SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otevření setu

3 posters

Goto down

Otevření setu Empty Otevření setu

Příspěvek pro ivanhoe Sat May 16 2009, 17:32

Ahoj, zrovna včera jsem otevřel 3set, předtím v minulosti také pár setů. S tím by problém nebyl, ale dost často se mi stává jedna nepěkná věc. Nejvíce aktivní, komunikativní a zaujatou je právě ta nejošklivější holka ze setu tzv. "warpig" Very Happy (NG 5-6). Vyptává se mě na všechno možné, dotýká se mě + spousta dalších IOI. Klidně by mi dala číslo, pusu a i něco víc (tím myslím jako že už v minulosti dala, není to moje naivní představa Cool ).
Ty ostatní sice občas prohodí slůvko, občas se usmějí, ale jinak jen mlčí a koukají po okolí. Možná se jím taky líbím, možná jsou do mě po uši zamilované, ale asi to nechtějí kámošce kazit, nebo zkrátka chtějí něco víc.

Co tedy dělat? Začít prozkoumávat tu hezčí, pozvat si ji někam stranou, zároveň nebýt nezdvořilý ani arogantní k té aktivní, která se mi už "otevřela"?

Při tom všem si držím state of mind - otevřený, hravý, zvědavý, mám pod kontrolou svoji energii a nic mě nemůže překvapit.

Díky za rady a názory, btw. mám ženy (holky, dívky, slečny) rád I love you

ivanhoe

Poeet p?íspivku : 23
Age : 33
Reputation : 0
Points : 28
Registration date : 21. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Otevření setu Empty Re: Otevření setu

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon May 18 2009, 16:21

Jenom jestli si Tě ta jedna nezabrala jako potencionální kořist a ostatní jí Tě jako kamarádce dopřejí. Kdyby do Tebe byly po uši zamilované, tak si nebudou hrát na letovou kontrolu (koukat, kde co lítá) a usmály by se více než občas.
ivanhoe napsal:Co tedy dělat? Začít prozkoumávat tu hezčí, pozvat si ji někam stranou, zároveň nebýt nezdvořilý ani arogantní k té aktivní, která se mi už "otevřela"?
Asi tak. Taky by holky mohly držet basu, když bys rovnou NG odmítnul. Pokud je moje výchozí podmínka správná, pak je nejlepší, když se Tě NG vzdá, protože to nikam nevede, anebo se některá přestane držet zpět ze stejného důvodu a dá Ti signál. Třeba právě někde v ústraní bez NG.

V současné chvíli bych řekl, že se snaží udat hůře vypadající kamarádku a Ty se jim v tomto ohledu jevíš perspektivní. Jinak by vůči Tobě byly aktivnější.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Otevření setu Empty Re: Otevření setu

Příspěvek pro hokejista666 Fri May 22 2009, 15:07

Podle mě je kouzlo nkde jinde, je třeba zaujmout celý set. Chápu, že tohle je jednoduché říct, ale těžší uskutečnit, ale začni se klidně bavit s NG a postupně zapojuj do hovoru další a další. Someone zmiňuje ženskou loajaloitu, ale pokud se budeš líbit i dalším holkám, tak Tě rozhodně z nějaké loajality nepřenechají NG, takhle to nefunguje. Naopak, čím víc holek z jednoho setu okouzlíš, tím víc stoupne Tvoje cena a navýší se jejich zájem Wink.
Takže sbalit celý set najednou a na konci vybrat vítězku souboje o Tebe Laughing.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Otevření setu Empty Re: Otevření setu

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri May 22 2009, 15:16

hokejista666 napsal:pokud se budeš líbit i dalším holkám, tak Tě rozhodně z nějaké loajality nepřenechají NG, takhle to nefunguje. Naopak, čím víc holek z jednoho setu okouzlíš, tím víc stoupne Tvoje cena a navýší se jejich zájem Wink
To je ten trik současné situace. Je ta loajalita v současné chvíli nic nestojí. Jestli se dívají okolo, kde co lítá, tak nemají pocit, že o něco přicházejí, respektive že by mohly o něco přijít.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Otevření setu Empty set

Příspěvek pro ivanhoe Sat May 23 2009, 11:28

No, jednalo se o dívky 17 - 22 let, takže si asi ještě nedokáží říct, co přesně chtějí a o co jim jde a dokáží být loajální (nezradí svou kámošku, protože jim na ní velmi záleží).

Ty HB kolem ani tak nekoukají okolo, spíše se cítí být trochu stranou, jako by chtěly něco říct. Samozřejmě nikam neodcházejí. Mimochodem, párkrát se mi stalo, že holka, která se se mnou baví nejmíň, otáčí se pryč, když se na ní podívám, nikdy mě nepozdraví a je nejméně aktivní (často o ní ani nevím) tak je úplně totálně zamilovaná, a asi se bojí, aby to nevyšlo najevo (zase mám na mysli mladé holky). Takže chlapi - otevřete oči, uši a nos, a všímejte si věcí kolem vás!

Ale jinak díky, myslím, že jsem to už pochopil Smile

ivanhoe

Poeet p?íspivku : 23
Age : 33
Reputation : 0
Points : 28
Registration date : 21. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Otevření setu Empty Re: Otevření setu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru