SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nabitých 14 dní

5 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Nabitých 14 dní Empty Nabitých 14 dní

Příspěvek pro Anderson Sat May 10 2008, 17:15

Ahoj,
měl bych zase jednu prosbičku. Oslovil jsem jednu holčinu v obchodě ve frontě a i přes nepřesvědčivý výkon jsem dostal telefon. Asi o mě měla celkem zájem, protože po mém oslovení a pár větách mi došla řeč a už jsem jen
stál a koukal „do blba“ (naštěstí jsem se stále usmíval a zachoval jsem vyraz „tady mi to patří“). Ona pak oslovila mě a začala konverzaci znovu a to jakž takž vydrželo až k pokladně. Počkal jsem až zaplatí, řekl si o číslo a po cca 5 vteřinách ticha řekla, že teda jo.
Za týden jsem jí zavolal (v pátek, po čtvrtečním svátku), nevzala to, tak jsem to nechal být, že to v pondělí zkusím znovu. No a v sobotu přišla smska: Omlouvá se, ale nebyla v Čechách, tak by telefonování bylo zbytečně drahé (to naprosto chápu) a má teď nabitý program a o víkendech není doma, tak jestli se chci sejít, mám zavolat po 14 dnech (uvedla datum).
No a teď co s tím? Týden to nechat uležet a pak zkusit zavolat, jestli to třeba nevyjde dřív. Nebo počkat na pátek před „posledním zakázaným“ víkendem se pokusit dohodnout rande na úterý. Nebo čekat ještě déle a pokusit se jí tak napínat?
Hlavně by mi pomohlo, kdyby Someone vzal svojí křišťálovou kouli ;-) a koukl se, jestli je to ještě na zájem v kladných číslech, nebo už ani to ne.
Předem dík všem za odpověď.

Anderson
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Re: Nabitých 14 dní

Příspěvek pro dream Sat May 10 2008, 20:10

Nejsem Someone a ani nevlastním křištálovou kouli, přesto odpovím Smile .
Její zájem byl nulový.
Pokud by měla velmi vysoký zájem, tak by si o číslo řekla sama, nebo by nečekala s odpovedí 5 vteřin (se slůvkem "teda").Dál je, že ti to nezvedla, protože by to bylo drahé.Pokud máš o někoho velký zájem, klidně těch 50 kč za telefon obětuješ.Jdeme dál.Pokud má zájem, vždycky si čas udělá (viz. Generalissimussove články).
Řekla "zavolej po 14ti dnech".Takže neřekla "ráda bych se sešla za 14 dnů".popř. "zavolám Ti".

dream

Poeet p?íspivku : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Re: Nabitých 14 dní

Příspěvek pro Scare Sat May 10 2008, 22:48

no já bych to bral jakože o mě nemá dostatečně vysoký zájem a nejspíš bych už nevolal. Číslo má, když bude chtít, nic ji nebrání v tom, aby se ozvala sama, až si udělá čas. A nějak se vždycky dá domluvit.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty nabitých 14 dní

Příspěvek pro dejv Sun May 11 2008, 10:29

Záleží nakolik ti ta holčina byla sympatická, pokud jo, tak bych to ještě jednou zkusil, ale volal bych jí nejdříve až týden potom jejím určeném datu ( tj. cca za tři týdny ) s tím, že jsem bohužel z nedostatku času dřív volat nemohl, nebo tak něco. Pokud se znovu vymluví, tak už bych to utnul..

dejv
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Re: Nabitých 14 dní

Příspěvek pro Anderson Sun May 11 2008, 11:42

2 dream:
Tak o kouli snad ani nejde :-), spíš jde o emocemi nezastřený pohled, což mají bohužel všichni kromě mě.
Pravda je, že ten zájem nebude nijak vysoký. Na druhou stranu, když se s nějakou nechci vidět, tak jí vůbec neodpovídám - tohle mě mate, proč by mi vůbec psala, když to mohla vyřešit pro sebe daleko pohodlněji - tj. nedělat nic?
S tím čekáním - beru to jako test, jestli nezačnu plácat blbosti, ale když souhlasila, tak se u toho usmívala a říkala to docela vesele, takže tady bych zradu nehledal. Pak mi dala spoustu času ještě něco pokazit, protože údajně má nový mobil a neznala číslo (zběsile ho v tom mobilu hledala). Trochu jsem kvůli ní spěchal, říkala, že jí na 2 minuty jede autobus. Jestli to byla pravda, tak ji 100% ujel. Když jsem viděl, jak ten telefon prohledává, raději jsem navrhl, ať mě prozvoní. To udělala, usmál jsem se, myslím, že poděkoval, rozloučil se a odešel (jen doufám, že to alespoň trochu vypadalo, že taky spěchám). - To aby byla ta představa, jak to probíhalo kompletní.
Doslova napsala: „...pokud se chceš sejít, tak se prosím ozvi po *datum*.*rozloučení*“

2 Scare:
Já nevím, ale holky mi sami od sebe nevolají, pokud teda už spolu nejsme dostatečně dlouho. Což ovšem nevylučuje, že když má dostatečný zájem, tak zavolá.

2 dejv:
No sympatická mi byla hodně, jinak bych to neřešil. O tom zavolat až za 3 týdny jsem uvažoval taky, ale zase jestli už to není moc?
Jako nejhorší varianta se mi zdá volat kolem určeného datumu - to budu vypadat jako poslušný chlapec. Takže buď dřív a risknout, že prostě objektivně nebude mít čas, nebo o týden později než psala - zatím se mi to zdá asi nejlepší.

Díky všem za rady, pokud vás ještě něco napadne, budu rád za každý názor.

Anderson
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty 2 SomeoneCZ

Příspěvek pro generalissimuss Mon May 12 2008, 12:40

Anderson napsal:..jako nejhorší varianta se mi zdá volat kolem určeného datumu - to budu vypadat jako poslušný chlapec..
Someone, velmi mě zajímá Tvůj zájem na toto - pokud jsem se někdy dostal do podobné sitace, vůbec jsem nevěděl jak jednat a proč.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Re: Nabitých 14 dní

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon May 12 2008, 19:10

Podle akce v obchodě, by ho mohla mít. Ovšem, viz Řeč těla - zaváhala, než Ti dala své číslo.

Doufám, že jsi v pátek nevolal večer. Manévr, nevolám o dnech pracovního klidu je dán psyhologickým faktorem. Pokud jsou prodloužené víkendy, jako byly teď čtvrtky, lidi si klidně vezmou dovolenou. V takových případech vnímej pátek jako víkend.

Předpokládá, a po výkonu v obchodě se nedivím, že ji jako většina budeš chtít pozvat rovnou na víkend. Nebudeš. Chceš vědět, jestli má o Tebe kladný zájem a tak ji pozveš v týdnu. Takže není důvod čekat její 14denní lhůtu a je vysvětlení na případnou otázku, proč jsi nepočkal - nemusíš zbytečně riskovat pokus o macha, pokud bys argumentaci nezvládnul.

Dostal jsi se do zóny těžko čitelná. Nebudu tedy striktní jako dream s nulovým zájmem, ale se zbytkem souhlasím. Ty její tři prodlevy se mi taky moc nelíbí.

Budu optimisticky předpokládat, že její zájem je např. 0,0000001 a máš šanci. Těch 50Kč má sice vysokou pravděpodobnost výmluvy, na druhou stranu jsi udělal dojem, který ji nenutil spěchat s odpovědí.

Pro určení dalšího postupu, dokážeš odhadnout, jaká je šance, že by až do zvoleného data mohla být pryč? Alias, poskytla nějaké vodítko, proč 14 dnů?
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Re: Nabitých 14 dní

Příspěvek pro Anderson Mon May 12 2008, 23:02

Díky za odpovědi, upřesním tedy, že:
Večer jsem naštěstí nevolal, zavolal jsem po práci - tj. kolem 3/4 na 4 - alespoň něco, co jsem zřejmě udělal správně. :-)
Na víkend jsem jí pozvat nechtěl, mělo jít o úterý, ale z té smsky mám pocit, že nemá čas celý týden, ne jenom víkend: „...mám teď hodně nabitý harmonogram a o víkendech v *město* nejsem, takže .....*dál už to znáte*“. V zahraničí ale není, byl to výlet. Proč zrovna 14 dní netuším.
No, když to tu tak sepisuji, tak bych možná k tomu zájmu přidal ještě jednu nulu :-(.

Anderson
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty nabitých 14 dní

Příspěvek pro dejv Tue May 13 2008, 09:27

Tak nevím, co když opravdu do to jejího určeného termínu nemá čas a pokud zavoláš dříve, tak minimálně s 50 % riskuješ, že ti řekne že nemá čas a že jsi se měl když tak ozvat až po ..., pokud by ale měla zájem, tak s tím i tak něco udělá a třeba navrhne nějaký přibližný datum kdy by jste se mohli sejít. Ale už budeš vypadat jako nedočkavec. Samozřejmě při nezájmu nenavrhne nic a nemá cenu pokračovat, bohužel ale nevíš, jestli jsi ho právě pod tu nulu nesrazil tím, že jsi volal dříve. Pokud ji zavoláš v daném termínu, budeš vypadat jako poslušný pejsek, což nedělá zrovna dobrý dojem, ale už na to rande může jít a tam už její zájem můžeš zvýšit. Kdežto pokud jí zavoláš až týden po daném termínu, působí to kapku nevypočítatelně, což je dobré pro tebe, navíc přeci taky nemusíš mít čas, většinou je lepší působit zaneprázdněným dojmem, i kdyby to tak třeba nebylo a tři týdny pořád není tak dlouhá doba aby na tebe zapoměla. A taky přece nejsi nějaký zoufalec, který neumí pár týdnů počkat. (nikdo neříká že mezitím třeba nemůžes stihnout nějaké jiné rande, výběr znamená vybírat, takže je třeba z čeho Smile )

dejv
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Re: Nabitých 14 dní

Příspěvek pro generalissimuss Tue May 13 2008, 10:56

dejv napsal:..kdežto pokud jí zavoláš až týden po daném termínu, působí to kapku nevypočítatelně..
..tohle zní zajímavě..
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Re: Nabitých 14 dní

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed May 14 2008, 16:15

Pro ilustraci uvedu tři příhody z vlastního života, všechny měly kladný zájem, u všech došlo na dvou týdenní pauzu, ale ani u jedné tak brzo. Nicméně:

  • Pauzu udělala ve stejném stylu jako Andersonovi, žádné konkrétní vysvětlení. Pauzu jsem vydržel, mírně přetáhnul, i když ne o týden. Pak na to přišla i řeč, proč. Nechal jsem jí kvůli povaze. Tvrdila, že pokud bych ji pozval dřív než za 14 dní, šla by.
  • Pauzu udělala, avízovala ji dopředu a poskytnula detaily. Opět jsem ji mírně přetáhnul ve stejném stylu. Slečna Správná s kladným zájmem Smile
  • Pauzu udělala, pouze dopředu naznačila, což jsem ale nepochopil. Tak jsem jí zavolal dřív. Trvala na termínu po 14 dnech. Nejen, že dodržela, ale i vynahradila. Další slečna Správná s kladným zájmem Smile
První dvě mi shodně "vyčetly", proč jsem se během pauzy neozval -> myslely na mě, co dělám, atd. Aneb, zvyšoval se jejich zájem. Poslední dvě o mě měly ovšem podstatně vyšší zájem než je tomu v Andersonově případě.

Takže, jaké jsou možnosti:

  • Zavolat dříve, než za 14 dnů a pozvat ji na rande v týdnu. Například, zavolat po 9 dnech a pozvat ji na den v týdnu, po 14 dnech. Uznávám námitku, že to může působit poněkud nedočkavě. Na druhou stranu je to signál "nejsem hodný chlapec, neposlouchám na slovo".
  • Zavolat přesně na čas je nedočkavé a hodné.
  • Zavolat až po třech týdnech mi přijde z psychologického hlediska až moc. 2-3 dny to spraví také. I zde je to signál "nejsem hodný chlapec, neposlouchám na slovo", který by v případě 3 týdnů mohl být vnímán i jako projev uraženého ega - "Nikam jsi nespěchala, tak já teď taky nebudu spěchat". Prakticky vybíráme tu méně horší možnost.
A abych se oprostil od vlivu vzpomínek, podíváme se, co jsem napsal dříve:
Něco shnilého je ve vztahu našem, část první napsal:Oč intenzivnější mají pocit, že ji ztrácejí, tím více zvyšují svou aktivitu – vzpomeňte si na čtvrtý díl, na příběh princezny, která si musela svého prince zasloužit.
Umíte jí zavolat? část druhá napsal:Možná je jenom nesmělá a netroufá si, slyším námitku. Nebo čeká, že budu víc iniciativní. Ano, to jsou také možnosti. Ale chcete takovou, která pro vztah nic neudělá? Já ne. Nebo má opravdu moc práce. Že by si pro mě nedokázala za celý týden najít jednu volnou hodinu? Celých 60 minut? Opravdu tomu chcete věřit?

  • Přijde mi, že se ptáme na následující: Neodkládá se v tomto případě pauzou 14+ dní pouze nevyhnutelné ověření zájmu pod nulou?
  • Nicméně zůstává faktem úspěch zásady "nevnucovat se", která by mluvila ve prospěch pauzy 14+ dní. Respektive 15-17 dní, aby to nevypadalo uraženě.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Re: Nabitých 14 dní

Příspěvek pro Anderson Wed May 14 2008, 18:52

Díky za vyčerpávající odpověď.
Neodkládá se v tomto případě pauzou 14+ dní pouze nevyhnutelné ověření zájmu pod nulou?
Možná, ale vždycky lituji toho, co jsem neudělal a ne toho o co jsem se alespoň pokusil. A mimo to jsem zvědavý Smile
Nicméně zůstává faktem úspěch zásady "nevnucovat se", která by mluvila ve prospěch pauzy 14+ dní. Respektive 15-17 dní, aby to nevypadalo uraženě.
Protože den D je neděle, tak jako ideál vidím úterní zavolání s pozvánkou na čtvrtek. Pak napíšu, jak to dopadlo.

Ještě mám jeden, celkem aktuální, dotaz. Naznačoval jsi, že páteční volání není dobré. Mě se to ale zdá jako perfektní den k pozvání na pondělní/úterní rande.Jak to tedy je?
Díky moc za odpovědi.

Anderson
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Re: Nabitých 14 dní

Příspěvek pro cervenacek Thu May 15 2008, 00:46

utery ... ctvrtek - prijde mi to dost narychlo, maximalne jako protinavrh.
klidne volam behem pondelka a zvu prave na ct.

co se tyce patku ... ja bych klidne odpoledne 15-17h zavolal a zval na ut. po jako protinavrh.
v patek odpoledne (cca 1430) jsem uz zval (konkretne az na st, v ut sem nemohl) a nebyl to problem.

Someone, co ty na to?

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Re: Nabitých 14 dní

Příspěvek pro Anderson Thu May 15 2008, 09:30

utery ... ctvrtek - prijde mi to dost narychlo....
Tak moc času to není, to je pravda, ale na druhou stranu v úterý se dá pozvat snad jedině na čtvrteční rande. Další možný den je totiž pondělí, ale 6 dní mi přijde trochu moc.
Jako varianta B) je v mém případě ještě možné zvát ve středu na pondělí. Ale to si myslím, že jsou opravdu maličkosti, které o výsledku moc nerozhodnou.

Anderson
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Re: Nabitých 14 dní

Příspěvek pro cervenacek Thu May 15 2008, 13:22

v so psala, ze 14 dni nemuze.  po 16. den, ut 17. den. zavolam v po odpoledne cca 16-17h, zvu na ct.

to sou ale ty male detaily, ktere delaji velky rozdil.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Re: Nabitých 14 dní

Příspěvek pro Anderson Thu May 15 2008, 13:57

Raději to upřesním: v sobotu psala, ale den D (po kterém se mám ozvat) je neděle. Proto bych volil úterý.

Anderson
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Dvou týdenní pauza

Příspěvek pro generalissimuss Thu May 15 2008, 14:40

Someone - díky, dobrá práce! Tohle mě hodně zajímalo.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Re: Nabitých 14 dní

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu May 15 2008, 15:34

Zavolat v úterý a pozvat na čtvrtek jde, zejména, máte-li už za sebou nějaké to rande. Ale to nemáte. Navíc, čekalo se přes 14 dní Wink Zavolat ve středu a pozvat na pondělí je přece jenom konzistentnější.

2 generalissumuss
Není zač Smile
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Re: Nabitých 14 dní

Příspěvek pro Anderson Thu May 15 2008, 15:42

Aha, v tom případě to středa „jistí“. V každém případě děkuji za rady - buď se to bude hodit už teď, nebo u nějaké další. Wink

Anderson
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Re: Nabitých 14 dní

Příspěvek pro generalissimuss Thu May 15 2008, 16:25

Anderson napsal:..buď se to bude hodit už teď, nebo u nějaké další. Wink
- velmi dobrý postoj k věci.. alien
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty nabitých 14 dní

Příspěvek pro dejv Fri May 16 2008, 05:25

Podle mne při jakémkoliv zavolání dříve než ve středu jsi pořád v toleranci hodný chlapec, který posloucha na slovo, nebo skoro na slovo. Navíc osobně nemám moc dobré zkušenosti se zvaním na rande na pondělí a i z mého pohledu je to den, který je spíše takový startovací a ne každému se může chtít někam jít. Navíc jsou tam rizika, že při zavolání ve středu ti může říct, že jednak v pondělí nemusí mít čas, nebo se jí třeba jen nebude chtít, což znamená posunutí až na třeba st, čt, čož je v poho, ale už to je rande s týdením zpožděním (spousta času na přemýšlení proč by to třeba nemuselo vyjít atd.) nebo ti řekne, že ještě neví jak na tom časově příští týden bude, což by znamenalo volat třeba znovu, což taky není ideální. Podle mne je dobré volat v neděli podvečer(to už je většinou každý doma a nehrozí to, že by nebyla na tel., nebo neměla možnost ho zvednout) nebo v pondělí a domluvit si rande na čtvrtek popř. středu, kdyby jí čt. nevyhovoval, jindy bohužel nemáš čas ty. A co se týče mužské ješitnosti a urážlivosti, tak připouštím, že se to stává, ale pouze u chlapů, kteří jsou ješitní a urážliví. Připustme že se jedná o slečnu správnou a ta rozhodně nechce trávit čas s nějakým urážlivkou a to ty přece nejsi. To jestli by si tohle mohla myslet, záleží jenom na tobě, jakým způsobem a tónem s ní budeš mluvit. Pokud budeš působit pohodovým dojmem a nezavdáš ji příčinu si tohle myslet, tak je vše v pořádku a i délka tří týdnů není žádným problémem. Taky to může být jistá forma testu s její strany. Samozřemně jsou tohle všechno spekulace, realita může být nekde jinde, jen se snažím se k ní logicky co nejvíce přiblížit, každopádně kdo je připraven, není zaskočen Smile

dejv
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Re: Nabitých 14 dní

Příspěvek pro Anderson Fri May 16 2008, 10:24

2 dejv:
Celkově souhlasím, jen sem tam to vidím trochu jinak.
Navíc jsou tam rizika, že při zavolání ve středu ti může říct, že jednak v pondělí nemusí mít čas, nebo se jí třeba jen nebude chtít, což znamená posunutí až na třeba st, čt, .....
Já spíš myslím, že to znamená nedostatečný zájem.
(spousta času na přemýšlení proč by to třeba nemuselo vyjít atd.)

Což by ale zase mohlo znamenat spoustu času na přemýšlení, jak to že není jako ostatní, nevyměknul a
nenabídl mi rovnou zítřek. Ale možná jsem jen nehorázný optimista.
nebo ti řekne, že ještě neví jak na tom časově příští týden bude, což by znamenalo volat třeba znovu, což taky není ideální.

To by podle mě znamenalo, že nemá zájem a už se volat nemusí.
Podle mne je dobré volat v neděli podvečer(to už je většinou každý doma a nehrozí to, že by nebyla na tel., nebo neměla možnost ho zvednout) nebo v pondělí a domluvit si rande na čtvrtek.....
Tohle neumím moc posoudit, protože v neděli chodím pravidelně na kulečník, tzn. že nedělní podvečer
mám prostě vždy zabitý. Ale je možné, že jsem výjimka a většina má v neděli večer čas.

Anderson
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Re: Nabitých 14 dní

Příspěvek pro cervenacek Fri May 16 2008, 10:35

vetsina lidi je doma a "pripravuje se" na pondeli.

na druhou stranu ... ty si na kulecniku, ja na stene, kamaradi na bowlingu.

treba hraje sipky.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty nabitých 14 dní

Příspěvek pro dejv Fri May 16 2008, 13:32

to: anderson
ne vždy můžeš všechno zhazovat na nedostatečný zájem (pravda, v mnoha případech tomu tak bývá), ale je fakt možné, že pokud je takhle zaneprázdněná, nemusí mít v některé dny zrovna čas. Ono v podstatě pro tebe stačí, aby ho měla nad nulou, čož znamená dostatek zájmu na to aby už s tebou šla na rande a nakolik ho už následně zvýšíš je už jen a jen na tobě.

dejv
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Re: Nabitých 14 dní

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri May 16 2008, 15:57


  1. Buď 14 denní pauzou testuje, a ráda by, aby se ozval dříve. Pak není Správná, protože se chce nechat ukecávat. Bye, bye, baby, bye, bye Cool
  2. Buď 14 denní pauzou testuje a ráda by, aby se ozval po ní. Pak nejspíš nebude normální, protože normální žena chce chodit s chlapem, o kterého má zájem, na rande.
  3. Buď 14 denní pauzou netestuje, pak jí to možná opravdu nevychází. Pokud je Správná s kladným zájmem, dohodnou se. Bude vědět, že nežádala na poprvé zrovna málo a jako Správná by to měla ve svých reakcích zohlednit. Pro nás to ovšem není důvod začít volat, jak nám ego pískne.
Já bych do toho šel s optimistickým předpokladem, že je to zrovna ten jeden z mála případnů, kdy je to Správná, která opravdu nemá čas. Pokud mám pravdu, pak přijme návrh na rande/dá konkrétní protinávrh, když jí zavolám v st. Nesnažil bych se ji nějak výrazně přečekat. Jestliže se k ní začnu chovat jako ke slečně Nevyhovující, pak bych tím mohl snížit její zájem.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Nabitých 14 dní Empty Re: Nabitých 14 dní

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru