SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak se stát alfa samcem

2 posters

Goto down

Jak se stát alfa samcem Empty Jak se stát alfa samcem

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Apr 25 2012, 19:59

Založeno jako off-topic z původního vlákna:

Katsushiro napsal:jsem našel na netu ebook Jak se stát alfa samcem (jo, ten název je fakt pitomý - přijde mi to dost tendenční, ale zdá se mi, že je tam dobře rozebraná nonverbální komunikace atd, mohl bys na to mrknout? Zajímalo by mě, co na to řekneš


Naneštěstí společnost nutí ženy věřit, logickou částí mozku (ne emocionální) v to, že je špatné užívat si sex.

Ale no tak, kdepak na to přišel? Neznám jediného chlapa, který by je v to nutil. Jestli ona to nebude obehraná pickuperská přesvědčovací pohádka Wink


Takže tvůj úkol, jakož to muže moderní společnosti je uvolňovat v ženách jejich přirozenost.

Á, tady kdosi někomu v emočním stresu nabízí ušlechtilý cíl, jakousi jistotu nabízenou všeznalým vůdcem plným solidarity s jeho utrpením. No, počkat, není tohle jeden z přesvědčovacích triků, který je velmi dobře dokumentován např. u náborových technik sekt? Proč by knížka, za předpokladu, že je skutečně užitečnou, tj. se zakládá na faktech, měla své čtenáře předsvědčovat takovým způsobem?


Další překážkou, kromě příšerných podmínek, které nám nastolila společnost, je čistá biologie. Základní následek, který vychází ze sexu, jsou děti. Každá dívky to ví. A také ví, že když bude těhotná, tak lidé budou mluvit. Tady leží hlavní kámenúrazu. Přes to, že milují sex, nemohou být otevřené se svojí sexualitou, aniž by byly označované za děvky.

Co je čistá biologie? Tento termín neznám, zřejmě má působit vážně vědecky:) Inu, smůla, nevyšlo Smile

Autor spisku v životě neviděl např. bezdětnou single třicítku? Snad po nás nechce věřit, že takové ženy jsou stále panny... Jestli ony svou sexualitu neprojevují např. za pomoci antikoncepce? Nebo jsi měl pocit, že výše diskutovaná slečna snad svou sexualitu tají? Wink


Používej svoji řeč těla a ne svoji pusu
A hned budeš s ženami cítit jako ryba ve vodě Wink Málo platné, ale promluvit na ni evidentně budeš muset. Takže tahle rada je přinejmenším krapánek nedomyšlená Smile


...ženy obvykle zaujímají pasivní roli, když jde na sex
A nejvíce pasivní jsou právě tehdy, nemají-li o dotyčeného zájem. Jestli tohle má chytit za srdce osamělé muže, kteří jsou ženami nadměrně odmítáni (třeba z toho důvodu, že takovéhle návody berou vážně), tak se mu to podaří. Jinak má autor spisku moji lítost za to, že neměl sex s alespoň jednou ženou, které by se líbil. Asi by sám na vlastní předkožku rychle zjistil, jak moc tohle tvrzení není pravdivé.



No, suma sumárum, je to humorné čtení. Hlavně jak to potom nabírá spád, jak byl s holkou někde posedět. A pak řekne, "pojď půjdeme ke mně", a i když předtím kladla odpor, tak se s ním u něj v bytě vyspí.

Katsushiro, viz předchozí komentář, vidíš jak jsi chtivý dámské společnosti, že Ti výše uvedené "nesrovnalosti" naprosto hladce unikly? Katsushiro, tohle vidí i holky. O co víc s Tebou mává sexuální pud, a teď to myslím čistě biologicky Wink , o to víc kontroluj své jednání rozumem. Tak budeš mít šanci zapůsobit jako chlap, který takovéhle návody nečte, protože je pro ženy skutečně atraktivní.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Jak se stát alfa samcem Empty Re: Jak se stát alfa samcem

Příspěvek pro Katsushiro Wed Apr 25 2012, 21:43

Vidím, žes mě zcela přesně ohodnotil Very Happy Moc díky za recenzi a zkusím to teda "rozumově" zvládat a uvidíme, snad se to zlepší Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru