SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fyzicky otevřen

4 posters

Goto down

Fyzicky otevřen Empty Fyzicky otevřen

Příspěvek pro Eivind Fri Mar 20 2009, 20:37

Zdar pánové! Uvítám názory zkušenějších matadorů v jedné věci: Když si tak projíždím vzpomínky z různých diskoték a zábav v minulosti, stalo se mi rozhodně víc než jednou, že jsem byl otevřen fyzickým kontaktem. A bylo to od vyloženě jasného signálu (pohlazení vlasů) po různá "náhodná" drcnutí. Přiznám se, že mě to většinou vyvedlo z konceptu natolik, že jsem neudělal nic, anebo nějakou volovinu. Prostě rozrušení na mě bylo příliš znát a hned jsem spadl někam do sekce bAFC. Je mi jasné, že ty holky mi narušily můj rigidní vzorec myšlení (který se ale teď snažím usilovně změnit), že totiž já musím otvírat holky a ty se v zásadě budou chovat odmítavě a musím vynaložit námahu, abych ten odpor překonal. Když je to najednou jinak, je z toho zmatek.  Ale ať přemýšlím, jak přemýšlím (hezky v klidu), nemůžu se dobrat žádné ideální reakce na to fyzické otevření. Když mě baba nějak třeba pohladí, napadá mě, že bych moh taky, ale v ten moment si zase začnu připadat jako vůl, že nic neřikám atd. A zareagovat nějak slovně, to vůbec nevím jak. Za normálních okolností si třeba přichystám nějaký otvírák (Fakt mám rád názorové otvíráky, dokonce jsem už vymyslel pár vlastních. Mně to sedne a není tam takový ten tlak, takže když se ona chytne, většinou se uklidní a já taky.) Rád bych nějaké názory, co se vám v tomto případě nejvíce osvědčilo. Zítra zas někam vyrážím a chtěl bych být na podobné eventuality připraven...


Naposledy upravil Eivind dne Fri Mar 20 2009, 20:38, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Hrubka)

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Fyzicky otevřen Empty Re: Fyzicky otevřen

Příspěvek pro Lvíče Sat Mar 21 2009, 00:02

A klasické třeba "No no no, to jdeš na to trochu rychle, ne? Smile" nestačí?

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Fyzicky otevřen Empty Re: Fyzicky otevřen

Příspěvek pro Scare Sat Mar 21 2009, 03:23

nebo "Zpomal, tak dobře se ještě neznáme Smile"

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Fyzicky otevřen Empty Re: Fyzicky otevřen

Příspěvek pro Eivind Sun Mar 22 2009, 22:38

Jo, to bude stačit. Díky! Těšil jsem se, že to v sobotu hned otestuju, jenomže zrovna jak na sviňu žádná fyzická kontaktáž neproběhla :-D Ale aspoň už příště nebudu zaskočen...

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Fyzicky otevřen Empty Re: Fyzicky otevřen

Příspěvek pro generalissimuss Mon Mar 30 2009, 21:10

Já naopak fyzickou eskalaci graduji. Když na mne žena/holka šáhne, plácnu ji po zadku, zatvářím se jak matka-satorie trestajícího nezvedeného haranta a řeknu: "..a víš proč?" :-)

Dotaz Eivinda je prima už jenom proto, že jsem si uvědomil, jak jsme každý jiný. Dokud se mne žena sama od sebe nedotkne, tak jsem pořád jako zařezaný. Ale jakmile se to stane, povolí se ventil a já tryskám jako zřídlo :-)

Maximálně uvolním, jsem spontánní a čím dříve to udělá (nejlépe jako otvírák), tím lépe pro mne. Vlastně pro oba. Jsem dotykový typ.

Častěji reaguji velmi vstřícně, třeba: "Tohle se mi velmi líbilo.. Repete.." :-)
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Fyzicky otevřen Empty Re: Fyzicky otevřen

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru