SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co jí napsat? má zájem ?

2 posters

Goto down

Co jí napsat? má zájem ? Empty Co jí napsat? má zájem ?

Příspěvek pro vacekk Mon Mar 25 2013, 02:53

Ahoj všichni, chtěl bych pochválit web i fórum, kde jsem se o vztazích a svádění mnoho dočetl! Laughing a omluvte takto rozsáhlý článek Laughing
Teď k věci, potřeboval bych poradit nebo vědět něčí názor na situaci v které jsem se ocitl. Nejprve bych chtěl říct, že nejsem nějaký ostřílený balič a Casanova co by měl každou. A podle mě nejsem ani zvlášť hezký, z čehož si vůbec nedělám hlavu Wink vše beru s nadhledem, ale city jsou city Razz
Na FB jsem se seznámil s jednou krásnou holkou. Přidala si mě, vůbec jsem ji zezačátku neznal.. Po asi dvou dnech jsem ji napsal. Vše bylo ok. Nepsal jsem nic zvláštního, prostě normální konverzace Wink ...samozřejmě jsem ji "olajkoval" některé fotky a ona mi taky, stejně jako hodně svým přátelům. To bylo na nějakou dobu vše, nijak jsme si nepsali. Za nějakou dobu(1 měsíc) mi napsala, že by se potřebovala někam dostat a že nestíhá, tak chtěla odvézt. Neměl jsem nic proti tomu, aspoň jsem ji mohl nějak lehce poznat. Taky jsem ji ještě nikdy neviděl, tak jsem byl celkem překvapen,že mi "vlezla" do auta a chtěla odvézt. Tak jsem ji odvezl.. a to bylo na nějakou dobu vše(asi 3 měsíce)..potom mi psala, že chtěla s něčím poradit ohledně PC, tak jsem ji poradil co jsem věděl.To bylo zas na asi měsíc vše.Nic jsem neočekával.
Nedávno mi napsala, jestli bych nešel ven a jelikož jsem nic nedělal a školu jsem měl krátce, tak jsem si řekl proč ne, půjdu. Dala mi možnost si vybrat čas, tak jsem si ho vybral, abych vše stihl. Přišel jsem na čas samozřejmě. Bylo celkem hezky, tak jsme si povídali až cestou do parku, poté celou dobu strávenou v parku na lavičce. Je teda pravda, že většinou mluvila ona, přičemž já ji přitakával, věnoval se jí a poslouchal jí. Po nějaké době se rozhodla jít směrem domů. No jakmile vstala, tak jsem jí navrhl, že jí pozvu na kafčo. To odmítla s tím, že kafe nepije, že raději pivo. Tak jsem si říkal, tím líp. Very Happy Šli jsme do menší restaurace/baru/pizzerie (něco mezi tím to bylo, nevím jak to lépe přiblížit), tam jsme si dali každý dvě piva a povídali si asi hodinku. Měla být v určitou dobu doma, tak jsme dopili, já samozřejmě zaplatil Very Happy a doprovodil jsem jí domů. Nabídnul jsem jí rámě, až jsme došli kousek k jejímu paneláku. Tam jsme si sedli na lavičku, já si sedl o něco blíž než v parku a chvíli jsme se bavili. Potom si mi pomalu lehla hlavou na hruď a objala mě rukou kolem pasu, já udělal totéž a po chvíli řekla, že jde domů, tak jsem ji na rozloučenou políbil a jelikož se mi to zdálo dost slabší, tak jsem se odhodlal k francouzáku.. Neuhnula, neucukla. Shocked Tak po 15 vteřinách jsme se zvedli, já ji dal poslední pusu na rozloučenou (řekl pouze čau- což jsem asi neměl, měl jsem zvolit jinou, lepší frázi) a šli jsme domů. Byl jsem docela překvapen, že se to tak hezky vyvinulo a že se to povedlo. Z textu to možná vypadá, že se mi nelíbí, ale opak je pravdou.
Jakmile jsem přišel domů, tak jsem zapnul FB, byla online. Později večer co už byla offline, jsem jí napsal, že jí děkuji za hezky strávené odpoledne, popřál dobrou noc a napsal, že na ní myslím :* (tady jsem to snad nepřehnal)..Odpověděla mi až ráno, že mi také děkuje :*. Dva dny na to jsem jí napsal, kdy zopakujeme to odpoledne :* .(tady jsem měl asi chvíli počkat a poslat jí to tak za 4-5 dnů).. ona odpověděla za pár hodin s tím, že netuší Smile .. no od této chvíle mi to přijde, že jsem něco pokazil nebo že ztratila zájem a už nechce se mnou nic mít.. o víkendu jsem chtěl jí něco napsat, jenže byla online jen pár minut, vždy něco olajkovala a okomentovala a mě to připadalo, že si mě vypnula z chatu...říkal jsem si, že ji napíšu Sms (co dělá, a co má v plánu na neděli) a protože jsem neměl kredit ještě, tak jsem jí napsal z internetu, ale podepsal jsem se.. no odpověď žádná, tak další smsku ji psát nebudu.
Tak a tady bych potřeboval radu, jestli s ní mám zahájit konverzaci na FB nebo ji mám napsat po týdnu o další rande Question Neutral Doufám v to, že jen kluky nevyužívá nebo něco v tom smyslu, protože mi to tak přijde, co jsem slyšel od kamarádky..
Nevím, co bych víc napsal, třeba mi tady i chybí něco, co by byla indicie, ale já jsem tak nějak neobjektivní, protože v sobě potlačuju takovou tu zamilovanost a vyčkávám, co bude. Je to vysilující a samozřejmě mě může vodit za nos, nebo mít jako "utěšitele". To samozřejmě možný je...
a podobný pocit mám i já, jako se ptal Zanik z
Díky za rady a odpovědi vacekk Very Happy

vacekk

Poeet p?íspivku : 3
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Co jí napsat? má zájem ? Empty Re: Co jí napsat? má zájem ?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Mar 25 2013, 19:56

1. Proč hned francouzák? Že to jde, to neznamená, že je to nejlepší nápad. Jdi na to zvolna, a hezky si ji "usmaž" v jejím vzrůstajícím zájmu o Tebe. Jak už jsem napsal někde na blogu - nezkušený lovec se žene za kořistí, co to jde, zkušený si umí počkat a tím to celé vygradovat.

2. Čau to nezabilo. Ale co je to za nápady, když se na rande projevuješ jako ostřílený Casanova, jí hned večer psát, že na ni myslíš? Tady jsi se zachoval velmi nekonsistentně.

3. Kdy zopakujeme to odpoledne... Hádám, že jsi se nejspíš ptal. Takhle by to nešlo. Musíš navrhnout konrétní místo a termín, takže ona buď potvrdí, nebo dá konkrétní protinávrh, aneb cokoliv jiného znamená odmítnutí.

4. Randí se v reálném světě, ne na FB.

5. Po velikonocích jí zavolej, opakuji zavolej, a navrhni konkrétní místo a čas dalšího rande - viz 3. bod.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Co jí napsat? má zájem ? Empty Re: Co jí napsat? má zájem ?

Příspěvek pro vacekk Tue Apr 02 2013, 15:27

Ahoj, díky za odpověď a rady..Nejprve bych se chtěl omluvit, protože jsem nechtěl napsat francouzák, nýbrž polibek u toho prvního bodu...

K věci: bohužel jsem se nemohl držet pátého bodu, ačkoliv jsem chtěl, protože mi hned(minulé) pondělí zničeho nic napsala, jestli nejdu "ven". (teď jsem na řadě já asi) Tak jsem samozřejmě nemohl odmítnout. Nenavrhla konkrétní místo, tak jsem se toho chopil já a skončili jsme v čajovně. Bohužel byla velká zima, tak jsem se rozhodl pro ní zajet autem ke škole. Ještě předtím jsem jí koupil jednu růži. Myslíš, že to je příliš moc ? .. chtěl jsem ji pouze potěšit, tak snad ne moc. V čajce jsem se rozhodl se ji zatím nijak nedotýkat. Až jsem ji odvezl před její dům, tak jsem ji předal tu kytičku. Byla překvapená, potěšená a na měkko, tak snad to bylo O.k. Ještě jsem dostal odměnu v podobě dalšího polibku. Vzal jsem ji za ruce a nevadilo jí to, tak doufám, že to jde správným směrem. Později večer poděkovala za kytičku, napsal jsem ji, že jsem rád, že se líbí a to je vše. Měli jsme se vidět na jedné páteční akci v klubu, no bohužel jsem jí nezastihl, ale prý tam byla. Napsal jsem jí na FB, jestli nezajde ven v blízké době, no napsala, že není na Velikonoce doma, tak snad to neznamená konec nebo že by chtěla vycouvat. Jinak si na FB ani na mobil vůbec nepíšeme, tak
mě to trochu štve, ikdyž to není důležité.
Vím, že je lepší navrhnout konkrétní termín a místo, jenže psal jsem ji do offline, tak se nedalo napsat o konkrétní termín a vím, že je lepší ji zavolat, ale ještě jsem se neodvážil. No ale asi budu nyní muset. Surprised Na fóru jsem se dočetl, že interval mezi prvním a druhým rande by měl být cca týden a zkracovat se, tak mě zajímá, jaký by měl být další interval na rande třetí Smile
Edit:/ tak jsem se rozhodl ji dneska napsat, bohužel odmítla další rande, kvůli učení (má toho asi fakt hodně). Tak snad příště. Rolling Eyes
PS: snad si to ona nečte Very Happy tongue
Díky za odpovědi a případné rady vacekk

vacekk

Poeet p?íspivku : 3
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Co jí napsat? má zájem ? Empty Re: Co jí napsat? má zájem ?

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Apr 04 2013, 14:17

Nó... jen tak dál a dočkáš se výsledku. Slečna Tě už určitě považuje za milého... a jen tak dále, a bude považovat i za hodného, naivního.... ťuňťu. Je snad tohle, co jsi chtěl a jak vyznívá celá Teorie zájmu a co radí zdravý rozum? No, určitě není.

1. O tom, jak kolosálně naivní a nebezpečný nápad je nošení kytek na rande, tu máš celé vlákno - Kytku ano / ne a kolik.

2. Byla překvapená, potěšená a na měkko, tak snad to bylo O.k. Ještě jsem dostal odměnu v podobě dalšího polibku. No, překvapená určitě byla. Normální chlap, o kterého stojí, protože v její hlavě je on žádaná kořist, jí totiž žádnou kytku nedá a tu pusu dostane taky. Proč by jí taky nosil kytku, když ví, že se s ním bude líbat, protože jí přijde atraktivní, a ne kvůli kytce?

Zapamatuj si, že romantická gesta fungují jenom omezenou dobu (proto se dávkují po troškách), a abych parafrázoval, dokud má pocit, že "přiměla vlka dát pac". Musíš jí dát to vzrušení, že nejsi "ochočený pejsek". Ochočený pejsek = předvídavé chování = nuda = pokles zájmu. Chápeš? Wink

3. Měli jsme se vidět na jedné páteční akci v klubu, no bohužel jsem jí nezastihl, ale prý tam byla. Co to je?! Domluv si rande, na kterém budete sami dva a kdy budete mít jasně domluveno kdy a kde se potkáte.

Měl jsi někdy psa? Chováš se totiž jako člověk, který dává psovi povely i v době, kdy ho pes prostě bude ignorovat (např. když mladý pes potká hárající fenu, zajíce, atd.). Jediný výsledek v takové situaci je, že budeš ztrácet respekt - tj. zájem o Tebe.

Nemluvě o tom, že kdyby Tě tak moc chtěla vidět, nejspíš byste se tam viděli. Kór, jestli na sebe máte telefon....

4. Když víš, že je lepší volat, tak proč to neděláš? Proč zbytečně děláš známé chyby?

5. Pochopitelně, že Ti napíše, že má fakt hodně učení, když nemá zájem Tě vidět. A můžu Tě ubezpečit, že i medička před státnicema si dokáže udělat čas - jenom mít ten zájem. Nikdo se totiž neučí 24x7 aniž by si udělal pauzu.


Abych to shrnul, kolosální chyba, kterou děláš, je, že jí dáváš vehementně najevo, že se o Tebe vůbec nemusí snažit. A když Tě nemusí dobývat, tak taky nebude mít motivaci si Tě nechat. A to, že se v pondělí sama ozvala, je ukázka toho, že je ochotná se snažit o chlapa, o kterého má zájem.

Takže buď uber plyn (a zavolej jí v pondělí), jestli už tedy není pozdě, anebo se můžeš dívat, jak Ti ji přebere někdo jiný, kdo si ji podle Tebe nezaslouží, protože se k ní nebude ani zdaleka chovat tak hezky jako Ty.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Co jí napsat? má zájem ? Empty Re: Co jí napsat? má zájem ?

Příspěvek pro vacekk Thu Apr 04 2013, 18:56

Tak díky Someonovi za to, že si udělal čas a odpověděl mi. Všechnu kritiku beru. Ale beru to vše s nadhledem. Jinak neboj bod č. 2 chápu Wink ... k bodu č.3 jsem chtěl říct jen to, že jsem neměl v úmyslu se s ní tam setkat jako na typickém rande ! Jen jsem jí tam chtěl náhodou potkat, toť vše... Dobrá tedy, uberu plynu...Ještě jednou díky za odpovědi, dám tady kdyžtak ještě vědět.

vacekk

Poeet p?íspivku : 3
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Co jí napsat? má zájem ? Empty Re: Co jí napsat? má zájem ?

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Apr 09 2013, 18:38

Jj, nemáš zač. Ale jestli to bereš s nadhledem, tak to se z Tvých komentářů nedá moc poznat.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Co jí napsat? má zájem ? Empty Re: Co jí napsat? má zájem ?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru