SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sám na 2 slečeny v klubu?

+2
Anderson
endow
6 posters

Goto down

Sám na 2 slečeny v klubu? Empty Sám na 2 slečeny v klubu?

Příspěvek pro endow Mon Oct 20 2008, 19:58

Dám sem otázku, kterou jsem dal na PU.cz, tam se to zřejmě hodí víc, protože se nemělo jednat o navázání vztahu, ale zajímal by mě i váš názor.
V klubu: jdete v setu 2 holek do jedné z nich - chvilku s ní tancujete, má se k vám,všechno je v pohodě.
Jak zabráníte tomu, aby vám její nudící se kamarádka (většinou ošklivější) odvedla HB pryč? Myslím situaci, kdy jste bez wingmana!!!! (pro ty, kteří neznaji PU slang - parťák na balení)
Vím, že normálně by byla chyba zajímat se jen o HB, takže bych zabavil i kamarádku. Ale jak na diskotéce, když je rámus, že není nic slyšet, takže se skoro vůbec nedá bavit?
To se mě teď stalo, protože jeden kámoš měl v klubu holku, takže s nim nic nebylo a druhýmu se do ničeho nechtělo. A já o slečnu přišel, protože ji znuděná kamarádka vyloženě odvedla!

Je to dost blbá situace a zajímalo by mě jak to řešíte vy. Jestli do setu 2 slečen v klubu jdete pouze s kámošem nebo na to máte nějakou strategii?

endow

Poeet p?íspivku : 39
Reputation : 3
Points : 12
Registration date : 15. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Sám na 2 slečeny v klubu? Empty Re: Sám na 2 slečeny v klubu?

Příspěvek pro Anderson Tue Oct 21 2008, 11:38

Předem říkám, že s tímhle nemám zkušenosti - nechodím na diskotéky a do setů jsem nechodil ani na
ulici - takže pouze v rámci brainstormingu.
Co si říct o číslo a v klidu ji nechat, ať si jde? Teda, pokud jsi s ní neměl něco v úmyslu ještě ten večer. Twisted Evil

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Sám na 2 slečeny v klubu? Empty Re: Sám na 2 slečeny v klubu?

Příspěvek pro endow Tue Oct 21 2008, 16:50

To je právě to! Já číslo nechtěl, ze zkušeností kamarádů a mojí stejně vím, že tam na diskotéce většinou nemá cenu zkoušet z večerní známosti vytvořit vztah, i když neříkám, že by to nešlo, ale ve zmíněném příkladu jsem to v úmyslu neměl. Takže ano, chtěl jsem něco ještě ten večer, proto číslo určitě nebylo prioritou.
Jsem to měl v prvním příspěvku zdůraznit.

endow

Poeet p?íspivku : 39
Reputation : 3
Points : 12
Registration date : 15. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Sám na 2 slečeny v klubu? Empty Re: Sám na 2 slečeny v klubu?

Příspěvek pro hokejista666 Wed Oct 22 2008, 00:34

Znám jedinný způsob, vybrat si set, kde se Ti líbí obě a balit je obě najednou, ono už z toho něco vyleze Wink.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Sám na 2 slečeny v klubu? Empty Re: Sám na 2 slečeny v klubu?

Příspěvek pro Scare Wed Oct 29 2008, 03:16

hokejista666 napsal:Znám jedinný způsob, vybrat si set, kde se Ti líbí obě a balit je obě najednou, ono už z toho něco vyleze Wink.

jojo, když set, tak vždycky celej, i když jsou tam i UG3, tak je udržovat na stejné hladině konverzace jako ostatní. Dost jsem se divil, když jsem zjistil, jak následný názor UG může ovlivnit názor HB.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Sám na 2 slečeny v klubu? Empty Re: Sám na 2 slečeny v klubu?

Příspěvek pro netto Wed Feb 03 2010, 00:19

Scare napsal:
hokejista666 napsal:Znám jedinný způsob, vybrat si set, kde se Ti líbí obě a balit je obě najednou, ono už z toho něco vyleze Wink.

jojo, když set, tak vždycky celej, i když jsou tam i UG3, tak je udržovat na stejné hladině konverzace jako ostatní. Dost jsem se divil, když jsem zjistil, jak následný názor UG může ovlivnit názor HB.

navíc, když takhle otevřeš set tak tě každá z nich má mnohem míň jistýho, protože neví, o kterou z nich ti vlastně jde - takže je to vlastně mnohem výhodnější pozice než při AP jedinné holky Smile sice jsem začátečník, ale rozhodně mám radši sety

netto

Poeet p?íspivku : 15
Reputation : 0
Points : 19
Registration date : 31. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Sám na 2 slečeny v klubu? Empty Re: Sám na 2 slečeny v klubu?

Příspěvek pro Petra Mon Sep 27 2010, 19:35

Kristovy rány, to jsou ale plky ! Rolling Eyes

Smysl takového počínání mi sice jaksi uniká, ale budiž.
V takovém případě, kdy chceš "něco ten večer" a dál už nic, přeci vůbec nevadí, když ti tu holku kámoška odvede -
nemá smysl se tím zabývat ani se tomu bránit, prostě jdeš hnedka balit jinou abys to ještě stih. A pokud to nestihneš, no tak "zítra je taky den".


Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Sám na 2 slečeny v klubu? Empty Re: Sám na 2 slečeny v klubu?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru