SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kočka

3 posters

Goto down

Kočka Empty Kočka

Příspěvek pro hokejista666 Sun May 25 2008, 18:46

Ahoj, takže i mě by se hodil nezávislý názor Laughing. Vím, že generalissimuss mi napíše, že jsem trouba, že si vybírám nevhodnou věkovou skupinu (19), ale vím to, tak snad mi to odpustí Laughing.

Ale k problému, pořídil jsem si koťátko, vcelku přítulné, milé a velmi půvabné. Ale, samozřejmě, jak správně tušíte, věc má háček, nakonec jinak bych sem asi nic nepsal Wink. Koťátko se totiž chová jako typická kočka, a to v míře, která mě vcelku překvapuje. Praktický příklad: Jdeme do společnosti a koťátko je odtažité, pokud mu věnuji svou pozornost. Jakmile se dobře bavím, začnu se bavit s ostatními a koťátko ignoruji, tak koťátko ve vcelku pravidelných intervalech přiběhne a je velmi přítulné. Trošku to nechápu, mě je to přece jedno, když chce jít do společnosti samo, ať jde, já když mám potřebu jít s někým jiným, tak jdu, ale když jdu s koťátkem, očekávám, vcelku logicky, že se budeme bavit spolu. Projevuje se to i jinak, ale vcelku je to na jedno brdo. Platí však jedna výjimka, koťátko si dá pár drinků a najednou se chová velice přítulně, otevřeně, většinou bez ohledu na to, jak se chovám já.

Otázky:

1.Je šance koťátko časem nějak zpacifikovat, aby se začalo chovat alespoň trošku logicky? Pokud bude pokračovat v dosavadním trendu, moje logická reakce bude, že okud někde budeme spolu, budu flirtovat s jinými abych se zabavil a pak je jen otázka času, kdy usoudím, že jiný exemplář je zajímavější.


2. Jak často a jak drsně koťátko odhánět, aby se lépe ochočilo, jsem totiž člověk typu on/off a snadno bych to mohl přepálit Very Happy.

3. Ještě bych k tomu dodal, že to je možná nějaký reflex, protože je to velmi hezká holka a furt za ní někdo běhá .... . Je zajímavé to sledovat, velká škola řeči těla. Laughing
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty 2 hokejista666

Příspěvek pro generalissimuss Mon May 26 2008, 18:16

Smile

Hokejisto, tohle jsem zažil a ještě mnohem více se ženou o 6 let starší než já. Mnohé se shodovalo, krom toho byla velmi atraktivní, vypadala mladší než já a u mužů byla maximálně oblíbená.

Co bylo navíc? Kdo viděl film Schůzka naslepo, si může představit, co vyvádí ženština, která má velmi nízkou toleranci na alkohol Very Happy Vždy bylo lepší odejít a nechat jí tam Smile

Tvůj příměr s kočkou je velmi výstižný. Kokrétně od této ženy jsem dostal kocoura, jsem s ním již osmým rokem a dá se říct, že mě naučil svým chováním a reakcemi přesně to, co mě u žen scházelo. Myslím to opravdu vážně.

Jak píšeš:
hokejista666 napsal:Jdeme do společnosti a koťátko je odtažité, pokud mu věnuji svou pozornost. Jakmile se dobře bavím, začnu se bavit s ostatními a koťátko ignoruji, tak koťátko ve vcelku pravidelných intervalech přiběhne a je velmi přítulné.
Přesně tak se chová můj kocour Smile

Za ta léta jsem se s tím naučil "dělat", chce to určitou míru kalibrace a přesunout se z vážné polohy do polohy her.

Zcela odsouvám stranou můj názor, který ostatně znáš - že bych do takové dívčiny nešel. Ledaže by byla masochisticky založená a to nemyslím jako vtip. Jsou takové, které tímto či jiným stylem žádají o trest a ten je velmi uspokojuje. U mé tehtejší přítelkyně tomu tak bylo. Trvalo mi půl roku, než jsem na to přišel.

Jednou jsem jí jednu našil a tím jsem jí dal to, oč tolik "žádala". Další tresty jedině vítala, nedokázala si však o ně říci jinak, než výše popsaným způsobem. Pak jsem se s ní stejně během dvou let rozešel. Kamarád s ní pak byl tři roky, nepřišel na to (mohl se zeptat Smile ), udělala mu ze života hotové peklo, ještě ho namočila do statisícových dluhů, které splácí podnes..

Ale zpátky k Tobě. Je to skvělá škola, naučíš "světu zvířat", určitým způsobem pochopíš jejich svět a přestanou Tě určité věci iritovat.

Na vážný vztah to rozhodně není, ale je to skvělá průprava právě na něj. Těžko při tréningu, lehko na bojišti..
hokejista666 napsal:Je šance koťátko časem nějak zpacifikovat, aby se začalo chovat alespoň trošku logicky?
Osobně si myslím, že toto nastane až po x-tém milenci, který přijde po Tobě. Každý ji "nějak vychová".

Trouba nejsi, prostě se Ti nějak líbí, třeba je to Tvá femme fatale a i když to k ničemu kloudnému nepovede, přeji Ti s ní co nejvíce krásných chvilek..
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty Re: Kočka

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon May 26 2008, 20:32

Koťátko se chová úměrně svému věku/životním lekcím a vzhledu, který jí zajišťuje sdostatek pozornosti.

Jestli ji chceš zkusit něco odnaučit, vygraduj její zájem o Tebe, dej jí kopačky za to, co ji chceš odnaučit, a už se nevracej. Ber to jako charitu pro toho, který přijde po Tobě - viz závěr TZ7.

Jako názorná pomůcka při výuce Řeči těla naprosto OK. Ale jinak zvaž možnost, že se kalibruješ na špatném cíli.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty Re: Kočka

Příspěvek pro hokejista666 Mon May 26 2008, 20:36

Můj problém je, že já jsem byl vždycky zvyklý
krotit divoké mustangy, to umím myslím velmi dobře, nasadí uzdu, usadíš se a
musíš se jen udržet v sedle
Laughing. Mustang působí na potenciání zájemce nezkrotně, takže většinou odpadnou v klidu sami. Ale když se člověk chvilku udrží v sedle, mustangovi dojdou síly a najednou je z něj krotké hříbátko Laughing. Jen pak člověk nesmí zlenivět a aspoň občas musí vzít otěže do ruky Twisted Evil. Případně nesmí podlehnout nemoci z vítězství a terorizovat mustanga moc..... . Jsem si říkal, že to nějak nefunguje Laughing, že zpacifikuju a za pět minut si dělá co chce Evil or Very Mad.

Takže minimálně jsem nastudoval další zvíře, i když krocení divé zvěře mě baví, zatímco do kočky bych občas nejradši kopnul.... .

Máš veselé historky, to bych taky mohl zkusit, koťátku někdy naplácat Laughing. Navíc jsi mistr úniků, jak je vidět, zmizel jsi v pravý čas Wink.

Co se týče věku, minule mi přišla mladá 23 letá, co naděláš. Já potřebuju něco specifického, co neumím popsat, hodně málo holek mě opravdu přitahuje, o to je to pak zběsilejší Laughing.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty 2 hokejista666

Příspěvek pro generalissimuss Tue May 27 2008, 00:29

hokejista666 napsal:Já potřebuju něco specifického, co neumím popsat..
Hm, rozumím.. Mě v dávnější době dost pomohly knížky Barbary De Angelis právě pro ujasnění si, co vlastně od žen chci, co hledám a jak je najít. Nemusí to být pro každého ten pravý šálek čaje, ale právě ta mě poprvé přivedla k účinným afirmacím.

Třeba dost opakovaně nabízí toto řešení. Vypiš si za klidu vlastnosti Tvé "ideální" partnerky, včetně nejintimnějších podrobností. V knížkách jsou poměrně geniální "formuláře", Barbara je hodně systematická. Ten papírek stále nos po kapsách, párkrát za den se na něj podívej. Podle knížky, do půl roku najdeš odpovídající partnerku.

U mne to bylo vždy do dvou měsíců.

Bavilo mě, jak to funguje. Lístek jsem zaměnil za jiný, který obsahoval jiné vlastnosti - a skutečně velmi brzo jsem měl partnerku, která odpovídala novému popisu. Velmi jednoduché - byl jsem jako nevěřící Tomáš v Jiříkově vidění Smile

Také jsem rychle zjistil jaká má přání a představy byly pro mne pouze lákavé, ale v nahé realitě nepřijatelné..
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty Re: Kočka

Příspěvek pro hokejista666 Tue May 27 2008, 10:11

Zajímavé, na ty knihy se samozřejmě podívám :-). Já dle svých kamarádů chci geniální miss world, ale ono je to trošku jinak Laughing.

To já mám o svých ideálních představách naprosto jasno, že v reálu jsou naprosto příšerné, spíš noční můra než sen ..... .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty Re: Kočka

Příspěvek pro hokejista666 Tue May 27 2008, 20:11

Ještě doplním ke generalissimovi:

Problém možná je v tom, že kočka, která se vrhá za provázkem jsem já, v práci jsou všichni uctiví, doma, ve společnosti, jen pár kamarádů si něco dovolí a pak když přijde holka, která je drzá, tak mě začne přitahovat Laughing. Spoustu lidí zastavím v mluvení pouhým pohledem Laughing.

Tak jen teď to prostě zahrát z druhé strany Laughing.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty 2 hokejista666

Příspěvek pro generalissimuss Tue May 27 2008, 22:57

..v pohodě, přede mnou se nemusíš kvalifikovat Smile

Svět není naštěstí pod vlivem jediného měřítka. To bychom si lezli do zelí, konkurovali, apod.. Smile Při tomto stavu věcí se můžeme prima inspirovat..

Když sem tam napíšeš vývoj situace, rozhodně to potěší..

P.S.: Proč to satanské číslo?! Smile
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty Re: Kočka

Příspěvek pro hokejista666 Wed May 28 2008, 11:36

Já se nesnažím kvalifikovat, ono to co píšu je určeno i mě samotnému, protože při tom psaní mi některé věci docházejí, dlouho jsem nechápal, proč mě spousta hezkejch holek nevybudila natolik, abych šel na druhé rande, nedávno jsem to pochopil, nebyly dostatečně drzé, chyběl tomu boj Laughing.

No nevím jaký bude vývoj situace, jsem to myslím docela podělal, protože jsem si zcela v rozporu se svými zásadami řekl, že na ní budu hodný, když má před maturitou, že to je důležitější, než co bude mezi námi, co si budem povídat, důležitější to je. Navíc jsem ještě podlehl nemoci z vítězství, v poslední době se na mě ženský vrhaj samy, takže jsem neškubal provázkem a nechával jsem jí v klidu, uvidíme, zda to kočku neunudilo k smrti Question. Jsem podlehl dojmu, že jsem tak úžasný, že nemusím hnout prstem a že nepřítel kapituloval sám, chvilku mi nedošlo, že ten kdo kapituloval jsem já, takže ve chvíli, kdy jsem měl pocit, že jsme jí snadno dobyl jsem fakticky sám kapituloval bez jediného výstřelu Laughing.

Moje číslo při zakládání mailu bylo obsazené, tak jsem si řekl, že budu ďábelský hokejista Laughing.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty Re: Kočka

Příspěvek pro hokejista666 Sat Jun 21 2008, 15:06

Pokračování koťátka aneb jak jsem
to dojebal :-).

Takže byl jsem s koťátkem na
nějaký akci, nechal jsem jí za sebe platit pití a cigarety i když jsem se tedy
trošku styděl od středoškolačky. Prudili jsme se docela ostře, prali, spousta
legrace, nakonec se asi hodinu mazlili, dostala docela sodu, musela se hodně
snažit, povedlo se k mé spokojenosti. Závěr večera jsem trošku
neukoučoval, v autobuse cestou domů mi řekla z legrace, ať se nevnucuju,
když jsem si jí sedl na klín, tak jsem si odešel sednout jinam, a na další
stanici jsem beze slova vystoupil, oslněn sám sebou, jak jsem jí to nandal .-).
Já vůl, místo, abych si šel zaš…t, ale nějak jsem si to nechtěl nechat líbit,
připomnělo mi to něco z minulosti .. . Pak jsem jí týden nezavolal a když jsem
jí volal, nezvedala to. Jelikož se na maturitu učila u sebe na chatě a já tam
měl jet služebně, tak jsem jí suše napsal, že bysme si mohli udělat příjemný
večer. No odepsala po pár dnech, vyčetla mi sáhodlouze odchod, že to se nedělá
a že v tom nevidí budoucnost a let’s just be friends. Tak jsem jí napsal něco
jako OK a ať to neřeší a hlavně se učí na maturitu. Maturitu posrala a
neudělala, a večer jsme se viděli. Zašli jsme do hospody, měli jsme dvě hodiny,
šíleně jsme se spolu opili a když jsme to šli řešit, tak jsme se místo toho
líbali. Tak že to dořešíme za dva dny, to jsme se zase trošku opili, a probrali
jsme svoje životy atd. závěr byl že nic. Trošku jsem jí podráždil, protože když
jsme si to řekli, tak jsem si začal psát suše sms a plánovat nějaké akce, ne
zas moc, pár, jí to štvalo, že si hraju s telefonem, ale mám takovou povahu, je
to passé, hurá dál :-). No v tramvaji jsem jí řekl, že jí chci dát pusu na
rozloučenou, tak jsem jí políbil, první se odtáhl, jak Kristián, zavřete oči odcházím.
A ona, snad se uvidíme zítra, docela smutně, budu u své kamarádky u vás na
vesnici, pojď s námi do kina, tak jsem řekl, OK, nevidím v tom problém.

Prostě budeme kamarádi, vážím si
toho co byla schopná všechno říct, to jsem snad u žádný holky nezažil, tak proč
ne, navíc jsem si díky ní ujasnil minulost, takže nemám problém. V kině kamenný
ksicht, nemluvila se mnou, psala si sms. Pak jsme šli někam do hospody, dali si
pár drinků, načež začala flirtovat s nějakýma lidma, nikde žádná jiná ženská,
kromě její kamarádky, která chodí s mým kamarádem. Tak jsem si řekl OK a šel
domů, zase při rozloučení, uvidíme se zítra? Tak jsem řekl možná, i když to
bylo jisté, protože prostě na vesnici v zásadě všichni jdou na tutéž akci
…. .

Druhý den zase kamenný ksicht,
nemluvila moc se mnou, pokecal jsem s nějakýma lidma a pak šel kecat s
kamarádem, pak se čtyřma kamarádkama, který sebou měli manžele, resp. přítele,
ale my spolu tak trošku blbnem, držím si u nich pověst, že šáhnu na každou,
manžele a přítele znám, berou to jako hru, já taky, takže srandičky, nějaké
rozepínání oblečení a tak. Nevím, co z toho viděla … . Šli pak s kamarádkou
pryč. Pak za mnou přišla ta její kamarádka, jestli bych je hodil do sousední
vesnice, že její kluk ten den dělá v hospodě. Tak jsem je tam hodil, a vrátil
se na vesnickou zábavu. Když jsme pro ně jel, tak prej že ještě nechtěj domů,
mě se ještě nechtělo spát, tak říkám OK, a koťátku říkám, že se chová jak
zhrzená milenka, že když mě chce někdo vidět tak očekávám, že investuje svůj
čas do mě, že když ne, tak ať jde s někým jiným, já že taky půjdu s někým
jiným, že mě to co předvedla v tom kině a hospodě nebaví a že spolu nemusíme
nikam chodit. Ještě jsem něco dodl, co mě šte, snažila se kvalifikovat,
blablabla … . Něco plincala na téma vztah, tak jsem jí řekl, že jí žádný
nenabízím. A konečně se tedy začala bavit normálně. Já pak musel odvézt nějaké
kamarády, a toho využil jeden usmolenej, tlustej ne moc umytej špindíra. Začal
do ní ve velkém lít panáky, když jsem se vrátil, tak jí držel za ruku a ona se
s ním evidentně chtěla líbat, což on tedy nechápal Laughing , na řeč těla je fakt
úžasný exemplář. Tak jsem řekl dost holky jedete domů, fakt jsem si nepřipadal
jak absolutní debil vozit někam bývalou, aby si mohla udělat úlet Laughing . Navíc,
já si u svých bývalých velmi zakládám na vkusu, protože jinak si říkám, sakra
do čeho jsem to šel a tohle jsem bral jako hodně velkou potupu… . V první
chvíli mě to docela nasralo, ale od té doby mám state tak 20/10 Cool .

V čem vidím chyby. Připadám si jak Saddam Hussein, sedím si v Bagdádu,
najednou se mi sám od sebe vzdá Kuvajt, v první chvíli řeším, jestli by
někde nebyla Saudská Arábie, ale pak jsem si řekl, že Kuvajt je taky fajn Very Happy ,
zvlášť, když to nevyžaduje žádné úsilí Smile . No a pár týdnů na to sedím ve
vybombardovaném Bagdádu a nějak nestíhám pobrat co se stalo, Kuvajt pryč a
Bagdád v troskách Laughing .

Ale teď vážně:

  • Nikdy jsme to neměl pod kontrolou a ani jsem se o
    to nesnažil, za prvé možná věkem měknu za druhý jsem neměl potřebu si něco
    dokazovat na 19ctileté.
  • Naprosto jsem to podcenil.
  • Nejsem zvyklý na shit testy. Měl jsem podobné ženy,
    ale vždycky jsem je uštval v posteli tak, že se na žádný ST
    nezmohly. Ona taky změkla, když jsme s ní spal dva dny za sebou, ale
    když jsme se neviděli týden, zas jí otrnulo…. .
  • Mám několik vlastností, které limitují mé jednání,
    jsem ješitný, prchlivý, vznětlivý a tvrdohlavý. To je další důvod, proč
    nejsme zvyklý na ST, testuješ mě, pak jdi do pr… .
  • A kombinace výše uvedeného mě dovedla až tam kde
    jsem skončil Laughing .
Zajímalo by mě, co s tím,
mám dostatek jiného materiálu, takže na tom nebazíruju, ale moje ješitnost ten
závěr těžko skousává, takže bych to rád nějak případně zvrátil, přiznávám,
čistě pro ukojení svého ega Cool .

Otázka číslo dvě. Ten závěr mi
přišel tak, jako kdyby na mě byla zkoušena má oblíbená taktika, tedy holomráz,
možná se pletu, to je jedno, ale co dělat, když na vás někdo zkouší holomráz,
použít ho umím myslím velmi dobře, ale obranu neznám … .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty Re: Kočka

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jun 23 2008, 20:58

Věk koťátka nám sice statisticky vzato garantuje, že případný LTR nevydrží, ale chovat se mimo TZ znamená, že to bude ještě kratší. Slečny v tomhle věku je sice lepší brát jako hobby, ale ne aby měly pocit hračky.

Jejímu proslovu na téma LJBF přišlo autobusové vystoupení jenom vhod. Ve skutečnosti tomu předcházeli další chyby, které snižovali její zájem. Autobus byl vhodný papírový důvod, proč mohla říct konec - nevidí v tom budoucnost.

Chová se, jak se chová, protože nemá nikoho lepšího, ale zároveň na to kašle. Nesnaží se Tě udržet. Spíš zkouší, co všechno si může dovolit, protože u Tebe neví, kam až může zajít.

Hlavní chybou je předpoklad, že už takhle mladá slečna se bude chovat za všech okolností "uvědoměle a příkladně". Zejména, když Ty sám to neděláš. Jak jsi správně dovodil, "kombinace výše uvedeného Tě dovedle až tam, kde jsi skončil". Jinými slovy, s tímhle přístupem by to s každým jiným pokusem o LTR skončilo stejně. S touhle kombinací to dlouhodobě nezvrátíš, maximálně jenom do iluze, než si najde jiného.

Slečna na Tebe opravdu zkouší, kam až může zajít. A obranu nemáš, protože Tě ego žene do přesvědčení, že se včas zarazí, aby o Tebe nepřišla. Jenomže, ona to má na "háku"...
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty Re: Kočka

Příspěvek pro hokejista666 Tue Jun 24 2008, 00:20

Ona už mě ztratila, jen to možná
neví, nebo jí to nedochází, když mě holka má, tak se sice scházím s jinými,
ale nic s nima nemám … . nechci psát, že nikdy, protože jsem snad všechny
nikdy porušil Wink , ale rozhodně teď bych s ní nechodil, protože bych jí
nevěřil … .

Byla po mě v daný okamžik
důležitá, moc mi pomohla, po dvou letech mi vyhnala z hlavy 8 letou LTR,
na kterou jsem si jinak vzpomněl každý den. Na druhou stranu to pro mě byla
vražedná kombinace, tělo jako HB 10 (viz. post o vizitkách) a povaha 8 letý
LTR, akorát ty dvě mě netestovaly a nic na mě nezkoušely, protože správně
chápaly, kdo je nejlepší Laughing.

Obranu mám, můžu jí vždycky říct
jdi do pr… a už se nevracej, ale do toho už se mi nechce, když jsem to chtěl
udělat naposledy visel na mě celý víkend kamarád s kamarádkou, neudělal
jsem to a dotyčná mě pak pozvala na svoje narozeniny, kde jsme se „spřátelil“ s dvěma
jejíma kamarádkama Very Happy.

Jen nevím co s ní, bejt v tý
hospodě jediná použitelná ženská, tak v tu chvíli reaguju jak v 18. a
jdu jí sbalit a předvést nějakou show Wink, ale to je zbytečný, už mi není 18. Ignorovat jí?
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty Re: Kočka

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Jun 24 2008, 14:31

Ač to bude pro ego poněkud nepříjemné, je nutné si nejprve vyjasnit pár základních věcí.

  1. "takže bych to rád nějak případně zvrátil" - ona neztratila Tebe, Ty jsi ztratil ji.
  2. "akorát ty dvě mě netestovaly a nic na mě nezkoušely" - každá normální žena testuje, spíš jsi si ani nevšimnul.
  3. "protože správně chápaly, kdo je nejlepší" - je mi líto, ale já bych řekl, že správně chápaly, kdo by to neunesl a udělal scénu.
  4. "můžu jí vždycky říct jdi do pr… a už se nevracej" - tohle můžeš udělat teprve v okamžiku, až to nebudeš chtít zvrátit. Do té doby je to sice, technicky vzato, proveditelné řešení, ale Ty sám si ho zabráníš provést.
Slečna se chová úměrně svému osobnímu zájmu o Tebe, který je pod nulou. Jenomže Ty se domníváš, že je stále ještě v kladných číslech a z téhle perspektivy posuzuješ její akce vůči Tobě. Pak Ti nemůže vyjít nic jiného, než že je nekonzistentní. Jednou chce, jednou nechce. Jednou se snaží o vztah, jednou provokuje s jiným. Ve skutečnosti už ale čeká, až se kolem prožene někdo lepší (přece nebude čekat sama;-) a zatím si na Tobě zkouší, co všechno jí projde. Možná Tě i vystavuje jako trofej před kamarádkama - tak tohodle jsem připravená se zbavit, ale hele holky, jak se mě drží.

Teď nemluvím o ní, ale z praxe jsou dokonce známé i případy, kdy dotyčné své brzo-bývalé předvedly nezadaným kamarádkám - "Chcete ho?".

Koťátko je ztracená kapitola. A vždy díky svému věku byla. Takový vztah je pro zkušenost, trénink sebeovládání a zábavu obou. Ale ne proto, aby přetrval věky. Zejména s HB10.

Jako nejlepší řešení vidím zůstat nad věcí a věnovat se jiným.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty Re: Kočka

Příspěvek pro hokejista666 Tue Jun 24 2008, 15:22

1. zvrátil ve smylu toho konce, ne něco obnovovat, pouze odkráčet tak jak já chci, abysme si přesně rozuměli... s tím kdo koho ztratil je to složitější, já jsem jí už před výše popisovaným škrtnul (myšleno ve své hlavě), smazal číslo a neřešil to, ale když přišla a snažila se, tak jsem pokračoval, ale moje ochota angažovat se značně poklesla ...

2. dej si říct, ženská se dá v posteli uštvat tak, že netestuje, nymfomanka asi ne, ale normální ženská ano Wink. Možná dělám naprosto nejstupidnější chyby, ale postel je moje hřiště ... .

3. viz. 2 plus ke mě v některých věcech vzhlížely, ale klíč ke všemu je podle mě bod 2.

4. viz. 1

5. Btw. tohle nebyla HB 10, jinak bych nepsal metaforu o Kuvajtu a Saudské Arábii, vady (samozřejmě z čistě subjektivního pohledu) - tlusté prsty na rukou, nic moc nehty, úzké rty a moc tmavé oči no a IQ by mohlo být také vyšší ... . Říkal jsem tělo jak HB 10, takže krásný prsa, zadek a bříško Wink.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty Re: Kočka

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Jun 24 2008, 19:02

Předem upozorňuji, že komentář se musí číst na dva průchody.
zvrátil ve smylu toho konce, ne něco obnovovat, pouze odkráčet tak jak já chci
Ale ano, to si rozumíme. Problém je, že abys mohl takhle odkráčet, ona Tě nejprve musí vzít zpět. Takže beru, že máš jinou motivaci, než s ní zůstat na věky věků, ale tenhle krok je společný pro oba cíle.

V současné situaci nemůžeš odkráčet, jak bys rád, protože ona se Tě ve skutečnosti nesnaží udržet. Leda by jsi se přesvědčil, že stejně můžeš - ale to přesvědčíš sebe, ne ji. Poloviční vítězství, možná ani to ne.

Pokud má kladný osobní zájem, nevylučuje možnost, že by jste spolu zůstali. Jenomže ona ji vyloučila. Tím pádem se Tě nesnaží udržet a tím pádem nemůžeš dělat gesta k ukončování vztahu, protože ten už z pohledu jejího osobního zájmu neexistuje (zlatokopka či jiná mrcha předpokládám není). Tedy ji nejprve musíš získat zpět. A to už se ale bavíme o zájmu o vztah, ne o osobním zájmu.

Dokud se ji budeš snažít získat zpět, bez ohledu na historii vztahu a současnou motivaci, stavíš se do role, že Ty jsi ztratil ji.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty Re: Kočka

Příspěvek pro hokejista666 Wed Jun 25 2008, 12:01

Nemusí mě vzít zpět, stačilo by jí vyeskalovat zcela na fyzické bázi, což by asi za užití většího či menšího úsilí šlo, ale je to ztráta času a energie.

Takže můj závazek do budoucna:

1. Nebýt tak ohromen sám sebou a nepodceňovat díky tomu ženský Laughing.
2. Mít věci pod kontrolou.
3. Neměknout.
4. Vrátit se ke starému dobrému řešení - tedy být hned s každým hotov.


Co se týče ST, nevím zda jsem ochoten cokoliv měnit, nemám potřebu někomu něco dokazovat, jediný komu něco dokazuju jsem já sám, u ostatních aplikuju "take or leave it, who cares". Ale vyhrazuji si možnost tohle změnit Wink.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty Re: Kočka

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Jun 25 2008, 15:28

stačilo by jí vyeskalovat zcela na fyzické bázi
Jelikož už se bavíme o zájmu o vztah, možné to je. Ačkoliv, já bych si to odpustil.

tedy být hned s každým hotov
Zase to nepřehnat Wink Je něco jiného neskákat na výmluvy a něco jiného vidět výmluvu ve všem. Ovšem, tohle píšu pro okoloserfující čtenáře, abychom byli "korektní" fórum a ne banda paranoiků Very Happy

take or leave it, who cares
DocLove napsal:Tom says to himself, "Caprice, take me as is. Here I am."
Tom's view of love maybe worked 100 years ago, but there is a new woman in town. She expects more, and if he doesn't really know what "it" is; she will figure that out later.
Vztah bez kompromisu nebude fungovat. Takže se mi líbí Tvoje poslední věta.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty Re: Kočka

Příspěvek pro hokejista666 Wed Jun 25 2008, 17:18

Já si to také asi odpustím, ale když bude provokovat dostane to o co si říká, ať už v jakékoliv formě. No mercy Cool.

Nejsem paranoidní, ale to neznamená, že po mě nejdou Laughing. Taková veselá historka, kdysi mi jedna slečna na poslední chvíli zrušila rande, napsala mi, že se jela projet na kole a píchla, tak mě hned napadlo, že spíš píchla někoho. Kamarádi mi to vymlouvali, že jsem paranoidní no a trefil jsem se Wink. Ale občas to fakt může být náhoda. Ale budu se držet hesla "neděláš co já chci, nebudu Tě nahánět, kašlu na Tebe, zavolej sama, já Ti volat nebudu ... ".

Jsem ve vztahu schopen udělat opravdu hodně kompromisů, ale slečna musí hodně kmitat a snažit se, pak pokud cítím hodně velký zájem ano, jinak nejsem ochoten uhnout o 1 mm. Ale kdoví, nechci být úplně kategorický... .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty 2 hokejista666

Příspěvek pro generalissimuss Fri Jun 27 2008, 01:33

hokejista666 napsal:..ale postel je moje hřiště..
Využiju Tvého state 20/10 (tedy pokud ještě trvá) a zastavím se u této věty.

Být dobrý v posteli vůbec neznamená si pojistit vztah. Být dobrý v posteli vůbec nic neznamená pro dívku, která dává přednost jiným hodnotám. Být dobrý v posteli znamená, že to o Tobě tvrdí Tvé milenky - ne Ty sám. A každé milence vyhovuje něco jiného - i univerzální klíče mají své omezené možnosti.

Objektivně - zmíněná dívka dává přednost "Itálii", než aby veškerý svůj volný čas s Tebou promilovala. Vždyť by to bylo proti logice - co je příjemnější? Hodinu se milovat, nebo hodinu se prudit? :-)

Takže v tomto se míjíte, ať je důvod kterýkoliv z výše uvedených.

Protože Tě znám - a vím že jsi fyzicky opravdu hezký chlap, nejvíce se přikláním k této verzi:
SomeoneCZ napsal:Možná Tě i vystavuje jako trofej před kamarádkama - tak tohodle jsem připravená se zbavit, ale hele holky, jak se mě drží.
Jak už jsem Ti psal v dřívější soukr. zprávě, já být na jejím místě, dělám Ti to samé.. Boostuje si na Tobě sebevědomí, jsi její "zářez na pažbě" a jak už psal Someone, zkouší, co je ještě možné s Tebou provést.

Sám, když jsem se chtěl nějaké dívky zbavit a nešlo to způsobem "rozejděte se, nezhlukujte se" :-) - dělal jsem si s ní, co chtěl - jen aby mě pustila k vodě. Někdy paradoxně ještě více začala o mne bojovat. Teprve až když jsem to dovedl do extrému, pustila se. Díky těmto zkušenostem vím, co je všechno žena schopna snášet, jen aby udržela vztah. Opravdu jsem netušil, jak mnoho.

A toto poznání teď předáváš té dívčině. Jak je možno s chlapem, který je starší, zkušenější, atraktivní a "bohudík" ješitný, točit.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty Re: Kočka

Příspěvek pro hokejista666 Fri Jun 27 2008, 04:42

Laskavý čtenář promine, ale asi
nastal čas na Hokejistův výkladový
slovník, neboť jak jsem z diskuze vedené mimo veřejnou část fóra s Generalissimem
pochopil, mé vnímání je trošku někde jinde než u většiny populace.

Takže tady to je:

Zválcovat někoho v posteli“ – pomocí fyzického spojení
dosáhnout spojení emocionálního. Přitahují mne ženy, které mají kolem svého
nitra bariéru a tohle je způsob jak tu bariéru odbourat.
Otrnout“ – obnovení bariéry. Dokud bariéra není odstraněna zcela,
má tendenci se obnovovat.
Itálie“ – pokud není bariéra odstraněna alespoň částečně dotyčná
dává přednost Itálii.
LJBF“ – přesunutí ze škatulky partnerka do škatulky kamarádka.
Pokud nechci někoho vidět, pošlu ho do oněch míst a doplním už se nevracej. Mé
nejlepší kamarádky jsou mé bývalé přítelkyně, rozumí mi totiž i bez toho, aby ke
mně vyfasovaly výkladový slovník Laughing.
Mít věci pod kontrolou“ – nemít pocit, že když se do bariéry vyvrtá
dírka, že zeď spadne, když to je spíš jako říznutí do kůže která se velmi
rychle hojí, pokud neřežete opakovaně. Tudíž pracovat systematicky na
odstranění bariéry.
Nepodceňovat“ – nepodceňovat hojivou schopnost bariéry a dále viz. „Mít věci pod kontrolou“.
Sex“ – na začátku prostředek nikoliv cíl. Existují z toho výjimky,
ale jsou to opravdu výjimky, proto krásné ženy udivuji tím, že s nimi nespím,
když v tom nevidím možnost něčeho dalšího. Po odstranění bariéry cíl.

Tudíž když jsem psal, že jsem s ní
měl jít spát místo toho, abych odkráčel středem, šlo o to, že jsem mohl
odbourat další část bariéry místo toho abych nechal bariéru v klidu obnovovat.

Jestli výše popsané funguje u
jiného typu žen také, neumím posoudit, protože jsem to nezkoušel.

Když mě napadnou další pojmy,
které by bylo třeba vysvětlit, tak je doplním, uvítám též upozornění na další
nesrozumitelnosti.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Kočka Empty Re: Kočka

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru