SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přehnal jsem to?

3 posters

Goto down

Přehnal jsem to? Empty Přehnal jsem to?

Příspěvek pro Anonymní Fri Dec 26 2008, 19:43

Zdravim vsechny svudniky.
Asi pred tydnem jsem byl na jednom maturitnim plese, kde bylo mnoho krasnych divek. Zabava jela v plnem proudu a ja se na parkete bavil s prateli (posilnen nejakym tim drinkem Smile ). Vse bylo skvely (par tel. cisel se i podarilo ziskat) az dote chvile, kdy jsem potkal jednu divku , kt. se mi libila uz driva.

Uz jsme se drive videli. Zustalo to vzdy jen u vymeny usmevu a par slov (podle me jsem drzel zajem v kladnych cislech). Divka byla HB8 a po cely vecer mela okolo sebe minimalne 2 slintace, kt. ji kupovali drink. Nevedel jsem jak slecnu dostatecne zaujmout, abych ji vymanil z paratu ostatnich balicu. Ve chvilce, kdy stala u baru s par balici jsem to zkusil.

Ja: (muj sibalskej usmev afro ) " Pojd si zatancovat"
- V tu chvili jsem jen pozoroval zrudle oci ostatnich kluku, kt. o kolo ni stali
Ona: "Jasne,rada"
Jeden z kluku : "O co se tu snazis frajere?"
Ja:(naklonim se k divce a posepat) "To radsi budes stat s tema klukama co ti lacine kupujou piti a cumej do vystrihu?!" (samozrejme jsem riskoval jeji loajalitu vuci svym kamaradum, ale oni to jeji kamaradi nebyly)
- Tak jsme sli na parket a trsali

Myslel jsem si ze nejhori mam za sebou, ale nemel. Pri tanci jsem daval majzla abych to nepobobkoval. Bavili jsme se o ruznych ptakovinach, ale zabirali a bavili jsme se.

Ja: " Znas tu nekoho z maturantu, nebo jsi sla lobit chlapy ?"
Ona: Jen smich
Ona: (podivene) "Nekdo mi saha na zadek"
Ja: (To me zarazilo, protoze ob ruce jsem mel okolo jejiho pasu) "Ehm ... no to budu asi ja"
- v tu chvili jsem ji chnapl za zadek a ona se ke me pritiskla ...

Vsechno fajn. Tancovali jsme dalsi 2 plouzaky. Rekl jsem si, ze bych ji mohl trochu poskadlit a hrat to dal na "nezajem"stim ze si ji pak odchytnu. (Myslim, ze jsem si v tuhle chvili mel rict jen o cislo a pak odejit, ale neudelal jsem to). Po zbytek vecera jsme se hodnekrat videli a usmivali se na sebe. Ja se bavil s kamaradkami a ona opet byla obklopena svymi slintaci. Ke konci maturaku jsem pro ni chtel jit, ale hrala "Jede jede masinka" tak jsem udelal masinku. Pri projizdeni krajinou vsak spatrim dotycnou libajici se uz s nekym jinym (jeden ze slintacu) scratch .

Muzete mi nekdo zmapovat situaci ci chovani dotycne? Popripade moje chyby aby se to nestalo na Silvestra.
Predem diky za pripominky a s omluvou za gramaticke chyby elephant . Jinak preji vsem uspesne vkroceni do noveho roku jocolor


Naposledy upravil Mellor dne Sat Dec 27 2008, 14:20, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přehnal jsem to? Empty Re: Přehnal jsem to?

Příspěvek pro Lvíče Fri Dec 26 2008, 21:16

Jsem na odchodu, takže jen stučně. Chceš ji za každou cenu? Nevěřím, že tím, že sis neřekl v tu chvíli o číslo, jsi poslal její zájem dolů a "nechal ji" tím, aby ho získala o toho, co ji tam celý večer nabaloval.

Nechá si v průběhu večera šahat na zadek (ze znění textu, jak se tiskla, se domnívám, že kdybys ji políbil, líbala by se s tebou) od tebe a pak se líbá s jiným? Buď není loajální nebo neměla zájem ani o jednoho z vás. Neřešit.

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Přehnal jsem to? Empty Re: Přehnal jsem to?

Příspěvek pro Anonymní Sat Dec 27 2008, 17:03

Lvíče napsal:Nevěřím, že tím, že sis neřekl v tu chvíli o číslo, jsi poslal její zájem dolů a "nechal ji" tím, aby ho získala o toho, co ji tam celý večer nabaloval.

Nerekl jsem, ze ve chvili, kdy jsem ji tam nechal jeji zajem klesl. Z meho pohledu dotycna sla na akci za ucelem s nekym v ten vecer odejit. Myslim si, ze kdyz nemela nouzi o chlapy, proc by na me cekala. Ne jsem ji nezaujal natolik, aby na me cekala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přehnal jsem to? Empty Re: Přehnal jsem to?

Příspěvek pro Eivind Sat Dec 27 2008, 22:59

Ahoj! To je dobrej report, dost jsem se pobavil! Hodně mi to připomnělo mne samotného tady. Jinak se mi maximálně líbila tvoje reakce na tu ruku kolem zadku: "To budu asi já..." :-D Ale pak jsi zřejmě udělal stejnou chybu jako já, žes ji nezačal cicmat (jak říká Hokejista, když si nechá šáhnout na prdel, nechá se líbat). A jak zpívá Olympic: "Jeď, když ti svítí zelená!" Jinými slovy, když zachytíš nějaký jasný signál k fyzické eskalaci, nesmíš zaváhat, protože pak zas naskočí červená a je to v prdeli...

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Přehnal jsem to? Empty Re: Přehnal jsem to?

Příspěvek pro hokejista666 Mon Dec 29 2008, 08:38

Ještě dodám k Eivindovi, vždyť ona Ti dávala šanci na repete, ale fakt neumře jako stará panna jen kvůli tomu, že Ty se k ničemu nemáš Smile.

Po zbytek vecera jsme se hodnekrat videli a usmivali se na sebe.Ja se bavil s kamaradkami a ona opet byla obklopena svymi slintaci.
Usmívala se na Tebe proč??? No přece proto, abys nastoupil a konečně jí políbil, ale Ty jsi se radši bavil s jinejma ženskejma, takže si řekla, že buď jsi divnej, teplej (překlad zní nelíbí se Ti) a nebo že tammáš či balíš jinou .... Wink .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Přehnal jsem to? Empty Re: Přehnal jsem to?

Příspěvek pro Anonymní Mon Dec 29 2008, 16:05

hokejista666 napsal:
Usmívala se na Tebe proč??? No přece proto, abys nastoupil a konečně jí políbil, ale Ty jsi se radši bavil s jinejma ženskejma, takže si řekla, že buď jsi divnej, teplej (překlad zní nelíbí se Ti) a nebo že tammáš či balíš jinou .... Wink .

Myslim, ze k tomu, cos napsal nemusim nic psat. Vlastne jedina chyba byla, ze jsem se k cele veci nemel Very Happy. Priste ten "nezajem" omezim Smile

Eivind napsal:
Hodně mi to připomnělo mne samotného tady

Hehe, hodne podobna prihoda Very Happy Netusil jsem, ze na vesnicke zabave se clovek muze tolik pobavit. nejblizsi dobe musim nejakou navstivit cyclops .

Jinak chlapy diky za odpovedi .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přehnal jsem to? Empty Re: Přehnal jsem to?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru