SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Překážky (kamarádky Cíle)

5 posters

Goto down

Překážky (kamarádky Cíle) Empty Překážky (kamarádky Cíle)

Příspěvek pro Eivind Tue Apr 21 2009, 17:23

Nazdar! Potřebuju nějaké postřehy. Stalo se mi v posledním měsíci, kdy jsem aproučoval na diskotékách a na zábavě zhruba ve čtyřech aproučích z deseti toto: Oslovím babu (většinou názorový otvírák), chvíli s ní kecám, zdá se, že se zahákla. V tom se objeví její kamarádky (jedna nebo dvě) a táhnou ji pryč. Holka ale nikdy vyloženě nezdrhala, jako by ji spasily, naopak ještě třeba dokončila myšlenku a pak až se nechala odtáhnout. Takže mě zajímá, jestli je tenhle jev zcela běžný, anebo jestli se dá nějak omezit a co pro to můžu udělat. Díky předem za odpovědi.

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Překážky (kamarádky Cíle) Empty Re: Překážky (kamarádky Cíle)

Příspěvek pro Adina Tue Apr 21 2009, 19:18

Zdar! Smile Pokud se bavím s někým a přestane mě to bavit, tak navážu oční kontakt s kamarádkou ve stylu "pocem a zbav mě ho" (hlavně cizinců a hooodně opilých a nepřijemných mladíků) a kamarádka přijde a odtáhne mě jakože proti mé vůli. Nebo holt "sorry, ale fakt musim na wc". Pokud ale mám zájem a opravdu na wc musím nebo mě kamarádka doopravdy odtáhne proti mé vůli, tak si pak kluka najdu sama.

Adina
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Překážky (kamarádky Cíle) Empty Re: Překážky (kamarádky Cíle)

Příspěvek pro Scare Tue Apr 21 2009, 20:34

2 Eivind: Mel bys byt sam schopen rozpoznat, kdy se divka zacne nudit a bud s tim rychle neco udelat a nebo to leavnout.

Kdyz takhle kamaradky holku odtahnou, jak pise Adina, vetsinou to byva z nedostatecneho zajmu, ale v opacnem pripade Ti dotycna da najevo napr. duraznym EC nebo poseptanim neco jako "pak budeme pokracovat" ze to opravdu nemela v planu.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Překážky (kamarádky Cíle) Empty Re: Překážky (kamarádky Cíle)

Příspěvek pro Eivind Thu Apr 23 2009, 15:09

2 Scare: Tohle nebylo tak, že by vypadala znuděně nebo znechuceně. Stalo se to velmi rychle po aprouči už po několika větách. Hele, já nejsem žádnej opruzák, poměrně dobře poznám, že jí nejsem po chuti, tak na to seru a jdu. Není potřeba zbytečně zvyšovat negativní pocity. Ale v mnou popsaných případech se se mnou normálně začaly bavit, nijak jsem je nenutil.
Ale asi holt je to tak, jak píše Adina. Řeč těla studuju víceméně systematicky asi deset let, ale zřejmě jsem se ještě ani zdaleka nepřiblížil úrovni, na které jsou v tomhle HBéčka už v základní výbavě :-( Škoda, že tohle moc mezi náma klukama nefunguje. Já můžu kolikrát na kámoše koukat jak chci, ale nepochopí, že mi má jít pomoct do třísetu :-D
P.S. Co je to vlastně EC?? E-mail close to v tomhle případě asi nebude, což? 


Naposledy upravil Eivind dne Thu Apr 23 2009, 15:10, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Dodatečná otázka)

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Překážky (kamarádky Cíle) Empty 2 Eivind

Příspěvek pro generalissimuss Thu Apr 23 2009, 17:05

Jsou sice způsoby, jak této situaci relativně zabránit, např. mít s sebou winga, ale prioritnější je pro mne "zůstat v energii".

Nemá-li zájem, nebo už je pryč, okamžitě oslovit jinou, anebo si jít popovídat s chlápkem vedle. Má to dvojí smysl:

1/ Nedám si prostor k analýze (to až doma) - zastavit se, přestat komunikovat s ostatními, jít do nižší energie, popř. si snížit na ten večer sebevědomí.
2/ Nedám ostatním příležitost vidět, že "mě nikdo nechce"

Oba body značně přispívají k úspěšnosti při otvírání dalších setů.

Platí "čím líp, tím líp", "čím hůř, tím hůř"..


Jinak šířeji k Tvé otázce: Ačkoliv nerad aproučuji v klubech, diskotékách, apod. a ačkoliv i většina pickuperů provolává, že Mystery je mrtev, je překonán - já na Mystery method, popř. na Styleovu Hru nedám dopustit. Pokud jsem se držel postupu, fungovalo to.

Fajn jsou také videa Badboye, je opravdu co zkoušet.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Překážky (kamarádky Cíle) Empty Re: Překážky (kamarádky Cíle)

Příspěvek pro endow Thu Apr 23 2009, 19:10

Eivind napsal:P.S. Co je to vlastně EC?? E-mail close to v tomhle případě asi nebude, což?
EC = Eye Contact

endow

Poeet p?íspivku : 39
Reputation : 3
Points : 12
Registration date : 15. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Překážky (kamarádky Cíle) Empty Re: Překážky (kamarádky Cíle)

Příspěvek pro hokejista666 Mon Apr 27 2009, 14:43

Souhlasím s tím co psal Scare a Generalissimus.

Dodal bych, že opravdu klíčem je pohled do očí, potrénuj ho, klidně i v práci, v očích se dá skvěle číst, dere se mi na jazyk klišé, že oči jsou oknem do duše, ale v očích oslovené toho opravdu vyčteš po chvilce tréninku hodně. Emoce jako zájem, znuděnost, strach a když se s tím co vidíš naučíš pracovat, získáš náskok a výhodu Wink.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Překážky (kamarádky Cíle) Empty Re: Překážky (kamarádky Cíle)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru