SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

komunikace se slečnou správnou

2 posters

Goto down

komunikace se slečnou správnou  Empty komunikace se slečnou správnou

Příspěvek pro Vasek.rocker Mon Jul 13 2015, 13:54

Ahoj všem Jmenuju se Vašek někteří mě znají z mých přízpěvků ale já mám jeden problém ve svém životě žiju u rodičů na vesnici nemám práci partnerku, a komunikační dovednosti mám špatné

1. očem si s dívkou povídat v metru tramvaji v mhd

2. jak zvýšit přitažlivost u žen ano nejlepší je nechat působit lidi co jsou dobrý na sebe ale nechápu jak je to myšleno

3. jak se socializovat mít přátele a nebejt na tomhle světě sám protože mě to fakt neba Shocked Very Happy

Vím že mi asi nikdo neporadí každopádně dám na každou pomoc nebo radu, asi to chce taky dělat věci jinak ne tak stereotypně a nudně jak to dělám já

PS: kdyby bylo možný poznat Someona osobně nikdo ho nikdy neviděl ale já bych ho vidět chtěl musí to bejt zajímavej člověk.

Vasek.rocker

Poeet p?íspivku : 31
Reputation : 0
Points : 59
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

komunikace se slečnou správnou  Empty komunikace se slečnou správnou

Příspěvek pro Vasek.rocker Tue Jul 14 2015, 11:29

uvítám jakoukoli radu z vlastní zkušenosti třeba vím že je tu spoustu vláken ale chci od někoho osobní zkušenost

Vasek.rocker

Poeet p?íspivku : 31
Reputation : 0
Points : 59
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

komunikace se slečnou správnou  Empty Re: komunikace se slečnou správnou

Příspěvek pro Thomasos Wed Jul 15 2015, 11:30

Už sem ti to napsal, chce to najít si práci, odjet do města nebo tam jezdit alespoň na víkend kvůli balení a holek. Čili mít prachy + jezdit mezi lidi který neznáš (nejlíp s parťákem - mě se odsvědčilo být ve větší partě, tři a víc lidí, to se mi pak balí mnohem líp než jen ve dvou)

Zbytek se naučíš z praxe, od parťáka/parťáků nebo ze zkušeností. Teorie tu máš dost a je poměrně přesná. Zbytek už je jen o tom to vyzkoušet v praxi.

Thomasos

Poeet p?íspivku : 21
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 26. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

komunikace se slečnou správnou  Empty Re: komunikace se slečnou správnou

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru