SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znovu od začátku?

+3
Anderson
SomeoneCZ
Katsushiro
7 posters

Strana 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri Apr 20 2012, 14:22

Možná proto, že dotyčná dosud není plnoletá a je nezákonné podávat alkohol mladistvým.

Nemohla v čas, který jsi navrhnul. Dokonce ani nepřišla s protinávrhem. To jsi skutečně myslel vážně, že by za Tebou přijela? Přemýšlej.

"Ahoj, ty taky hráváš divadlo, nebo jen vypomáháš s lístkama jako externista?" To je velmi účinná věta. Dává najevo Tvůj osobní zájem a zároveń se týká toho, co byste mohli společného.

Příliš plaší na oslovení ženy?
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Fri Apr 20 2012, 15:14

Aha, pořád přemýšlím ve stylu "třeba fakt jen neměla náladu"... Dobře, ozvu se jí teda v pondělí, jestli se mnou nepojede do Ostravy, pojedu si o víkendu koupit kravatu a zařídit pár věcí ohledně výšky...

Ohledně toho osobního zájmu, myslel jsi to tak, že ho nemá, tedy že jsem prakticky nezapůsobil a byla se mnou "venku" jen proto, že zrovna neměla nikoho lepšího nebo že jsem zapůsobil, ale ne dost na to, aby chtěla vztah? Very Happy

Fakt? Very Happy Tak to vymyslím pár takových a mám situaci vyřešenou Very Happy

Díky, přečtu ;-)

p.s.: Ohledně sekce "romance", tím jsi myslel sekci na webu? Pokud jo, nemůžu ji najít Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Sun Apr 22 2012, 13:51

Tak s telefonátem zítra to vidím takřka beznadějně, dneska komentovala na FB nějaký řetízek či co stylem: "Jee, Tome, tohle chci k vánocům :-D :-*", takže tam je to asi jasné Very Happy

Jinak jsem zkusil napsat holce, kterou mám v přátelích a viděl jsem ji defacto jen asi 2x loni, když prodávala zmrzlinu, ani neodepsala, takže ta je taky vyřešená.

A do třetice jsem napsal známé, se kterou jsem se neviděl asi 3 roky a má nový FB, zkusil jsem ji vytáhnout na kafe na příští víkend, říkala, že ještě neví, že se ozve... Takže asi taky nic, ale aspoň jsem to zkusil Very Happy

P.s.: Vím, že mi řekneš, ať nebalím přes FB, ale tohle mi přišlo fakt škoda nezkusit, když tu vlastně nic neztratím, maximálně se s nima zase neuvidím Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Mon Apr 23 2012, 15:36

Tak jsem zkoušel volat, nebrala to, zkusil jsem to asi za půl hodiny, taky to nebrala Very Happy Takže se musím odhodlat a začít oslovovat i mimo "zvláštní" situace... U toho mám ale obavy, že to zkazím tím spíš, protože zkušenosti mám prakticky nulové Very Happy

Jinak jsem uvažoval, že bych mohl ještě vylepšit vzhled, v červnu zkusím skočit do nějakého vizáž-studia, ať se mnou něco udělají (i když na posledním rande mi chválila řasy a účes, tak to snad není taková hrůza) Very Happy

Edit: Tak mi odpo napsala, copak se děje a že je ve škole. Té sms jsem si všiml až cca po půl hodině, odepsal jsem jí... A nic Very Happy Takže tady je to jasné, psát jí už nebudu a jdu hledat jinam. O víkendu v sobotu, jak budu v Ostravě, tak se mám sejít s jinou známou (ta co se se mnou chtěla vyspat a já zůstával věrný Very Happy ), u které je ale problém, že teď přítele má, takže z toho nejspíš nic nebude...

A jinak, bývalá opět změnila přítele, jakmile se objevil zájem u týpka, se kterým mi byla kdysi nevěrná poprvé, okamžitě opustila tohohle Very Happy A normálně bych to tu vůbec nepsal, ale dneska už mi to fakt leze krkem (se zjevným potěšením mi to přišlo říct několik jiných známých) a navíc mě to přivedlo na myšlenku - jaktože většina holek má svůj "fanklub" ukecávačů, kteří na tohle čekají a občas poslouží jako náhrada, než se objeví "opravdový" přítel? U chlapů jsem tohle nikdy nepozoroval (pomineme li slavné a extra úspěšné lidi)...

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Apr 24 2012, 19:32

Ad romance, je to v odkazované knížce.

Ad volání, proč voláš už po půl hodině? Trochu brzo na druhý pokus, když nehoří, nemyslíš? ;-)

Ad FB, ano, přes FB to byla naprosto zbytečná odmítnutí. Z čeho jsi usoudil, že by měly motivaci s Tebou někam jít? Ptám se proto, protože tímhle si srážíš sebevědomí a celé si to tím komplikuješ.

Ad odepsání, nevím, co jsi napsal, odepsala a co jsi pak odepsal, ale závěr je to správný.

Ad bývalá, a o co konkrétně projevil zájem? O ni, nebo o sex? V prvním případě, protože se chovají zhruba jako Ty, a v druhém případě bych nemluvil o fanklubu. V každém případě, platí to, že fanklub vytváří poptávka převyšující nabídku.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Tue Apr 24 2012, 20:16

Aha, dobře, knížku seženu Very Happy

Myslím, ale v tu chvíli mi to tak nepřišlo a říkal jsem si, že když má mobil u sebe, tak ho zvedne pokud bude chtít a nenastane nějaká zvláštní situace Very Happy

No, říkal jsem si, že to zkusím a uvidíme (já bych třeba šel, proč ne, žejo Very Happy), ale fakt to bylo asi zbytečné. Jinak se s nima opravdu vídám málo, takže možnost, že bych je někam pozval osobně je mizivá Very Happy

Ona napsala fakt jen: "Ahoj, copak? A já jsem ještě ve škole :-(" nebo něco v tom smyslu, já odepsal jen krátce, že jedu do Ostravy a jestli se nechce přidat. Jinak odpověděla dnes ráno, že její bratr i táta slaví narozeniny, takže nemůže a co prý jdu dělat do Ostravy. Na to jsem odepsal, že jim přeju vše nej a že jdu kupovat kravatu a zařizovat práci a ubytování. Ona napsala, že už si vzpomíná, že jsem o tom mluvil a že mi přeje, ať to vyřídím co nejrychleji... Na to už jsem zatím ani nereagoval, přijde mi to zbytečné, když vidím, že zájem evidentně nemá.

To mi přesně sděleno nebylo, ale vzhledem k tomu, že na ní dost "visel" i celou dobu co jsme byli spolu, tak myslím, že mu jde fakt o ni. Tak to jo... Ohledně toho, že se chovají "asi jako já", vím, že máš pravdu, ale mohl bys to trochu přiblížit? Připadá ti, že se chovám v nějakém ohledu stabilně špatně? Very Happy

A taky jsem se chtěl zeptat - působíš jako "guru" jen tady na webu nebo máš i nějaké kurzy a přednášky o sebezdokonalování? Pokud ano, rád bych se zúčastnil, přijde mi, že Ty víš o čem mluvíš... A určitě bys neuváděl jako vrchol nácviku konverzaci se zaplacenými herečkami (to jsem si nevymyslel, Baránek to fakt na závěr kurzů místo nácviku v terénu má) Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Apr 25 2012, 18:35

Jj, když bude chtít, tj. mít zájem o Tebe, tak se sama ozve.

Problém je v tom, že jsi příliš chtivý slečny. Moc se snažíš, aby Tě neodmítly. Chtělo by to přístup, když mě odmítne, nevadí, nebudu se snažit za každou cenu. Prostě se míň snažit. Otázkou je, jestli v tomhle si dokážeš rozumem poručit. Asi spíš ne. Takže se hlídej, abys se projevoval o něco méně dychtivěji. Ale jenom trochu, abys to nepřehnal.

Ohledně kurzů, díky, ale nevedu je. Respektive se snažím vést lidi k tomu, aby byli samostatní Smile

No, placená herečka... Když už nic jiného, proč se "kalibrovat" na nějakou herečku, když v praxi člověku sedne třeba úplně jiná slečna s jinými názory, jinou povahou a jiným vkusem?

Daleko lepší je soustředit se na slečny, se kterým mám něco společného, kde to má možnou perspektivu, a právě u nich si všímat reakcí na mé chování. Takhle se dá naučit balení, ne na kurzu. Na kurzu totiž jenom těžko budu mít právě Tvůj cílový materiál. Když je totiž o vztah, je třeba ho mít na čem vybudovat. A když jde o sex, tak jsi to sám viděl, že to šlo i bez jakýchsi "teorií" Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Apr 25 2012, 19:17

To je fakt... Jinak myslím, že tahle se ozve i bez velkého zájmu, v srpnu se stěhují do obce vedle, tak nepochybuju, že napíše a bude se tvářit, jakože o mě hrozně stojí Very Happy

Ok, zkusím to ;-) Jinak mám pořád děsný problém s tím oslovením (i když mi pocitově přijde, že trému nemám), protože jakmile vidím nějakou atraktivní slečnu, prostě mám hlavu jak vygumovanou a nic mě nenapadá Very Happy

Škoda Very Happy

To máš pravdu... I když, za těch několik tisíc na den by to mohli vést klidně i individuálně Very Happy

To jo, škoda, že jsem to "neproměnil" Very Happy

Jinak, zkusil jsem lehce změnit způsob jednání, snažím se být víc důrazný atd, prostě dělat co si myslím, resp. co bych chtěl a při hledání literatury (jo, tu tebou doporučovanou knihu jsem už taky našel ;-) ) jsem našel na netu ebook Jak se stát alfa samcem (jo, ten název je fakt pitomý Very Happy) - http://www.wattpad.com/214270-jak-se-stat-alfa-samcem#!p=1 ... přijde mi to dost tendenční, ale zdá se mi, že je tam dobře rozebraná nonverbální komunikace atd, mohl bys na to mrknout? Zajímalo by mě, co na to řekneš Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed Apr 25 2012, 19:56

Bohužel, ale muži výrazně reagují na vizuální podněty, takže takto snadno "zblbnou" na počkání.

Ohledně knížky, názor máš v sekci Technologie, literatura. Případné dotazy k němu pokládej tam.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed Apr 25 2012, 21:39

Máš na to nějaký tip nebo se prostě musím "kousnout" a říct třeba i blbost jen abych to zlomil? Very Happy Jinak s tím "blbnutím" mám problémy často, stačí, když dám holce pusu a jsem do ní (alespoň na chvíli Very Happy) úplně blázen, což mě docela štve, protože se pak chovám jako idiot Very Happy

Wow, díky ;-)

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri Apr 27 2012, 10:16

Neříkej blbosti. To si nepomůžeš. Když vidíš, že blbneš, tak použiváš rozum tím, že si to uvědomuješ. Prostě ho nepřestávej používat a logicky si zkontroluj, co řekneš, nebo uděláš, dál.

Je lepší chvilku "nepřirozeně" přemýšlet, než dělat blbosti, kterými to pokazíš.

Zjednodušeně, viz článek Láska a zamilovanost, tohle zblbnutí je následek autonomní činnosti endokrinního systému, nad kterým nemáš vědomou kontrolu. Naštěstí ji ale máš nad svou pusou, kterou se projevuješ navenek. Proto přemýšlej nad tím, co řekneš (a uděláš).

Sice to bude chíli trvat, ale časem se to spraví. Hlavně si to nekaž posloucháním "baličských rad profesionálů".
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Fri Apr 27 2012, 21:49

Ok, zkusím nějakou přiští týden oslovit s tím, jak se jí líbilo poslední zvonění Very Happy
A doufám, že se fakt dostanu do fáze - vím co zhruba říct a nemyslím na to, proč by měla chtít zrovna mě, když může mít někoho jiného Very Happy

Ohledně "PUA" lehce nechápu tvůj postoj - je mi jasné, že to bereš jako marketing, to já taky, ale myslíš, že jim to opravdu nefunguje (neříkám, že to ostatní učí) a je to jen "kšeft"?

Jinak, bývalá se dnes tvářila ohromně mile, sama mě několikrát se smíchem kontaktovala, já reagoval jen pozdravem a letmým úsměvem, tuhle zpátky fakt nechci (byť se mi vzhledově pořád líbí)...

Začala mi i sama psát ona slečna u které jsem to prováhal, prý jestli už mám kravatu a jak je atd, prohodil jsem, že do Ostravy jezdím častěji i kvůli práci (což není pravda, ale od září bude Very Happy) a ona na stejnou otázku odpověděla výčtem jakéhosi programu od narozenin až po "trojku" (tady myslím, že je to jen snaha, abych se o ni začal zajímat víc, tohle se prostě známým nepíše, navíc, když to ještě neproběhlo Very Happy), tak mě napadlo, že to zatím nebudu nijak moc rozkecávat a uvidím, co mi poradíš dál (pokud mi řekneš, ať se na to definitivně vybodnu, je to taky rada Very Happy)...

A jinak bylo dneska poslední zvonění, byl jsem za "Ramba", od okolí se mi, až na jeden hlas, dostávalo uznání za svalnatou postavu, tak mi to lehce zvedlo sebevědomí Very Happy

A na závěr, zkusil jsem kontaktovat úplně první "přítelkyni" (bylo nám tehdy 14-15), která letos taky maturuje, a z fotek na tablu vypadá fakt dobře Very Happy Tak jsme si lehce napsali, mám domluvené setkání hned na příští pátek, tak uvidíme, co z toho...

A samozřejmě díky za rady, myslím, že mi to fakt dost pomáhá ;-)

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Apr 30 2012, 17:32

To se dostaneš.

U bývalé se klidně se zadistiučiněním bav, jak se snaží, ale zpátky ji neber.

Trojka měla znamenat co? Že s někým byla o víkendu na trojku a Tobě o tom referuje? Pokud ano, a jestli chceš, tak to chtělo odepsat, kdy jí to přijedeš udělat. V tu chvíli jsi s pokerovou tváří neměl co ztratit, protože kdyby se cukla, že to psala jen ze srandy, mohl jsi napsat to samé. Ale spíš byste se asi dohodli na konkrétním termínu.

Každopádně se u obou dvou podívej, jak se chovají, když je neuháníš. A opakuj si to u slečny, se kterou máš další setkání. Tedy: projevovat zájem, ale v mezích! Jinak, nemáš zač.





A teď k PUA.

Pokud něco skutečně a opravdu existuje, lze opakovaně a jednoznačně prokázat konkrétním postupem. A jakýkoliv konkrétní postup lze jednoznačně ověřit vědeckou metodou, že dává konzistentní výsledky. Ať už chceš vypočítat obvod trojúhelníku, nosnost mostu, napsat program, ověřit účinnost léku, nebo prostě zmanipulovat lidi ať třeba kupují nesmysly.

Jenomže nevím o jednom jediném "profesionálním baliči", jehož postup by byl takto ověřen jako funkční. Vždy už při jejich rozboru jsem nacházel nemalé nesrovnalosti.

Takže i kdybychom hypoteticky uvažovali, že používají jakýsi skutečně funkční postup, pak na základě svého poznání říkám, že je to k ničemu, protože Ti ho stejně nedokáží popsat, natož naučit. Otázka jejich finančnímu zisku je k tomuhle problému irelevantní. Ale iluze si nedělám.

V kostce je můj postoj takový, že nemám rád pseudovědu, bludy a tmářství.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Mon Apr 30 2012, 21:58

Doufám Very Happy Jinak jsem se zatím moc neposunul, dnes jsem byl na gymplu odevzdávat tabulky, Pravidla pravopisu atd na maturitu a napadlo mě, že zkusím oslovit jednu holku z prváku. Mrknul jsem v jaké učebně je, jdu kolem s učebnicí jestli nevyjde... A vyšla a to v doprovodu 2 kamarádek, takže to bylo zabité Very Happy Odpoledne pak ještě lepší, jdu z fitka a vidím na chodníku postávat pěknou brunetu. Dumám co bych řekl, a jakmile jsem asi na 5m od ní, přijede pro ni přítel autem Very Happy

To je mi jasné, i kdyby fakt chtěla, tohle znova zažívat nehodlám Very Happy

Trojku prý plánuje na některý z dalších víkendů... Tak tohle by mě samotného nenapadlo napsat ani ve snu Very Happy Sám jsem si všiml, že jsem až do rozchodu žil v "bludech" vyvolaných články na netu a z části vlastní rodinou (když mi od mala vtloukali do hlavy jak je dobré být hodný, poslušný, nekonfliktní a jak se nevnucovat, tak se to prostě projeví...), takže bude asi chvíli trvat, než ze mě bude normální "chlap" Very Happy

Nejsem si jistý jejich "zájmem", ale fakt je ten, že tohle se mi dřív nestávalo vůbec, takže je to posun Very Happy Jinak od té doby mě dotyčná nekontaktovala (já ji taky ne), takže situace zůstává pořád stejná (dumám, že bych se jí ozval někdy za dýl, třeba za 3 týdny, po maturitách atd. s nějakým rezolutním termínem kdy bych se stavil a zkusil bych to ještě jednou, defacto tady nemám co ztratit...)

Jako obvykle to od tebe zní velmi přesvědčivě a nejspíš to tak i bude Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Anderson Wed May 02 2012, 11:17

Katsushiro napsal:....jdu z fitka a vidím na chodníku postávat pěknou brunetu. Dumám co bych řekl, ......

Co třeba, "Už nemusíš čekat, jsem tady." Smile Je to blbost, ale ty chceš začít rozhovor, pokud možno něčím vtipným. Svůj názor na Calabiho-Yauovy variety v teorii strun jí můžeš představit až později. Wink

Pokud tam tedy není s přítelem, což je závada dosti podstatná Smile, stejně jako sama existence přítele.

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed May 02 2012, 11:39

To Anderson:

Díky, to je dobré, to si zapamatuju Very Happy

P.s.: To tu je každý matematik nebo je dneska tak běžné zabývat se kvantovou geometrií? Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Wed May 02 2012, 15:56

Katsuhiro, lze očekávat, že slečna si trojku naplánuje s pány, o které nemá osobní zájem. Přece nebude potenciálnímu partnerovi prezentovat, že spí i s jiným Wink

Pokud bych se s ní chtěl vyspat, tak bych jí poslal sms:

"Ahoj, vzal bych láhev dobrého červeného a přijel bych k Tobě v tenhle den večer v tolik hodin. Mám na Tebe chuť a chci se Tě dát na víněWink"

Jenže bůhví jakou doplňující otázku Ti na to položí. Tahle hra chce totiž poker-face, abys nezačal vysvětlovat proč. Prostě jsi dal nabídku a je to na ní, zda bere či nikoliv.



SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Wed May 02 2012, 16:24

Až takhle sebevědomě, jo? :-D Jinak, mezitím jsem jí napsal, něco ve smyslu jestli už je na brigádě (má provázet v jeskyních, tak sem tím chtěl uvést konverzaci Very Happy), na což se neozvala (to je to tak časté nebo se to stává jenom mně? :-D) , takže tady je to úplně vyřešené...

Jinak se ozvu v pátek, popř. v sobotu, jak dopadly ty další setkání, tak se připravte na obsáhlejší popis Very Happy

P.s.: A držte palce na maturitu, dneska jsem zahájil zapomenutou občankou, minerálkou, co mi vyšuměla a polila mně i známému sako a nakonec bývalou líbající se s přítelem před třídou, tak ať to vůbec přežiju Very Happy

Edit: Napsala jen pozdrav a že bude na brigádě od 13.5. ... Tak to je zabité asi stejně, z tohohle nic nevymyslím, leda bych jí přímo navrhl ten sex, jak jsi říkal a ona to nějak zázračně přijala Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Anderson Thu May 03 2012, 09:33

Katsushiro napsal:
P.s.: To tu je každý matematik nebo je dneska tak běžné zabývat se kvantovou geometrií? Very Happy

Tak klidně s ní můžeš probrat nevyvratitelnost axiomu „lidé jednají“ jakožto základu praxeologie a následně ukázat, že lidé jednají vždy racionálně. Mě jen přišlo, že ta kvantová geometrie bude stravitelnější. Wink

Ne, vážně: Je to nejspíš náhoda. Prostě se tu sešlo několik lidí, co mají více společných zájmů, než universální - ženský. Smile

Anderson

Poeet p?íspivku : 81
Reputation : 1
Points : 61
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Thu May 03 2012, 13:28

To každopádně, když to podáš takhle, tak bych si raději spočítal i Reimannovu analýzu Very Happy Dobře, že tak, aspoň je vidět, že ne všichni matematici jsou asociální Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu May 03 2012, 15:18

Katsushiro napsal:Až takhle sebevědomě, jo? :-D Jinak, mezitím jsem jí napsal, něco ve smyslu jestli už je na brigádě (má provázet v jeskyních, tak sem tím chtěl uvést konverzaci Very Happy), na což se neozvala (to je to tak časté nebo se to stává jenom mně? :-D) , takže tady je to úplně vyřešené...

Edit: Napsala jen pozdrav a že bude na brigádě od 13.5. ... Tak to je zabité asi stejně, z tohohle nic nevymyslím, leda bych jí přímo navrhl ten sex, jak jsi říkal a ona to nějak zázračně přijala Very Happy

Jo, takhle sebevědomě. Jenže když to zkombinuješ s dotazy, jestli už je na brigádě, tak to Ti na to asi fakt nekývne. Problém je v tom, že já bych dal, takhle po debatě o trojce, sebevědomý návrh bez nějakého úvodu, kdežto Ty máš potřebu "uvést konverzaci". To je jako kdybys jí vysvětloval, proč se s ní chceš vyspat. Prostě chceš, ona Ti dělá chutě, a tak podle toho jednáš - tohle jednání se nevysvětluje. Pokud totiž chce sex, tak se nebrání. A pokud dělá obstrukce, tak se přece nebudeš doprošovat, když si s Tebou jenom hraje.

Better luck next time Wink

SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Thu May 03 2012, 20:26

Ok, příště budu razantnější Very Happy A díky ;-)

Jinak, na to datum, jsem odepsal, že se někdy do jeskyní stavím a co dělá v neděli, že bych se stavil za ní a vzal to víno... Na to mi odepsala: "ou, já bych ráda, ale budu na maringotce v hustopkách s kámošema, leda tam..?Smile" Tohle sem dávám, bo mi to přijde jako ukázkové odmítnutí, jak ze článku o pickupu Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri May 04 2012, 12:30

Jo, takové chytlavé příběhy působí na muže nešťastné z odmítnutí. A působí tak efektivně, až si myslí, že ten, kdo jim takový příběh vykládá, že tomu bude nejspíš i rozumět... Což je domněnka, pro kterou nemají jediný podložený důkaz, ale v emočním stresu to ignorují.




Abys to špatně nepochopil. Nejde o to být razantnější - co si totiž představuješ pod pojmem "být razantnější"?

Jde o to, že když Ti kterákoliv dá najevo, že chce sex, a Ty ho chceš taky, máš jednat. U téhle slečny jsi uvedl alespoň dvě situace:

1. Když jste spolu leželi na posteli u ní doma v těsné blízkosti:)
2. Když jste pak vedli rozhovory o sexu, na kdy plánuje trojku, atd.

Čili, a obecně vzato, chovej se slušně. To je naprosto v pořádku. Jsi prostě slušnej kluk, se kterým je zábava a nemá potřebu vést sexuální řeči, aby ukázal jaký je samec. Protože místo řečí jedná (pochopitelně v závislosti na situaci).

Jenže v tomhle případě vytrvale chodíš jako mlsný kocour okolo horké kaše. Co jsi předvedl s "úvodem konverzace" a s "že by ses stavil ... a vzal to víno", to jsou takové hřebíky do příslovečné rakve... asi jako kdybys se v posteli nejprve zeptal, jestli si můžeš dát její nohy na své rameno, namísto toho, abys to rovnou udělal.

Teď to bude tvrdé a nechci, abys se kvůli tomu začal chovat jako pickup alfa samec, protože to je špatně. Ale tohle bys měl vědět:

Každá ví, jak to má ráda. A když už s Tebou jde do postele, tak si to s Tebou umí představit. A to včetně toho, že budeš dominantní. Že nezaváháš, co dělat. Jenže jak si to má úspěšně představit, když se při konverzaci chováš jako ten zmíněný kocour u horké kaše?


V aktuální situaci: na nějakou maringotku s kámošma bych se.... Protože co z toho? Že víno pro vás dva vypijí oni? Že Ti povykládá, jak bylo obtížné udržet se v sedle, jestli s nimi už tu trojku stihnula? Nic z toho Ti sebevědomí nedodá.

Když chce sex, pamatuj si, že se k Tobě žádná normální žena nebude chovat, jako kdybys s sebou měl Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého, abys nejprve vyřešil tři úkoly. Naopak - celé Ti to usnadní, protože chce. Jenže tahle už Ti nechce usnadnit ani schůzku.

=> poučit se a u další slečny rozumem sledovat, zda-li se nedopuštíš stejných chyb. Resp. u další slečny to možná přeženeš opačným směrem, ale s každou další by to už mělo být lepší a lepší. A to je normální vývoj až na to, že co jsi se tu dozvěděl, že už na to nebudeš muset přijít sám metodou pokus-omyl(y).
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Sat May 05 2012, 22:07

Wow, to byla vyčerpávající odpověď Very Happy Moc díky ;-)

Nakonec to dopadlo tak, že jsem napsal něco ve smyslu, že kámoše mám i tady a ona, že čas bude mít za 3 týdny (včetně tohoto) v sobotu, a tak jsme domluvili další termín, a i když myslím, že to pak odvolá, aspoň jsem to uzavřel docela se ctí Very Happy

Jinak, páteční rande se nekonalo, přeložili jsme to na pondělí, protože tu byla taková bouřka, že se nedalo vyjít vůbec nikam Very Happy

Ovšem po dnešku vidím, že už nikdy nepojedu za holkou dál, než 30km... Nakonec jsme se domluvili, že se stavím k ní na chatu a někam půjdem. Odpo tedy vyjedu, jel jsem asi 2 hodiny (chata je na vesnici, kde jsem nikdy nebyl, tak jsem to nejdřív nemohl najít), pak dorazím, je to ok, prý jestli bych ji nehodil domů, že si jen potřebuje vzít nějaké oblečení a rovnátka... To mi bylo blbé odmítnout a byl to poměrně kousek, tak jsme tam sjeli, skočili jsme do obchodu, pak jedem opět směrem k chatě... A pak začla krize - ukázalo se, že "zadaná" není jen na FB, ale fakt a přítel jí zrovna volal a byl naštvaný, že nešla za ním, na což ona reagovala asi 5ti minutama omluv a že se tak přece nedomlouvali... Po telefonátu si začla stěžovat a že prý se právě rozešli nebo co, což jsem po chvíli lehce utnul s tím, že "se to nějak vyřeší" a dál jsem o tom nemluvil. Pak jsme šli sednout na pití do nějakého bistra, potkala tam známého, se kterým jsem se chvíli bez problémů bavil a ona mi, přímo před ním začla obdivně komentovat postavu a po chvíli jsme šli. Tady jsem měl pocit, že je to dobré, byla veselejší, o příteli se ani nezmínila a že prý by se šla ráda koupat k řece. S tím jsem souhlasil, přece jen, proč ji nevidět v plavkách, že jo Very Happy No a pak přišel poslední "hřebík do rakve" a to její asi 10letá sestra, která se na nás nalepila (jela kolem na kole) a nemohli jsme se jí po zbytek rande zbavit. Nicméně, slečna se se mnou snažila komunikovat bokem i tak a nakonec mě vyprovodila až k autu (to už sama Very Happy) a klasické objetí na závěr + pusa...
Jinak bez problémů snášela jakýkoliv fyzický kontakt (opravdu i dost osobní, byť myšlený jako vtip) a pro doplnění - je jí 16.

Takže nevím nevím, ale jsem rád, alespoň za nějaké zlepšení, vidím, že pokud se nechovám jak "zamilované štěně", tak se se mnou baví holky víc v pohodě, bez problémů snáší nějaký fyzický kontakt (podle mě i dost intimní - plácnutí přes zadek, chytnutí za ruku atd), občas mi dokonce pochválí vzhled (to se mi nestalo mimo ex za celé roky ani jednou Very Happy) a vůbec jim nevadí pusa na konci rande (tady už vůbec nemám trému )

Tak se těším na další rady a od příštího týdne už fakt zkusím oslovovat i na ulici Very Happy

Edit: Ona první dívka se ozvala znovu s tím, jak se mi daří maturita a ujišťovala se o tom příštím rande, tak přemýšlím, li tam má cenu jet nebo jestli to bude jen ztráta nafty Very Happy

Druhá slečna mi pak dnes psala, že se omlouvá za včerejšek, že už je to vpoho a je opět s přítelem (to mi fakt udělala radost Very Happy), takže tam je to jasné Very Happy

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Mon May 07 2012, 21:42

Dneska pro doplnění - slečna z pátku se vůbec neozvala a to ani na moji zprávu, takže to taky uzavírám, jen by mě zajímalo, co se tak naráz stalo Very Happy

A mimochodem jsem si všiml, že ty rady ohledně "vztahu s matkou" nebudou úplně mimo - uvědomil jsem si, že defacto celý život jsem v rodině, kde je extra dominantní matka a i její matka (je u nás prakticky denně, teď co mám volno o maturitách prakticky každé dopoledne) a teď, když půjdu na vysokou, začíná se to pomalu stupňovat (máma chtěla, ať jí řeknu svoje heslo na FB, prý potřebuje napsat příbuznému, babi se ke mně chová jako k někomu komu je 5 - netřeba dodávat, že si u toho připadám jako idiot a na sebevědomí mi to nepřidá Very Happy ), máma už přišla i s tím, že by za mnou mohla jezdit (což jsem dost důrazně odmítl, tohle mi stačí už teď)...

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 3 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru