SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zkousite se domluvit nebo NEXT?

2 posters

Goto down

zkousite se domluvit nebo NEXT? Empty zkousite se domluvit nebo NEXT?

Příspěvek pro hugo Thu Mar 25 2010, 10:19

Zajímalo by mne, jak řešíte v začátcích vztahů situace, kdy přítelkyně dělá něco, co vám nemůže vyhovovat nebo co je evidentně v rozporu s chováním slečny správné.

Osvědčilo se někomu zkusit se domluvit a fungovalo to pak opravdu trvale?

Budu konkrétní.

Po dvou rande jsem slečně v neděli dvakrát volal, abych si domluvil rande třetí poté, co jsme si popsali, že nemá cenu se domlouvat smskama. Dvakrát mi to nezvedla, pak napsala, že už je na příjmu, ale že bude lepší se domluvit následující den, že bude vědět, jak je na tom přes týden s prací.

Odepsal jsem něco jako "ok, až se ti to bude hodit, zavolej a domluvíme se". Druhý den nezavolala, jen večer v jedenáct přišla smska s tím, že se na zavolání nevykašlala, ale že má moc práce a nestíhá (má noční službu).

Těch předchozím výstrah bylo víc a proto jsem odepsal v tom smyslu, že bych jí nerad křivdil, ale že na tohle nemám síly a házím ručník do ringu. Odepsala opět ona "to mi teda křivdíš, ale jak chceš. Každopádně a ve středu ve čtyři, buď a nebo".

Inu na rande jsem šel a když na to přišla řeč, tak mi vysvětlila, že
- "měla fofr a že by asi měla čas zavolat, ale to by mohla akorát říct, že nemá čas volat."
- "To by třeba stačilo."
- "No tak to nedělám".

Na to už mi přišlo zbytečný odpovídat.

Teď bych pominul, že mám už od prvního rande pocit, že o mě skutečný osobní zájem nemá a spíš nemá zrovna s kým randit (viz řeč těla, obejmu ji, abych jí dal pusu na rozloučenou a ani nevytáhne ruce z kapes) a že ten vztah nemá budoucnost... spíš by mě zajímalo, jestli by mělo cenu s tím něco dělat, pokud by to byl ojedinělý incident.

A proto mě zajímají obecně vaše zkušenosti s tím, jestli někdo na začátku vymlouval přítelkyni nějaké "neslečnosprávní" chování a ono to opravdu zafungovalo :-)

hugo

Poeet p?íspivku : 46
Reputation : 2
Points : 56
Registration date : 28. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

zkousite se domluvit nebo NEXT? Empty Re: zkousite se domluvit nebo NEXT?

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri Mar 26 2010, 21:08

Ahoj, co kdybychom se v úterý večer sešli ve starém azbestovém dole?
Ježíš, to by byla paráda, ale my ho zrovna v úterý zavřeme. Co ve středu ve čtyři odpoledne v tom starém baráku, jak ho mám odstřelit?
Super, tak v středu.
Jaké nejde se domluvit přes sms? Wink I když je samozřejmě mnohem lepší zavolat a dovolat se.

Většinu problému jsi si vyrobil sám. Proč jí říkáš, ať zavolá, když víš, že bys jí stejně zavolal a už vidíš, že stejně asi nezavolá? Přemýšlej trochu dopředu a nevrhej se do situací, když je vidět, že dopadnou jinak, než bys rád. Takhle je to ve všech případech, které jsi popsal. Je mi líto, ale přijde mi, že se slečna chovala úměrně Tvému přístupu.

Po dvou rande, se o ní neuvažuje jako o přítelkyni. Takže když dělá něco, co zásadně nevyhovuje, tak se na to zeptám jednou, uvidím, jaká bude reakce, a případně ji nechám - když s tím nemůžu žít.

hugo napsal:Těch předchozím výstrah bylo víc a proto jsem odepsal v tom smyslu, že bych jí nerad křivdil, ale že na tohle nemám síly a házím ručník do ringu. Odepsala opět ona "to mi teda křivdíš, ale jak chceš. Každopádně ave středu ve čtyři, buď a nebo".
Tady vypadáš, jako kdybys dlouho neměl rande, strašně moc jsi se na něj těšil a pak propadl zoufalství, když jsi ho nedostal tak rychle, jak jsi chtěl. Podle její reakce je buď hodně rozumná, případně hodně dlouho sama. Nečekej, že poraženeckou větou o házení ručníku do ringu si nějakou získáš. Zaměř se na to, proč vůbec něco takového napíšeš a to odstraň.

Noční znamená opět doktorku?
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

zkousite se domluvit nebo NEXT? Empty Re: zkousite se domluvit nebo NEXT?

Příspěvek pro hugo Sat Mar 27 2010, 07:42

Díky, mě zajímal tenhle konkrétní problémeček samostatně, ale ty vždycky odpovídáš komplexně a to vyžaduje komplexní informace, takže jsem to s postupným rozvzpomínáním popsal do zprávy :-)

hugo

Poeet p?íspivku : 46
Reputation : 2
Points : 56
Registration date : 28. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

zkousite se domluvit nebo NEXT? Empty Re: zkousite se domluvit nebo NEXT?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru