SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zájem vs. kamarádství

3 posters

Goto down

Zájem vs. kamarádství Empty Zájem vs. kamarádství

Příspěvek pro Zanik Mon Oct 10 2011, 13:21

Zdravím všichni! Zkusím to níže nějak popsat a zkuste mi trochu poradit Smile.

Asi před rokem, jsem se setkal na obchodním jednání s jednou holčinou (25) - (mě je 30). Hrozně se mi už tenkrát líbíla, ale vážně nebyl prostor a čas to dát nějak najevo. Shodou okolností se stalo, že jsme se sešli znovu, sice obchodně, ale pro osobní potřebu a né firemně. Seděli jsme spolu asi 2 hodiny a rozebírali obchodní záležitost asi 10 minut. Zbytek času jsme se bavili co zažila ona a co já. Postupně začala otevírat téma života i v okruhu kluků atd. Že je sama a co jí všechno chlapi vyváděj. Nic jsem nevymlouval, ani nerozebíral, že já bych to nedělal atd. to by byl asi hřebíček do rakve. Opětoval jsem v podstatě podobným ražením. Spíše už jsem začal být pasivní, ale v tom se začala ptát ona na jiné věci atd., takže jsem to vyhodnotil, jakože pochopila, že o tomhle ne Smile. Když jsme se rozloučili, dali jsme si čísla a řekla, že se můžu ozvat, že bude ráda. Reagoval jsem stejně. Potom dokonce řekla, že jde večer tam a tam a jestli se tam neukážu. Je to v jiným městě, tak jsem řekl, že možný to je, ale že není kde hlavu složit. Hned reagovala tím, že by asi bylo blbý, pokud by mě nabídla, že bych u ní přespal. (Řekl bych, jasný zájem). Tak jsem řekl, že už mám něco v plánu a můžem třeba jindy. Mno a to bylo vše. Potom nějaký to psaní na icq a tak dále a pak se mě zeptala na zájem z mojí strany. Tak jsem naznačil, že ok povídání a že se mi líbí. Pak byla otočka, že mi chce dát šanci, abych jí poznal, že jí vlastně ani nechci, že si me chce nechat na kamarádění a jestli to tak unesu. Mno tak co mi zbejva jinyho, že. Jsem napsal, že ok, že jsem to měl nalajnovaný jinak, ale že je to život a chápu to. Tak dobrý. Pak mě pozvala na víkend na akci a ještě se ujistila, že doufá, že to chápu tak, že tam jedem jako kámoši, říkám ok. Víkend byl super, nějaký kontakt tam byl (letmej dotek atd.), ale jinak jsem na to kašlal, abych to nepodělal. Proběhlo to ok, odjeli jsme (nikoho jsem tam neznal, měla tam svoje kamarády a celkem se mi i věnovala).
Tím jsem to hodil ale za hlavu a řekl si, že půjdu dál, jelikož z toho nic nekouká, ale kontakt utnout nechci (co kdyby náhodou). Možný je vše a může začít mít pocit, že jí tak nějak chybím a znáte to... stává se to. Dnes to je ve fázi, že o víkendu přes den píšeme sms, docela jich bylo i dost, žádný náznaky nedělám a je fakt, že začne psát i první, ozývám se tak nějak v pohodě, jak to jde, ne uplně hned. Pokud jí napíšu já první a nedpoví hned, vždy se omluví proč nemohla. Když neodpoví ten den, ráno hned s omluvou, že toho měla plný zuby a spala nebo tak.
Nevím, co bych víc napsal, třeba mi tady i chybí něco, co by byla indicie, ale já jsem tak nějak neobjektivní, protože v sobě potlačuju takovou tu zamilovanost a vyčkávám, co bude. Je to vysilující a samozřejmě mě může vodit za nos, nebo mít jako "utěšitele". To samozřejmě možný je... Zajímal by mě Váš názor na tuhle věc. Díky, že jste to dočetli chlapi a zkuste mě říct názor ať už jakýkoliv. Díky Surprised

Zanik

Poeet p?íspivku : 7
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Zájem vs. kamarádství Empty Re: Zájem vs. kamarádství

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Oct 10 2011, 21:22

Uvažuj - nejprve Ti vykládá, co všechno jí dělají ostatní chlapi, pak Ti nabídne přespání u sebe doma, a když odmítneš, sdělí Ti verdikt kamarád.

Máš dva nedostatky:

1. Jsi nerozhodný v jasné situaci, respektive říkáš jí ne a nevíš, co budeš dělat dál
2. Nepoznáš slečnu Správnou - a tahle na ni z Tvého vyprávění zrovna nevypadá
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Zájem vs. kamarádství Empty Re: Zájem vs. kamarádství

Příspěvek pro Petra Tue Oct 11 2011, 00:02

Zanik napsal: Víkend byl super, nějaký kontakt tam byl (letmej dotek atd.), ale jinak jsem na to kašlal, abych to nepodělal.


Mi to přijde celé nějak zmatené.
Nejlíp to vyjadřuje ta věta končící slovem "nepodělal". Ty chceš po ní signál zájmu a sám ho v sobě dusíš.. ?
No, když na to budeš kašlat, tak to poděláš (nic nebude) zcela jistě. A když na to kašlat nebudeš, tak to poděláš možná taky Cool
ale aspoň budeš sám k sobě upřímnější a to není k zahození. Minimálně se tím dostaneš z iluzí.


Someone: nevím jak moc hraje roli v tomto případě že slečna "nevypadá na správnou". A nakolik se to z toho dá odhadnout.
Jde přeci o popis situace jak to vnímá chlapec, a ne slečna. Ne ?

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Zájem vs. kamarádství Empty Re: Zájem vs. kamarádství

Příspěvek pro Zanik Tue Oct 11 2011, 09:45

Ok, diky za nazory. Je faktem, ze holka, ktera tak nejak nevi co chce, tak asi neni Slecna spravna. Mel jsem obdobi v zivote, kdy jsem si taky myslel, ze je vsechno bud cerny nebo bily. Ono to tak ale vzdycky neni a sam jsem zazil situaci, ze jsem nevedel, co chci. Pak se to ale nejak vyjasnilo, kdyz me ten clovek zaujal tim, ze je na nej spolehnuti a nasli jsme v necem stejnou rec. Rozhodne se nechci nikam drapat ze skatulky kamarad, ale zustavam v kontaktu (snazim se nebejt ten, kdo nastavi raminko na vyplakani) a iniciativu dalsiho kroku nechavam ted spis na ni.
Dalsi info, ktery mam je, ze byla zalaskovana do nejakyho kluka, ale ten to v podstate ukoncil a asi to tak nejak necekala. Takze se treba nemusi chtit do niceho poustet a je zmatena... S tim asi nikdo neporadi, myslim, ze to vsechno ukaze cas.
Jen mi prijde zvlastni, kdyz clovek, kterej chce byt "kamarad" pise co zrovna dela, kde je, co bude delat a kdyz neodpovi, tak se za to omluvi. Ale je fakt, ze treba vazne vubec nevi, co chce a hoji si nejakym zpusobem ego... uvidi se.

SomeoneCZ: Jak moc bych chtel poznat slecnu spravnou Smile. Je na to nejaka kucharka? Very Happy

Zanik

Poeet p?íspivku : 7
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Zájem vs. kamarádství Empty Re: Zájem vs. kamarádství

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Oct 11 2011, 12:51

2 Petra

Jj, je to popis situace, jak to vidí Zanik, ne ona. Jenomže její popis situace k dispozici nemám, takže to nejlepší, co můžu udělat, je, když podle jeho vyprávění odhadnu, co je ona zač. Některé povahové rysy jsou totiž stejné u více žen - typů.

Samozřejmě, že nějaká chyba v tom odhadu bude. Už jenom proto, že to je jednostraný popis. A ne přesný - viz můj předchozí komentář.


2 Zanik

Nakolik jsou věci černobílé, to se Ti plete víc věcí. Jednak, jednoznačnost závěru je popplatná tomu, kolik toho víš. A Ty o situaci moc přehled nemáš. To jsi ale poznal sám. Problém je, že zatímco slečna svým chováním dala jasně najevo co chtěla, Ty stále děláš domněnky, že by třeba přece jenom nevěděla co chce, že se uvidí, atd. Pro mě to zní tak, že chceš slyšet, že máš ještě šanci, abychom Ti potvrdili, že jsi to úplně nezvoral.

Tvůj příběh není vyjímečný od jiných, které jsem už nejen tady slyšel. A děláš i stejné chyby. Pozvala Tě k sobě domů, odmítnul jsi, ještě pořád s Tebou udržuje kontakt, i když Ti říká kamaráde, a co jsi udělal dál? Dopisuješ si s ní, ani jsi jí ještě nezkusil políbit. Proč děláš věci, ze kterých se nedozvíš, jak si u ní stojíš? Ano, můžeš zjistit, že jsi pro ni opravdu jen kamarád. A co? Slečen je dost.

Pro úspěch je totiž nutné být tak trochu cynik a nebát se, že o ni přijdeš. Jinak se z Tebe stane "vystrašená baba" a ona to pozná.

Když se budeš snažit vidět věci černobíle, tak i kdyby to stokrát nebylo správné, lidské, a já nevím co ještě bys tomu vytknul, tak se s takovým přístupem dostaneš mnohem dál. Protože budeš mít konkrétní cíl a díky tomu si stanovíš konkrétní kroky, jak ho dosáhnout. Nebudeš se jako teď plácat ve zbožných přáních, které si možná ani sám neuvědomuješ.


Kuchařka je na blogu.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Zájem vs. kamarádství Empty Re: Zájem vs. kamarádství

Příspěvek pro Zanik Tue Oct 11 2011, 13:09

To mas pravdu. Zapomnel jsem se zminit, ze pusu jsem ji zkusil dat uz na prvnim rande... Neuhnula, ale rozhodne libacka vypada jinak Very Happy. Jak rikam, pravdu mas v tom co rikas, jen je fakt, ze pro chlapa se tezko zkousi neco na zenskou, ktera rekne: "Vis, ja chci, abys byl muj kamarad, je mi s Tebou fajn a chci abys to pochopil a doufam, ze to uneses". Jen mi proste neprijde, ze se podle toho chova Smile). Ale lidi jsou ruzni, treba si jen hoji rany, i to je mozny. Takze pak ji chyt a zkus ji libat... Ano, je asi potreba to zkusit az uvidim, ze se to treba trochu "meni", ale jinak ma maximalne svoje eso v rukavu a to: "Co to delas? Snad jsem Ti rikala, jak to mezi nama je, ne?" No a pak je vhodna chvile, nechat to bejt. To je taky fakt... Smile

Zanik

Poeet p?íspivku : 7
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Zájem vs. kamarádství Empty Re: Zájem vs. kamarádství

Příspěvek pro Zanik Tue Oct 11 2011, 13:12

JO, a jeste si vzpominam na jednu vetu. Bavili jsme se o tom vzajemnym zajmu spolu a ona se me zeptala, z ceho jsem usoudil, ze by to tak mohlo byt. Tak jsem ji rek, ze kdyz zenska pozve chlapa k sobe domu, tak si myslim, ze 99% chlapu, by to povazovalo za zajem. A odpoved znela: "Vis, me s Tebou bylo fajn jako s chlpapem, nejak jsem si nevsimla, ze by tomu tak bylo, tak jsem to brala tak, ze od Tebe riziko nehrozi" Zvlastni veta, muzete mi ji nekdo trochu prelozit? Very Happy .... Pritom mam dojem, ze jsem zajem daval dost najevo, resp. jsem z ni byl uplne vyplacanej a porad se snazil o nejaky kontakt, dlouhy pohledy do oci tam byly taky, o drbani na krku a roztazenejch nohach pod stolem, se ani nezminuju Very Happy

Zanik

Poeet p?íspivku : 7
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Zájem vs. kamarádství Empty Re: Zájem vs. kamarádství

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Oct 11 2011, 13:19

Zanik napsal:Pritom mam dojem, ze jsem zajem daval dost najevo, resp. jsem z ni byl uplne vyplacanej a porad se snazil o nejaky kontakt, dlouhy pohledy do oci tam byly taky, o drbani na krku a roztazenejch nohach pod stolem, se ani nezminuju

Zanik napsal:Tak jsem ji rek, ze kdyz zenska pozve chlapa k sobe domu, tak si myslim, ze 99% chlapu, by to povazovalo za zajem. A odpoved znela: "Vis, me s Tebou bylo fajn jako s chlpapem, nejak jsem si nevsimla, ze by tomu tak bylo, tak jsem to brala tak, ze od Tebe riziko nehrozi"

Jan Werich napsal:Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Vydráždíš jí jako předehru k sexu, ona Ti na to kývne, že půjdete k ní a Ty jí odpálkuješ. Co Ti potom jako měla říct jiného? To buď vůbec rád, že to nepochopila tak, že si s ní jenom tak hraješ z dlouhé chvíle.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Zájem vs. kamarádství Empty Re: Zájem vs. kamarádství

Příspěvek pro Zanik Tue Oct 11 2011, 13:52

Ja bych prave takovej optimista nebyl. Tvrdila, ze to tak chce, aby to tak bylo (ze nic nebude). Ale mozna je fakt vysledek a duvod uplne opacnej. Mohla by pak vypadat prilis lacine. Mno je to taky moznost Smile. Urcite diky za nazor, i kdyz m mozna vul Very Happy. Kazdopadne se do toho ted zkusim trochu obout a uvidime jak to dopadne ... Smile

Zanik

Poeet p?íspivku : 7
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Zájem vs. kamarádství Empty Re: Zájem vs. kamarádství

Příspěvek pro Petra Wed Oct 12 2011, 01:15


začínám to vidět jasněji, Zaniku, ty nechceš ženskou,ty chceš o ní prostě jen tak snít a spřádat si iluze "co by bylo kdyby"

Zanik napsal: ale jinak ma maximalne svoje eso v rukavu a to: "Co to delas? Snad jsem Ti rikala, jak to mezi nama je, ne?" No a pak je vhodna chvile, nechat to bejt.


cha, tak to tě chci (radši ani nechci!) vidět jak "to necháš bejt", když už ji rozebíráš na fóru. Dokud si to nepřiznáš sám sobě tak se z místa nehneš. Pokud by reagovala na další líbání tebou popisovaným "esem z rukávu", můžeš si za to leda sám. Buď babu chci a jdu do toho anebo nechci a pak si na ni nemasíruju ego. Mám z tebe pocit, že bys chtěl aby ona za tebou přišla a začla tě líbat ona, viď ? (načež bys vytáhl eso)
Jestli je správná, tak tohle neudělá zcela určitě, není-li správná tak tohle neudělá asi spíš. Bez práce nejsou koláče.


SomeoneCZ: myslela jsem to tak, že z pár vět člověka, který se bojí sám sebe ,těžko soudit zda je slečna Správná. Podle mě i kdyby byla nakrásně ta nejsprávnější, tak se může dát dohromady jedině s chlapíkem Správným. Nakolik Zanik dozrál do stavu "správný chlapec" se z jeho slov odhadnout dá. Nešlo mi o slečnu, na to musí být dva. Pokud nejsou, nehraje už roli zda je jich nula nebo je jeden. Výsledek stejný.

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Zájem vs. kamarádství Empty Re: Zájem vs. kamarádství

Příspěvek pro Zanik Wed Oct 12 2011, 09:28

Petra:

Ono to uplne tak jednoduchy neni. Spoustu veci, se tady neda napsat nebo spis se takovy ty stripky zapomenou. Nepotrebuju, aby sla a zacala me libat, ale taky nepotrebuju vypadat jako nejakej zoufalec, co jde po libacce a vztahu i pres to, ze mu zenska rekne, ze chce bejt kamoska a ze doufa, ze to chlap unese. Ano, uznavam, ze muze rikat neco a myslet neco uplne jinyho, ale taky nemusi! Slozitejsi je to o to, ze se to pokousim a ano priznavam si, ze jsem z ni vedle sebe a je potreba, abych do toho proste sel. I ze svoji zkusenosti vim, jaky to je, pokud reknu holce, ze s ni chci byt kamos, ze je fajn a myslim to tak a ona i presto utoci a porad to zkousi. To i kdybych na krasne mel spetku pocitu, ze to chci zkusit, tak to nezkusim. Lide jsou ruzni, nekoho tlakem donutite, jinyho si zprotivite. Proto jak pisu a pisete i vy, je potreba to proste zkusit, vykaslat se na svy obavy a domnenky a kdyby a jit si za tim, co clovek citi a pak se uvidi. Pokud to, co rika, i tak mysli, tak to maximalne nevyjde, jak pise Someone. Jestli ne, tak ji dokazu, ze to neni hra, ale myslim, ze uz jsme se o tom bavili celkem dost a otevrene. Jeste jsem dostal informaci, ze nemuze mit ted vztah, jelikoz si je jista, ze by zase bezela za tim (ted uz nevim, jak ho nazvala), takze neco nevyresenyho tam nejspis bude ... takze asi tak ...
P. S. I kdyz jsi se do me trochu obula, tak si cenim Vasich rad a nazoru, jsou to pohledy, ktery jako "Ruzenka co fetovala" ani nemuzu videt... Very Happy

Zanik

Poeet p?íspivku : 7
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Zájem vs. kamarádství Empty Re: Zájem vs. kamarádství

Příspěvek pro Zanik Wed Oct 12 2011, 11:23

Mno a vidite to, reseni je nasnade Smile. Sesli jsme se, povidali jsme asi 3 hodiny a na rovinu jsem ji otevrel to, co a jak jsem mel, jak jsem chapal a nechapal. Zacala uplne stejne a vysledna veta byla takova, ze jsem pro ni inspirativni, rozumnej a hodnej a rozumi si se mnou, ale zbytek je nekde jinde (srdcova zalezitost), takze tam asi neni uplne to, co by tam bejt melo z jeji strany. At to bylo chybama nebo necim jinym, je to tak Smile.... Ale diky Vam, jsem zase o neco chytrejsi a zkusim se pro priste vyvarovat tech blbosti. Jdu cist kucharku na blogu Smile

Zanik

Poeet p?íspivku : 7
Reputation : 0
Points : 9
Registration date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Zájem vs. kamarádství Empty Re: Zájem vs. kamarádství

Příspěvek pro Petra Wed Oct 12 2011, 19:57


Jj, tj marný, povídat není totéž co líbat.

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Zájem vs. kamarádství Empty Re: Zájem vs. kamarádství

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru