SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slečna netrpělivá

+2
Traffic
SomeoneCZ
6 posters

Goto down

Slečna netrpělivá Empty Slečna netrpělivá

Příspěvek pro Anderson Sun Jul 06 2008, 13:05

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, jestli náhodou někdo nemáte zkušenosti s podobnou situací. Opravdu se mi to líbí, ale nejsem na to zvyklí. Vždycky jsem se musel snažit a tady to jde úplně samo.

Potkal jsem na ulici holčinu, šli jsme proti sobě, ona se za mnou asi 2x otočila, tak jsem se obrátil, doběhl jí a stačilo jen pozdravit. Pak už celkem aktivně vedla rozhovor, řekněme 60:40. Původně jsem si o číslo ani říkat nechtěl, chystal jsem se rozloučit a ona, jestli se prý ještě uvidíme. Přece jenom jsem si o číslo řekl, když už mě k tomu vyzvala, ale chtěla mi dát mail, že má telefon v práci a nezná číslo. A když viděla, že o mail nestojím, nechala si ode mě napsat moje číslo.

Druhý den dopoledne poslala SMSku, prý se sama sobě diví, že si řekla o číslo a chtěl by se se mnou vidět a jestli chci, ať napíšu. Byl čtvrtek a přemýšlel jsem, jestli zavolat v pátek odpoledne, nebo až v pondělí. Jak se na to dívá TZ?

A pak překvapila. Ještě ve čtvrtek večer druhá SMSka, jestli mi ta první přišla a že takhle neví na čem je, když nepíšu a ať se ozvu. V pátek dopoledne jsem jí zavolal - nějak mi to nedalo, říkal jsem si, že když je takhle nedočkavá, mohla by si začít myslet, že nemám zájem, kdybych jí nechal čekat přes víkend. Telefon nevzala, ale odpoledne sama zavolala nazpátek. Domluva rande proběhla hladce (na pondělí), jen byl trošku problém ukončit hovor, po dohodě rande si ještě chtěla povídat.

No a jak si v klidu čekám na pondělí, v sobotu večer koukám, píše mi SMSku, že nechápe, jak mohla přijmout pozvání AŽ na pondělí a nějaká ta otázečka. Rozhodně mě to potěšilo, ale taky mě to překvapilo a jsem trochu nesvůj a zároveň potěšen - nedělat vůbec nic a jen sledovat, jak se holčina snaží. V 15 bych to od ní chápal, to jsem se choval taky tak, ale jí je min. 25. Odepisovat něco neutrálního asi nemá cenu, že? Zas ale aby si to nevyložila jako nezájem.

Ještě mám jeden dotaz, jak na takové netrpělivky. Zachovávat i v těchto případech týdenní pauzy, nebo ji jen lehce, řekněme tak o 2 dny, zkrátit? Předpokládám, že při takhle rychlém vývoji je konzistentní volat v pátek (teda v případě, že se rande vydaří, to je jasné). Mám ale pocit, že jestli se jí bude líbit, tak v úterý od ní mám SMSku, něco ve smyslu „jestli se ti to líbilo, můžeme to zopakovat“. Co pak? Držet pauzu a na porušení rádiového klidu nereagovat, nebo se přizpůsobit situaci a druhý den po SMSce zavolat a navrhnout další rande?

Předen dík za komentáře, s tímhle jsem se ještě nesetkal a jsem příjemně rozhozen.

Anderson
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jul 07 2008, 12:28

A pak překvapila. Ještě ve čtvrtek večer druhá SMSka, jestli mi ta první přišla a že takhle neví na čem je, když nepíšu a ať se ozvu.
Tak zájem soudruzi, zájem by byl. Very Happy Asi tak dva by ho měli Very Happy

Po zkušenosti s tímhle typem žen, bych jí v takové situaci poslal smsku s konkrétním návrhem. Já vím, že lepší je zavolat, ale smskou je u těhle případů větší šance, že se pak nebudete zbytečně vykecávat po telefonu (pokud si to neřeknete jinak, má o další důvod, proč jít na rande). Jenže vykecávání se nikdy zcela nevyhneš - některé jsou schopné smskovat do alelujá. Živě si pamatuji, jak jsem se chtěl kdysi v klidu podívat na film a do něj mi pořád chodily smsky. Tak jsem jí utínal pomalu a slušně. Nic nepomohlo. Tak jsem se natvrdo rozloučil.

Vtip je v tom, že pokud se urazí kvůli pauze, nebude Správná - ta se neuráží, když chce mí chlap chvíli klid. Jde o povahu. Lepší je, když se díky svému vysokému zájmu zamyslí, jestli to náhodou "nepohnojila" a raději dva tři dny počká na domluvené rande.

Někdo uvádí jako možný postup "musíš to chvíli vydržet a hrát její hru". Bohužel, je úplně jedno, z jakého důvodu se na začátku tlačí na pilu. Až se Ti v úterý ozve, že by jste si to měli zopakovat, řekni si o čt. večer. Trik je v tom, že ve skutečnosti nezveš Ty ji, ale ona píše "tak už mě pozvi" - tj. ve skutečnosti odmítnutí riskuje ona. Ale i tak je potřeba, abys udělal co nejvíc věcí správně.

Projdi si diskuzi Holka na rozdání až do mého posledního příspěvku z 16. 3. 2007 16:46:19. Tobě půjde a rozuzlení celé diskuze (vydrželo jim to - zdravím seeeee:-). Kdyby jsi narazil na nějakou nesrovnalost, dej vědět. Je bohužel možné, že některý komentář bude chybět, nebo nebude v původním znění.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro Traffic Mon Jul 07 2008, 13:04

To mi připomíná jednu moji ex. Sama mi třeba strčila do ruky telefon, abych jí napsal svoje číslo a pak i sama jednoho dne napsala, že neví, na čem je a "co jako".

Náhoda tomu chtěla, že tu sms poslala zrovna v den, kdy jsem na týden odjížděl pryč, takže jsme se nechtěně dostali do situace, kdy jsme se nemohli sejít, ačkoli bychom to asi jinak udělali. To je samozřejmě jiná situace, než v tomhle případě - tady to asi nemohla interpretovat jako nezájem z mojí strany, prostě to nešlo. Nicméně nezahálela, zjišťovala, jak se k sobě hodí naše znamení atd. a těžko hodnotit, jestli pak byla na setkání víc "nadržená", než kdyby tam ta týdenní proluka nebyla... ale když se na to dívám zpětně, tak to asi na škodu nebylo.

Nicméně bych si ji určitě nějak otestoval, jestli tě pak nebude takhle uhánět i ve vztahu - ta moje nedočkavka nakonec dokázala být pěkně drzá a trochu panovačná, ale co já vím - možná jsem si za to mohl i já sám tehdejším AFC chováním Very Happy

Každopádně hodně štěstí.

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 39
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jul 07 2008, 13:14

Traffic napsal:zjišťovala, jak se k sobě hodí naše znamení
Za všechno AFC chování nemůže.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro Traffic Mon Jul 07 2008, 14:25

SomeoneCZ napsal:
Traffic napsal:zjišťovala, jak se k sobě hodí naše znamení
Za všechno AFC chování nemůže.

O tom vím, dneska už bych si na to dal pozor. Nicméně v mém případě to problém nebyl; naše znamení byla kompatibilní.

Nebo to je tak, že slečna Správná není astrologicky pověrčivá a tím pádem každá, která tomu dává význam, by u mě měla mít mínus?

Nějak mi asi uniká ta souvislost mezi jejím chováním poté ve vztahu a zájmem (i když povrchním) o horoskopy.

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 39
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jul 07 2008, 18:57

Podívej se na to takhle: dnešní, racionálně uvažující slečna svůj život neřídí horoskopem. Zvrhne-li se to v LTR a posléze i ve společnou domácnost, tak bych si raději vybral ženu, která se dokáže rozumně rozhodnout.

Pokud byl ovšem horoskop v pohodě, tak to dost dobře mohlo být právě zmíněným AFC chováním.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro Anonymní Tue Jul 08 2008, 03:07

Tak takový megazájem ze strany slečny bych chtěl někdy zažít... gratulace!
Co se dotazu týče, postupoval bych standardním stylem, podle chuti a volného času.. týden je zbytečně mnoho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro Anderson Wed Jul 09 2008, 14:51

Díky všem za rady. Gratulace jsou fajn, ale vážně za to nemůžu Smile

Rande bylo celkem dobré, sice holčinu moc nechápu, dělá mi problém jí odhadnout, ale bylo to příjemné posezení.

Pro dokreslení situace se píšu kurzívou dosavadní průběh, komu se to nechce číst a přesto by mi chtěl poradit, tak to přeskočte.

První překvapení bylo, že se telefonní dračice na rande chovala hodně zaraženě - jako by se styděla/ byla nesvá. Byl trochu problém z ní dostat zejména zájmy a co dělá ráda. Na druhou stranu hovor nestál, vtípkům se smála - celkově příjemný pokec, jen docela uzavřená.

BL nechápu - na jednu stranu mě nechala vybrat si místo jako prvního, aby si mohla sednout do pravého úhlu u stolku pro 4 (prostě se zeptala, kam si sednu a tomu se přizpůsobila). Uprostřed večera se začala dotýkat svojí nohou. Měla ale uzavřený postoj a moc nenavazovala EC (takhle nějak se sedí v ředitelně po kouření na záchodě).

Chtěl jsem jí kousek doprovodit (v rámci svojí cesty, bylo by to tak 5 minut max.) - ona se ale nenechala a doprovodila mě až k vozidlu - cca 20 minut. Celou dobu tvrdila, že to má při cestě - později jsem zjistil, kde bydlí a je to prodloužení cesty tak o 1/2 hodiny.

Při rozloučení polibek a překvapení č. 2. Začala vysvětlovat, že má rýmu - proboha proč? Proč po puse, se kterou nebyl problém se začne vymlouvat? Obrana, abych se nepokusil o druhou?

Pak jsem to s prominutím pohnojil, místo sebejistého rozloučení a odchodu se jí náznaky, že by si to ráda zopakovala, povedlo můj odchod pozdržet. Pokus o druhý KC nevyšel, přistoupil jsem ze strany (byla tak natočená a nechtělo se mi jí obíhat) a pusu nenastavila (takže na tvář).

A překvapení č.3. Večer SMSka
“pořád přemýšlí, proč jsem jí dal pusu :-) Jestli to něco znamená“ - to doufám je nějaký špatný test, na to snad není potřeba doktorát ze sociologie???

Dodatečně si uvědomuji, že po odchodu z kavárny byla hovornější a uvolněnější.

Druhý den poslala 2 SMS, já pak 1, kde jsem se ptal, „co vymyslela, že bylo důvodem polibku“ - díky Someone, to bylo fakt dobrý, minimálně to pobavilo (udělal jsem z toho nosné téma pozdějšího telefonátu). SMSky začínám nesnášet, po odeslání se nedá dělat nic jiného, než čekat :-(

Večer telefonovala, cca 15 minutový hovor - tohle jsem neukočíroval, sice jsem byl vtipný a nic jsem na sebe neprozradil, ale měl jsem to ukončit rychleji. Body bych si připsal za mlžení okolo věku - řekl jsem jí, že tohle sděluji pouze osobně. Zabralo to, protože dnes (2 dny po randeti) přišla dopoledne SMSka zabývající se valnou měrou právě věkem.

A teď to důležité, proč to sem všechno píšu. Vím, že koncem týdne odjíždí na týden na dovolenou (mimo ČR). Tzn., že se 11 dní nedá rande ani navrhnout, natož pak uskutečnit. A předpokládám, že se bude snažit si alespoň posílat SMSky. A tím zájem asi nezvýším, maximálně ho udržím tam kde je (a to ještě nesmím chybovat!). Takže co teď. Přistoupit na její hru (a začít se modlit), nebo se snažit zdržovat odesílání SMSek a odeslat jich co nejméně - nereagovat vůbec asi nejde. Jak minimalizovat SMS kontakt a neurazit/ nenaštvat ji? Co by jste poradili?

Budu rád za každou radu. Předem dík.

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro hokejista666 Wed Jul 09 2008, 15:22

Můj názor je takový, že slečna není příliš sebejistá a řekněme zvyklá na takový systém seznamování, pak je z Tebe nervózní a celé to působí divně. Ale pokud se o Tebe otírá nohou, tak tím asi chce něco říct a na to taky není potřeba doktorát ze sociologie Wink.

Měl jsem teď taky něco podobnýho, neudržela oční kontakt, působila nejistě a zmateně, tak jsem jí na konci rande políbil a od té doby jak vyměněná, pohoda, jen mi druhý den napsala výhružný email, že když se s někým líbám, tak bych se měl obtěžovat se co nejdřív sám ozvat Laughing.

Piš si sms s deseti holkama, pak nemusíš čekat Laughing, vždycky nějaká napíše Laughing.

Ad sms, odpovídej jednou za den, třeba večer po práci, nebo až druhý den ráno a pokud nemáš nějaký dobrý nápad co napsat, radši mlč Wink.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re

Příspěvek pro Somebody Wed Jul 09 2008, 16:53

SomeoneCZ:
"Projdi si diskuzi Holka na rozdání až do mého posledního příspěvku z 16. 3. 2007 16:46:19. Tobě půjde a rozuzlení celé diskuze (vydrželo jim to - zdravím seeeee:-)."

Sorry, že otravuju, četl jsem to dva dny Very Happy a rozuzlení nejasné - vydrželo jim to s tou první nebo s druhou? Jestli s tou druhou, tak to by moc nesvědčilo o účinnosti tvých rad (četnost kontaktů na začátku atp.).

Somebody
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro Anderson Thu Jul 10 2008, 09:06

Nikdy jsem si nemyslel, že to řeknu, ale „ SMSky jsou fajn! cheers “.

Horší se to. Ona mi chce volat Rolling Eyes - a nejspíš pravidelně affraid (na konci včerejší odpovědi na mojí SMS se omlouvala, že nemůže zavolat a „....Zítra se ozvu, jo?...“). Nenapadá vás, jak holčině decentně a jemně vysvětlit, že si nechci volat, nechci si psát, to co chci je sejít se - až přijede z té dovči.

Předpokládám, že jestli zavolá, tak hovor mám ukončit tak do 5 minut s tím, že někam spěchám / musím něco zařídit?

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro Bweru Fri Jul 11 2008, 13:09

Nevím co Ti odpoví odborníci, já jsem jen laik, který čte rady ostatních a někdy kroutí hlavou....upřímně z vlastní zkušenosti vím, že volání není špatný, spíš naopak. Když není možnost se sejít, tak proč si nevolat a myslet na to, že po 5 minutách by měl hovor končit, mi přijde divný...pokud se budeš bavit, tak nevidím důvod proč to neprotáhnout, třeba i na víc než 10 min.

Teď mi samozřejmě budete psát, že to není dobrý nápad, ale mě by opravdu zajímalo proč.... když si chce povídat, tak ať si povídá..., nebo ne?

Bweru

Poeet p?íspivku : 10
Age : 37
Location : Liberec
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro Anderson Fri Jul 11 2008, 14:33

2 Bweru:
Protože já si chci povídat na randeti (a ani to u toho nemusí končit Twisted Evil ). Chci jí vidět, ne si s ní psát nebo telefonovat. Abych řekl pravdu, tak mě moc telefonování nebaví, přijde mi to nuda, chybí tomu napětí. A zbytečně se vyčerpávají témata.

Naštěstí v tomto případě se to vyřešilo zatím samo - nejspíš nemá Roaming. Až se vrátí, slíbila, že zavolá - budu se snažit to uhrát opravdu jen upřesnění rande a ten den nebo dva to už bez telefonování vydrží, snad.

2 hokejista666:
Jo, jedna SMS denně je tak akorát. Sice mám trochu výčitky, že jako odpověď na 2 - 3 to není moc, ale zase o to snáze se přemýšlí, co napsat. Dík.

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty 2 Somebody

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Jul 17 2008, 11:51

První část je o použití Teorie zájmu v detailech v konkrétních situacích. Tohle byl přípravný trénink, který se uplatnil později. Jinak jde samozřejmě o tu druhou, kde se uplatnily dva klíčové principy:

  1. Nech ji, ať projevuje zájem víc než ty - Challenge
  2. Buď konzistentní
Docela pěkně je můžeš vidět i v diskuzi Jak znovu vzkřísit reálný vztah. Což je vlastně i částečně odpověď pro Bweru, proč nekomunikovat o "106" - i když se ta odpověď objeví až po delším uvažování. Ale jinak to Anderson vystihnul správně pro svou situaci.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro Anderson Thu Jul 17 2008, 14:20

Jak postupovat, jestliže má mezi prvním a druhým rande svátek? Na dárky (jakékoliv) se mi zdá zbytečně brzo, mimo to by to mohlo vypadat jako snaha jí uplatit (dárek za rande). Na druhou stranu, přece jen mám nutkání jí nějakou blbost (čokoládu ... cokoliv) přinést, aby to nevypadalo, že buď nemám vychování, nebo je mi naprosto volná.

Nemohl by mě, prosím, někdo plácnout novinami přes čumák, abych se probral? :-) Předem dík.

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro dream Sat Jul 19 2008, 16:11

na její svátek nereaguj vůbec.Tím, že jí něco doneseš jí ukážeš, že Tvůj zájem o ni je určitě větší než její zájem o Tebe.V ten okamžik si bude říkat, že Tě má jistého a její zájem klesne...

dream

Poeet p?íspivku : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro Anderson Mon Jul 21 2008, 11:17

Tak jsem zvolil střední cestu (ještě před příspěvkem dreama - sice trošku později, ale i tak děkuji). Blahopřejná SMS - v její SMSce mi za ní pak děkovala a hned si zjistila, kdy mám já svátek :-) Takže jestli jsem snížil zájem, tak asi ne moc.

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jul 21 2008, 12:12

Nesnížil - to by se neptala na osobní informaci, kdy máš svátek Wink Mohl jsi klidně i zavolat.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro dream Mon Jul 21 2008, 19:23

já s tím mám jen negativní zkušenosti.Ano stalo se, že po blahopřání mne vzápětí pozvala slečna na kafe (což nezní moc negativně Smile ), ale z dlouhodobého hlediska to pro mne mělo vždy spíš negativní efekt.S tím jak se ptala kdy máš svátek ty, mi to připomíná jednu příhodu.Jedna nejmenovaná slečna měla svátek.Já jsem ji nepoblahopřál a tak jsem na nejbližším rande dostal vyhubováno, že na ni vůbec nemyslím, jak jsem mohl zapomenout na její svátek atd...Přesto rande pokračovala, no vlastně pokračují i nyní.O měsíc později od jejího vyhubování jsem měl svátek já, co myslíš, vzpomněla si slečna?

dream

Poeet p?íspivku : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro Anderson Tue Jul 22 2008, 10:05

2 dream: Předpokládám, že ti popřála a možná i někam pozvala? :-)

2 SomeoneCZ: Dá se nějak rozlišit, jestli má dotyčná kladný PIL nebo jen hodně vysoké RIL (např. syndrom ujíždějícího vlaku - a bude v podstatě s kýmkoliv, kdo bude mít zájem)? Je nějaký způsob, jak to „otestovat“?

Předem děkuji.

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Jul 22 2008, 15:23

2 dream
A nešlo spíš o neúmyslný exploit?

Pokud rande pokračují z kladného osobního zájmu a ví to, pak si vzpomněla.


2 Anderson
Musíš si dávat pozor na její chování. Nějaký malý výpadek v případném hereckém výkonu můžeš tolerovat, ale pokud bude např. racionalizovat, proč jste spolu, tak by to mohl právě ujíždějící vlak. Viz Zkušenosit, ego a sex, odstavec "Sexem do vztahu".

Má-li vysoký RIL, pak je zpravidla i PIL v kladných číslech. Pokud by však platilo (RIL>0) && (PIL<0), tak uvidíš odchylky od modelu chování slečny Správné.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro dream Sat Jul 26 2008, 15:31

Nevzpomněla! Jistě Vás napadne, že to bylo na oplátku.Jenže když jsem jí to nenápadně, leč zcela zaměrně připomněl, tak se slečna zarazila a šlo vidět jak jí to v hlavě šrotuje Smile

dream

Poeet p?íspivku : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro Anderson Tue Sep 02 2008, 09:42

Chtěl bych opět poprosit o radu - samostatnost nikdy nebyla moje silná stránka. Embarassed

Přítelkyně je mino ČR (dovča) a v podstatě každý den (večer) napíše smsku. Já druhý den, většinou během odpoledne, někdy až k večeru, odepíšu. No a teď si dala pauzičku - 2 dny (přes víkend). Jak dál?

Když odepíšu dnes, sice to bude konzistentní, ale asi i očekávané a těžko tím pošlu zájem nahoru. Když si dám také den až dva pauzu, může si to vyložit, jako že jsem se urazil. Na druhou stranu (teď s tím mám čerstvou zkušenost Sad ), bych jí nerad připravil o ty úžasné chvilky, kdy se nervózně prohlíží mobil, zda už něco nepřišlo a čas se krátí úvahami, copak ten druhý asi dělá.

Předem děkuji všem za radu.

Je docela zajímavé si příspěvky přečíst s časovým odstupem:
hokejista666 napsal:
....
Měl jsem teď taky něco podobnýho, neudržela oční kontakt,působila nejistě a zmateně, tak jsem jí na konci rande políbil a od tédoby jak vyměněná, pohoda, .....
Není to ta stejná?! Very Happy Z mé netrpělivky se stala aktivní a vtipná pohodářka.

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro hokejista666 Tue Sep 02 2008, 11:42

Přítelkyně je mino ČR (dovča) a v podstatě každý den (večer) napíše smsku. Já druhý den, většinou během odpoledne, někdy až k večeru, odepíšu. No a teď si dala pauzičku - 2 dny (přes víkend). Jak dál?
Nebuď paranoidní, každou jednotlivou sms nemusíš poslat její zájem nahoru, to ani není reálně možné, odpověz až se Ti bude chtít, klidně odpověz dneska a nebo za den, dva ... . Ale asi bych odpověděl až druhý den, proč by sis Ty nemohl dát den, dva pauzu Wink.

Není to ta stejná?! Very Happy Z mé netrpělivky se stala aktivní a vtipná pohodářka.
Je to možný, už jsem jí dávno pustil zpět do oběhu Wink.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Sep 04 2008, 20:53

hokejista666 napsal:odpověz až se Ti bude chtít, klidně odpověz dneska a nebo za den, dva ... . Ale asi bych odpověděl až druhý den
Asi tak Smile Nebo, odpověz na tuhle a další v termínu, ale udělej pauzu na následující - vyřaď prvek předvídatelnosti.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Slečna netrpělivá Empty Re: Slečna netrpělivá

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru