SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co motivuje holku na úrovni živit blbce???

2 posters

Goto down

Co motivuje holku na úrovni živit blbce??? Empty Co motivuje holku na úrovni živit blbce???

Příspěvek pro Pepa Thu Dec 23 2010, 19:38

Co motivuje holku, která je celkem na úrovni (inteligentní, sympatická, vzdělaná…) žít s totálním blbcem a ještě ho živit? Blbcem myslím člověka, který moc rozumu nepobral a kromě chlastu, drog, sexu a stříleček na počítači se o nic nezajímá.
Pár příkladů z mého okolí:
1.Ona 25, HB 8, VŠ se s tím svým přestěhovala za prací do Londýna – chtějí si ušetřit na byt. Ona pracuje i přesčasy, o všechno se stará a živí ho. On (dredař) nepracuje, celý den jen hraje playstation a hulí u toho trávu.
2.Ona 22, HB 8, SŠ, pracuje za barem a ve volném čase si přivydělává jako kosmetička. Zkoušela i podnikat. Prostě je pracovitá a snaží se. On 22, (punker - číro, cvoky, nášivky…) nepracuje, nechá se od ní živit, celý den hraje hry na pc a hulí trávu, chlastá, jezdí na fesťáky (jí pravidelně „zapomíná“ doma). Zahnul jí (a pravděpodobně dál zahýbá) s její kamarádkou a přesto jsou dál spolu.
3.Ona 18, HB 7, studentka SŠ, pravidelně chodí na brigády, snaží se. On 23 (metalista), sem tam brigáda, celý den hraje hry na pc, hulí trávu a chlastá. Jakmile se naskytne příležitost, zahne jí. Finančně ho podporuje z brigád!
4.Ona 30, HB 7, SŠ, zdravotní sestra. On 26, hospody, forbes, tráva a sázky. Pracuje jako prodavač, ale celá jeho mzda padne na splátky dluhů a jeho „hobby“. Jeden čas měl poměr s jinou a ona o tom věděla. Už čekají dítě.

Ptal jsem se slečen č.2 a č.3 co dělají, když jsou spolu s tím svým. Obě odpověděly, to samé: „Dívám jak hraje, protože mě k tomu nepustí a sem tam zajdeme do hospody.“ To je všechno. To je jejich život.
Kamarádova máma živí nepracujícího cikána, ale tu za inteligentní nepovažuji. V tomto případě ale důvod znám – velikost jeho penisu a výkony v posteli. Sama to přiznala. Její manžel jí to nabídnou nemohl.
No a pak tu je ještě celkem dost slečen, které často pochází z lepších rodin, studují na VŠ a mají dlouhodobý vztah s jedinci, kteří se sotva postarají o sebe, natož o rodinu. Těmi jsou hospodští povaleči s dlouhými vlasy v kožených hadrech. Takže žádní inteligentní gentlemani.
Takže kde je zakopanej pes???

Pepa
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Co motivuje holku na úrovni živit blbce??? Empty Re: Co motivuje holku na úrovni živit blbce???

Příspěvek pro SomeoneCZ Sun Jan 02 2011, 20:33

Celkově může jít o kombinaci:

  • výchovy a prostředí, ve kterém vyrůstala
  • může ho mít ráda
  • sice je chytrá, ale třeba zoufale sama
  • zatímco jiný se o ni může až nudně přespříliš snažit, on to neudělá
  • má něco, co jinde nesehnala - viz příklad s velikostí

Paušálně: protože nesehnala nikoho lepšího, kdo by ji také chtěl.

Pokud to není případ ženy, která my syndrom spasitelky, tak bych čekal, že po nějaké době vystřízliví a nechá ho. Pochopitelně se nedá vyloučit, že pak skončí se stejným typem.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Co motivuje holku na úrovni živit blbce??? Empty Re: Co motivuje holku na úrovni živit blbce???

Příspěvek pro Pepa Thu Jan 06 2011, 02:48

Tak slečna č. 1 tím ten syndrom asi má, protože jsou spolu tuším kolem pěti let…
Slečna č. 2 je s tím svým dva roky. Nedávno jsem se dozvěděl o dvou jejích bývalých a ti jsou to samé v bledě modrém – slaboduchý pankáči. Takže jak píšeš, až slečna vystřízliví, je dost možné, že si najde stejného typa. Mimochodem jednoho z těch dvou znám osobně a vidím ho každou chvíli chrápat někde venku (chodník, ulice, náměstí) a jeho odér je cítit na několik metrů (nepřeháním).
Pořád ale nemůžu pochopit, co ženy na těchto lidech tak přitahuje. Tuhle otázku jsem si kladl už na střední škole kde platilo pravidlo – čím větší exot, tím hezčí holka. Napadlo mě, že vrána k vráně sedá a že je sice hezká, ale s IQ je na tom podobně jako on (tvůj článek IQ aneb proč…). Jenže právě jak už jsem psal, vždycky to tak není. Platí to hlavně pro dlouhodobý vztah.
Hezká a současně chytrá holka nebývá sama a má z čeho vybírat. To že se o ní moc nesnaží, je možné, ale stejný přístup může mít i někdo z normálních lidí a přesto dostane přednost exot.
K té velikosti. Těžko to pozná od pohledu, takže si ho stejně musí testnout, ale je zvláštní, že při těchto testech mají opět přednost exoti Very Happy. Jaká náhoda. Jedině snad, že by opravdu platila nepřímá úměrnost mezi velikostí IQ a přirození a ženy to věděly. Totiž jak znám místní pankáče, metaláky apod., tak většina z nich opravdu moc rozumu nepobrala. Takže kdoví Very Happy
Někde jsem četl, že tito potetovaní, piercingama probodaní a celkově výstřední jedinci působí na ženy jako magnet, protože vyzařují sílu a dominanci. Nevím, ale ti co znám jsou úplně neškodní. Vlastně je můžu ve společenském žebříčku v klidu zařadit těsně nad bezdomovce a kdekdo mi to potvrdí. Přesto hodně z nich má pěknou holku a některá ho i živí.

Pepa
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Co motivuje holku na úrovni živit blbce??? Empty Re: Co motivuje holku na úrovni živit blbce???

Příspěvek pro Scare Mon Jan 10 2011, 15:47

Možná jiná forma peacockingu .)

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Co motivuje holku na úrovni živit blbce??? Empty Re: Co motivuje holku na úrovni živit blbce???

Příspěvek pro Pepa Sun Jan 30 2011, 20:00

Takže odpověď jsem dostal nedávno od týpka XYZ z bodu 3. Pohybuje se mezi místníma už odmala a všechny mladý lidi od nás dost dobře zná. CELÉ JE TO O SEXU!
Když jsem viděl jak za ním dolézá ta jeho, tak jsem s musel smát. Ona je prostě jako pejsek a tak s ní i jedná. Byl jsem u toho když jí odháněl jak psa a stejně se mu cpala do bytu. Na veřejnosti jí shazuje takovým způsobem, že všichni valí oči. Nic podobného jsem ještě neviděl… Ke všemu má další dvě milenky a vůbec se tím netají. Zeptal jsem se ho jak to dělá. Odpověděl, že stačí být hodně dobrý v posteli, lepší než drtivá většina a má vyhráno. Holky si to mezi sebou řeknou a sami se mu skáčou do postele. Té jeho se to samozřejmě nelíbí a jednou se s ním rozešla a zkusila to s jinýma, ale nakonec se stejně vrátila. Dává jí to dost sežrat Smile
Bavili jsme se o slečně č.2 a o tom jejím. Oni tři jsou roky dobří kamarádi. Ona má slabost pro debily a už jich pěknou řádku vystřídala. Nikdy neměla někoho normálního. Před půl rokem jí ten její zahnul s její kamarádkou a ještě pověřil svého kámoše (osobně neznám, ale údajně totální smažka a král místních debilů), aby jí testnul jestli zahne. Tester jí to ale řekl a aby se mu pomstila byl z toho čtvrt roku trvající milenecký poměr… Její rodiče jsou z ní úplně nešťastný, protože jí obere o všechny prachy, kvůli němu jede první ligu v kouření trávy a ještě ta ostuda po městě… Před dvěma týdny dala výpověď v práci, aby si ho hlídala, protože jí v jednom kuse podvádí. I když je o ní dost zájem, stejně se ho drží jako klíště. XYZ oněm tvrdí, že je taky vyhlášený postelový king a proto o něj tak bojuje. Upozorňuji, že to neříkal namachrovaně nebo tak, ale snažil se mi to vysvětlit. Znám ho pár let a vím, že úspěchy fakt má.
Den na to jsem to probíral s kámošem (z bodu č.4), který jich sice neměl tolik co XYZ, ale říká to samé. Jeho součastná je v posteli dost náročná a vystřídala jich dost než našla jeho, který jí jakž takž zvládá. Jeho bývalá milenka je vyhlášená ku.va, ale taky se z něj šla zbláznit. Neexistuje, že by někdy kupoval nějaký dárky nebo platil útraty. Vždycky to bylo naopak.
Teď si uvědomuji, že moje sestřenice (tehdy 24 let, VŠ) na tom byla před pár lety stejně. Dostal jí jeden vyhlášený borec (hospodský povaleč), kvůli kterému se prý dokonce podřezala moje známá a který dvakrát seděl. Sestřenici obral o všechny prachy, rozhádala se kvůli němu s celou rodinou a rozešla se klukem. Bylo jí jedno, že nad ní každý začal ohrnovat nos. Když to po roce kvůli neustálému shazování, vydírání a podvádění ukončila, svěřila se, že to je sice idiot, ale v posteli je bezkonkurenční. Dnes je vdaná daná za normálního kluka, ale samozřejmě v posteli pořádný kanec Smile
No a ještě moje povedená tetička zlatokopka, které chlapy dávali i celou výplatu, ale nikdy s nikým nevydržela víc než rok. Teď je 6 let s chlápkem, který vypadá jako Freddy Krueger, ale hold jede jak kuna, tetka poslušně plní rozkazy a tahá penízky ze své šrajtofle Smile
Takže abych to shrnul, TZ mi přijde skvělá (i když jí ještě nemám moc nastudovanou), ale mám pocit, že autor dost podceňuje roli sexu. Jasně, z těch o kterých píšu není slečna Správná asi ani jedna, ale když se bude slečna Správná rozhodovat mezi dvěma muži vyhovujících kvalit, na 100% si vybere lepšího v posteli a on bude mít daleko méně práce si jí udržet. Můj názor.

Pepa
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Co motivuje holku na úrovni živit blbce??? Empty Re: Co motivuje holku na úrovni živit blbce???

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Jan 31 2011, 14:13

Neskromně se domnívám, že roli sexu ze všech "love guru" podceňuji nejméně - viz Rozdíl mezi romantickou láskou a sexuální touhou.

Jsou běžné případy a jsou speciální případy. A Ty jsi vybral několik speciálních případů. Např. "Před dvěma týdny dala výpověď v práci, aby si ho hlídala, protože jí v jednom kuse podvádí." není běžná, normální reakce.

Rady v TZ jsou pro gentlemana a slečnu Správnou, není-li uvedeno jinak. Nicméně, pokud rady z TZ ořízneš, zůstane Ti matematický model. Takže pro uvedené speciální případy lze potom uvažovat jiné váhy z Pohybové rovnici zájmu.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Co motivuje holku na úrovni živit blbce??? Empty Re: Co motivuje holku na úrovni živit blbce???

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru