SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá)

3 posters

Goto down

Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá) Empty Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá)

Příspěvek pro q Mon Nov 01 2010, 09:08

Ahoj gentlemani a přípané slečny/dámy,

potřeboval bych pomoci...hlavně s časováním. Someone, myslím, že tahle otázka je přímo na tebe. Jinak budu rád za jakýkoli názor.

Situace (btw. v USA): Nějaké dva a půl měsíce v nové škole koukám kolem a zjišťuju, kde bych našel slečnu správnou. Není to vůbec snadné, jak jsem zjistil. Asi měsíc, po začátku semestru jsem se začal bavit s jednou spolužačkou (resp. ona se mnou, facebook friendship to samé, i o telefonní číslo mne vlastně požádala ona), vždy jen po hodině (út+čt, nějakých 10 minut), ale vždycky to bylo prima. Jednou mě pozvala na, skupinové rande, řekněme (koukání na fotbal s půl milionem dalších lidí kolem), na které jsem nešel (fotbal mě zas tak nebere, v té době mne Sl. mimo kamarádství moc nezajímala. Před týdnem jsme se začali bavit trochu víc - potkal jsem ji v knihovně, jinde venku, ve čtvrtek mě potom kousek svezla autem (30 minut celkem - od potkání se přes hledání auta po mé vystoupení).

Teď v pátek jsme se potkali "downtown" (říkala, že tam bude, napsal jsem jí sms, chvíli jí to trvalo, když jsem byl na cestě domů, tak mi odpověděla, že se musíme potkat dnes (ptal jsem se, jestli je venku (out) jen dneska a nikdy jindy), tak jsme se nakonec potkali - pořádné objetí + mluvila o tom, že jsem ji našel etc.) - nějak po půlnoci. Byla docela opilá, (slavila s kamarádkami), tak jsem s nimi šel do baru. Po chvíli jsem se vzdálil, potkal se se v jiném baru známým a do 20 min jsme se oba vrátili. Před zavíračkou mi asi dvakrát řekla, že s ní dneska musím jít domů, protože chce mluvit česky celou noc (že by byl český přízvuk sexy?) a že našla "hot" a "cute" kluka (ke kamarádkám). Se zavíračkou jsem se tedy s ní a nejlepší kamarádkou (BF) vydal hledat taxi. Byla kosa, Slečna správná se ke mně tiskla, byla fakt docela namol, snažil jsem se ji zahřát, BF proti tomu očividně nic neměla (došlo i na group-hug). Příležitostí na pusu bylo dost - schválně jsem nevyužil. Po nějakých 45 minutách jsme ulovili taxi a jeli k jedné ze společných kamarádek (mimochodem do toho večera jsem znal pouze Slečnu Správnou). Dorazili jsme, chvilku se bavili i s ostatními (najednou jsem byl v bytě s 5 slečnami (pozn.: všechny byly prima - ani jedna otravná/nepříjemná mrcha, nic)), nakonec se rozhodlo, že zůstaneme tady. Dostal jsem postel společně se Slečnou Správnou, která okamžitě vytuhla.

Ráno se Sl. probudila, říkala, že nevěří, že jsem skutečně jel s ní, ale ještě v posteli jsme leželi pár minut spolu, zahřívali si nohy, a kamarádky kolem chystali snídani/bavili se mezi sebou+se Sl.+se mnou a všechno bylo naprosto přirozené a v pohodě (!!!). Při snídani se Sl. párkrát "tajně" bavila s BF (myslím, že se ptala, co se dělo). Pořád ještě před kamarádkami se mě zeptala, jestli jsme se líbali (make out), na což jsem řekl, že ne. Ona, že prý dobře, že by se se mnou sice "would have made out", ale že je ráda, že nic nebylo. Pár minut později na to přišla řeč znovu - stála za mnou/vedle mne, nechala se obejmout a řekla něco ve smyslu, že je ráda, že nic nebylo, protože až se "make out - budoucí čas", chtěla by, aby to bylo bez alkoholu (přesná slova si nepamatuju) - já na to, že jsem si to říkal taky.

Po snídani mě zavezla domů, znovu se zeptala, jestli jsme spolu nic neměli - já na to, že jsme mohli, ale že ne (we could but didn't). Ona na to něco ve smyslo že je ráda. Rozloučili jsme se a já vypadl z auta.

Přes sobotu a neděli (dnes) nějaké smsky, končící "dobrou noc, see you Tuesday".

======= (omlouvám se za zdlouhavost)

V úterý se uvidíme, do té doby jí samo nijak kontaktovat nebudu. Čtvrteční hodina odpadá, "podle rozvrhu" bychom se tedy viděli zase až další úterý.

Slečna je Slečna Správná. Hned ze začátku mi to nedošlo, ale tohle je holka, která je vyspělá - vlastnost, kterou jsem ty dva a půl měsíce nemohl najít (a skloubit s dalšími jako krása, vyhovující komunikace,...). Teď mi tedy jde hlavně o to, abych to nepodělal.


Má první možná chyba byla nepolíbení ji v autě, když mě vezla domů (byl to asi ideální moment, ale v tu chvíli mi to připado jako takové klišé, že jsme se rozloučili bez pusy). Jsem trouba. Jinak jsem se ale snad ničeho vážněho nedopustil (pokud něco vidíte, dejte mi vědět, prosím!).

Otázka je, jak pokračovat? V úterní "pohodinové rozpravě" ji někam pozvat (na kdy?)? Normálně se pobavit, ve středu jí zavolat a pozvat ji někam (znovu: na kdy?). Nebo postupovat nějak úplně jinak? Problém je, že přes týden mám čas přes den pouze út+čt, jinak po šesté.

Další otázka: Kam ji pozvat? Divadlo (v baru - US style)? "Na kafe?" Do kavárny/čajovny na společněstudijné večer (v pátek mám zkoušku => na čtvrteční večer, tedy?)? Na víkend (The System v mém iPhone se snaží zhmotnit hlavu, aby jí mohl kroutit a křičí: "ne, ne!!")? Na příští pondělí?


Trochu moc přemýšlím, rád budu za jakoukoli pomoc(!). Hodně hodně nerad bych to pokazil, zdá se mi, že tahle slečna by mohla být po dlouhé době někdo, do koho bych se zamiloval (a pro info - ne, ještě jsem post o Lásce a zamilovanosti nečetl, Someone. Je ale v záběru = ) Zdá se, že zájem o mě má (v minulém týdnu se zmínila, že její rodina má chatu v horách a kdybych já + moji kamarádi chtěli, mohli bychom tam strávit nějaký víkend - z toho usuzuju, že má zájem "být chvíli kolem"). Jaká je její minulost, nevím, ale žádný bývalý přítel zatím kolem nestraší a Slečna se mi zdá úplně vyrovnaná a (myslím, že tohle mám z The System) nechová se nepředvídatelně (flaky).

Poslední otázka je - vidíte v mém dosavadním chování aplikace TZ, případně TS? Pokud ano, nebyly vědomé (snad kromě so+ne komunikace) a očividně to fungovalo. Co jsem udělal dobře a ani o to nevěděl (challenge)? A jak podobně úspěšně pokračovat?

Hodil by se mi nezávislý názor . ) Díky! (tak do úterka, 17:00 seč . )

q

Poeet p?íspivku : 51
Reputation : 0
Points : 67
Registration date : 30. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá) Empty Re: Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá)

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Nov 01 2010, 22:07

q napsal:tohle je holka, která je vyspělá
Akorát vytuhne s chlapem v posteli takovým způsobem, že se pak musí ptát, jestli něco bylo Wink
q napsal:protože chce mluvit česky celou noc (že by byl český přízvuk sexy?)
To bych přiznal jejímu okouzlení Tebou, viz článek o lásce v plánu k přečtení. Jenom připomínám, že to funguje na obě strany.
q napsal:až se "make out - budoucí čas", chtěla by, aby to bylo bez alkoholu (přesná slova si nepamatuju) - já na to, že jsem si to říkal taky.
S: I'd like to kiss you. Not because of alcohol, but because of you.
q:usměv, pohladit po tváři a lehce políbit

S každou vždy přijde okamžik, kdy se budeš muset odhodlat a políbit ji. Respektive, některé Tě políbí první, ale těch nebude zase tolik. Pokud to není puberťačka, tak by s kladným zájmem neuhnula. Nemá to smysl odkládat, abys neskončil jako kamarád.

q napsal:Dostal jsem postel společně se Slečnou Správnou, která okamžitě vytuhla.
Přepokládej, že kamarádky byly informovány o jejím názoru na Tebe a že podle toho stanovily "ložní pořádek"Very Happy

Myslím, že pondělí by se sneslo. Že bude mít alespoň čas zpytovat svědomí, jestli to nezabila, když se před Tebou takhle sťala - pokud je skutečně "vyspělá" - viz Jigsaw. Schválně ji pozvi někam, kde se nenalévá alkohol, a kde by ji to mohlo bavit - to už bys o ní měl vědět, jaké má záliby. A hlavně jí pak zkus dát pusu.

I když se mi tak něco pořád nezdá, jako kdyby tam byly nějaké záchvěvy kamarádství. Ale to může být i tím, že si o tom čtu na fóru, že jsem nebyl u toho. Pokud nejde o pubertální slečny, tak je nepravděpodobné, že by vás kamarádky dávaly do jedné postele, aniž by na to předem neznaly její názor/i.e. neměly její souhlas.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá) Empty Re: Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá)

Příspěvek pro Petra Mon Nov 01 2010, 22:55

Very Happy to je fakt dlouhý post !

Hned je vidět, že si s tím opravdu lámeš hlavu. Co se týče vyspělosti, mám vpodstatě tytéž výhrady jako Someone, na druhou stranu je mi jasné, že míra vyspělosti by měla být u obou partnerů tak přibližně na stejné úrovni, což tady snad splněno bude - předpokládám, že jste oba studenti, tedy věk kolem 20 let. Takže nebudu zbytečně nějak absolutizovat, zřejmě není co řešit.
(Podmínkou nalezení Slečny správné je, že "já sám jsem také dostatečně zralý", jinak se minete. Nikde ale není psáno, že nemůžete uzrát společně během toho vztahu. )

Zájem tam bude z obou stran, takže načasování nebude primární. Postačí, když nestrávíte spolu hnedka zkraje příliš mnoho času příliš často, aby nedošlo k onomu "přesycení". S tou zmeškanou příležitostí k políbení to nevidím nijak tragicky, aspoň je více napětí. To hravě doženete. Takže přeju hodně štěstí. Ať Vám to vyjde.

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá) Empty Re: Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá)

Příspěvek pro q Wed Nov 03 2010, 06:10

Ahoj,

díky a reakce, vám oběma! Much appreciated . )

V pondělí mne skolila rýma, ale i tak jsem byl dnes po hodině nezvykle v pohodě, konverzace byla uvolněnější než kdy předtím, Sl. se mne ptala, jestli jsem viděl The Social Network, že na něj dneska jde do kina (viděl), jinak jsme se normálně rozloučili - nikam jsem jí nepozval.

Pokud ji nikde nepotkám, řekl bych ve čtvrtek odpoledne (vím, že kolem páté bych ji zastihl)/pátek zavolat a na pondělí večer ji vytáhnout ven? Kam pořád nevím, naskakuje mi pouze dost povedená výstava fotografií (šel bych někdy i tak, ale nevím, jestli jí to bere), bar se stand up comedy (banda lidí, co je vtipnější než já...radši ne), a průzkum části města, kde jsem ještě nebyl + zapadnutí někam na čaj. Jaké má záliby...mno hudba, lyže...to mi moc nepomůže = D Zatím se mi nejvíc pozdává poslední možnost - nejvíc implikuje to, aby šla kvůli mě a ne kvůli tomu něčemu. Cítím se jak šestnáctka, ale pokud byste měli nějaký tip "co dělat na rande", sem s tím (pouštět draka? . ).


Ještě k vyspělosti:
SomeoneCZ napsal:
q napsal:tohle je holka, která je vyspělá
Akorát vytuhne s chlapem v posteli takovým způsobem, že se pak musí ptát, jestli něco bylo Wink
Asi nemá moc smysl ji obhajovat, jen: a) Halloween (ke cti jí je, že jako menšina neměla "slutty" kostým) b) ten den kývla na první fulltime pozici (jak jsem pochopil, něco to tu znamená; na jaře končí školu) c) je údajně narkoleptická (tohle nebudu rozvádět, nevím, do jaké míry to myslela vážně nebo si dělala legraci). Ale jinak se samo opila sama (ale z toho co o ní vím, bych řekl, že to byla docela dost neobvyklá noc). Zpytovat svědomí...nevím, jestli bude (ještě v sobotu, kdy se prý "cítila supertrapně", jsem jí řekl, že byla vlastně docela cute (no jako...byla)).

Jo Petro, věk - je o rok a něco mladší než já (22), prezidentuje nějaké větší studentské organizaci. Její kamarádky stejně staré, BF o fous starší než já.

Záchvěvy kamarádství...bože snad ne. Tohle používám já...

OK, rekapitulace:
- ve čtvtek/pátek zavolat, pozvat ji na pondělí večer (18:00, dřív nemůžu)...kam?
- v pondělí, pokud vše půjde, nečekat zbytečně na konec randete a políbit ji někdy v průběhu, když se naskytne příležitost
- v úterý ve škole - ???
- dál - ???

==============
pod čarou: článek o lásce přečtu ve čtvrtek, těším se na to (teď jsem pracovně-školně docela vyšílený)
Opravdu díky za pomoc. Jak říká Petra, hlavu si lámu. Je to zábava, po dlouhé době najít někoho správného (samo o sobě docela fuška), navíc se (zdá se) zájmem. Nechci to zkazit, mňn.

q

Poeet p?íspivku : 51
Reputation : 0
Points : 67
Registration date : 30. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá) Empty Re: Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá)

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Nov 11 2010, 19:48

Tak vzhledem k uplynuté době:
je údajně narkoleptická (tohle nebudu rozvádět, nevím, do jaké míry to myslela vážně nebo si dělala legraci)
Snad si dělala legraci. Pokud jsi neviděl žádné neobvyklé symptomy, tak je to možné. Nicméně, radši se zeptej, pokud by to byla pravda. Abys taky věděl, co máš dělat, když by se Ti najednou jakoby z ničeho nic složila - pokud jí má, tak to není sranda.

ke cti jí je, že jako menšina neměla "slutty" kostým
To jí může být ke cti, ale pokud by ho měla, tak to taky nemusí být na škodu Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá) Empty Re: Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá)

Příspěvek pro q Thu Nov 18 2010, 23:48

Ok, seriously, myslím, že je čas na update a dávku pomoci. Trochu si nevím rady.

(na začátek pro doplnění - narkoleptická je, ale v docela mírné formě. Běžně usne během půlminuty a při nedostatky spánku nebo ve spojení s alkoholem prostě zalomí . )

Mno takže první rande (minulé pondělí) probíhalo myslím dost dobře. Pozval jsem ji v pátek, což docela vřele přijala. Rande samotné probíhalo úplně hladce a bez zádrhelů, nějaké dotyky z její strany...až na závěrečnou pusu, na kterou uhnula. Tak říkám něco jako "ok" a chci odejít. Ona, jestli jsem se jí snažil políbit. Já, že ano. Ona, že není taková holka, co by se líbala na prvním rande, že mám počkat na další. Já na to, že vím, co tohle znamená. Ona že prý to tak myslí, ať to nechápu špatně, že jsem super hot (a myslí si to i všechny její kamarádky), a že by se se mnou make-outovala hned. Dala mi takovou zvláštní ne-pusu (políbila si ruku/prsty, a přiložila mi ji na pusu - je pro to termín?) s tím, že mám počkat. Já jsem řekl myslím něco jako "ok" a šel. Večer mi potom ještě na mobil přistály dvě zprávy, ať to prý nechápu špatně, že to nemyslela nijak záhadně a že mi stejně dluží kafe, takže "next time" bude.

Minulý čtvrtek (mezitím nějaká ta sms iniciovaná z její strany) jsme se viděli ve škole, normální konverzace, ačkoli uvolněnější, než kdy předtím. Šli jsme spolu na oběd (hodina a půl), během čehož jsme se domluvili, že v pondělí jdeme spolu na koncert. V pátek mi píše, že si asi kupuje lístek a jak to tedy vidím. Za chvíli spolu mluvíme po telefonu a domlouváme se. V sobotu nějaká ta sms - iniciované z mé strany.

V pondělí mi během dne píše, že nás nakonec poveze sama a že v městě koncertu (u jejích rodičů) nezůstaneme (původně plánovaná možnost), protože má ráno zkoušku. Večer jedeme na koncert, konverzace v autě uvolněná, párkrát se mě dotkne a vypadá, že je ze všeho opravdu nadšená. Na koncertě se vodíme/taháme za ruce (navigace mezi lidmi), a nějaké dvě a půl hodiny spolu tančíme (tiskne mě za ruce, tanec v místním stylu - já stojící za ní, tvář k tváři,...). Po koncertě se u auta konečně líbáme. Mám dojem, že je to pro ni "special moment" - proto jsem se taky a ni nesnažil líbat se s ní už na parketě. Po příjezdu domů se líbáme znovu. Vypadá vážně docela šťastně.

Zapomenu u ní peněženku, tak mi ještě ve tři ráno volá, domlouváme se na oběd. V úterý jdeme na oběd, konverzace v pohodě, ale nějak nic víc. Loučí se s "ok, see you around" (trochu...zklamaně?, nejistě?).

Ve středu (včera) nějaká ta zpráva z její strany (takové to zbytečné tlachání když vás něco napadne a vyměníte si pár sms).

Dnes po hodině s ní jdu na oběd, nadhazuju, jestli by večer nechtěla zajít do galerie, že nějakou výstavu, co končí blablabla. Že prý má hodinu do pěti, já na to, že jsem stejně myslel později, nějak to vyšumí. Jdeme spolu na oběd, tak dvacet minut, loučí se s tím, ať si večer užiju premiéru Pottera (ano, jdu tam s asi dvaceti dalšími lidmi = ).

=======================
Tak, co jsem udělal špatně a co dělat teď? Původně jsem neměl v plánu ji dnes nikam zvát (mám toho docela dost), takže první (aktuální) chybu vidím na to, že a) jsem ji chtěl pozvat na dnešní večer b) když už jsem ji pozval, nepřistupoval jsem k tomu dostatečně sebevědomě ("I'm going there at xx, do you want to go with me? We can meet by xxx at xx."). Druhou - měl jsem jí v úterý přes oběd prostě někdy políbit?

Jinak...nějak nevím. Docela mne štve, že spolu chodíme do školy, takže se musíme jednou až dvakrát týdne vidět. Dál mě trochu mate ta její zdrženlivost na prvním rande (hodně vyvážená na druhém, ale stejně). Je možné že ty "každodenní interakce" (vidění se ve škole/na obědě) bere právě jako jen "běžné interakce" a protože jsme hodně na začátku, šetří něco na "opravdové rande", kdy jsme spolu jen my dva pro nějaký zvláštní účel (=rande) a ne pro situace, kdy např. spolu jen máme hodinu? A že se tedy zatím nic moc strašného nestalo? Může to být ještě umocněné tím, že mi trochu trvalo, než jsem si jí vůbec všiml a pozval na první rande (to minulé pondělí) - viz úvodní post?

Tak co teď? Jak vidíte současnou situaci a co s tím? Sám bych ji asi pozval na rande na pondělí nebo na úterý (úterý by bylo lepší, ale zase se předtím uvidíme ve škole, což ten "efekt pauzy" dost redukuje), s tím, že s pozváním počkám na sobotu, kdy jí zavolám. Ve středu už asi bude doma (Thanksgiving) a já u kamaráda (Thanksgiving : ).

Co vy na to? Someone? Petro? Kdokoli? . )


Naposledy upravil q dne Fri Nov 19 2010, 05:38, celkově upraveno 3 krát

q

Poeet p?íspivku : 51
Reputation : 0
Points : 67
Registration date : 30. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá) Empty Re: Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá)

Příspěvek pro Petra Fri Nov 19 2010, 00:35

.
.

Z uhnutí před pusou bych nedělala tragedii, obzvláště když pak zřejmě vpodstatě zalitovala a začala vysvětlovat a slibovat že se zlepší (což i splnila).
Osobně se mi stalo, že jsem na prvním rande taky uhla - a to už jsem byla fakt totálně zamilovaná takže byl se mnou ámen Very Happy - jenom prostě jsem si to v první chvíli neuvědomila a uhla automaticky jak jsem po celé roky byla zvyklá uhýbat všem "sebevědomým" otravům.

Když jsem si to uvědomila, tak už bylo jaksi "pozdě" Rolling Eyes !!!
No občas se to asi některé té slušnější holce (co se s každým neolizuje) stane, a pak si řekne "no jo, ale když už ne s tímhle tak s kým teda potom, sakra ?!" jako jsem si to řekla já.

Uhnutí bych v tomto případě neviděla hned jako nezájem či nízký zájem z její strany. Navíc je dost pravděpodnobné, že kdybys jednal skutečně sebevědomě, tak tu pusu máš a ona by ani nemrkla (spíše by se divila sama sobě cože se to s ní najednou děje).


--------------------------
Horší je, že se vidíte častěji než je ideální/zdrávo k tomu abyste si náležitě užili situaci. Člověk se potřebuje těšit ! Takže žádné zvaní narychlo "na dnes večer". To je totální blbost. Tady je třeba kličkovat a vyčkávat, vždy dva malé krůčky dopředu (ideálně jeden já, jeden partner/ka) a potom vždy úkrok popřípadě krůček zpět či pauzička. A tak pořád dokola. Takový pěkný taneček.

Že spolu chodíte do školy je z tohoto hlediska komplikace, a sám vidíš že se k tobě chová chladněji když nejste přímo na rande. Ideální je se mezi jednotlivými schůzkami moc nevidět, ale když už spolu lidi pracují/chodí do stejné školy, tak je na druhou stranu trapné se sobě uměle vyhýbat. Nezbývá než se smířit s faktem.
Challenge to ale nezvýší a obecně/teoreticky by to mělo zkrátit tu dobu po kterou si budete užívat fázi počátečního okouzlení a "nevinného toužení"/zasnění. Což je moc krásná fáze. (Mimochodem ženské, které umí přirozeně tuto fázi hoooodně natahovat, tak chlapy totálně zblbnou tongue - to jsou ty femme fatale - trýznitelky).

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá) Empty Re: Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá)

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri Nov 19 2010, 16:36

Problém je, že začínáš "blbnout" - Tvé city k ní už se začínají projevovat na Tvém úsudku. Jsou na Tobě vidět nepřiměřené obavy, že uděláš něco špatně. Pak jsou zřejmě Tvoje návrhy na rande takové moc opatrné, např. "nadhazuju, jestli by večer nechtěla zajít do galerie". Neporoučej jí jak Nero v aréně, ale zkus to takhle: "V galerii mají výstavu, je to o ..<popis, ze kterého je vidět, že je to něco opravdu zajímavého>... Sejdeme se tehdy a tehdy, tam a tam?"

Ohledně školy, když se vidíte, tak se jí nevyhýbej, chovej se normálně. Jenom to neznamená, že jí musíš hned zvát na rande, jen proto, že se vidíte. Je třeba jí nechat prostor, ať se taky může snažit. Podle mě si nic "spešl" ve škole nešetří, jenom to vidí stejně jako já.

Jestli bude ve středu doma, tak by mohla úterý odmítnout z ryze praktických důvodů. Možná bych jí ani nevolal, spíš počkal na pondělí, trochu se jí víc věnoval ve škole a dal jí pusu s tím, že se dnes slaví kissgiving:-) A dál podle toho, jak zareaguje. Když dá najevo, že by se chtěla vidět ještě před odjezdem domů - OK. A když ne - tak Tě alespoň bude moci postrádat;-)
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá) Empty Re: Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá)

Příspěvek pro q Mon Nov 22 2010, 01:03

Znovu díky za reakce.

Souhlasím s vámi oběma - ve čtvrtek mi vážně hráblo. Takže dík za kritiku, dal jsem se zase trochu dohromady...ačkoli asi ne úplně. Naštěstí se zdá, že jsem to nezkazil nijak tragicky. Trochu to popíšu a nakonec bych Vás zase požádal o pomoc. Zdá se mi, že možná píšu až moc, ale a) mi to pomáhá myslet víc racionálně, případně "se vypsat" b) mi pomáháte vy dva. Znovu: nerad bych zkazil něco, čemu by se dalo předejít.

===================

Takže ještě ve čtvrtek ji znovu potkám s její BF, chvilku poklábosíme (snažím se hlavně s BF - dostala nabídku práce ve stejné firmě jako Slečna - Sl. se chvíli baví i s někým jiným), při odchodu mne Sl. jakoby snaží zadržet/chytí za ruku. Tak moc nezpomalím a jdu pryč . )

Ještě večer si vyměníme pár sms (začala ona), zmíním se o "Kdo chce zabít Jessii" a že jí ten film někdy musím ukázat. Ona na to, že se nemůže dočkat a že prý "bych možná třeba i někdy mohl přijít k ní domů a podíval se na film s ní." Já na to, že "možná bych někdy i rád. Ok, bez "možná"".

V pátek sms, jaké že to bylo na Potterovi atd...v jedné ze zpráv napíše, že je přes noc s přáteli, ale že bude zpátky ve městě zítra (v sobotu) pozdě odpoledne... (tři tečky)". Já na to nějakou odpověď, kde se "třem tečkám" záměrně vyhnu.

V sobotu jí volám a zvu na pondělí do kina na film, který si myslím, že by ráda viděla. Ona, že ještě neví, má toho dost (jestli to nedávají i dnes - záměrně říkám, že nevím) a musí si zkontrolovat diář. Dá mi vědět. Ještě večer pak nějaká sms, kde se mimo jiné zmíní, že mi dá vědět, až se dostane k diáři. Dnes (neděle) mi volá, v pondělí spolu jdeme do kina : )

Dnes večer (neděle) ji potkám v hlavní školní budově (napíše mi, že mne viděla, tuším, kde je, ale potřebuji dodělat nějakou práci, tak sedím kus od ní a dělám s někým rozhovor). Přijde, udělá takové to "hádej kdo" a já chvilku posedím s ní a s její spolubydlící. Při odchodu jí chci dát pusu, na kterou uhne a usměje se. Já na to (z legrace) "oh, shut up" a odejdu. Před půlnocí mi zase potom ještě píše sms (něco čem jsme se bavili,...etc.).

===================
Tak kromě odpovědi na sms s filmem (teď bych místo "možná bych někdy i rád" napsal jenom "možná = )") vidím jako největší problém dnešní nepusu. Moje chyba? Říkám si, že vysvětlení by mohlo být v tom, co říkala Petra (rande je něco jiného, bereme to asi docela pomalu, "ať si nemyslím, že jenom proto, že jsem okouzlující a sexy, to budu mít nějak moc jednoduché") + přítomnost spolubydlící. Pokud si myslíte, že je pes zakopán i jinde, dejte mi vědět.

A co dalšího:

- Pondělní rande. Řekl bych nikam se nehnat a nechat ji si pro pusu přijít (musím být aspoň trochu uražený/důstojný, ne?), ale kdyby se nechytala, dát jí pusu alespoň někdy ke konci?

- V úterý spolu zase máme hodinu. Jestli pondělní rande půjde dobře, dám jí pusu i v úterý po škole (ve smyslu Someoneova "kissgiving") a na nic dopředu se s ní domlouvat nebudu (stejně budu až do pátku pryč). A nebo žádnou pusu ať už to v pondělí půjde jakkoli?

- V the System se mluví o 60 denní "testovací lhůtě" a 9 rendetech během té doby. Kdy tedy můžu poprvé kývnout na víkendové rande? Nijak silné či přímé, ale přesto pozvání v tom smyslu už z její strany dvakrát třikrát poběhlo (víceméně skupinovka s jejími přáteli - příprava na fotbal a následné koukání na něj. Co myslela těmi "třemi tečkami" na sobotu nevím - opět skupinovka? Nebo dokonce pozvání domů (myslím že ne, ale hypotéza to je)?). Resp. nemůže moje bránění se víkendovkám nějak uškodit (třeba si usmyslí, že se nechci potkat s jejími kamarády,...)? Co když mne přes Vánoce pozve lyžovat? A kdy jí poprvé můžu pozvat třeba na neděli? (pátky a soboty jsou MOJE dny, kdy si dělám co chci, ale kvůli škole a práci se s ní vyjma společných úterý a čtvrtků během týdne nestíhám potkat přes den, a v neděli se dá dělat o hodně víc zajímavých věcí, než jen chodit do kina/na kafe)

Takže problematika víkendů - kdy a jak se to láme? A taky - nenapínám ji až moc (myslím, že ne, ale můj vnitřní nice guy ji chce vyjít o něco víc vstříc a taky má z challenge trochu neřiměřené obavy)? Nebo (po dnešní nepuse): příliš málo?

Potřebuju zase usadit do reality. Vaše reakce pomůžou.

q

Poeet p?íspivku : 51
Reputation : 0
Points : 67
Registration date : 30. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá) Empty Re: Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá)

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Nov 22 2010, 20:21

"bych možná třeba i někdy mohl přijít k ní domů a podíval se na film s ní."
že bude zpátky ve městě zítra (v sobotu) pozdě odpoledne... (tři tečky)".
Já na to nějakou odpověď, kde se "třem tečkám" záměrně vyhnu

Hmm, tak takovéhle tři tečky u mě zatím vždy skončily sexem a tím pádem se "zlomila i problematika víkendů" (u sexuálně monogamních slečen).

V pondělí se chovej normálně a až zase budou tři tečky, tak se s ní okamžitě konkrétně domluv, že přijdeš. I když teď to možná budeš muset nadhodit, pokud se cítí poněkud otráveně, že "se Ti chtěla dát v plen a Tys to takhle zazdil".
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá) Empty Re: Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá)

Příspěvek pro Petra Wed Nov 24 2010, 00:37



Přijdeš mi extrémně nejistý. Výsledkem je, že jí dáváš příliš na výběr aniž bys projevil co vlastně přesně od ní očekáváš. Já bych takovému chlapovi na pusu uhla taky. S tím by se člověk neměl tak párat, když mě nepopadne a dá mi deset možností úniku, tak uniknu jedenáctkrát.
Párkrát ji uniknout můžeš nechat -- pro potěchu z lovu, je to pěkná hra, ale určitě by to nemělo být třikrát po sobě. Mělo by to být na střídačku a ne kontinuálně (jinak ztrácíte vzájemně důvěryhodnost a z toho už se pak kolikrát těžko vyhrabat).

Zazděných tří teček bych nelitovala. Pokud ona bude chtít, tak není až takový problém příště se domluvit. Tentokrát je ale řada spíš na tobě abys s tím začal. Jestli ti ale dá druhou příležitost opět ona a ty se jí nechopíš, tak jsi nejspíš skončil na LJBF.


Nevím co dělá v tvých úvahách slovo "uražený". Pokud s někým chci spolupracovat, tak se nebudu urážet. To mi zavání spíš hysterií než snahou budovat partnerství.




Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá) Empty Re: Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá)

Příspěvek pro q Sun Nov 28 2010, 17:52

Petro - souhlasím. Jsem nejistý a to hodně. Pravda je, že jsem se trochu uklidnil, ale nejistý jsem stále. Můžeš prosím trochu rozvést, co myslíš tím, že jsem ji nechal uniknout (třikrát po sobě) a že jsem neprojevil, co od ní vlastně očekávám - je to moje tiché kývání na její odlišné chování "mimo rande", které právě to chování ještě prohlubuje? Nebo máš na mysli nedostatečně silné pozvání na rande (že ji nechávám "rozmyslet si jestli bude mít čas")?

"Uražený" se do postu dostalo z nedostatku jiných slov/možného špatného pochopení konceptu challenge. Co jsem tím myslel bylo, že nebudu spěchat na to abych jí znovu hned zkoušel dát pusu (abych nevypadal needy), to je celé. Že to může kolidovat se snahou spolupracovat/něco budovat, souhlasím. A jak tak koukám na definice hysterie na wiki...no nevím. Ale o slovník tu snad nejde.

q

Poeet p?íspivku : 51
Reputation : 0
Points : 67
Registration date : 30. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá) Empty Re: Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá)

Příspěvek pro Petra Mon Nov 29 2010, 01:06

Nepsala jsem, žes ji nechal třikrát po sobě uniknout. Psala jsem o tom, abysis hlídal, aby když už uniká, tak aby to bylo nastřídačku - unikla-neunikla-unikla-neunikla-neunikla-unikla, rozumíš tomu ?

Pokud to bude kontinuální: unikla-unikla-unikla-unikla ... tak jste asi skončili.


Čistě teoreticky (pravděpodobnost toho je strašně malá, je to téměř jev nemožný v reálu), ale dejme tomu, že byste se domluvili pokaždé okamžitě ve stylu: neunikla-neunikla-neunikla-neunikla, tak by to zase mohlo nabrat takové obrátky, že byste nebyli připraveni na věci příští, ten začátek by se mohl "přepálit", to pak lidi "shoří" a zůstane jen kupka popela.

Naštěstí jste v tom dva, a unikaní či neunikání je jak na ženách tak na mužích. Tím je to zábavnější. Smile
Pokud ona má zájem, tak se samozřejmě snažit bude taky, a ty si zase musíš dávat pozor, abys neunikal příliš (chlapy kolikrát akce ženy šíleně vyplaší !!) Na jednu stranu to chtějí, ale pak když to doopravdy nastane, tak na to nejsou připraveni a šokuje je to Laughing

Buď v klidu, pokud je zájem na obou stranách, určitě se domluvíte. A kdyby nakrásně nebyl, pak přeci není čeho litovat. Takto to musíš brát.

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá) Empty Re: Slečna správná - spolužačka (trochu spěchá)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru