SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak získat dlouhodobý vážný vztah - pro ženy

Goto down

Jak získat dlouhodobý vážný vztah - pro ženy Empty Jak získat dlouhodobý vážný vztah - pro ženy

Příspěvek pro Lanie Mon Sep 18 2017, 15:46

Na TEDu bylo video, které jsem zpětně hledala ale nenašla. Spadá do kategorie vztahů. Přednášela cca 45letá žena. Říkala, že byla jednou na rodinné oslavě a bavila se se svým bratrancem o vztazích, on se nějak profesně zabýval sexuálním chováním..., a přišla k nim jejich babička a povídá: Vy mlaďoši vůbec nerozumíte lásce. Problém je, že dnešní ženy/dívky vlezou s mužem do postele příliš brzy. Ženská si má počkat. - Počkat na co?, ptali se. - No počkat, až se muž vyjádří.* A ten bratranec tam tak stál a kroutil hlavou, jak je babka hloupá.

No a potom nějak zkoumali (nevím kdo) hladiny hormonů u mužů a zjistili, že ženatí a zadaní muži mají oproti nezadaným mužům jinou hladinu nějakého hormonu (nebo nějaké látky zkrátka) v těle. -- Takže takže, víte co jsem chtěla říct, co to znamená? (!) - Takže babička měla pravdu a zaslouží si metál. I love you

* říkala doslova '...until he commits'. Zajímavé je, že v češtině pro tento výraz neexistuje ekvivalent. Můžeme říct 'vyjádří se', 'dozná se', apod. V angličtině se celkem běžně používá výraz 'committed relationship', tj vztah, který vznikl tím, že se muž doznal, vyjádřil. My Češi toto vůbec neznáme. (Prostě burani.)

No jo, ale to bychom mohli namítnout, že když se pořád čeká (na to doznání) a pořád nic, že to ten chlap nevydrží a jde za jinou. Tak ať! Ať si jde za jinou. To je jen důkaz, že pro něj zas až tak moc neznamenám. Samozřejmě nic se nemá přehánět, když už to trvá 3 roky, to už je vážně moc.

Ptala jsem se tak různě a mám potvrzené, že ženské běžně mají sex s chlapem vyloženě jen proto, aby neutekl. My ženské jsme opravdu někdy úplné krávy, že?

! Pozor, vyjádření neznamená, že muž jen tak řekne co kdybychom byli spolu? po velmi krátké době známosti. Když mě nezná a nabízí vztah, to je přece hloupost, ne? Když jen tak řekne co kdybychom spolu byli ve vztahu? - to není committed relationship. (To můžou maximálně tak dělat dětičky a v mateřské školce, ha.) Anebo někdo, kdo chce mít vztah jen tak s někým.

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Jak získat dlouhodobý vážný vztah - pro ženy Empty Re: Jak získat dlouhodobý vážný vztah - pro ženy

Příspěvek pro Lanie Wed Jun 05 2019, 20:33


Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru