SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chybí mi fyzický kontakt

4 posters

Goto down

Chybí mi fyzický kontakt Empty Chybí mi fyzický kontakt

Příspěvek pro ivanhoe Sat Apr 16 2011, 17:27

Ahoj,

myslím, že mám nadprůměrnou potřebu fyzického kontaktu a pocitu, "že mě má někdo rád" a co je horší, jako student bydlím na koleji daleko od rodiny a vůbec nemám s kým si důvěrně popovídat, koho obejmout atd.

Při výběru partnerky jsem hrozně "hladový", prostě moc chci někoho mít, třebaže mě slečna vzhledově příliš nepřitahuje nebo si uvědomuju, že pro mě není ta správná. Při seznamování na internetu odpovídám na každý inzerát, nedávno jsem měl i krátký vztah se dvěma slečnami najednou, ačkoli vím, že to není správné. Dávám tedy přednost kvantitě před kvalitou a možná jsem často i vlezlý. Když už třeba vidím, že mě slečna asi nechce, nedám jí pokoj, dokud mi to nesdělí nějak přímo. Nakonec mi to sdělí a já z toho vyjdu jako zraněný.

Často si říkám, že by bylo lepší se vykašlat na seznamky, zůstat pár měsíců sám, svoji energii věnovat spíš studiu nebo práci, a ona se časem ukáže ta správná (podobně mi to říkají i rodiče Smile ), ale prostě tu mezeru v sobě nedokážu vyplnit. Co s tím? Myslíte, že bych se měl vídat s "kamarádkami", které mě odmítli, ale nikoho nemají, a zkoušet "vyplňovat mezeru" s nimi?

ivanhoe

Poeet p?íspivku : 23
Age : 33
Reputation : 0
Points : 28
Registration date : 21. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi fyzický kontakt Empty Re: Chybí mi fyzický kontakt

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Apr 18 2011, 19:15

Pokud nebudeš na kamarádky tlačit, abys je odradil, tak bys mohl skončit s někým, s kým si můžeš popovídat. Zkus to a uvidíš.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi fyzický kontakt Empty Re: Chybí mi fyzický kontakt

Příspěvek pro Scare Wed May 04 2011, 01:36

Já bych pro začátek doporučil soustředit se na zúčasťnování společenských akcí (narozeninové oslavy, plesy atd.), kde je spousta lidí a rovněž spousta příležitostí poznat někoho nového. Možná bys díky tomu nemusel sedět na koleji na počítačem a sjíždět seznamky nebo pátrat v seznamu současných kamarádek se snahou z každé něco vytřískat. A čím víc nových dívek takto poznáš uvidíš, že nebudeš mít potřebu u každé tak tlačit na pilu.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi fyzický kontakt Empty Re: Chybí mi fyzický kontakt

Příspěvek pro Petra Sat Jul 30 2011, 23:07

Přeju ti abys našel dívku která je přesně stejně hladová jako ty. Mohlo by vám být spolu fajn.

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Chybí mi fyzický kontakt Empty Re: Chybí mi fyzický kontakt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru