SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znovu od začátku?

+3
Anderson
SomeoneCZ
Katsushiro
7 posters

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 9 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Katsushiro Sat Aug 03 2013, 22:25

No, po dlóóóuhé době se opět hlásím na stanovišti Very Happy

Jak už někteří víte, dělám přes léto plavčíka. Za tu dobu jsem se (aspoň myslím Very Happy) zlepšil v konverzaci nejen se slečnami, ale s kýmkoliv... Každopádně, kvůli komukoliv tady samozřejmě nepíšu Very Happy

Pomineme - li již dříve zmiňovanou slečnu (viz "prováhání" Very Happy ), tak ta se přistěhovala blíže, vzpomněla si na mě, a bazén 2x navštívila, nadhodila něco o sexu a mimo doslovného vyžadování fyz. kontaktu mě i začla sama líbat... Tohle nechávám otevřené, na vztah to fakt není Very Happy

Druhý případ je o něco zajímavější... Za jednou slečnou z personálu začala chodit kamarádka (právě po vysoké, 24 let) - tu jsem evidentně zaujal, vyhledávala sama kontakt jak se dalo, zůstala se mnou několikrát na konec prac. doby a pomáhala mi, a tak nějak došlo k tomu, že jsem ji pozval ven Very Happy Na druhý pokus (poprvé byla v zahraničí) šla, na konci rande polibky, další rande po několika dnech už normální líbání, včera mě vytáhla přímo z práce do kina a ven (líbání skoro 2 hodiny, organizaci rande beru jako jasný znak zájmu), dnes se stavila, a bác ho... Přišla mi dost odtažitá, ale navečer stejně počkala a loučení jako minule...

Tohle bych hodnotil kladně, zítra domluvené další ofi-rande, problém ale vidím ve 2 věcech: 1. slečna se má stěhovat na 3 měsíce do Prahy kvůli práci, a možná to bude napořád, pokud nedostane práci v Ostravě. Sice říká, že bude jezdit o víkendech, ale myslím si, že to by fakt nemělo šanci...

2. Je tam divný vztah s rodinou, z toho, co se zmínila, tak mají doma dost přísný režim - ač ona i sestra jsou dospělé, musí doma vstávat na určitý čas, dělat určené práce atd. To by mi bylo samo o sobě jedno, ale dnes se stala věc, která mi nasadila dalšího brouka do hlavy - i když často mluví o tom, že o mně doma mluvila (popis se prý zdál fajn akorát tátovi Very Happy ), dneska je nechtěla pozdravovat. To by samo o sobě nebylo divné (taky jsem to použil spíš jako zdvořilostní drázi, než že bych je chtěl opravdu zdravit...), ale doplnila to o "Já nechci aby tě znali". To mě dost zarazilo, ale slečna to zamluvila a zjevně se k tomu nechtěla vracet...

Osobně myslím, že slečna buď až tak extra zájem nemá nebo spíš váhá, co s tím, pokud se bude stěhovat... Co myslíte vy?

A jinak vás samozřejmě všechny zdravím, ať se daří ;-) Katsu

Katsushiro

Poeet p?íspivku : 127
Reputation : 1
Points : 130
Registration date : 03. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Znovu od začátku?  - Stránka 9 Empty Re: Znovu od začátku?

Příspěvek pro Vasek.rocker Sun Aug 04 2013, 09:40

Ahoj Katsu tvoje vlákno znovu od začátku je super hlavně pro mě a pro začátečníky mám podobné problémy se ženami a s komunikací rád bych navrhnul se tady v tomle vlákně, vzájemně posouvat a dělat si komenty na určité sociální dovednosti jak se slečnami tak s lidmi.Jsem začátečník a tak uvítám radu od tebe nebo od zkušenějších pickuperů, Věc se má následovně 1.Jsem člověk co umí ženu oslovit ale nezaujmu natolik aby mi dala číslo
                    2. Kam chodit na vesnici abych se nenudil co se tam dá dělat abych měl kontakt s lidma
3. jak oslovit ženu v jakékoli situaci na zastávce v supermarketu a tak. Díky za rady Katsu

Vasek.rocker

Poeet p?íspivku : 31
Reputation : 0
Points : 59
Registration date : 25. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru