SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

+2
Bweru
Scare
6 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Máte profil na Libimseti?

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? - Stránka 2 Vote_lcap15%Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? - Stránka 2 Vote_rcap 15% 
[ 12 ]
Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? - Stránka 2 Vote_lcap8%Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? - Stránka 2 Vote_rcap 8% 
[ 6 ]
Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? - Stránka 2 Vote_lcap5%Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? - Stránka 2 Vote_rcap 5% 
[ 4 ]
Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? - Stránka 2 Vote_lcap19%Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? - Stránka 2 Vote_rcap 19% 
[ 15 ]
Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? - Stránka 2 Vote_lcap53%Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? - Stránka 2 Vote_rcap 53% 
[ 43 ]
 
Celkem hlasů : 80
 
 

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? - Stránka 2 Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro ZVÍŘÁTKO_svobodne Fri Jan 02 2009, 10:41

Článek je dobrý, ale nesouhlasím se vším co bylo napsáno.

Když něco hledám, hledám všude kde to jde. Tedy hledám-li kravku zajdu na dobytčí trh, protože tam jich bude nejvíce. Hledám-li chovný kus budu hledat nejen na výstavě. Také se kouknu na dobytčí trh. Občas se tam nějaký pěkný kousek najde.

... nehledě na to, že "hujdry" jsou rozpoznatelné podle úrovně profilu.

ZVÍŘÁTKO_svobodne

Poeet p?íspivku : 72
Reputation : 1
Points : 49
Registration date : 16. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? - Stránka 2 Empty libko

Příspěvek pro Gegedo Fri Apr 10 2009, 21:16

Libko(lide.cz,...) je max. seznamovani pro nesmele.

podle me je to neefektivni.(nezmeni to nic na tvem nesmelem chovani)
holky tam jsou spise pro to aby tam dostali pozornost muzu,aby jim tam ruzni kluci psali jak jsou krasne,hodne,super,...
podle me obcas/casto ty komentare jsou lzive/prehnane.kazdy komentar je tam ve forme nejake lichotky.

holky chteji pozornost.tu dostavaji v klubech, na libku, na ulicich,ve skole...
libko=vice pozornosti.

podle me holky z libka se vetsinou nechcou s nekym novym seznamit na nejake schuzce.
mozna na specializovanych strankach se obvas s nekym sejdou pokud jsou zoufaly(neni cas,nemuzou stale nekoho najit)

doporucuju davat na internetove seznamky fotky z dovolenych,fotky s kamarady.

a kdyz uz nejake holce budete psat tak asi nebude nejlepsi tam davat jakoukoli lichotku.to dela kazdy.cim kratsi to bude tim lepsi.pouzivej smajliky(neprehanet).

kdyz vam holka napise,tak to neberte jakou nejakou velkou udalost.nemusite odepisovat na vsechno co pise.

nechodte moc casto na libko.to o vas rika ze jses stydlivy.travis (hodne) cas u pocitace.
dobry to je kdyz budes spoustu kamaradu na libku.potom ti treba nejaka holka napise a bude se chtit s tebou seznamit.
nejlepsi je vsak na seznamovani klub.

Gegedo
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? - Stránka 2 Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro Taller Wed Sep 22 2010, 21:12

Na seznamkách jsem strávil pár měsíců svého života, nakonec jsem se potkal s cca 15ti holkama (nejdřív sme si psali co a jak, snažili se najít něco společnýho). Z mojí dosavadní zkušenosti musím říct, že všechny, s kterýma jsem se potkal měly nějaký problém, který jim bránil poznat partnera jinak. Občas to byla i dost sada (silné maniodepresivní sklony, profi prostitutky shánějící klientelu, silně prudící povahy, sebevědomí na nule a tak). Vzhledem k tomu, že já jsem taky měl problém, myslím si, že pravděpodobnost, že na seznamce člověk narazí na slečnu pravou je dost nízká. Jak bylo zmíněno, mnohem lepší je zajít někam mezi lidi. Osobně se mi osvědčilo organizovat nějaké akce sám nebo chodit na narozky lidí, kteří mají hodně známých a podobně. Prostě nebránit se normálním příležitostem.

Taller

Poeet p?íspivku : 12
Reputation : 0
Points : 13
Registration date : 18. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem? - Stránka 2 Empty Re: Libimseti.cz - fenomén nebo trh s dobytkem?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru