SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nechteny odposlech

3 posters

Goto down

nechteny odposlech Empty nechteny odposlech

Příspěvek pro hugo Sun Jun 22 2008, 23:25

Zdravím a děkuji someonovi za jeho záslužné dílo.


Rád bych se s Vámi podělil o zajímavý zážitek a to dokud je v čerstvé paměti.

S kamarádem jsme dnes vyrazili na pivo a sedli si na zahrádce jedné hospůdky. U vedlejšího stolu seděla žena s mužem a vzhledem k blízkosti našich stolů se dalo ledascos odposlechnout.

Ona, HB8, krásná, živá holka, nádherný úsměv, kudrnaté vlasy, jednodílné šaty, nádherná postava. Nebyla to vyloženě modelka, naopak vypadala nádherně přirozeně, sebevědomě a inteligentně. Věk, no nemám zrovna po ruce křišťálovou kouli a sekl jsem se už tolikrát, že si v tomhle nevěřím, ale i podle kolegy tak 22-25. Neustále jsem měl pocit, že už jsem ji někde viděl...fantastická...přesně taková, u které podvědomě předpokládáte, že si dávno našla stějně fantastickýho kluka a o něco se snažit je ztráta času.

On, trochu hromotluk, pupek, něco mezi holou hlavou a velmi krátkým sestřihem, zapaloval si jednu za druhou, řidič autobusu. Věk min 30-35. Takový ten typ, co potkat ho v noci na ulici, tak se mi v kapse natáhne pistole (kdybych nějakou měl).

Slečna po nás (těžko říct jestli po mě, nebo po kamarádovi) hned pokukovala a byl to přesně ten způsob, jakým se dívám na někoho, kdo se mi libí. Naše pohledy se i na chvíli střetly, neuhnula, asi tak, aby to nebylo nápadné jejímu nápadníkovi.

Podle odposlechnutých informací to bylo jejich první rande. Po chvíli si k nim přisedli dva kamarádi toho chlapíka, jednoho znám, také řidič busu. Slečna reagovala zcela fantasticky přirozeně, mimo jiné je obvinila, že si ji taky přišli otestovat. Pánové si zapálili (ano, nezdá se vám to, kouření nemám rád :-)), probírali ji, i práci, on se mimo jiné vyjádřil tak, že tu kamarády opravdu potřeboval, když tu je s možnou budoucí přítelkyní.

Slečna po nás po čase pokukovat přestala a bohužel bych to přičetl i tomu, že vzhledem k blízkosti stolů jsme nastalou situaci neopatrně konzultovali pološeptem a mohla si (a právem) myslet, že to je o ní. Chybama se člověk učí :-(

Řekl jsem si, že tohle není možný nezkusit (tak sympatických holek poslední dobou potkávám minimum) a protože mě nenapadlo, jak si říct o telefon u stolu, na jejím prvním rande, před napádníkem a jeho 2 kamarády (napadá někoho něco???), vyčkalo se na okamžik, kdy vyrazila na záchod. Povedlo se mi to sice zesynchronizovat tak, že jsme se u těch záchodů opravdu potkali, ale vyrazila jak střela a protože má ulička asi 2 metry než ústí zase do prostoru se stoly, nepovedlo se nic. Leda bych ji zezadu chytil za ramena a trhnutím zastavil. To bylo v době, kdy slečna už žádné další signály zájmu nevysílala a ani na potřebnou vteřinku neubrala plyn :-(.

Za chvíli se zvedla, on se zeptal se kámošů z mokré čtvrti, jestli tam ještě posedí, vyprovodil ji domů a po chvilce (asi nebydlí daleko nebo byla autem) se k nim vrátil. Takže jsme se ještě dozvěděli, že nikdy nedokázal mluvit se ženskýma, naposledy měl nějaký rande kdysi a kdesi dávno a že tahle tam s ním seděla šest hodin !!!!!!! To se mnou málem švihlo....a že kdyby kluci přišli ve čtyři, tak mu to asi vadí, ale takhle že ne.

A já se ptám, jak je něco takovýho doprdele možný???

Ale hlavně, co dál. Protože jsem (bohužel nepřesně) odposlechl, kde snad pracuje na brigádě (obchod), je určitá šance, že bude ještě dohledatelná. Jak preventivně postupovat v případě, že ten její zájem opravdu klesl vinou naší tlumené komunikace???...(njn, blbost, ale zase by všechno slyšeli oni :-)
A pro tuhle zkusím cokoliv, fakt byla nádherná!

hugo
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

nechteny odposlech Empty Re: nechteny odposlech

Příspěvek pro Anonymní Mon Jun 23 2008, 00:12

Jestli ti za to stojí, tak si udělej výlet po obchodech a třeba ji
najdeš. Když nic jiného, tak tam potkáš zas pár nových příjemných lidí
na pokec...

Imho ten týpek měl buď kliku, nebo ona je na tyhle typy "vysazená".
Naučil jsem se (docela nedávno, dřív jsem to ignoroval) jednu věc, a to
vždy se zajímat o to, s kým chodila holka přede mnou - jak vypadali,
jejich vzdělání, povaha vztahů...
Pokud se dozvím, že přede mnou měla dělníka, který měl v hlavě (jak se
to slušně řekne .. nas..Smile), zato se jí líbila jeho primitivní
živočišnost, pak si chtě nechtě musím hned na začátku říct: Tahle není
pro tebe. I když se mi sebevíc líbí. Jak to neudělám, je problém.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

nechteny odposlech Empty Re: nechteny odposlech

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jun 23 2008, 13:32

když tu je s možnou budoucí přítelkyní
Pokud dotyčná nevidí v řidiči autobusu svou životní metu, pak se domnívám, že šlo z jeho strany spíše o zdařilou sci-fi povídku Cool

Je s ním 6 hodin na prvním rande, kde se dívá po jiném. Zřejmě jí moc neučaroval... Pozvat si na ni kamarády, to je opravdu nápad - po tom musí toužit opravdu každá Very Happy

Buď její zájem klesnul pod nulu a pak Tě odpálkuje, nebo ne. To poznáš, jenom když z ní zkusíš dostat její tel. číslo.

A proč s ním seděla 6 hodin? Třeba proto, že neměla co lepšího na práci. Třeba jí taky dlouho nikdo nevzal na rande Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

nechteny odposlech Empty Re: nechteny odposlech

Příspěvek pro hugo Sun Jun 29 2008, 14:25

Hmm. Kdyby vás zajímalo jak to dopadlo, aneb zázraky se nedějí.

Slečnu jsem lokalizoval, o číslo si vzhledem k okolnostem řekl trochu uspěchaně, dostal jen email, nu což, zkusím to s ním.

Napsal jsem nejlepší možný zvací email, dostal odpověď, jako že se email moc líbil, i to, že jsem si drze řekl o číslo, což se jí nestává, atd...že o ni teď dlouho nikdo nestál (v překladu) a na pozvání neodpověděla ani ne, ani jo, neznám tě, atd... No napsal jsem ještě jeden, lehce seběvědomý a tentokrát přišlo ne.

Slečna si postěžovala, že teď několik let potkávala muže, kteří ji očarovali, ale byli vždy zadaní...Ale co mě dostalo bylo to, že ONA pozvala na rande JEHO. Nerada by ohrozila křehký vztah v začátku, atd...Prostě si ho dobývá ona. Jdu sníst vlastní klobouk.

Pokud by to chtěl nekdo okomentovat a upozornit na něco, co bylo špatně nebo co mi uniklo, budu rád.

hugo
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

nechteny odposlech Empty Re: nechteny odposlech

Příspěvek pro hokejista666 Sun Jun 29 2008, 14:59

Co dodat, slečna nemá zájem, ber to tak, že ona udělala největší chybu svého života Wink. Těch důvodů může být spousta, nejsi její typ, něco se Ti nepovedlo atd.... .

Každopádně se potvrdila teorie SomeOneCZ o emailech, příště až Ti nějaká nabídne email, tak jí řekni, že nejsi sběratel emailů a ať Ti dá telefon a pokud bude trvat na emailu, tak jdi jinam Wink. Jsou chvíle, kdy má email svůj význam, ale jen a pouze tehdy, když Ty tak usoudíš a řekneš si o něj sám, jinak na to kašli, je to ztráta času... .

Překlad emailu asi zajistí lép Generelissimuss či SomeOne Twisted Evil.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

nechteny odposlech Empty Re: nechteny odposlech

Příspěvek pro Anonymní Mon Jun 30 2008, 10:30

Ale co mě dostalo bylo to, že ONA pozvala na rande JEHO
Promiň můj malý úsměv Smile ale vždycky mám radost, když někoho takto odhadnu.
Je to tedy, jak jsem napsal výše - ona má ráda tyhle
primitivní typy. Musel se jí hodně líbit, když ho sama pozvala = je v
první řadě vizuální typ (jako skoro(?) každá).
To, že se pak ukázalo, že on je primitiv i v komunikaci a nedokázal jí
closnout ani při tak maximálně příznivé konstalaci, je už jeho problém.
Každopádně - tento typ slečen baví balit muže, berou to do svých rukou.
Jakmile bych to chtěl obracet a balit Ty jí, uteče. Takže jediné, co
můžeš udělat, je ukázat se jí a kontaktovat... Tys to udělal, neměla
dost vysoký IL -> neřeš to a pust ji z hlavy.

Pamatuj si jednu věc: Žena, kterou přitahují blbci, není nic pro mě! To si zarámuj a každý den na to koukej.

P.S.
teď několik let potkávala muže, kteří ji očarovali, ale byli vždy zadaní
Ano, to je ten případ. Žena, která chce dobývat to, co momentálně není k mání.
Je to lovkyně. Upřímně si myslímn, že v okamžiku, kdy by daný muž povolil a chtěl být s ní, její zájem by spadl pod nulu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

nechteny odposlech Empty Re: nechteny odposlech

Příspěvek pro generalissimuss Mon Jun 30 2008, 15:18

hokejista666 napsal:..příště až Ti nějaká nabídne email, tak jí řekni, že nejsi sběratel emailů a ať Ti dá telefon a pokud bude trvat na emailu, tak jdi jinam Wink. Jsou chvíle, kdy má email svůj význam, ale jen a pouze tehdy, když Ty tak usoudíš a řekneš si o něj sám, jinak na to kašli, je to ztráta času...
Jen malinká poznámečka/detail. V 50% e-mail = kontakt na Skype. Pokud ano, vše platí, jako když Ti dala tel. č. Tzn. žádné SMS-ky, e-maily - je tu možnost hlasové konverzace po Skype.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

nechteny odposlech Empty Re: nechteny odposlech

Příspěvek pro Anonymní Mon Jun 30 2008, 15:57

generalissimuss napsal:Jen malinká poznámečka/detail. V 50% e-mail =
kontakt na Skype. Pokud ano, vše platí, jako když Ti dala tel. č. Tzn.
žádné SMS-ky, e-maily - je tu možnost hlasové konverzace po
Skype.
To je pěkně needy přístup. Ženy nemají rády slídily, co potají shánějí
nějakou bližší formu kontaktu, než samy nabídly. Pozor na to.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

nechteny odposlech Empty Re: nechteny odposlech

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jun 30 2008, 16:12

A ještě upřesněníme (a zopakujeme pro úplnost) dál:) Ukazatel zájmu je množství osobních údajů, které jsou, či budou, k dispozici. Proto telefon vede nad psanými vzkazy. Cena jednotlivých čísel je následující (čím větší množství osobních informací, tím lépe):

  1. Telefon domů
  2. Mobil
  3. Skype
Telefon do práce je jenom o něco lepší než vkazy, protože se uslyšíte. Je to však dobrá volba pro výmluvy "promiň mám moc práce, atd." Pokud ho však poskytne např. s mobilem, už je to o něčem jiném. Vzkazy jsou však nejlepší volba, když se jí nechce, protože na ně se vůbec nemusí odpovídat.

A hlavně, po telefonu člověk slyší i intonaci, zatímco v psané komunikaci jsou to jenom slova. Množství informací je řádově větší, když ji slyšíme.

Nicméně, lze si vzít e-mail v případě, že se dotyčná opravdu snaží o kontakt. Tzn. "telefon ti nedám, jestli chceš, dám ti e-mail" ne, ale

  • Telefon ti nedám, můžu ti dát e-mail.
  • No dobrá, takže tvůj telefon je...?
  • Chápu, ale telefon ti nedám dříve než po prvním rande.
Je to sice hodně neobvyklé, ale je v tom konkrétní nabídka. V takovém případě lze vzít i e-mail.

Nejde o to, že by se po e-mailu, ICQ, atd. nedalo domluvit rande, na které by přišla. Jde o to, že když slečna o sobě nehodlá prozradit nic osobního, nemá kladný zájem. Anebo je neflexibilní dominátorka Twisted Evil
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

nechteny odposlech Empty Re: nechteny odposlech

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru