde dělat, ale je to jen teorie. Proto jsem chtěl vědět jestli někdo ty kurzy už nezažil a zdali tam je teorie převedena v názorných ukázkách do praxe.

Wipe

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 1
Points : 23
Registration date : 17. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Re: seduction-school

Příspěvek pro hokejista666 Thu May 21 2009, 18:39

Zajímavé, ten link na NLP bych úplně nezatratil, tam aspoň píší, kdo ty semináře vede, ale seduction-school na mě působí jako podvod, protože se pod to nikdo nebyl schopen a ochoten podepsat jménem.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Re: seduction-school

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu May 21 2009, 18:58

2 Wipe
Praktická ukázka nic nezmění na tom, že teorie, které má dostát, nefunguje. Udělej to jednoduše, nekomplikuj si to bůhví kolika pravidly a omezeními. Chci ji pozdravit? Řeknu jí ahoj a kašlu na to, jestli se k ní blížím v úhlu 30 stupňů, jestli má tričko barvu gradientu 0xAF0000 - 0x742020. Řadě lidí se nedaří, protože si zbytečně komplikují život bůhví kolika pravidly. To je pořád řečí, na otevřených fórech, jak to lidi čtou a nic nedělají... možná, že dělali a zkusili těm pravidlům dostát. Akorát si ti tišší chlapci možná nechali pro sebe, že ve skutečnosti dopadli jako greenhorn.

Viz článek o výši zájmu na blogu, nevymýšlej nic komplikovaného, udělej si ke každému setkání seznam toho, co jsi zkusil, jaké byly odezvy a jak se dále vyvíjel její zájem. A pak si vybereš to, co fungovalo nejlépe.

Ke každému pravidlu si můžeš udělat vzorový příklad v praxi, ale to jsou buď selektivní důkazy, anebo nejsi schopen vyloučit, že ve skutečnosti šlo o důsledek něčeho jiného. Takhle Ti je praktická ukázka k ničemu s vyjímkou toho, že Ti možná zvedne sebevědomí, že můžeš mít úspěch u žen. Což je tedy platné... jestli Tě nikdy žádná nechtěla.


2 hokejista666
Pod Napojením je taky podepsán konkrétní člověk Wink Smile

Mimochodem, když používáš tak silná slova, už jsi viděl love masters.cz?
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Re: seduction-school

Příspěvek pro hokejista666 Fri May 22 2009, 15:00

To nejsou silná slova, na tom co jsem napsal trvám, protože to považuji za názor, který přesně popisuje způsob podnikání vlastníků obou Tebou uváděných webů. Je jasné, že pokud má někdo zájem o seriózní business, pak si bude budovat jméno, značku a bude se snažit ji uvést do širokého povědomí. Kdo svůj brand maskuje, asi nemá moc velký zájem o nějaké seriózní podnikání.
Konkrétně, za seduction-school se skrývá člověk jménem Vladimír Hujer, nechápu, proč není podepsán na webových stránkách, když jinde na webu se pod reklamní články podepisuje.
Pod lovemasters.cz se skrývá kdosi jménem Sámer Subhe, zda se jedná o pseudonym, či reálné jméno nejsem schopen verifikovat.
A proč píšu o podvodu? Je evidentní, že oba weby nabízí službu za úplatu, v takovém případě mají poskytovatelé těchto služeb za povinnost uvádět minimálně jméno/firmu, adresu, sídlo či místo podnikání a IČO, pokud tak nečiní, hrozí jim minimálně 50.000,- pokuta. Pokud na to nemají živnostenský list, následky mohou být ještě mnohem horší .... .
Obsahově jsem to vůbec nezkoumal, výše uvedené mi stačí k tomu, abych si vytvořil jasný názor.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Re: seduction-school

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri May 22 2009, 15:45

Hm, tak popravdě řečeno, když slyším Vladimír Hujer, vybaví se mi švestičky, pane profesore Smile Jednu chvíli jsem se dokonce zamýšlel, zda nám tu nepobíhá jako mike.

Silná slova jsou uvedena z toho důvodu, že formální pochybení není podvod. Tedy, dokud v tom příslušným orgánům neprokážeš patřičný úmysl. A ten bys v tomto případě dokazoval velmi těžko. Takže se teď chtě nechtě musím odvolat na stanovy fóra. Díky všem, že své názory, na které máte dle Ústavy právo, formulujete tak, aby neporušovaly platné zákony.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Re: seduction-school

Příspěvek pro hokejista666 Fri May 22 2009, 16:32

Napsal jsem svůj subjektivní názor. Samozřejmě jsem otevřen diskusi na toto téma a pokud dotyčný vysvětlí své důvody, a jeho vysvětlení bude důvěryhodné, rád změním názor.
Administrativní opomenutí je, pokud někdo neuvede IČO, pokud někdo neuvede žádné informace, pak to vypadá ne na administrativní selhání či opomenutí, ale jako úmysl.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Re: seduction-school

Příspěvek pro SomeoneCZ Sat May 23 2009, 13:42

Hmmm, tak v tuto chvíli se tam nalézají plné nacionále jedné fyzické osoby včetně platného IČ na uvedené jméno. Jsem úplně překvapen, jakou má Teorie zájmu a její fórum pozornost. Anebo nejsem? Smile


Mimochodem, ještě jedna rada k těm úvodem sděleným:
  • Skutečný gentleman, který může být ostatním za vzor, umí poděkovat.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Re: seduction-school

Příspěvek pro Eivind Thu Jun 25 2009, 14:26

Takže pro ty, co to zajímá: Včera jsem přes Skype mluvil se dvěma borci, kteří se o víkendu zúčastnili třídenního kurzu Clubgame. Z toho co říkali jsem získal pocit, že Hujerovo pojetí je vlastně vykradená Mysteryho Metoda říznutá DeAngelem a malinko upravená pro naše prostředí. Důraz byl tedy kladen především na rutiny. Oba kluci z toho byli spíše zklamaní. Byla tam přemíra teorie, a koučování v terénu (na které se nejvíc těšili) bylo jak šafránu. Lektoři údajně většinu večera strávili někde na baru a studentů si moc nevšímali. Suma sumárum, kurz v hodnotě bezmála 14 tisíc Kč patrně neodpovídá výsledkům, které bych za ty prachy očekával. Ale je to ze druhé ruky, prodávám, jak jsem nakoupil. Je možné, že někdo byl maximálně spokojen. 

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Re: seduction-school

Příspěvek pro Anderson Fri Jun 26 2009, 11:04

Eivind napsal:......kurz v hodnotě bezmála 14 tisíc Kč patrně neodpovídá výsledkům, které bych za ty prachy očekával. Ale je to ze druhé ruky, prodávám, jak jsem nakoupil. Je možné, že někdo byl maximálně spokojen.
Počítám, že lektoři určitě. Twisted Evil I kdyby tam měli jen ty dva jelimany, tak víkend za 14 papírů je pohádka.

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Placené kurzy

Příspěvek pro Bíbr Sun Jul 05 2009, 11:21

Pokud bych na nějaký seminář/kurz šel, pak spíš něco profi ohledně komunikace a né nějakej neověřenej seminář o svádění.
Dale Carnegie napsal dnes už klasickou knihu "Jak získávat přátele a působit na lidi," kterou doporučuju přečíst každýmu :-) Jeho společnost dělá kurzy: carnegie.cz
Takže pokud bych někam šel, tak sem. Kurzy jsou na tom cenově stejně, jako kurzy svádění (ty český, zahr. kurzy svádění jsou dražší, ale taky snad víc profi).
Připadá mi, že kurzy o svádění jsou na tom jako seznamky. Vydělávaj na představě, že holka do života je jako instantní kafe - zaplatíš pár korun a dostaví se. Jenže je to jako s tim instantim kafem - cosi se dostaví, ale od kvalitní pravý kávy to má daleko asi jako letadlo od bagru :-)

Bíbr
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Re: seduction-school

Příspěvek pro SomeoneCZ Sun Jul 05 2009, 13:56

Carnegie.cz - O nás napsal:Co získáte absolvováním kurzů Dale Carnegie Training® ?
  • positivní myšlení jako zdroj energie
  • komunikační dovednosti, které jsou základním předpokladem úspěchu v životě i v práci
  • schopnost motivovat sebe i druhé
  • řadu dovedností v oblasti vedení lidí, profesionálního prodeje, prezentování, týmové práce, péče o zákazníky

Výborně, positivní myšlení jako zdroj energie. Tak fajn, lidské tělo získává potřebnou energii zpracováním přijaté potravy a jelikož oni jsou schopni získat energii myšlením, tak ať přestanou jíst. Jestli mají pravdu, vůbec nic se jim nestane Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty seduction kurzy

Příspěvek pro Martin Mon Jul 06 2009, 13:41

Tak jsem byl také na kurzu seduction school a to teď 27.6 a mám pro Vás tedy také několik postřehů:

  • Základem je učení určitě podobné Mysteryho metodě, ale ačkoli MM znám, bylo tam pro mne dost nových věcí, které ve výsledku skutečně mohou mít velký vliv.
  • Učení je hodně upraveno pro mentalito českých žen a na rozdíly je upozorňováno, což je milé
  • Na kurzu nás bylo devět a tak jsem měl také trochu strach z klubu, jak už tu bylo popsáno, nicméně v klubu byli tři instruktoři a každý měl tedy tři studenty, kterým se skutečně věnoval. Já tady problém necítím.
  • Z devíti kluků na kurzu v závěru nikdo nevyužil možnosti vrácení peněz a všichni se shodli na tom, že jim kurz pomohl.

Ale mluvím jen za náš termín - jak probíhaly ostatní samozřejmě nevím. No a závěrem upozorňuji, že jediné, co mám se seduction-school společného je absolvování jejich kurzu.

Martin

Martin
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Re: seduction-school

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jul 06 2009, 14:45

No, a já Tě v dobré víře nejprve upozorním, že se pohybuješ na hraně pravidel pro vkládání příspěvků. Konkrétně,
jakýkoliv pokus, udělat si tu reklamní kampaň - objektivní popis zkušeností s konkrétním výrobkem je OK

Za druhé, Eivind tu má nějakou reputaci a důvěryhodnost. Jestli chceš, aby byl Tvůj anonymní příspěvek brán seriózně, odstraň následující nedostatky:
  • Používání vágních termínů jako "dost nových věcí" a "mohou mít velký vliv", které vyvolávají Forerův efekt. Buď konkrétní.
  • Vynech i další efekty známé Cold Readingu, jako je např. Greener Grass, což se v Tvém příspěvku týká mentality českých žen.


A za třetí, ujišťování, jak s nimi nemáš nic společného, můžeš zcela klidně vynechat. Nás totiž objektivně zajímá konkrétní přínos. A proto chceme slyšet konkrétní věci, ne vágní tvrzení a spol. - viz za druhé.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty seduction kurzy

Příspěvek pro Martin Mon Jul 06 2009, 15:04

OK, protože jako anonymni uživatel nemohu příspěvek editovat, posílám jako nový:

Základem je učení určitě podobné Mysteryho metodě, ale ačkoli MM znám, bylo tam pro mne dost nových věcí, které ve výsledku skutečně mohou mít velký vliv.
Nové pro mne bylo například použití diskvalifikace a kvalifikace - do té doby jsem vůbec nepoužíval a například kvalifikace je dobrým můstkem k izolaci. Ale to může být pro každého individuální a nekdo to třeba používá. Dalším přínosem pro mne bylo používání KINa a e jeho escalace.

Učení je hodně upraveno pro mentalito českých žen a na rozdíly je upozorňováno, což je milé
Co se týče mentality českých žen, je toho více ale mám-li zase být konkrétní, nejvíce rozdílů se týkalo oslovování. V USA, kde tyto metody vznikly, je normální, že se cisí lidé baví. U nás ne, a je tedy třeba aby indirect opener byl mnohem více autentický a splňoval určitá kritéria věrohodnosti - ale to by bylo spíš na samostatný článek než na příspěvek hodnotící seduction school

Na kurzu nás bylo devět a tak jsem měl také trochu strach z klubu, jak už tu bylo popsáno, nicméně v klubu byli tři instruktoři a každý měl tedy tři studenty, kterým se skutečně věnoval. Já tady problém necítím.
Hmmm, tady nemám co dodat - je to můj pocit a přijde mi už dost konkrétní.

Z devíti kluků na kurzu v závěru nikdo nevyužil možnosti vrácení peněz a všichni se shodli na tom, že jim kurz pomohl.
Stejně tak tady. Možná to zní jako reklama, ale pokud se bavíme o hodnocení kurzů, tak podle mne to sem patří ...

Jinak pokud by někoho zajímal názor dalších studentů, tak je možné je kontaktovat na foru seduction school - snad jsem tímto zase něco neporušil. Jinak chápu, že moje důvěryhodnost je asi malá v porovnání s někým, kdo sem píše, ale o to nejde. Píšu co jsem zažil a navíc ten původní autor má přeci zvé znalosti zprostředkovaně ... Tedy od někoho koho ani neznáme.

Ale tvé fórum čtu docela dlouho a vím, jak to tu chodí a že určitá pravidla máš. A také že mají svůj význam, proto chápu Tvé připomínky.

Martin
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Re: seduction-school

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jul 06 2009, 15:54

No těbůh, jestli jsi za tohle dal 13 800 Kč Shocked Mimochodem, kino vždy není nejlepší nápad a diskvalifikace... Raději si důkladně prostuduj celý blog, najmě řeč těla a Pickup vs. The System.

Že u nás není normální, aby se spolu cizí lidé bavili, to už jsem slyšel několikrát*. Ale ještě nikdy jsem to na vlastní oči neviděl. Jediné, co jsem viděl, byli nesmělci, kteří se prostě neodvážili, anebo se přitom chovali divně. Ale nikdy jsem nezažil ani náznak údivu nad tím, že se s ní bavím.

Nemluvě o tom, že pokud chce, tak pomůže i kdyby bylo všem na míle okolo jasné, že ptaní se např. cesty na poštu, nebo kolik je hodin, je nebetyčná zástěrka pro oslovení. Řekněte "pápá" podmínce věrohodnosti Smile

*Je zajímavé, že se nevybavuji, že bych o tom kdy slyšel i od někoho jiného, než jenom od podobných odborníků, nebo lidí, kteří se jejich tvrzeními zkoušeli řídit.

PS: "mnohem více autentický a splňoval určitá kritéria věrohodnosti" je dosti vágní Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty seduction kurzy

Příspěvek pro Martin Mon Jul 06 2009, 16:15

Nejde ani tak o studium - měl jsem toho prostudovaného dost, ale nějak se mi to nedařilo aplikovat a uvést do praxe. Z mého pohledu je prostě někdy dobrý, když Tě někdo zkušený pozoruje a vede. A v tom vidím přínos. Otázka ceny je pro každého asi individuální. Mne například nedělá problémy za to ty peníze dát, místo toho abych se další rok trápil čtením knížek. Ale kdybych na to musel šetřit, tak bych asi také víc přemýšlel.

To co jsem napsal byly pouze příklady, kdy to bylo nové a chápu, že každý na to může mít jiný názor - tím spíš, dostaneme-li se do řešení rozdílů mezi pickupem a TZ. Ale to už se asi řeší jinde. No nic - Chtěl jsem jen říct, že za sebe jsem rád, že jsem za to ty peníze dal.

Martin
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Re: seduction-school

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jul 06 2009, 19:27

Sebedůvěra je důležitá, takže budiž Ti dobrý pocit přán. Avšak nevyslovenou domněku, že šlo o něco víc, než jen o nákup dobrého pocitu, jsi zatím ničím nepodložil.

Takže mě by třeba následně zajímalo, jak zajistili, že nedochází k placebo efektu, Rosenthalovu efektu* a k efektu chytrého Hanse. Samozřejmě, že nečekám, že mi na tohle Martin odpoví. To už by zřejmě do diskuse musel přispět některý z jejich profesionálních instruktorů Smile

*Pamatujete si na The Game [35]?
Style napsal:Suddenly, Mystery and Sin ended their huddle. Mystery broke into a wide smile and looked straight at me.
"You're one of us." he said. "You're going to be a superstar."
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Kurzy svadeni

Příspěvek pro Martin Mon Jul 06 2009, 20:01

Takže mě by třeba následně zajímalo, jak zajistili, že nedochází k placebo efektu, Rosenthalovu efektu* a k efektu chytrého Hanse. Samozřejmě, že nečekám, že mi na tohle Martin odpoví. To už by zřejmě do diskuse musel přispět některý z jejich profesionálních instruktorů Smile
No, to je zajímavá myšlenka - placebo efekt by šel vyloučit snad pouze pořádáním paralelních kurzů na dostatečném vzroku lidí, kde by se ale školilo něco, co nefunguje a pak se porovnávaly výsledky. Ale můžu to na jejich fóru položit jako dotaz Smile

Martin
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Re: seduction-school

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Jul 14 2009, 12:31

A odpověď zní?
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Skola svadeni

Příspěvek pro Michaela Fri Sep 11 2009, 23:18

Musím říci bravo. Takhle se podniká. Je zajímavé, co všechno autoři projektu "Škola svádění" umí nabídnout. Jak říká jedna má dobrá přítelkyně: "Nikdo Ti nemůže dát, co já Ti všechno můžu slíbit."

A tak mi jen padlo do oka (na stránkách Seduction school v rozhovoru se zakladatelem školy - předpokládám panem Hujerem), že kurzy mimo jiné nabízí také kompletní změnu osobnosti. Ta jejich zázračná metoda aplikovaná v jednotlivých kurzech by mne vážně zajímala. Jistě je nemorální nechávat si ji pro sebe. Jak by se ulevilo dnešním psychiatrům a psychologům (a dalším), kdyby jen mohli třeba člověka s poruchou osobnosti (nebudu tu troškařit) poslat k panu Hujerovi na kurz a on by z něj udělal "zdravého" jedince. Apeluji na svědomí pana Hujera!

Druhá věc, která mne na stránkách Seduction school zaujala, je neochota "prozradit" totožnost jednotlivých lektorů. Před čím je/se asi pan Hujer chrání? Já jen vím, že pokud hledám školu, která mi má poskytnout jakékoli vzdělání, pak na kvalitu výuky usuzuji právě na základě odbornosti a zkušeností jednotlivých lektorů. Obávám se tak, že škola, která odmítná poskytnout byť jen základní informace o lektorech, má co skrývat. A dále se obávám, že v případě Seduction school to skrývané může být právě (nedostatečná či neodpovídající) kvalifikace - příslušné vzdělání a zkušenosti - lektorů.

Takže na kvalitu kurzů poskytovaných Seduction school můžeme usuzovat pouze z ceny kurzů, a to na základě předpokladu přímé úměrnosti mezi cenou a kvalitou. Chytré, že? Chce se Vám také pogratulovat těm, kteří se na základě minima informací chtějí do kurzů přihlásit?

Tu omáčku okolo, kterou Seduction school na svých stránkách okouzluje potenciální klienty, bych volila jako kritérium kvality číslo dva. Někdo z autorů obsahu stránek si již všimnul, že naprosto chybí fakta? Autoři projektu vycházejí z amerických teorií a škol? A následují jakési guru? To žádná z těch škol nemá název? Ani žádný guru nemá jméno? Tento závažný nedostatek nelze opravdu skrýt ani pod ochranu know-how. Jak mám jako případný zájemce o kurz svádění vědět, zda si vše pan Hujer a spoluautoři pouze "nevycucali z prstu"?

No a nyní můžeme přistoupit ke kritériu čislo tři - ano, zkušenosti absolventů na stránkách nechybí. Pravda. To by mne, váhající a pochybující bytost, mělo dostatečně přesvědčit. Pokud ovšem věřím, že nejde o imaginární spokojence. Ale já nebudu přeci stoprocentní skeptik a uvěřím. Spokojenost absolventů se mi může pozdávat dostatečně objektivním měřítkem. Jenže - vždycky je tu nějaké ale. Tuším, že "doporučenky" absolventů nespokojených se asi na stránky Seduction school jen tak nedostanou. To by asi nebyl dobrý marketingový tah, že jo?

A tak ještě jednou gratuluji panu Hujerovi. Nač se trápit nějakou morálkou, když penízky se lépe sypou bez ní. A profesionality - i bez té to jde, že?

Michaela
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

seduction-school Empty Re: seduction-school

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru