SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co teď? Jak dál?

4 posters

Goto down

Co teď? Jak dál? Empty Co teď? Jak dál?

Příspěvek pro paradoxman Thu May 22 2008, 19:07

Ahoj, pokusím se to zestručnit:

Minulé úterý jsem v Tescu u pokladny potkal Petru. Seznámení proběhlo tak přirozeně a hladce jako už dlouho ne: po pár větách se mi sama představila, po chvíli už jsem měl v ruce její vizitku a o dvě minuty později už jsme seděli v blízké kavárně. Povídali jsme si přes hodinu, pod záminkou společného sportování s jejími kamarády ze mě vytáhla číslo, vyptávala se, povídala o sobě, proběhly nějaké doteky... U tramvaje se na mě otočila, rozloučila se a já jí nedal pusu (nevím vlastně proč, asi že to nebylo první rande?). Nicméně na mě ještě z odjíždějící tramvaje zamávala. Spokojeně a s prima vyhlídkama jsem odešel domů.

A tady nastoupila, se svýma radama, jedna moje dobrá kamarádka. Donutila mě počkat a napsat sms až v sobotu. To jsme si vyměnili následující zprávy (Petra říkala že bude o víkendu s Mámou malovat byt):

- Ahoj Petro, jak jde malovani? Tapety uz drzi? Mohla by sis na me udelat v pondeli cas, co rikas? Oslavit vymalovany byt... :-)

+ ?

- Ach, ja se nepredstavil... Petr-utery-Tesco-zmrzlina-kafe-povidani o tapetach...

+ :-) jasny, ted jsem v praci :-( byt musi pockat do zitra

- Teda, ja se stydim... Ty makas a ja teprve snidam :-)

+ :-)

-Nojo, ja vim... :-) Teda vlastne nevim... co budu delat v pondeli vecer. Ty to vis? ;-)

Předchozí sms byly rychle za sebou... Následující napsala týž den, ale až o dvě hodiny později:

+ Prisel sef, davala jsem mu nejake faktury.. Jinak casto dopredu nevim, kdy mi pracovni den skonci.. Takze uvidime, ok?

-Jasne, ja muzu treba v devet vecer. Vsak nemusime hned poradat tahy mestem... Ozvu se.P.

Teď už je mi jasné, že jsem měl volat a ne psát sms. A že jsem neměl dávat na rady kamarádky... nicméně tady je pokračování. V pondělí dopoledne jsem totiž napsal tohle:

- Ahoj Petro, jak se dari v praci? Ja sedim ve skole a vymyslim program na dnesni vecer :-) Rad bych te videl... Potkame se? Vyjde ti to? -Petr

Na to odpověděla až o půl desáté večer:

+ Promin, nejak se mi to protahlo.. Pozdni obed s obchodnim partnerem, ktery je i mym kamaradem a vytahl me i do kina. Mejdan v Las Vegas (super film)..

Načež jsem jí (opět na radu kamarádky) až druhý den (úterý tento týden) odepsal tohle:

- Ahoj, neco jsem o tom filmu slysel... Komedie ja taky rad :-)

Podle kamarádky ji to mělo vyprovokovat k nějaké akci, nicméně Petra se už od té doby neozvala...

Když to tak teď po sobě čtu, tak mi dochází, že jsem to děsně pos*al... Nicméně vás žádám o radu, co s tím dál? Vykašlat se na to? Zavolat a pozvat na rande? Zatím mám v plánu jí v pondělí zavolat a pozvat ji na čtvrtek do čajovny... Ale poté, co jsem to tady všechno sepsal a uvědomil si vlastní stupiditu, mě veškeré kladné očekávání opustilo...

Předem diky moc za rady
P.

P.S.: Nejde o to, že musím "mít" zrovna tuhle holku. Ani o to že je fakt pěkná. Prostě mě dostalo to seznámení... bylo to jak ze sna... takové se mi fakt už dlouho nestalo... protože Petra se jevila jako slečna Správná!

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Co teď? Jak dál? Empty Re: Co teď? Jak dál?

Příspěvek pro dream Thu May 22 2008, 19:50

Použiju oblíbenou větu mojí kamrádky:
"Všecko špatně".
U téhle slečny nemáš už žádnou šanci.Chyby byly hned na začátku, ten zbytek byla klasická ukázka "dotírajícího ubožáka".
Když vytáhla číslo ona z Tebe, proč se Ti asi neozvala ona sama?

dream

Poeet p?íspivku : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Co teď? Jak dál? Empty Re: Co teď? Jak dál?

Příspěvek pro paradoxman Thu May 22 2008, 20:57

Díky za odpověď! Správným způsobem mě naštvala a nakopla, já jí hned zavolal a v pondělí jdeme na čaj :-)

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Co teď? Jak dál? Empty Re: Co teď? Jak dál?

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri May 23 2008, 13:10

Njn, motivační lekce Smile

Pokud jsi četl "Umíte jí zavolat?" nebo The System, první odmítnutí bez protinávrhu ještě lze. Ovšem v Tvém případě bych poděkoval faktu, že se o Tebe sama na začátku snažila a tak jí po sms katastrofě zbylo dost zájmu, aby z toho bylo rande. Zkusil bych na něm zkopírovat chování, kvůli kterému chtěla Tvoje číslo a v žádném případě nic, co by připomínalo smsky.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Co teď? Jak dál? Empty 2 paradoxman

Příspěvek pro generalissimuss Sat May 24 2008, 02:43

To je přesně to, co bylo leitmotivem mého dotazu Jiná by mě kontaktovala – tahle prostě ne. Jak se připomenout a přitom nebýt needy? Jak to celé časovat, řadit za sebou, volat, či psát, kdy zvát na schůzku, jakým způsobem a kdy ne.. ?

SomeoneCZ mi v tomto případě hodně pomohl. Nejednalo se o úplně stejnou situaci, ale podobnost byla ve snadnosti jedinou chybou, na kterou se navěsí další, to celé zvorat.

Nakonec se osvědčil stále opakující vzorec, občas s malými změnami.
generalissimuss napsal:Při rozhovoru schůzku nenavrhuje. Hovor ukončuji vždy já, u prvního či druhého kontaktování nenaznačuji, že ještě zavolám/napíšu/sejdeme se. Až na 2-3 kontaktování nabídnu schůzku a ta je bez okolků přijata.
Držet se téhož postupu = konsistentnost, malé změny = měl by tam být prvek nepředvídatelnosti.

A ještě něco z diskuze Jak na ICQ? Aneb ridicák pro ty, co mají auto, ale nechtejí.
pepicek napsal:..co se stane, až te Moji nebudu psat smsky, volat, skypovat: Po 1 az 3 dnech se me zacne ptat jestli se "neco deje". Co na to rict? Jak spravne zareagovat ? Question
generalissimuss napsal:Univerzálně odpovídám: "Mám spoustu novinek". Pokud naléhá, řeknu: "Uvidíš, o všem popovídáme". Maximálně něco málo naznačím, nebo nakousnu a rozhovor v tomto momentě típnu (mám jiný hovor na lince, zajíždím metrem do tunelu, přichází klient, atp.). Bude se na Tebe těšit, jak děti na rozzářený vánoční stromeček :-) Časem se naučíš stále lépe pracovat s napětím - ženy mají rády tajemno, záhady a jsou prostě zvědavé. Napětí dává i správný erotický břink, bude na Tebe myslet více i v tomto kontextu - role se snadno obrátí..
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Co teď? Jak dál? Empty Re: Co teď? Jak dál?

Příspěvek pro dream Sun May 25 2008, 16:01

paradoxman napsal:Díky za odpověď! Správným způsobem mě naštvala a nakopla, já jí hned zavolal a v pondělí jdeme na čaj :-)
To jsem rád Smile .Doufám, že nám sdělíš jak to probíhalo a časem ukážeš, že jsem se mýlil.

dream

Poeet p?íspivku : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Co teď? Jak dál? Empty Re: Co teď? Jak dál?

Příspěvek pro paradoxman Sun May 25 2008, 21:50

Jasně :-) Každopádně můžu zmínit tel. rozhovor, pro který jsem se inspiroval v článku "Umíte jí zavolat?"

Moje číslo uložené neměla, nicméně po představení věděla, o koho jde a fakt neuložení kontaktu na mě omlouvala pracovním mobilem. Slyšitelně potěšena, že volám, začala líčit jak se má a ptát se mě na to samé. To jsem utnul jednou větou a pokračoval "Pojďmě v pondělí..." Okamžitě se zeptala "V kolik a kde?" což se taky dozvěděla (u sv. Václava) a se smíchem přidala otázečku "U hlavy nebo u ocasu?" čímž mě trochu rozhodila a to ji rozesmálo ještě víc. Poté co jsem se vymáčkl ("Pod ocasem..."), řekla "Jasně, těším se" a rozloučili jsme se.

Zítra s ní jdu, tak mi držte palce, ať to rande nezvorám :-)

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Co teď? Jak dál? Empty Re: Co teď? Jak dál?

Příspěvek pro paradoxman Mon May 26 2008, 18:00

Před chvílí volala, že jí není dobře, že musela i odejít z práce a dneska to musí zrušit. Že bude pár dnů polehávat a pak se ozve.

Nevím jestli to byl test, ale použila větu: "Zlobíš se moc?" Na což jsem nevěděl jak odpovědět a tak jsem jen stále klidným hlasem pronesl: "Nemůžu se na tebe zlobit, je to tvoje zdraví." Ještě se pak pořád dokola omlouvala, na což jsem reagoval klidným: "Dobře." Pak jsme si řekli čau a mě zbyl v ruce telefon a v hlavě rozčarování...

Jak to vyhodnotit? Její chování? Hlas měla opět celkem veselý, žádný chrapot ani nic podobného. Blekotala i něco o tom jak byla o víkendu na bruslích... (asi jako že se nachladila tam?).

A co moje reakce? Zareagoval jsem správně? Přišlo mi v té chvíli, že prostě nemůžu nic udělat. Jen bych nějakým urgováním snížil její zájem... Pokud ovšem její zájem ještě trvá... Ale to se ukáže.

Každopádně mi asi zbývá jediné - hodit to celé za hlavu a když se ozve, tak se ozve. Mám pravdu?

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Co teď? Jak dál? Empty Re: Co teď? Jak dál?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon May 26 2008, 20:21

Aneb druhé odmítnutí... Ale klid, zatím jsi zareagoval dobře.

Všimni si jednoho - před tím jsi se s ní nevykecával, ale utnul jsi ji pozváním, které přijala. A úplně na začátku Tě sama balila. Tahle vypadá jako flexibilní. Čili, teď není důvod se ukvapit a poslat ji definitivně do háje. Nech ji, ať se ozve. A zatím si nedělej násilí, kdyby se na scéně objevila jiná Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Co teď? Jak dál? Empty Re: Co teď? Jak dál?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru