SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

4 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem - Stránka 2 Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Thu Jan 07 2016, 01:50

Crying or Very sad Nevím, jestli to dokážu přijmout jako konec. Someonovi píšu pořád, nikdy to neskončilo. Nejsem schopná to přijmout, nedokážu to. Budu muset to ukončit se vším, tj. odstěhovat se a úplně přerušit kontakt.

Navíc celá ta záležitost se stala dosti paranoidní, takže budu muset i navštívit psychiatra. Někteří lidé něco předstírají s cílem, aby si třetí člověk začal myslet něco. Co je pravda a co lež? Je to pravda? Určitě je to pravda? Viděla jsem to anebo se mi to zdálo? Mám věřit tomu, co si myslím? To, co si myslím, je lež. Co jsem slyšela je lež, co mi řekli, není pravda.

Btw., proč na mě dnes mrkl? Proč? Proč má na mě pořád nějaké sexuální narážky? Proč? Zlato, odjíždím zlato. Je to sexy? Makala jsi? Máte randíčko v koupelně, chcete pomoct?

Je to hajzl nebo by to nikdy neudělal?

Tak teď si myslím, že to nevyšlo kvůli špatnému postupu.

Každopádně, jestli je hajzl a zjistila bych to po 10 letech manželství, chtěla bych se rozvést, a to by se pravděpodobně stalo, jelikož je právník.

http://www.csfd.cz/film/2373-valka-roseovych/prehled/
Já si přeju, abych s ním byla ve filmu! Chci s ním zažít Válku Roseových. Chci se s ním rvát, třískat nádobím, zabít mu kočku, nechat ho chcípnout v sauně! Chci mu udělat něco fakt hodně špatného! Hajzl! Hajzl! Hajzl!!!! Nenávidím ho, nejradši bych ho zabila!!! Ten zmrd! Je to zmrd!! Nenávidím ho!!! Ještě si kvůli němu budu kupovat krajkový prádlo, nasrat!

Ty zmrde! Zmrde! Nenávidím tě! Crying or Very sad

Very Happy Crying or Very sad

Och! Och! Ještě před 5 hodinama jsem si myslela, že za mnou přijde do pokoje a budeme šukat.

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem - Stránka 2 Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Thu Jan 14 2016, 12:31

Zlobivá Laniechka, moc moc zlobivá Laniechka dostala mínusovej bodík. ;-)

Co to znamená? Jak to mám interpretovat? (Podle naší paní učitelky jsou moje interpretace v pořádku.)

1. Mám ho nechat jít
2. Když ho nechám jít a smířím se s tím, že mě nechce, je šance, že někdy v budoucnosti změní názor (až mě pozná
a pozná, že to myslím upřímně a z celého svého zlomeného srdce) - přibližně tak za 10 let. :-D
3. Someone nechce, abych mu psala
4. Když nebudu mířit přímo na cíl (Miluju tě, a ty mě? - Jdi doprdele. :-D), celé se to pohne.

Nicméně, z vlastní zkušenosti vím, že např. příkaz nemačkejte knoflík lze naopak interpretovat tak, že ho mám
zmáčknout. Hlavně pokud mám zatemnělej mozek spoustou informací, je docela problematické se v tom vyznat.
Mám ho nechat jít. - Nemám ho nechat jít.

Já vím co. Je tam nějaká systémová chyba v nastavení, jinak by to všechno fungovalo, jak má. Pochopila jsem
totiž, že žádné pokračování nebude. Anebo ano? To jeho Čau Lanie, omdlévám. Jsem úplně posedlá. = Dobře propracovaná lež.

Takže ještě jednou, naposledy, systémové chyby:
A. je heterosexuál, bisexuál, ale nejsem sexy, přitažlivá (nelíbím se mu)
B. je gay

Možnost A je z povahy věci vyloučena (jsem sexy I love you ), takže je gay.

Co mě vážně mrzí. Když ho Bůh tvořil, udělal někde nějakou chybu. V mém nastavení určitě chyba není.

No jo.

A ke svátku, narozeninám nebo k vánocům si přeju, abych dostala ještě nějakou super hru. Já jsem totiž jako malý
dítě a ráda si hraju. Anebo jsem ji už dostala?

Toho si nevšímejte. Doktor říkal, že jsem v pořádku, že jsem akorát trošku poblázněná. alien


Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem - Stránka 2 Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Thu Jan 14 2016, 23:13


Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem - Stránka 2 Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Mon Jan 18 2016, 17:53

Už to asi chápu.

Ovšem už jsem nadobro potopená jako Titanik. Teď už mi nikdo nepomůže. Už nebude chtít být ani kamarád. Už mě nikdy nevezme ani do knihovny, ani na oběd a ani do kina. Ležím na dně oceánu. Teď akorát počkám, až najdou moje ostatky a potom poputuju do muzea.

Btw., flirtovat se zadaným mužem je moc, moc špatné. Každá žena by měla mít jen jednoho muže, kterému bude věrná. A každý muž má mít jen jednu ženu, které bude věrný. To je můj závěr. Mělo by to tak být. Akorát lidi se tím neřídí, kdyby se tím řídili, nebylo by tolik rozvodů, tolik bolesti a rozvrácených rodin. Ono je to těžké.

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem - Stránka 2 Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Thu Jan 21 2016, 20:22

Ať je to tak či jinak, on je můj nejlepší přítel. Musím teď být pořád s ním, aby na to taky přišel, že jsem jeho nejlepší přítelkyně. Budeme pořád spolu a budeme společně bojovat proti nepříteli, a taky že to vyhrajeme! Zlo bude poraženo! V jednotě je síla. Všichni nepřátelé budou poraženi a my dosáhneme věcí, o kterých se nám ani nesnilo! Smile Smile

= Happy End Smile

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem - Stránka 2 Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Wed Mar 02 2016, 17:46

Nic se neděje - chci pokračování. VTCHM = vona to chce moc. I love you

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem - Stránka 2 Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Thu Sep 01 2016, 23:23

Tak dnes odjel na rok na Erasmus. A mám po ptákách. Smile

Říkal: Seš ráda, že bude klid, žádný vzrůšo?
Já: Nene, já chci vzrůšo.

Tak aby mi to nebylo líto, dnes v noci u něj spala nějaká kamarádka. = poslední vyžárlovačka z jeho strany (Z mojí strany doteď nic, nějak to vyžárlení s Thomasem nevyšlo a nemohla jsem pak najít náhradníka...)

Dnes jsme se tak bavili, a on: Stejně doteď jedeš po své vlastní ose, tak se nic nezmění, pořád pojedeš po své ose, s tím, že mě tu teď neuvidíš. (!!!)*

Pak jsem s ním jela na nádraží, objali jsme se a pak z mé strany náznak na pusu, ale nedali jsme si ji.

A teď už je pryč, uvidíme se za 10 měsíců.

* Trošku se tím ale prozradil, že? Doteď jedu po vlastní ose? Měla bych jet po jiné ose? Po naší, například?
A proč teda sám nic neudělal? Doteď? Stačilo si mě přitáhnout, nebo něco...

On to má jednoduché, já to mám těžké. Já bych se neodvážila, protože má navrch, ale jemu stačí lusknout prstem a hned bych se přetrhla. Dnes to bylo hodně vidět, že je o několik levlů vejš. Možná kdybych se trošku víc snažila a trošku víc se zajímala, studovala a zapojovala do dění, byla bych na tom líp a on by to i ocenil. Trošku bych se mu vyrovnala.

Hm, kondomy mi tu leží už 2 roky, tak to ještě nějakej ten pátek vydržím. Myslím, že se vyplatí být trpělivá.

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem - Stránka 2 Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Sun Nov 13 2016, 23:06

Prosím napsat, proč jsem dostala tu mínusovou reputaci? Je to kvůli tomu, že to nedokážu přijmout jako konec, nebo je to něco jiného? (Jsem trošku natvrdlá. Smile )

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem - Stránka 2 Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Sun Nov 13 2016, 23:46

Já se nehodlám vzdát, nikdy!!!! Nejsem poražená! To bych už potom mohla rovnou umřít. Anebo by mě to ale vážně zlomilo, mohli bychom pak rovnou říct: ...A nikdo už nevypěstoval takové růže jako ona... Ale to teda ne! I am a lioness! I love you Never give up!

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem - Stránka 2 Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Thu Dec 29 2016, 00:47

Nikdy, nikdy!!!!!!!!!!!

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem - Stránka 2 Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Thomasos Mon Feb 20 2017, 19:10

Ano, i zde si to uvědomuješ, že na tebe sere a sral, dlouhodobě, ale prostě když jí to někdo řekne přímo, tak to neunese. Kašle na tebe, nepřál ti ani k narozkám, nechce tě. Tečka. Není žádný potenciální partner natož manžel, nechce se tebou ani spát. A to je u chlapů co říct. Buď je teplej nebo se mu nelíbíš nebo vidí, že si máklá a nechce problémy.

Ale jedno je jasný, je konec a pokračovat s ním v pseudovztahu s tím, že budete jen kamarádi a ty budeš čekat jestli si třeba za 10 ve nerozmslí, když už je ti přes 30, je nesmysl, holka nešťastná.

Thomasos

Poeet p?íspivku : 21
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem - Stránka 2 Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Thomasos Mon Feb 20 2017, 19:14

Oprava: "Ale jedno je jasný, je konec a pokračovat s ním v pseudovztahu s tím, že budete jen kamarádi a ty budeš čekat jestli si to třeba za 10 let vše nerozmyslí, když už je ti přes 30, je nesmysl, holka nešťastná. "

Ahoj.

Thomasos

Poeet p?íspivku : 21
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem - Stránka 2 Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Lanie Wed Oct 16 2019, 18:36

Ahoj, už je to 2 roky co jsem se odstěhovala ze společného studentského bytu a je mi pořád blbě. Pořád jsem se z toho nevzpamatovala a pořád si myslím, že to dělá naschvál, aby bylo nějaké kouzlo. On a Thomas jsou na mě domluvení! Nevzpamatovala jsem se z toho a ani si nemůžu nikoho najít protože pořád myslím na něj. Jediné, co by pomohlo, kdybych se jen tak vyspala s někým jiným. Nebo nevím. Dnes jsem říkala mamce, že kdybych měla přítele a s ním dítě, tak že bych se od toho přítele odstěhovala. Zkrátka nemůžu s nikým být. Zkolabovala jsem kvůli tomu v jídelně a další rok jsem kvůli tomu byla hospitalizovaná v nemocnici 3 týdny. Před rokem mi říkal jeden můj známý, abych zašla za psycholožkou. Dost možná že se z toho nikdy nedostanu. I kdybych byla s někým jiným, pořád bych myslela na něj. Teď mi bude 32 let.

Lanie

Poeet p?íspivku : 76
Reputation : -1
Points : 93
Registration date : 13. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Začíná mu vadit, že o něj mám zájem - Stránka 2 Empty Re: Začíná mu vadit, že o něj mám zájem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru