SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zařazení do kolektivu

2 posters

Goto down

Zařazení do kolektivu Empty Zařazení do kolektivu

Příspěvek pro Vasek.rocker Sun Oct 12 2014, 12:29

ahoj mám otázku jak se začlenit do kolektivu v hospodě a tak kde nikoho neznám získat přátelé a žít zážitkovej život jak nenásilně přijít ke skupince v hospodě a navázat rozhovor a jaké téma děkuju za odpověd.

Vasek.rocker

Poeet p?íspivku : 31
Reputation : 0
Points : 59
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Zařazení do kolektivu Empty Re: Zařazení do kolektivu

Příspěvek pro Vasek.rocker Mon Oct 13 2014, 17:06

a ještě chci doplnit že pokud sedím s lidmi u stolu dycky jenom mlčím anic neřikám a takovejch slov mám na jazyku co říct ale nevím jak to říct respektive jak vplout do rozhovoru obrazně řečeno přiznávám se všem sem začátečník v komunikaci uvítám radu zkušenějších jako je Someone, a další

Vasek.rocker

Poeet p?íspivku : 31
Reputation : 0
Points : 59
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Zařazení do kolektivu Empty Re: Zařazení do kolektivu

Příspěvek pro SomeoneCZ Sat Oct 18 2014, 14:39

Že je někdo považovaný za tzv. naturála, ještě neznamená, že ví, jak to naučit ostatní. Třeba já mám docela pěkně rozvinuté analytické myšlení, což by u Tebe asi teď nebylo to pravé. Že máš promluvit, to už víš sám. Spíš máš nějaký, že nepromluvíš. Zkus si najít někoho, nebo zaplatit psychologa, u kterého to proberete - povídat někomu o svém problému, kdo dává najevo zájem, může vést i k tomu, že sám najdeš řešené svého problému.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Zařazení do kolektivu Empty zařazení do kolektivu

Příspěvek pro Vasek.rocker Sat Oct 18 2014, 14:43

Omlouvám se já nemám problém komunikovat ale řeším jednu a tu stejnou věc jestli není náhodou to co v té skupině řeknu výslechové jde mi o to jestli mám říkat co chci a nebo jen mlčet psycholog mi poradí odborně já bych uvítal radu z praxe od vás jinak k psychologovi sem chodil a nic mi neporadil ba naopak

Vasek.rocker

Poeet p?íspivku : 31
Reputation : 0
Points : 59
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Zařazení do kolektivu Empty Re: Zařazení do kolektivu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru