Když jela navštívit rodice...

Goto down

Jak to bylo doopravdy?

22% 22% 
[ 7 ]
22% 22% 
[ 7 ]
34% 34% 
[ 11 ]
22% 22% 
[ 7 ]
 
Celkem hlasů : 32

Když jela navštívit rodice...

Příspěvek pro SomeoneCZ za Sun Jan 27 2008, 14:01

A máme zde první kvíz...

Po dlouhé době jela na víkend navštívit rodiče. A samozřejmě i staré kamarády a kamarádky. Což znamenalo účast na párty. Jeden z kamarádů ji ráno odvezl domů. Jenže po cestě se musel na chvíli zastavit doma a nabídl jí zatím něco k pití, aby nemusela čekat v autě. Šla a on využil příležitosti a políbil ji. Řekla vám, že nakonec raději dojela domů taxíkem.

Nahoře máte čtyři možné odpovědi, hlasování bude uzavřeno za dva týdny, kdy uvedu správnou odpověď. Pokud má někdo jinou odpověď, klidně ji napište v komentáři.
avatar
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : http://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

Zobrazit informace o autorovi http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Správná odpoved

Příspěvek pro SomeoneCZ za Sun Feb 10 2008, 15:40

Gentlemani a slečny Správné, dámy a pánové, děkuji za odevzdané hlasy a nyní už vzhůru k určení správné odpovědi Smile

Není důvod, proč by se neměla stýkat s přáteli. První možnost je sice správně, ale vůbec nic nám neříká o jejích motivech.

Žena pozná, když se ji muž pokouší sbalit. A on ji balil – další vývoj událostí to jen potvrzuje. Proč s ním tedy vůbec jela a proč šla k němu domů? Proč neodjela s některou z kamarádek, když věděla o co mu jde? Nějak se na párty dopravila s ostatními a ostatní se nějak z párty dopravili i bez něj.

Teď by někteří mohli argumentovat, že to sice poznala, ale že si myslela, že k ničemu dalšímu nedojde. Anebo, že se až cestou. A proto se ptám – když už mu tedy dává falešné naděje tím, že pojedou sami dva, co si tak mohla myslet o zastávce u něj doma? Proč se tak najednou musel nutně zastavit doma? Bude to jen chvilka, zatím si nalej něco k pití Surprised

Jak je možné, že když chcete ženu políbit, dokáže uhnout, nechce-li? Tím myslím, i jak to dokáže po technické stránce? Vždyť tady se jí to nepovedlo – snad se nenechala políbit dobrovolně?! A jak dlouho to trvalo od skončení polibku po přivolání taxíka? A jak tu dobu asi společně strávili? Dala mu facku, nebo se s ním vyspala? Ptáte se a zjišťujete, že podstatná část příběhu chybí.

Úplně náhodou ráno odjedou sami dva přímo k němu do bytu, kde, opět úplně náhodou, lze postřehnout, že to bude na delší dobu a pak, zřejmě opět úplně náhodou, dojde na polibek…

Na polibek a bůhvíco dalšího došlo, protože sama chtěla a podnikla pro to příslušné kroky – poslední možnost je správně.

Ze zadání není jasné, zda se jedná, nebo nejedná o vaši přítelkyni. Pokud ano, pak….

Neméně zajímavá otázka zní, proč vám to vlastně říkala? Některá její kamarádka by vám to stejně vyslepičila? Nebo už má tak nízký zájem, ž po vás chce, abyste vztah skončili vy za ni a ona tak nebyla ta špatná, která ho ukončila?

Mužské ego obvykle nesnese myšlenku, že by mu jeho milá byla nevěrná a že o něj nemá mnoho zájmu. Proto jí stačí pravdivě uvést vhodno část příběhu a on často, celý šťastný, jak se nic nestalo, ani nebude pochybovat. Buď dávejte pozor na její zájem, nebo na myslivce Wink
avatar
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : http://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

Zobrazit informace o autorovi http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Když jela navštívit rodice...

Příspěvek pro generalissimuss za Sun Feb 17 2008, 00:50

..mě z testu vyšlo, že jsem totálně důvěřivá osoba :-) Tak aspoň něco.. :-)

Ale jasný souhlas, ženy jsou mistryně výpustků a často správně předpokládají, jak si to muž má poskládat v hlavince.. :-)
avatar
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Když jela navštívit rodice...

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru