SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak prezit pritele

+5
Traffic
Lvíče
Scare
Lou
JimmB
9 posters

Goto down

Jak prezit pritele Empty Jak prezit pritele

Příspěvek pro JimmB Mon Dec 29 2008, 22:04

Jak reagujete, kdyz si reknete o cislo a slecna odpovi, ze ma pritele. Pritom podvedome vite, ze ta prilezitost tam je, ze by vam ho v tu chvili dala pritel - nepritel...libite se ji, bavi se s vami, proste to jede spravnym smerem...
- rict si o email?
- stocit to na odpoved typu, ze dva dospeli muzou spolu nekam nezavazne vyrazit, aniz by spolu neco meli?
- nebo se v tomhle pripade na to vykaslat a nelezt duhymu do zeli?

Vlastne to ani nemusi byt pri rikani si o cislo. Posledne jsem se s jednou muchloval a ona najednou ze ma pritele / manzela ap....jak na tohle zareagovat?

Diky vsem za nejaky tip :-)


Naposledy upravil JimmB dne Mon Dec 29 2008, 22:11, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : mistake)

JimmB

Poeet p?íspivku : 48
Location : Tabor
Reputation : 0
Points : 12
Registration date : 08. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak prezit pritele Empty Re: Jak prezit pritele

Příspěvek pro Lou Mon Dec 29 2008, 22:36

Každý to řeší určitě jinak a dozvíš se tu určitě víc variant.
Já to ale řeším tak, že s úsměvem, bez náznaku pochybností a jakoby to bylo (ono taky je) úplně normální, že s ni chci jít jen na nezávaznou schůzku, nebo, že může vzít přítele s sebou (pokud je normální a má smysl pro humor, tak to pochopíWink).

To jestli lézt nebo nelézt cizímu do zelí, to si už musíš vybrat sám, podle svoji povahy a charakteru.


Naposledy upravil Lou dne Mon Dec 29 2008, 22:38, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : doplněk)

Lou

Poeet p?íspivku : 11
Location : Most
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13. 03. 08

http://lufu.webgarden.cz/

Návrat nahoru Goto down

Jak prezit pritele Empty Re: Jak prezit pritele

Příspěvek pro Scare Mon Dec 29 2008, 22:51

To jestli lézt nebo nelézt cizímu do zelí, to si už musíš vybrat sám, podle svoji povahy a charakteru.

To je pravda, taky by se Ti mohlo stát, jako se mi už taky párkrát stalo, že na mě čekal frajer u školy, nervy bez sebe se mi snažil vysvětlit, že když s ní ještě promluvím, tak blablabla... Přitom holka se snažila sama. Taky se zanedlouho rozešli.

A nebo si Tě chytne takhle típek někde v klubu, v podnapilém stavu, s několika kamarádama a chce si jít ven popovídat Smile V takovém případě má smysl "jít na kus řeči" jen v případě, že tam bude i ona a bude Ti stát za to. A jestli zrovna nejde o holku, která se v tom vyžívá, dopadne to dobře a sama mu řekne sbohem.
Tohle se mi stalo jednou a zmýlil jsem se, nestála za to.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak prezit pritele Empty Re: Jak prezit pritele

Příspěvek pro Lvíče Mon Dec 29 2008, 23:32

Vtipnou odpověď jsem četl kdysi na českém pickup fóru a sice "Kolik zvedá na benchi?" Very Happy

Nicméně ty navrhované varianty jsou dost hrozné. Říct si o e-mail ("Tak dobře, tak třeba jen e-mail") je na první pohled do očí bijící ústupek, alespoň mně to zní neuvěřitelně needy a slabošsky, slečně určitě také.

A logické vysvětlování... no řekněme, že na ženy tohle prostě nefunguje.

paradoxman napsal:Slečna pak začala logicky argumentovat (prostě jen nechtěla prohrát) a to je vždy špatně. Její logika je tvůj nepřítel.

(Slečna z chatu)

Absolutní pravda.

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak prezit pritele Empty Re: Jak prezit pritele

Příspěvek pro Traffic Tue Dec 30 2008, 02:47

Lvíče napsal:Vtipnou odpověď jsem četl kdysi na českém pickup fóru a sice "Kolik zvedá na benchi?" Very Happy

Mně se zase líbí: "No vidíš, aspoň se nebudeš nudit, když zrovna nebudeme spolu." Smile Nebo to proti ní otočit: "No počkej počkej, vždyť my se skoro neznáme a ty už tady mluvíš o přítelovi" (nebo tak nějak, nepamatuju si přesně).

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 39
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak prezit pritele Empty Re: Jak prezit pritele

Příspěvek pro Michael Tue Dec 30 2008, 13:09

A co třeba něco ve smyslu "... to je nějaká hrozná nemoc ...?" Smile

Michael
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jak prezit pritele Empty Re: Jak prezit pritele

Příspěvek pro ZVÍŘÁTKO_svobodne Sun Jan 04 2009, 14:31

Otázka.... stojíš o holku, která kvůli tebe opustí někoho jiného? Příště to udělá tobě!

ZVÍŘÁTKO_svobodne

Poeet p?íspivku : 72
Reputation : 1
Points : 49
Registration date : 16. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak prezit pritele Empty Re: Jak prezit pritele

Příspěvek pro Lvíče Sun Jan 04 2009, 16:51

Já bych to přetransformuloval: Otázka.... stojíš o holku, která kvůli kladnému zájmu o tebe opustí někoho jiného, o kterého už kladný zájem nemá? Příště to udělá tobě, až o zájem o tebe tvojí vinou přijde!

Ano, stojím Smile

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak prezit pritele Empty Re: Jak prezit pritele

Příspěvek pro ZVÍŘÁTKO_svobodne Sun Jan 04 2009, 20:03

Transformace otázky je výborná!

ZVÍŘÁTKO_svobodne

Poeet p?íspivku : 72
Reputation : 1
Points : 49
Registration date : 16. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak prezit pritele Empty Re: Jak prezit pritele

Příspěvek pro hugo Sun Jan 04 2009, 23:37

Sice výborná, ale jestli ho opouští, protože už o něj už nemá kladný zájem nebo není loajální, poznáte jak?

Proč s ním teda je? Nechce ho ranit? Z vypočítavosti? Kvůli okolí??

hugo

Poeet p?íspivku : 46
Reputation : 2
Points : 56
Registration date : 28. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak prezit pritele Empty Re: Jak prezit pritele

Příspěvek pro Jack Mon Jan 05 2009, 02:41

hugo napsal:Sice výborná, ale jestli ho opouští, protože už o něj už nemá kladný zájem nebo není loajální, poznáte jak?

Proč s ním teda je? Nechce ho ranit? Z vypočítavosti? Kvůli okolí??
Zvykla si, nechce byt sama, tak nejak je to pohodlne, ma pravidelny sex a nemusi byt za stetku, ktora lovi kazdy den ineho,...
Dovodov je mrte a mrte. A len, co sa objavi ten pravy, prestupi do druheho vlaku...

Jack

Poeet p?íspivku : 51
Location : Praha
Reputation : 1
Points : 6
Registration date : 11. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak prezit pritele Empty Re: Jak prezit pritele

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jan 05 2009, 17:09

Pánové, pánové - vždyť vy tu odpovídáte na protiřečící si zadání. Kdyby vám ho chtěla dát, tak by vám ho dala. Ale ona vám ho nedala.

Takže, když mi nejde o LTR, ignorovat. Třeba jenom pokrčením ramen a výrazem "A?". Anebo se inspirovat jinde.