Kamárádka od mé přítelkyně

Goto down

Kamárádka od mé přítelkyně

Příspěvek pro K za Fri Sep 10 2010, 15:57

Ahoj, všem.
Už asi tak devět let mám stálou přítelkyni. Všechno se zdá být v pohodě. I v posteli nám to klape a zdá se že poslední dobou je to spíš i lepší.
Jenže! Už je to víc než rok co jsem dělal nějakou práci vyplívajíci z mé profesu, u její nejlepší kamošky. Ta žila jen s rodiči a se svou roční dcerou. Manžel žil tou dobou s jinou.
Práce šla od ruky a když se tam pořád někde pohybovala ona ,tak jsem nějak ani nespěchal domů. Strávil jsem tam asi tři tydny, které se na mě dost podepsali. Zabouchnul jsem se jak malej kluk.A měl jsem pocit že že i ona by něco mohla cítit.Prostě jsem ji to viděl na očích. A vidím dodnes. Hodně jsem si tou dobou psali přes Skype. Stihnul jsem jí napsat co k ní cítím. Prostě jsem ji vyznal lásku . Ona na to že se to dobře poslouchá a je ráda ,ale že by to nemohla udělat své kamarádce. Mezitím se kní stihnul vrátit ten její a já už tam zas tak často nejezdil.Ale psali jsme si občas dál. Stali se znás řekl bych dobří kamarádi. Trochu jsem to rozdýchal a snažil se na to zapomenout a věnovat se své práci. Jenomže letos o prázdninách jsme u ní dost často něco podnikali. A mě se to zase začalo vracet. Tak mě to celeho pohltilo že už nejsu schopnej ani přemyšlet nad prácou.Takže tak nějak všechno ostatní ted stojí za prd.
Kamárádům se moc svěřovat nemůžu ,protože se tak nějak všichni znají. Tak sem si říkal že by snad někdo věděl co můžu dělat.

K
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Kamárádka od mé přítelkyně

Příspěvek pro Petra za Fri Sep 10 2010, 19:48


Osobně bych chvilku popřemýšlela a pokud to půjde takhle dál, pak prakticky nezbývá než rozchod s dlouholetou přítelkyní a zůstat chvíli sám. Nejde ani tak o to co cítíš k té kamarádce (ale že to vůbec cítíš), a hlavně abys nepodváděl sám sebe a svou přítelkyni.
Kdo má ve vztahu všechno a ten vztah jej naplňuje, nezamiluje se někde jinde, to přeci nejde.
Podle mě je to známka, že tvůj osobní zájem o dlouholetou přítelkyni opadl, kamsi se vytratil, a zůstal jen zájem o vztah (pocit relativní jistoty ... člověk celkem ví co může čekat, má pravidelný sex... atd.), ale něco uvnitř už ti prostě nějakou dobu chybělo a podvědomě jsi to začal hledat.

Hlavní otázka, kterou je třeba si položit zní "jak jsem na tom DOOPRAVDY ve vztahu se svou dlouholetou přítelkyní" ?


Já se kdysi do podobné situace dostala ( i když tak dramatické to nebylo -- s přítelem jsme spolu byli sotva rok a půl a ten druhý nebyl jeho kámoš, dokonce se ani neznali, ale zato byl ženatý -- takže taky nic moc situace). Řešila jsem to tak že jsme se s přítelem rozešli, a počkala jsem si 3 roky pěkně sama, až potkám někoho kdo za to bude stát. Podle mě je toto asi nejméně komplikované a celkem férové řešení.


A seber se trochu !! Zabývat se ženskou natolik, že ani nemůžeš pracovat .. to už je trochu přehnané, nemyslíš ?

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 38
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kamárádka od mé přítelkyně

Příspěvek pro K za Fri Sep 10 2010, 21:17

Díky za odpověd.
To myslíš že teď mám jít za přítelkyní a říct ji " promin ale mám rád kromě tebe ještě tvoji kamarádku ,tak tě musím opustit a žít na chvilku sám". Nevím ale, já čekal spíš radu typu: kašli na ni, nenič co funguje nebo tak něco. Vlastně ne já doufal spíš, že mi někdo řekne však spát mužeš s oběma.


K
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Kamárádka od mé přítelkyně

Příspěvek pro Petra za Fri Sep 10 2010, 21:58

K napsal: Díky za odpověd.
To myslíš že teď mám jít za přítelkyní a říct ji " promin ale mám rád kromě tebe ještě tvoji kamarádku ,tak tě musím opustit a žít na chvilku sám". Nevím ale, já čekal spíš radu typu: kašli na ni, nenič co funguje nebo tak něco. Vlastně ne já doufal spíš, že mi někdo řekne však spát mužeš s oběma.Very Happy

Ty máš teda "žaloudeček" What a Face ´

No spát sice můžeš s oběma (pokud ti to ta druhá dovolí a neznásilníš ji), ale nějak v tom nevidím smysl.
Dlouhodobý vztah ti asi nefunguje jak by měl, zřejmě jste na něm nějakou dobu nepracovali jak bylo zapotřebí. Teď je otázka jestli je nebo není možné v tom vztahu ještě pokračovat. To ale asi víš nejlíp sám ..zda svůj vztah považuješ za funkční anebo se to už posunulo na úroveň pseudovztahu. Mě radši moc neposlouchej, evidentně mám úplně jiné prožívání než ty, nemůžu radit. No

Jak to s přítelkyní (a její přítelkyní vyřešíš) záleží na tobě (a i co jí řekneš).
Mi třeba přijde celkem úchylné vyznávat "lásku" po Skype kámošce své partnerky, osobně bych na místě té kámošky takovému "chlapovi" narazila na hlavu plný nočník.

Já svému příteli tehdy řekla: "odpusť, musíme se rozejít, já takhle dál nemůžu, jsem zamilovaná do někoho jiného, tohle si nikdo z nás nezaslouží". A nic dalšího konkrétního o "té druhé osobě" jsem nesdělovala. Proč ?
On navíc už to asi i tušil, protože já už nějakou dobu odmítala dotyky, například jsem se s ním nechtěla držet za ruku, když jsme někam šli ... nechtěla jsem ho držet, protože bych si přitom stejně celou dobu jasně uvědomovala, že za tu ruku chci držet úplně někoho jiného. Takže to skoro čekal.

Zezačátku zuřil, řekl mi i něco ošklivého, urazil se .. zřejmě ho to bolelo a neovládl se. Nakonec si myslím, že jsme to oba celkem zvládli, nedokážu si představit, že bych dokázala žít celý život po boku jednoho člověka s myšlenkama na jiného. Jediné co mě mrzí, tak že jsem mu to řekla do telefonu zrovna když mi volal k Sv. Valentýnu... , to bylo ode mě asi dost bezohledné. Na druhou stranu mám dneska pocit, že on se na konci toho vztahu více snažil právě proto, že cítíl, že mu unikám. No a čím více se snažil, tím více mi byly jeho snahy skoro až protivné (není to přesné, já si ho vážila, měla ho ráda, ale cítila jsem, že tam není reciprocita, že mu nemůžu a nechci oplácet stejně .. a že od něho dostávám něco co mi vlastně nepatří a že se jakoby "zadlužuju"). Tomu konci se vyhnout těžko dalo.

Ty to máš asi jinak. Pleteš všechno dohromady. Prvně že ses zamiloval a teď že chceš spát s oběma. Být zamilován a spát s někým není úplně totéž, myslela jsem že ti život komplikují spíše city než semenem nabité koule, ale budiž. Když tě to takhle láká, tak si to klidně rozdej s oběma, proč vlastně ne ?
Ideální by v tomto případě bylo navrhnout skupinový sex. Pokud budou děvčata souhlasit, užiješ si to a nikoho tím nepodvedeš. Holky se samy rozhodnou .. takže i v případě nákazy sexuálně přenosnou chorobou to bude též na jejich zodpovědnosti. Bych řekl přítelkyni: "V poslední době mám chuť zkusit inovaci v sexu, co takhle skupinový sex ?"

(scházet se tajně s jednou a druhou zvlášť je cesta do pekel, protože zbabělé, bezohledné a nezodpovědné - dva nočníky na takového !!)

V každém případě si to musíš srovnat v hlavě !!! A to pořádně. Jestli už ti ta hlava kvůli výše zmíněnému nefunguje, tak Amen s tebou, chlape.. cyclops


Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 38
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kamárádka od mé přítelkyně

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru