SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

independent woman

2 posters

Goto down

independent woman Empty independent woman

Příspěvek pro --- Sat Jul 12 2008, 18:38

ahoj, chodím asi týden s holkou, o kterou jsem se pokoušel asi pul roku, pak se to evidentne podarilo, ale mam ted v hlave brouka..

Narozdil od meho predchoziho vztahu, kdy jsem byl zvykly na to byt s partnerkou temer kazdy den, se ted musim vyrovnat se situaci, ze ona me chce videt podstatne mene casto, nez bych chtel ja.. To znamena asi 2 x tydne. Je dost sobestacna, nezavisla. Po uvaze jsem dosel k zaveru, ze ji musim dat nejaky cas a pak se uvidi jestli se mnou bude chtit byt casteji.

Kdyz se vidime, je to velice intenzivni. Jen jsem ten typ cloveka, ktery ma problem s nejistotou a sebekontrolou v tomhle ohledu.. kdyz jsme spolu, je vsechno super, ale jakmile odjedu, zacne me to hlodat a premyslim co delam spatne , ze se mnou nechce byt porad a jestli se to vubec zmeni.. silene ji miluju, ale neumim s jistotou odhadnout jak se zachovat, jestli ji dat najevo, ze bych byl rad kdybychom se vidali vic, nebo proste akceptovat, ze ma taky jine zajmy a narozdil od meho predchoziho vztahu proste nejsem pro ni absolutni stred vesmiru.. (tim nemyslim to jak moc me ona ma rada, ale to, kolik casu mi chce venovat..)

byl bych rad, kdybyste mi rekli co si myslite..

---
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

independent woman Empty Re: independent woman

Příspěvek pro Anonymní Sat Jul 12 2008, 19:09

Dostal jsi šanci poznat zase jiný typ ženy, ber to jako výzvu. Jestli
na ni začneš naléhat, pravděpodobně ztratí zájem. 2x týdně zas není tak
málo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

independent woman Empty Re: independent woman

Příspěvek pro --- Sat Jul 12 2008, 19:45

hm, taky si myslim.. Treba den bez kontaktu (= 0 sms atd) je pro me docela znacna zmena.. ale co, vydrzel jsem pul roku, tak to ted nepodelam, ze ...

---
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

independent woman Empty Re: independent woman

Příspěvek pro --- Sun Jul 13 2008, 11:29

jen doplnim: je ji 19, mne 25.

---
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

independent woman Empty Re: independent woman

Příspěvek pro Anonymní Sun Jul 13 2008, 12:43

Soběstačná a nezávislá už v 19ti.. to vypadá na poměrně hodnotný
kousek. Bude s Tebou, dokud pro ni budeš zajímavý a originální, takže
víc než o ni se snaž, ať máš sám zajímavý život Wink
Takto založená holka (a navíc hodně mladá) ještě nestojí o kdovíjak
vážný LTR. Až se víc zamiluje a pozná Tvou hodnotu, může se to ještě
změnit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

independent woman Empty Re: independent woman

Příspěvek pro --- Sun Jul 13 2008, 13:44

presne tak. nestoji zatim o vztah do takove miry jako ja.. uz jsem stihnul podelat to, ze jsem ji rekl ze ji miluju jako prvni... jen tak mezi reci Smile
Zivot mam dost zajimavej, to nemusim ani predstirat. To je taky jeden z duvodu proc je se mnou, jak jsi naznacil. Pockame, uvidime. Nehodlam se nijak pretvarovat, proste se uvidi jestli me zacne postradat jako ja ji.

---
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

independent woman Empty Re: independent woman

Příspěvek pro cervenacek Sun Jul 13 2008, 14:21

nejde o pretvarovani, ale o ovladani sama sebe. jak rika Someone, dokud ji je +- 19-22, tak to bere jako zajmovou cinnost ne jako vazny vztah. => ber to tak stejne, pak mas vetsi sanci si ji udrzet.

podle toho co uz jsi napsal, tak vas "vztah" (nenapadl me lepsi termin, sorry) neni v uplne nejlepsim stavu. tvuj zajem je velmi vysoky ("silene ji miluju; jakmile odejdu, zacne me to hlodat ..."), zatimco jeji je o neco nizsi (proto ti sama prvni nerekla jak te miluje; proto to trvalo pul roku, nez se zacalo neco dit). tvuj cil je, aby to bylo obracene.
ovladej se, a delej to, cim jsi si ji ziskal (DocLove - cim sis ji ziskal, tim si ji i udrzis). to dostane jeji zajem do vyssich cisel.

urcite vis, ze zena s velkym mnozstvim zajmu a cinnosti s tebou nebude chtit travit vsechen svuj cas (i kdyz jeji zajem bude +100). ma svuj vlastni zivot, a pokud nekoliduje s tebou, tak nema zadny duvod neco menit. + plati, co uz bylo napsano o jejim veku a motivaci.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

independent woman Empty Re: independent woman

Příspěvek pro --- Sun Jul 13 2008, 15:49

mimo jine z ni obcas vypadne hlaska typu "to nevidis, jak te zeru?" nebo "dovedu si predstavit, ze bych s tebou mela rodinu" (ackoli ani ona ani ja nic takoveho v dohledne dobe neplanujeme, ale je fajn to od ni slyset.

Delam co jsem vzdycky delal, imponuje ji moje prace, cemuz se nedivim.. schazim se s mnoha lidmy, jsem zvan na party, akce, atd.. vzal jsem ji zatim jen 1 s sebou a byla z toho unesena..

Jak oba radite, budu delat to co jsem delal do ted.

---
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

independent woman Empty Re: independent woman

Příspěvek pro --- Sun Jul 13 2008, 15:52

pro boha.. "lidmi"

---
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

independent woman Empty Re: independent woman

Příspěvek pro hokejista666 Sun Jul 13 2008, 19:42

Dovolil bych si taky přidat pár poznámek Smile .

V žádném případě 19. leté nepodceňovat, takovou chybku jsem udělal a podle toho to dopadlo, podle mě by ses měl trošku odtáhnout, ženu která má zájem nic nevybudí víc než unikající kořist, chce se
vidět 2 krát týdně fajn, sniž to na chvilku na jednou týdně, jestli nemá zájem,
tak je to stejně jedno a jestli má, bude se snažit o to víc … Wink . Mám teď
pár holek, kašlu na ně, nic nedělám, nesnažím se, o to víc o mě usilujou a je
to pro ně těžký boj, cokoliv chtěj si musej zasloužit Laughing a je to vyloženě
vzrušuje a snaží se, až nechápu… .

A už nikdy žádný holce netvrď po chvilce,
že jí miluješ, za a) nemiluješ jí a oba to víte za b) budeš vypadat jako easy
target a končíš …. .

Dobrý shittesty, rozhodně tohle
neber jako projev zájmu, tohle musíš nějak vtipně odpálkovat, „to vidím že mě
žereš, asi Tě vyměním, abys mě nesežrala celýho“ Laughing . A tak podobně …. .

A když se trošku odtáhneš a budeš flirtovat s jinými, tak jí to vybudí, ženská moc dobře vycítí, že má konkurenci, pokud má zájem ... Wink a Ty se aspoň zabavíš, když se s í nevídáš dost často Wink .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

independent woman Empty Re: independent woman

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru