SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak na holku z kurzu (škola)

+4
Eivind
Scare
endow
Lvíče
8 posters

Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro anonymní Sun Apr 12 2009, 13:24

Zdravim:)
po čase se opět obracim na zdejší zkušenější osazenstvo s žádostí o radu:p ..
Chodim tento semestr na jeden kurz s celkem pěknou holkou, tak HB8.. Ve čtyčech lidech vytváříme projekt. Jsou to 3 holky + já.. jedna z nich je dotyčná HB8. Dostal jsem se k nim jednoduše tak, že jsem k nim přišel, že s nima chci bejt v týmu, jestli mě nevezmou. (Tady si zpětně uvědomuju, že ta žádost mohla vypadat needy a ztratil jsem trošku kredit u dotyčné.. ale nevim jak jinak se k nim dostat než se jich zeptat jestli me vemou do týmu, jít tam s tim, že s nima budu a ende je nesmysl, pač je jich dostatek a mě nutně nepotřebujou a působilo by to asi i namyšleně.. možná jsem mohl bejt s někym jinym.. ale tak bych jí zas nepoznal..)
Další práce se slečnama je už jenom domluva na hodinách.. Mimo školu se prakticky nekontaktujem (občas emailem)..

S dotyčnou HB8 se bavim o něco víc než se zbytkem (podotýkam že všechny dívky v týmu jsou tak HB7-8, žádný uťápnutý káčata) a občas spolu (my dva) jdem z hodiny na bus a nevážně kecáme.. Mám dojem, že jsem jí relativně sympatickej.. soudim dle určitejch oslovení a chování..

A teď bych potřeboval radu jak postupovat dál. Moje představa je taková, že normálně dokončíme práci a nebudu se nějak víc angažovat.. normálně se s ní budu dál bavit a na konci semestru si řeknu o její číslo. Po nějáký době jí pak pozvu na rande..

Jiná varianta je, zkusit jí vytáhnout ven už teď v průběhu semestru, ale zdá se mi, že to nebude to pravý, když se uvidíme nezávisle na tom ve škole, bude mi to kazit časový rozložení..


Ještě mě napadá, že bych jí mohl mít jako kamarádku a pak se přes ní dostat k celkem pěknejm kouskům co s ní kamaráděj.. Ale v tom případě je trošku problém s tim, že nevim jak se to bude vyvíjet a můžu mít sice kamarádku ale úplně k ničemu.. pokud se mi nepodaří dostat do jejího okolíSmile

Otázky jsou jasný: Jaký mám šance po možnym úvodnim zaváhání s oslovením, jakou zvolit strategii, případně verze s kamarádkou..

Dík za názory Idea

anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro Lvíče Sun Apr 12 2009, 15:42

Heh, skoro jako bych ten příspěvek psal já Smile Až na to, že jsme v tom týmu 3 kluci a HB, ti dva kluci jsou kamarádi a o HB evidentně nejeví zájem, zato my dva (já a HB) spolu po každém cvičení jdeme ven spolu. Každopádně to dilema, že pozvat ji na rande během semestru a když odmítne, bude další spolupráce s velkou pravděpodobností hodně nepříjemná a trapná, docela v hlavě řeším...

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro endow Sun Apr 12 2009, 18:08

Chlapi, tady snad není co řešit prostě je na to rande pozvěte hned => Budete vědět, na čem jste, a bude po starosti.
Co se týče šancí, tak ty bychom stejně jenom odhadovali. A i kdyby to bylo 1%, tak to má cenu zkusit. Prostě pozvat - jinak můžeš jenom hádat.

- Buď bude souhlasit.
- Nebo souhlasit nebude. No a? Podíváte se po jiné.
A že byste se pak měli cítit trapně a spolupráce by měla být nepříjemná? Proč? To je snad úplně běžné zvát někoho na rande a není důvod se cítit kvůli odmítnutí trapně. Pokud ji sebevědomě navrhnete schůzku (podle TZ) a nebudete o to na kolenou škemrat, tak není problém a můžete spolu dál spolupracovat. Na pozvání není nic špatného a normální slečna to pochopí a nebude se vám kvůli tomu vyhýbat a bude s vámi bez problému pracovat. Jen se pak nechovat, jako že se ji pořád snažíte získat.

A verze s kamarádkou může nastat i potom co ji pozveš, kamarádit se můžeš i se slečnami, co tě odmítly.

endow

Poeet p?íspivku : 39
Reputation : 3
Points : 12
Registration date : 15. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro Scare Sun Apr 12 2009, 18:50

Já myslím, že to endow vystihl dostatečně.
Já bych ji třeba pozval v týdnu na brusle .)

VŠ je VŠ, kdo by to neznal .)
Taky mám jeden předmět, která vyučuje sympatická mladá profesorka. Do kurzu se mnou chodí dobrej kámoš (kterýmu se líbí profesorka) a holka, která se líbí mě. Jelikož máme všichni 4 mezi sebou super vztahy (s profesorkou si tykáme) - prostě jsem navrhnul, že bychom společně podnikli konkrétní akci. Trošku je to zaskočilo, ale všichni souhlasili. Už se těším, jak to bude vypadat. Pak mi kámoš říkal, že nevěřil vlastním uším, když jsem to navrhnul - jakoby profesorka byla jedna z party .)

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro Eivind Mon Apr 13 2009, 14:27

Hoši, podobných dilemat jsem zažil více. A můžu řici jednno: Teď, když už je VŠ 3 roky za mnou, si stále vyčítám některé promarněné šance. Věřte mi, není lepší prostředí na zacvičení se na jak vážné, tak nevážné vztahy, než vysoká škola a vůbec kolejní prostředí. Ty promarněné šance, co jsem zmínil, bych teď už nepromarnil, to vím. Jenže potíž je v tom, že už tak snadno nepřijdou : -( Moje rada je, jít do toho na tvrdo, třeba za cenu ostudy! Protože já na tvým místě do toho nešel a dodnes si to vyčítám...

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro cervenacek Mon Apr 13 2009, 16:29

presne jak psal endow, zacit delat dalsi kroky co nejdriv. ono, kdyz budes jeste dva mesice cekat, tak ti ji klidne nekdo vyfoukne a pak te to bude pekne stvat. kdyz o nic nejde, (nejde o zivot, zdravi, hodne penez), tak to neres a akce. nemas co ztratit. budto te nechce, a pak si to jenom overis a nebudes s ni ztracet cas. nebo tam zajem je, a pak ho musis zacit aktivne zvysovat.

mam z toho pocit, ze tvuj zajem o ni je dost vysoky, proto se bojis odmitnuti a nasledneho dvoumesicniho styku ve skole. takze az nekde spolu budete, tak si hezky rekni o cislo. a jak opet psal endow, pokud to bude mit dobrou stabni kulturu, tak i v pripade odmitnuti to nebude zadny problem.

ad dostavani se ke kamaradkam)
to me prijde jako uplna hloupost. na ni samotnou si ted neveris, tak radsi pujdes balit jeji kamaradky, ktery te vubec neznaj. to mi prijde jenom jako vymluva. zacni u ni, a pak klidne dal pokracuj.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro anonymní Mon Apr 13 2009, 21:21

Díky za názory!

Důvod, proč jsem do toho nechtěl jít teď, ale těsně před koncem semestru (což je u nás za cca 14 dní) je ten, že si nemůžu dobře plánovat příp. schůzky protože se uvidíme každej tejden ve škole.. Kdybych jí neviděl ve škole, tak si můžu dát týden a víc pauzu po získání čísla a líp to časově rozkládat pokud nebude z objektivních důvodů moct.. takhle si vemu číslo a nezávisle na pozvání jí za pár dní uvidim ve škole, takže se smaže jakákoliv větší pauza nebo plánování času:)

Doufam, že jsem to nenapsal moc složitě.. ale asi víte o co mi jde:)

Verze s kamarádkou je asi fakt blbáSmile to dávám za pravdu:)

anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro endow Mon Apr 13 2009, 22:15

Týdenní pauzy jsou dobré, ale není to věc, kterou si získáš slečnu. Tu si získáš sebevědomím chováním a pauzy pouze ukazují, že se na ní hned neupínáš, a že máš svůj vlastní program. (viz Someone v "Mame vztah - co na to TZ")

Navíc týdenní pauzy mezi schůzkami jdou, i když se vídáte ve škole. Potom, co jí pozveš, se k ní ve chovej jak doposud, takže když budeš plánovat schůzky, potkávání ve škole nebudeš muset brát v potaz.
Ještě trochu off topic, ale nechci kvůli tomu zakládat nové téma, protože to částečně souvisí.

Když se se slečnou pravidelně vídáte, řeknete si o číslo, pak ji zavoláte a pozvete přes telefon? Nebo ji zvete přímo?
Já v tomto případě vždy zvu přímo! Telefon je pořád taková náhražka (i když voláme) a dostane se mně víc informací, když s ní mluvím na živo.

endow

Poeet p?íspivku : 39
Reputation : 3
Points : 12
Registration date : 15. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro Scare Mon Apr 13 2009, 23:11

endow:
Když se se slečnou pravidelně vídáte, řeknete si o číslo, pak ji zavoláte a pozvete přes telefon? Nebo ji zvete přímo?

v tomto případě vždy zvu přímo! Telefon je pořád taková náhražka (i
když voláme) a dostane se mně víc informací, když s ní mluvím na živo.


Vždycky osobně, pokud je to možné.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Apr 14 2009, 11:21

2 anonymní
Kromě toho, co už tu padlo...
anonymní napsal:Jsou to 3 holky + já.. jedna z nich je dotyčná HB8. Dostal jsem se k nim jednoduše tak, že jsem k nim přišel, že s nima chci bejt v týmu, jestli mě nevezmou. (Tady si zpětně uvědomuju, že ta žádost mohla vypadat needy a ztratil jsem trošku kredit u dotyčné..
Jestli se Ti netřásl hlas, ruce, atd. a ještě jsi u toho měl úsměv na rtech, tak lépe už to udělat nešlo.

Končí semestr, to už bude mít jasno, jestli by Tě chtěla nebo ne. Má-li o Tobě vysoké mínění, taky by si mohla najít jiného v domnění, že Ty už máš jinou a proto si udržuješ odstup. Tím neříkám to uspěchat. Ale co uspořádat afterpárty na oslavu úspěšného dokončení projektu? Wink Jestli je to, jak píšeš, tak vlastně nemají důvod, proč odmítnout. Alkohol odstraňuje zábrany, takže by se pár věcí mohlo vyjasnit "samo". A leccos jde svést na to, že jsi měl vypito, pokud by následky měly nabírat tragických konců.

Sice se můžeš kamarádit i s holkou, která Tě odmítla, ale taky se můžeš setkat s reakcí, že Tě najednou nebude chtít vidět, když se v jejích očích zachováš, jako kdybys ji chtěl přesvědčovat dál. Jde-li Ti i o její kamarádky, po odmítnutí nepřesvědčovat. Musíš to dát přesně mezi "nic se neděje" (ve skutečnosti mi na tobě tolik nezáleží) a "je mi to líto" (budu tě dál přesvědčovat).

2 Scare
Jestli má profesorka dostatek rozumu, tak bude jedině ráda, když se s větším projevem zájmu počká, až už nikoho z vás nebude hodnotit.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro anonymní Tue Apr 14 2009, 12:40

Smile))ok afterparty je fajn nápad, akorát naráží na pár technickejch problémů.. Jedna z kolegyň má přítele, kterej by jí asi nepustil případně by šel s ní.. Poslední dotyčná má zas hoodně předmětů a zkoušek ..už ted se tváří dost "busy".. nevim jestli bych jí přesvědčil.. Nejreálnější situace je, že by přišly 2 ze 3 slečen a bylo nás +- 4 až 6..
Rád bych to udělal někde v soukromym prostoru, ale u mě to teď nejde.. takže zbejvá veřejný místo.. do klubů kam chodim se jim (mam takovej dojem) moc chtít nebude /blbý ceny a specifický prostředí/ Smile) a normální hospoda zase nemá moc společnýho s party:)
Ještě je otázka, kdy to uspořáadat .. před začátkem zkouškovýho se jim asi moc chtit nebude.. jelikož se už musíme učit aby jsme to stíhali:/ a člověk je už částečně ve stresu.. Po zkouškovym je zas daleko ..měsíc a půl dopředu se blbě něco plánuje.. ale zas bude větší pohoda.

Mám ještě jinej nápad, na konci zkouškovýho budu spolupořádat veřejnou párty, tak bych jí mohl pozvat tam.. Trošku problém je, že netušim kolik bych tam na ní měl času, protože tam nebude jediná na koho bych měl mít čas:/

Jesltli je už rozhodnutá, jak píšeš, tak by možná stačilo jak jsem psal v úvodu, těsně před koncem práce (nebo už teď) jí pozvat ven (třeba na brusle, tzn. rande). Buďto bude chtít a kejvne na termín, dá mi tel., nebo se domluvíme na jinej čas a je to OK. No a nebo odmítne rovnou a bude to vyřešený..

anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro Traffic Tue Apr 14 2009, 16:32

anonymní napsal:
Mám ještě jinej nápad, na konci zkouškovýho budu spolupořádat veřejnou párty, tak bych jí mohl pozvat tam.. Trošku problém je, že netušim kolik bych tam na ní měl času, protože tam nebude jediná na koho bych měl mít čas:/

To je možná jedině dobře; nemyslím, že ideální situace je věnovat se jí po celou dobu akce. Pokud tam budeš mít víc známých, budeš mít i větší social proof.

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 39
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro endow Tue Apr 14 2009, 21:27

anonymní napsal:...Po zkouškovym je zas daleko...
...na konci zkouškovýho budu spolupořádat veřejnou párty...
Po zkouškovém se ti zdá pozdě (a taky je to pozdě), ale zval bys ji až na party na konci zkouškového?

Jestli uděláš afterparty nebo ji přímo pozveš na rande, to až takový rozdíl není, ale udělej to co nejdřív... (Jak psal Someone mohla by si najít jiného - měsíc a půl je dlouhá doba).

endow

Poeet p?íspivku : 39
Reputation : 3
Points : 12
Registration date : 15. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro Scare Tue Apr 14 2009, 22:23

SomeoneCZ:
2 Scare
Jestli má profesorka dostatek rozumu, tak
bude jedině ráda, když se s větším projevem zájmu počká, až už nikoho z
vás nebude hodnotit.

Akce je za cca 3 tydny a myslim ze pujde, dobre jsem to podal, bude dobra parta, je to uprostred tydne, nema proc odmitnout.

Mimochodem, dneska vedle me na cviku sedela takova sedmicka, celkem fajn holka, na kterou uz mam z drivejsich hodin cislo a jsme domluveni na spolecnou sport. akci. Jako kamaradku, nic vic nechci.
Ale k tomu, co se stalo po hodine, nevedel jsem, jestli mam litovat, nebo se smat.
Celou dobu za nami sedel jeden sampon (jak rikaji barbiny Very Happy) a poslouchal, jak spolu mluvime (mimochodem jsem zaregistroval, ze ji na zacatku hodiny pozdravil. No a na konci, kdyz jsem si balil veci, tak ji chudak, totalne rozklepanym tichym hlasem doslova vykoktal: "pro...prosimte, muzu se Te na neco zeptat?"
...
"Jo, jasne"
...
"da...dala by...bys mi prosim ajsíkjů?"
...
ona trošku udivenej výraz a potom "Jo, proc ne"

Bylo mi ho dost lito, protoze to bylo uplne maximalne ubohy, typicky pro wbAFC. Tim bych chtel apelovat na kluky, co podobne ztraci hlas a zacinaji koktat v pritomnosti holky, ktera se jim libi.
ICQ je samozrejme reseni, ale pouze a pouze DOCASNE, co budete delat na rande, na ktere predpokladam s holkou, co se Vam libi, chtit jit budete? Nehlede na to, ze brat si na holku ICQ misto telefonniho cisla mi prijde low, mozna je to jednodussi, ale to je tak jedine pozitivum.
Jak se tu psalo mnohokrat, zacnete se bavit s lidmi vubec, dulezite je naucit se komunikovat a pritom pusobit klidne a vyrovnane, at uz je to prodavacka, nebo desitka, ze ktery je kazdej hotovej.

Nezkousejte mi tu nekdo argumentovat nicim jako "ale kontakt dostal, tak co?". Ale kdyby se preci jen nekdo nasel, tak za
1) ICQ v porovnani s tel. cislem neni zadny kontakt
2) v tomhle pripade mu z 80% ICQ dala z litosti, protoze ho nechtela jeste vic ztrapnit (20% davam tomu, ze se ji mohl fyz. libit)
3) klidne bych rekl, ze se probehnu nahej po Vaclavaku, jestli ji tenhle tipek da nekdy aspon pusu na tvar.

Berte to jako odstrasujici pripad a nenechte se podobne ovladnout situaci.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Apr 15 2009, 19:12

2 Anonymní

Jak to tak čtu, to snad bude lepší tu after párty nepořádat. Já byl v domnění, že když dáte týmovou oslavu, tak tam přijde jenom "řešitelský tým" a nikdo jiný.

To ony vykládají, jak o zkouškovém nemohou a pak se najednou zjistí, že nejenom že mohly, ale že také něco podnikly. Jeden večer ji nezabije. Nikdo přece neříká, že musíte jít urazit štěně (jako sud), aby jí další den bylo špatně;-)

Asi bude nejlepší ji rovnou pozvat na drink a uvidíš. Hop nebo trop. Společenskou akci za měsíc a půl bych si nechal v záloze.

Někde dřív jsem tu někomu psal ukázkový postup zvaní s absurdní záminkou. Zkus ho najít.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro anonymní Thu Apr 16 2009, 01:03

Zkoušim najít ale nenacházim:/ dle KS nicmoc relevantního a vyhledání + procházení všech tvejch příspěvků je trochu moc pracnýSmile Nemáš nějáký údaje o stáří příspěvku nebo tématu ke kterýmu to bylo?

anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Apr 16 2009, 15:15

No, já to teď taky nenašel. Bylo to něco jako parodie na "právě jste vyhráli milión". Třeba se ozve ten, komu jsem to psal.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro anonymní Fri Apr 17 2009, 00:01

A jsi si jistej že to bylo tady na fóru v sekci Hodil by se mi nezávislý názor ? Zkusil bych si letmo projít ve výsledcíh tvoje komentáře za posledních pár měsíců.. Nebo netušíš klíčový neobvyklý slovo, co se tam použilo, příp. tazatelův nick.

Asi bude nejlepší ji rovnou pozvat na drink a uvidíš. Hop nebo trop. Společenskou akci za měsíc a půl bych si nechal v záloze.

V záloze pro ní? Jako když mě odmítne, tak jí ještě pak zkusit navrhnout tuhle akci?

Jinak tenhle tejden jsem z ní měl dobrej dojem, při komunikaci se mě několikrát dotkla rukou a ješte jsme se celkem bavili (smáli:).. I když občas to sklouzlo i k obyčejný nudný konzultaci práce..

Příště už jí tedy hodlám konfrontovat přímýmu pozvání na drink ve všední den.. s očekáváním kladné odpovědi, případně domluvy. V případě, že nenajdu ten tvuj postup zvaní s absurdní zámnikou, jak by jsi tu myšlenku postupu - provedení shrnul, co bych měl z toho aplikovat:)?

anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro Damien Fri Apr 17 2009, 15:00

"Jó, to bejvávaly na koleji časy..." Sad
Také s láskou vzpomínám na VŠ léta a pouze mohu zopakovat již napsané - tolik příležitostí a cvičných i skutečných terčů už jinde nepotkáte.

Moje zkušenost - pokud se ti nějaká dívka líbí a zamlouvá se ti i její chování, oslovit a pozvat co nejdříve ! Čím déle to odkládáš, tím víc se posiluje citová vazba a roste tvůj strach z odmítnutí a "ztrapnění se". Pokud jsem váhal a rozhoupal se až když jsem v tom byl až po uši, neuspěl jsem (i když tam byly i jiné, "objektivní" faktory zejména ve formě dlouholetých boyfriendů), pokud jsem naopak byl rychlejší než smrt a pozval na rande co nejdříve, dopadlo to výborně.

Další věc - odmítnutí nikdy nemělo negativní dopad na náš další vztah. Naopak můžu říct, že se z nás pak stali velmi dobří/výborní přátelé. Otázkou samozřejmě zůstává, co na to princip koňského trhu. Je fakt, že u jejích kamarádek by sis možná mohl trochu "přivřít vrátka" - logicky nebudou chtít "přebrané zboží", i když jinak se jim třeba líbíš. Holt by ses pak musel na čas porozhlédnout v jiných vodách...

A poslední věc - icq bych vůbec nepodceňoval. Je to daleko rychlejší a plynulejší způsob komunikace, než po telefonu. V tvém případě se přímo nabízela možnost vzít si icq v rámci konzultace projektu a pak zjistit, jak bude reagovat na tvůj vytříbený a vtipný styl Very Happy Samozřejmě využívat pouze s mírou a neskončit u několikahodinového vykecávání se po netu...
Damien
Damien

Poeet p?íspivku : 29
Age : 44
Location : Liberec
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 07. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro anonymní Sun Apr 19 2009, 20:44

Tak muj zájem o ní vzrůstal s tim, jak jsem jí poznával. Až po nejakym tom cviku jsem zjistil, že je i povahově OK .) Takže moje filozofie je taková, že mě v průběhu semestru zaujala a ke konci jí tedy oslovim:)

anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jak na holku z kurzu (škola) Empty Re: Jak na holku z kurzu (škola)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru