Ceho se pri sexu vyvarovat

Goto down

Ceho se pri sexu vyvarovat

Příspěvek pro SomeoneCZ za Sat Jan 26 2008, 16:22

Na tenhle článek jsem narazil už dříve na Internetu, jak se tam "povaluje" coby public domain. Zkušenějším už toho moc neřekne, ale těm začínajícím snad ano.

1. Polibek především


Jestli se vyhnete jejím rtům a zaútočíte rovnou na erogenní zóny, bude mít vaše partnerka pocit, jako kdybyste si ji platili od hodiny a
chcete za své peníze dostat v daném čase pro sebe maximum. Vášnivý polibek může být tou nejlepší předehrou.


2. Nefuňte jí do ucha

Možná vám někdo řekl, že to na dívky působí eroticky. Víte, je trochu rozdíl mezi erotickým vydechnutím a fučením, jako kdybyste chtěli
sfouknout svíčky na dědečkově narozeninovém dortu. Může to i bolet.


3. Oholte se

Škrábance na tváři nebo na stehnech od vašich vousů nejsou ničím příjemným.


4. Nedrťte jí prsa

Když se někteří muži dostanou na dosah prsům partnerky, chovají se jako hospodyně zkoušející v zelenině zralost melounu. Raději je něžně
hlaďte.


5. Nekousejte ji do bradavek

Někteří muži se naopak chovají, jako kdyby chtěli partnerku přes bradavky nafouknout jako matraci. Bradavky jsou většinou velmi citlivé.
Nesmíte je žmoulat, spíše je jemně sajte a lízejte, nebo na ně ťukejte jazykem.


6. Nekruťte jí bradavkami

Bradavky nejsou knoflík u rádia, kterým byste mohli partnerku naladit ke stavu maximálního vzrušení. Věnujte se celým prsům, ne jen bradavkám.


7. Neignorujte zbytek jejího těla

Žena není robot na tři knoflíky. Její tělo má spoustu dalších míst, která obvykle na vítězném tažení směrem k vagíně ignorujete. Zkuste se
vydat na průzkum.


8. Pozor na uvězněnou ruku

Útok dlaní na intimní partie oblečené partnerky může skončit tím, že zůstanete s rukou beznadějně zaklesnutou kdesi mezi jejími džínami,
zadečkem a židlí. Někdy je dobré nejprve se společně svléknout.


9. Malý dárek na rozloučenou

Odstranění použitého kondomu je mužova povinnost. Vy ho používáte, vy ho musíte také odstranit. Nenechávejte ho po sobě v jejím bytě jako nevítaný dáreček.


10. Mírněte se v útoku na klitoris

Přímý tlak na toto místečko může být bolestivý, raději jemně kružte prsty kolem něj.


11. Zapomeňte na přestávku

Při přerušení milostné předehry nebo samotného sexu se partnerčino vzrušení začne vracet zpátky na nulu. Proto pokračujte a pokračujte až do úspěšného konce, i kdybyste měli skončit s křečí v ruce nebo jiné okončetině.


12. Svlékejte ji s rozmyslem

Ženy nesnášejí, když vypadají hloupě. A vemte jed na to, že když ji od pasu dolů svléknete a kolem hlavy jí necháte zamotaný svetr, bude si
opravdu hloupě připadat. Svlékejte ji, jako kdybyste rozbalovali nějaký luxusní dárek, ne jako byste svlékali plyšového medvídka.

13. Kalhotková masáž

Když ji budete hladit přes kalhotky, může to být velmi příjemné. Když byste jí pohybovali látkou kalhotek mezi stehny jako kdybyste ji chtěli jimi přeříznout, může to docela bolet.


14. Nebuďte posedlí její vagínou

I když většina mužů dovede bez problémů nalézt klitoris, obvykle ho minou stokilometrovou rychlostí a hrnou se hned prsty do pochvy. Nechte jí čas, aby správně zvlhla. Věnujte se nejprve okolí poštěváčku a vnějším partiím vagíny. Pak teprve zkuste zasunout prst dovnitř a zjistěte, jestli se jí to líbí.


15. Příliš drsná masáž

Jestli se chcete pokoušet o něžnou erotickou masáž, dlaně a prsty jsou v pořádku, na použití loktů a kolen zapomeňte. Nejste v masérně.


16. Nesvlékejte se předčasně

Netlačte na pilu, dokud vám ona sama nenaznačí, že by vás měla raději svlečeného.


17. Nezačínejte kalhotami

Není horší pohled než na muže ve slipech a ponožkách. Ponožkami vždy začínejte.


18. Rychlé pohyby

Když už jste penisem uvnitř, nezačněte hned připomínat sbíječku. Pak by se vaše partnerka mohla cítit jako přebytečný návštěvník mezi továrními stroji. Začněte pomaleji a pozvolna přidávejte na tempu.


19. Moc natvrdo

Nepřirážejte, jako kdybyste si spletli partnerku s hřebíkem, který je třeba zatlouct do podlahy.


20. Když skončíte příliš brzo

Postrach pro každého muže - a právem. Jestli skončíte dřív, než uvidíte její bělma, musíte mít v záloze plán jak dílo dokončit. Jinak by se
mohlo stát, že příště skončíte sám se svou rukou.


21. Když neskončíte včas

Možná vám může připadat, že bušit do toho hodinu, aniž by partnerka projevila známky orgasmu, je znamení dobrého sexu. Vaše partnerka může mít docela jiný názor. Pověste si alespoň nějaké pěkné obrazy na stěny, ať se má na co dívat, zatímco si budete hrát na maratónce.


22. Neptejte se jí, jestli už byla

Měli byste to umět poznat sami. A když to nepoznáte, neptejte se.


23. Příliš jemný orální sex

Nechovejte se jako kočka u misky s mlékem. Jděte do toho celými ústy a soustřeďte se na kroužení jazykem kolem jejího klitorisu.


24. Necpěte jí hlavu do svého rozkroku

Většině žen to vadí. Nemyslete si, že jakmile uvidí váš penis ze vzdálenosti dvou centimetrů, dostane neodolatelnou chuť vzít ho do
pusy. Jestli chcete, aby pracovala ústy, začněte s tím nejprve vy.


25. Upozorněte ji, že budete

Semeno má chuť mořské vody s vaječným bílkem. Ne všem ženám chutná. Jestli vám provádí orální sex a vy cítíte, že to na vás jde, včas jí to řekněte.


26. Pohyby při orálním sexu

Když vám vezme penis do úst, nepřirážejte. Při nečekaném pohybu by to mohlo mít neblahé následky. Pohodlně se položte a nechte všechny pohyby na partnerce.


27. V životě to není jako ve filmu

V porno filmech se zdá, že ženy vzrušuje, když je někdo celé pokropí semenem. V reálu to znamená mytí a praní navíc. Nedělejte to, pokud s o to sama neřekne.


28. Nekonečná jízda

Požádat partnerku, aby byla chvíli nahoře, je v pořádku. Není v pořádku, když ji tam necháte snažit se celé věky a vy jen budete ležet
a chrochtat blahem. Alespoň jí při tom laskejte tělo a nechte ji odpočinout. Když je žena nahoře, může tak lépe kontrolovat svůj
orgasmus, ale nedopusťte, aby se z toho stala úmorná dřina.


29. Nepleťte si otvory

Někteří muži se dobývají do análu a předstírají, že se zkrátka spletli. Jestli chcete jinam, musíte se partnerky zeptat, jestli je pro.
Nezapomeňte na spousty lubrikantu.


30. Fotky

Když se muž zeptá partnerky: "můžu si tě vyfotit?", Může si to ona často vyložit jako: ".Abych tě mohl ukazovat kamarádům." Nenuťte ji do toho, hlavně ne v nějakých erotických pózách, pokud to nebude společný nápad vás obou.


31. Buďte vynalézaví

V sexu je důležitá fantazie - opak stereotypu. Vymýšlejte a zkoušejte cokoliv - slízávání medu či šlehačky z těla, hry s ovocem, ledem nebo s hedvábným šátkem, pouta a vosk, dentální nit a rubikova kostka. Možností je spousta.


32. Pozor na pleskání břicha o břicho

Neexistuje méně erotický zvuk. Je to asi stejně sexy jako soutěž o nejlepší říhnutí.


33. Nepokoušejte se o krkolomné polohy

Nepřehánějte to, pokud tedy nechodíte s učitelkou jógy. Nenuťte ji do něčeho jen proto, že to na obrázcích v kámasútře vypadalo tak exoticky.


34. Stimulace prostaty

Mužům se často líbí, když jim partnerka zasune prst do konečníku a masíruje jim oblast prostaty. Mějte na paměti, že ženy prostatu nemají, takže u nich právě tato technika příliš fungovat nebude.


35. Cucfleky

Jemné sání krku při vášnivých polibcích bývá vzrušující, ale nesnažte se probůh označkovat si partnerku modřinami a otisky svých zubů, které jí vydrží ještě celý týden.


36. Poštěkávání příkazů

"Dělej!" "Zrychli!" "Křič!" "Totéž s půlobratem vlevo!". Není moc vzrušující, když budete v posteli partnerku komandovat a dirigovat jako
fotbalový trenér hráče.


37. Postarejte se o její uspokojení

Snažte se, dokud se to nezdaří. Skutečný muž dbá na spokojenost své partnerky.


38. Ošklivá, ošklivá slovíčka

Některé ženy vzrušuje, když v posteli používáte hrubší výrazy. Počkejte ale, až vám to ona sama naznačí, jinak budete působit dojmem zastydlého puberťáka.


39. Nerozmačkejte ji

Muži obvykle váží více než ženy - nesnažte se ji v posteli lisovat jako květinu v památníku. Opírejte se o lokty, jinak ji spíše udusíte než
vzrušíte.


40. Neděkujte

Nikdy ženě po milování neděkujte. Tečka.
avatar
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : http://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

Zobrazit informace o autorovi http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Ceho se pri sexu vyvarovat

Příspěvek pro generalissimuss za Sun Feb 17 2008, 00:03

Nemohu se ubránit a k některým bodům se vyjádřím:

ad 1 - Jednám přesně v nesouladu. Mířím na erotogenní zóny, ale na "nevinných" místech. Líbáním na ústa v podstatě končím, partnerka se obvykle "vnutí" sama. Proč ne tak? Většina žen vnímá líbání na ústa jako něco hodně intimního, ale mazlení a vzrušování jí z tohoto hlediska nevadí.

ad 3 - Záleží, jak jsou tvrdé a "kolikadenní" fousy. Mám je poměrně měkké a obvykle je používám při milostné předehře. Pokud se dívka cuká, řeknu jí "Zvykneš si" :-)

ad 4, 5, 6 - Některé to milují a jsou i tak schopné vyvrcholit. Ale vždy se předem zeptám.

ad 10 - Z 50% je to naopak a některé ženy mají rády docela silný přítlak. Zase opět platí: zeptám se.

ad 11 - Není to pravda. Pauzy mají svůj význam a u některých partnerek vedou k ještě strmějšímu dosažení vrcholu, než kdyby se pokračovalo stále bez přerušení.

Mimo jiné, takové pauzy pokládám za nejúčinnější zbraní při svedení ženy třeba již na první, či druhé schůzce. Zkuste si to: Dostatečně ji nažhavte, přestaňte a snažte se třeba i odejít.

Co se stane? Většinou se na vás doslova vrhne. To že "se partnerčino vzrušení začne vracet zpátky na nulu" je totální nosense.

ad 12 - Jednám přesně v nesouladu. Svlékání je skvělá příležitost pro hravost. Konkrétně toto se mi líbí. Opravdu si nevzpomínám, že by si partnerka připadala hloupě. Ani nevidím důvod.

Některé ženy milují hrubé zacházení - budete-li jí svlékat "jako kdybyste rozbalovali nějaký luxusní dárek" - je to pro vás konečná už na začátku.

ad 16 - Jednám přesně v nesouladu. Jdu příkladem, popřípadě si vychutnám "striptýz" přímo z postele. Nemám atletickou ani kulturistickou postavu, ale mám vyzkoušeno, co udělá se ženou, když se svléknu do půl těla a nechám se od ní několik minut jenom hladit. Kolikrát to ženu nažhaví více, než bych jí stimuloval a svlékal sám.

ad 23 - Jednám přesně v nesouladu. Některé ženy jsou extrémně citlivé na klitoris a jeho okolí a vyžadují opravdu velmi něžný stimul. Často jsou schopny vyvrcholit jedině tak. Ty ostatní "nedostatečný" stimul natolik nažhaví, že vás doslova chycením za vlasy donutí lízat pořádně :-)

ad 24 - Většina mých partnerek byla přesně opačného apetitu. Probůh, co jsem to měl (mám) za ženy? :-) A raději už sem nebudu psát, že mají rády tahání za vlasy, "nucení" ke kouření společně s vulgárními výzvami a "hodnocením". No, už jsem to napsal.. :-)

ad 25 - Jednám přesně v nesouladu. Většina žen to spolehlivě pozná a sperma jim chutná. Jinak ad 24 :-)

ad 27 - Většinou to není pravda. Jsou ženy, které dokážou právě při tomto vyvrcholit. Jsou i takové, které vyrazí "naparfemované", či "naimpregnované " do práce - aby se pochlubily.

ad 28 - Hm, mám divné partnerky :-) Vyčítají mě, že je málo pouštím nahoru..

Tak, tolik má zkušenost. V ostatních bodech souhlas.
avatar
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ceho se pri sexu vyvarovat

Příspěvek pro SomeoneCZ za Sun Feb 17 2008, 00:10

Podle mě předchozí body sepsala žena. A pohled z "druhé strany" jenom vítám Smile
avatar
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : http://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

Zobrazit informace o autorovi http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Ceho se pri sexu vyvarovat

Příspěvek pro generalissimuss za Sun Feb 17 2008, 00:13

Sorry, ale víme přece, že něco jiného ženy říkají a něco jiného chtějí.. :-)

Ale jinak je to hezky sepsáno a samozřejmě těm méně zkušeným doporučuji raději zde nasazený level, než nějaké divočiny.. :-)
avatar
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ceho se pri sexu vyvarovat

Příspěvek pro SomeoneCZ za Sun Feb 17 2008, 00:20

Přesně tak - proto taky hned úvodem píšu pro začínající :-)
avatar
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : http://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

Zobrazit informace o autorovi http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Ceho se pri sexu vyvarovat

Příspěvek pro Wipe za Tue Mar 17 2009, 22:07

K bodu 37 ...pokud se tim uspokojením myslí orgasmus, tak u některých žen mužu dělat cokoliv a jak dlouho chci a výsledek se nedostaví.

Wipe

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 1
Points : 23
Registration date : 17. 02. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ceho se pri sexu vyvarovat

Příspěvek pro Petra za Sun Aug 15 2010, 15:50

Absolutně nesouhlasím s bodem 17.
Když si chlap někdy nechá ponožky, může to působit na ženu že ho přemohl chtíč a prostě mávl nad fusaklema rukou.. což může na ni působit jako vzrušující stimul.

(jo, kdyby si nechal lyže, to už by bylo kapku divné )


generalissimuss: ty máš zřejmě rád divočejší a hodně sexuálně založené ženy, no. Každá taková není, ale to už se vlastně pozná hned při balení. Asi si je vyselektuješ.

O polykání spermatu jsme se bavily s ženskýma na brigádě a z 11 ženských tam máme 2 polykačky, většině je to spíše nepříjemné.

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 38
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Title

Příspěvek pro Lanie za Wed Aug 15 2012, 18:16

Someone:
* To s těmi obrazy nemyslíš vážně.??
* 'Semeno má chuť mořské vody s vaječným bílkem.' - Tak jeden kreativní muž skončil na pohotovosti s opravdu velkými boláky na obličeji. Vzhledem k tomuto bych to raději ani nezkoušela.

generalissimuss:
* Cože tahání za vlasy? Vůbec bych se nedivila, kdyby se ti v té posteli poblila.
* Luxusní dárek →
generalissimuss: ty máš zřejmě rád divočejší a hodně sexuálně založené ženy, no. Každá taková není, ale to už se vlastně pozná hned při balení. Asi si je vyselektuješ.
- Přesně.

=» Someone + Slečna Správná
=» generalissimuss + nějaká.. nějaká.. no nějaká žena

Ono to má asi něco do sebe, když vám známej přeje k narozeninám hodně lásky a málo sexu. Takže se radši do ničeho nevrhám, i kdybych měla zůstat sama až do důchodu. ..A budu si radši číst a bavit se vámi. :-)

Lanie

Poeet p?íspivku : 74
Reputation : -1
Points : 91
Registration date : 13. 07. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ceho se pri sexu vyvarovat

Příspěvek pro Roman.A za Thu Aug 16 2012, 19:42

Prosím vás, moji sestru ( Aaau! Laney ) vůbec neposlouchejte,, ona je sice holka a měla by vědět co se holkám líbí,, ale 90% o čem tady mluvíte ona ještě nezažila Very Happy viz. co se týče tahání za vlasy,, to jí nikdo nikdy neudělal,, ona ani neví, jestli by se jí to líbilo Very Happy ..

Roman.A

Poeet p?íspivku : 1
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 16. 08. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Title

Příspěvek pro Lanie za Thu Aug 16 2012, 19:55

Co kecaaaaaaš? No počkej, utluču tě polštářem! Bude bitka! :-)) Ty jedna malá proradná kryso!

Lanie

Poeet p?íspivku : 74
Reputation : -1
Points : 91
Registration date : 13. 07. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ceho se pri sexu vyvarovat

Příspěvek pro SomeoneCZ za Mon Aug 20 2012, 16:57

ad vlasy) Záleží jak silně Tě zatáhne, při jaké příležitosti a jak se u toho bude chovat Wink

ad obrazy) Hlavně jsem ten článek nepsal já. Ale řeknu to takhle. Už jsem viděl případ, kdy se holka vyloženě chtěla nechat sbalit co to šlo, ale vybraný pán ji málem unudil k smrti svým uměním svádět. Jenže on si myslel, že postupuje správně. Tak jestli si autorka článku někoho takového dotáhla až do postele, tak jsou obrazy její poslední záchrana:) Když nechce těžce ranit jeho ego a z postele ho vyhodit pro neschopnost:)
avatar
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : http://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

Zobrazit informace o autorovi http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Ceho se pri sexu vyvarovat

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru