Opáčko jak nezvorat nejen první rande

Goto down

Opáčko jak nezvorat nejen první rande

Příspěvek pro SomeoneCZ za Tue Nov 24 2009, 13:59

DRAFT - ostrá verze by mohla být někdy začátkem roku

Most guys do not get a second date. What’s your record? – DocLove


Když vám její zájem o vztah upadá, co je na vině? Nesedíte si, anebo jste zanedbali úspěšné principy, které vám ji během prvního rande získali?


Motivace

Obecná generalizace motivu pro první rande zní: půjdu tam a uvidím, co z toho bude. Tak se vrátíme zpět do reality. Na rande jde člověk proto, aby něco získal.


Nejlépe, pokud má o vás protějšek kladný zájem, protože pak chce získat čas, který stráví s vámi. Bohužel, tohle neplatí vždy. Někdo přijde na rande, protože prostě nemá nic lepšího na práci a nudí se. Nebo chce být viděn ve společnosti, ale už ne sám. Ve světle zlatokopeckých sklonů můžete posloužit např. jako zdroj večeří.

Získat slečnu Správnou, se kterou si budete vzájemně vyhovovat, vás bude stát rande s více slečnami. Šance, že se některé rande nebude konat kvůli zájmu o vás je přímo úměrné jejich počtu. Čím dříve opustíte naivní představu, že každá o vás má automaticky kladný osobní zájem, a je pro vás dostupná i Správná, tím více zklamání si ušetříte.

Buďte v klidu a šance, že zapůsobíte cíleným dojmem se zvýší.


Vzhled a vystupování

Jestliže vaše vyvolená vyloženě nešílí po dělnících ze stavby, nechoďte na rande v montérkách přímo z práce. Pokud vyděláváte pohádkové sumy, neblokujete svou limuzínou celou ulici a nešplháte po žebříku jak Richard Gere ve filmu, protože slečnu Správnou si nekupujete.

Oholte se a vezměte si čisté prádlo, které zkombinujete tak, abyste v něm vypadali dobře. Přihoďte decentně něco parfému, pokud možno v množství a vůni, kterou u vás ocenilo co nejvíce žen. Zlaté, stříbrné a jiné řetězy je lepší si nebrat – domluvila si rande s mužem, ne se sběrným dvorem. Pamatujte, chcete rozumnou ženu, kterou má zaujmout vaše osobnost, vzhled ji jen dokreslí. Zázračné vodičky na sebe raději neplácejte, ať nedopadnete jak Mádl v Rafťácích, když se „navoněl“ feromonem.

Buďte gentleman. Otevřete jí dveře, vyberte místo, podržte v zimě kabát a když jste ji pozvali, zaplaťte za oba. Ano, feministky a zoufalkyně snesou i jiný platební kalendář. Dáma však očekává víc a záměrně si neobjednává to nejdražší, jako to dělají zlatokopky.

Ovládejte se.


Aktivita

Nemá smysl, abyste na první rande zvolili aktivitu, u které si nemůžete popovídat. Jestliže si nemáte co říci, tak to nemaskujte, protože jde o vážný problém. Takže jestli si dáte vyjížďku na kole, nezapomeňte to narafičit tak, abyste měli v programu přestávku, během které zvýšíte její zájem svým kultivovaným projevem. Nezapomeňte, aby mohla jezdit na kole, tak na to vás opravdu nepotřebuje.

Není cílem slečnu uštvat, ale připravit vhodnou dávku aktivity. I kdyby mělo jít jen o ležení u vody, nebo pobyt ve vinárně.Pohovor

Držte vážné, depresivní a jinak neveselá témata na minimu. Nesrovnávejte ji s jinou ženou. Pokud možno, nesrovnávejte ji vůbec. nemluvte o bývalých, i kdyby se na ně ptala. Neříkejte jí svůj denní program minutu po minutě, ani nedávejte k lepšímu statistiku, kolik piv urazíte. Nikoho nekritizujte, zejména nedávejte k lepšímu své neúspěchy. Buďte pozitivní a nesnažte se postavit celou konverzaci na vyprávění vtipů.

Není nutné končit své příspěvky do diskuze otázkou. Když se s vámi baví, sama naváže i po oznamovací větě. Hlavně si dávejte pozor, abyste nepřeháněli a nepronášeli silácké řeči. Když budete všechno vědět lépe než ostatní, mohli byste skončit s označením „starostův syn Chytrolín“. Též nedávejte k lepšímu tak specifická témata jako StarTrek/Gate, konkrétní počítačové hry, apod. jestli s tím nezačne sama.

Nezačínejte o sexu. Bude-li se chtít o něm bavit, začne s tím sama. Vy jen dohlédněte na to, aby toho o něm navykládala víc než vy.

Vy, kteří jste dosud jen políbení, nebo dokonce ještě nepolíbení, u vás je šance, že některý z vás to bude chtít zamaskovat „odborně zkušeným“ projevem. V praxi, žena nemá jako poznat, s kolika ženami jste se před ní líbali a s kolika souložili. A to ani u nepolíbeného panice, pokud se jí sám přizná. Spolehlivě může usoudit leda to, že jste pěkné dřevo. Ovšem, kde už to spolehlivě pozná, je, když budete mluvit o něčem, co z praxe neznáte. Takže výslovně – žena se nechová tak, jak to znáte z pornofilmů. Jen to nepřežeňte do druhého extrému…


Být v konverzaci prvního rande otevřený, neskrývat své pocity a slabiny je sice nádherně upřímné, bývá to ženami vysoce ceněno, ale ne v praxi. Jste na rande s ženou, se kterou se máte bavit. Tak z toho nedělejte sezení u psychoterapeuta.

Nechte ji, ať obstará tak 70% konverzace. Nemusíte odpovídat na všechno, klidně řekněte, že si o tom můžete promluvit až jindy. A když vám dává nepříjemné otázky, klidně je položte také. Jen si pamatujte – neptejte se na nic, na co byste sami nechtěli odpovídat.

Každý si rád povykládá o svých zájmech. Když vás nic nenapadá, jděte tímhle směrem. Řeč těla vám napoví, jak moc se s vámi baví a je uvolněná. Když se nevede, nepanikařte a promyslete, jak změnit téma hovoru, než to uděláte.

Není nic horšího než v panice začít hasit problém tam, kde není a pokazit tak i to, v čem problém není. A tohle platí i pro řešení problémů ve vztahu.


Doteky

Víte, kdy je připravena se dotýkat? Až se vás sama dotkne. Do té doby si jen tipujete a když si tipnete špatně, ztrácíte její zájem. Jestli chcete takovou, která od vás očekává, že si hned šáhnete, zaplaťte si prostitutku. U slečny Správná raději předpokládejte úplně jiný motiv, proč šla s vámi na rande.

Pokud začne s doteky sama, odpovídejte s menší intenzitou. Ať je vidět, že se jí nebojíte dotknout a zároveň, že s ní nejste primárně kvůli sexu.

Na konci rande ji polibte. Bez ptaní a zkoumání, jestli můžete. Hezky sebevědomě. Když to neuděláte na prvním, udělejte to na druhém rande. Ale nezkoušejte to odkládat cíleně, pokud si opravdu přesně nevíte, co děláte. V takovém případě je však pro vás tento článek zbytečný.


Po rande

Za rande se, stejně jako za sex, neděkuje. Ani se hned vzápětí neposílají zamilované smsky, jak jste se úžasně bavili. Buďte té lásky, a dejte jí prostor, ať vám ji může poslat sama. Pokud jste dosáhli svého cíle, a její zájem o vás byl po skončení randě vyšší než na jeho začátku (+PIL++ and +RIL++), půjde s vámi na rande, i kdybyste se jí týden neozvali.


Žena má obecně více nabídek než muž.
Proto co projde jí, už nemusí projít vám.DRAFT - ostrá verze by mohla být někdy začátkem roku
avatar
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : http://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

Zobrazit informace o autorovi http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Opáčko jak nezvorat nejen první rande

Příspěvek pro Lvíče za Tue Nov 24 2009, 14:58

Přijde mi, že hrozně čtenářům článku srážíš sebevědomí. Být sebekritický a schopný sebereflexe je určitě výborná vlastnost, která leckomu chybí, ale z tohohle článku na mě čiší - "držte se při zdi" a to je určitě špatně.

Shodou okolností se v diskusi na Svadeni.cz poslední dny debatuje o určitém sexuálním tlačení na pilu, nešlo si na to nevzpomenout při přečtení tohohle článku. Z něj totiž pro mě vyplývá, že je třeba prakticky veškerou aktivitu nechat na slečně, ale s tím rozhodně nemohu souhlasit, pak průběh vypadá tak, že páté nebo šesté rande je stále "kafíčkové" a zájem slečny je dávno pryč, má dalšího kamaráda.

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Opáčko jak nezvorat nejen první rande

Příspěvek pro Feddka za Wed Nov 25 2009, 01:04

Nevim, co se na tom Lviceti nezda . Proste jak The System;).


Z něj totiž pro mě vyplývá, že je třeba prakticky veškerou aktivitu
nechat na slečně, ale s tím rozhodně nemohu souhlasit, pak průběh
vypadá tak, že páté nebo šesté rande je stále "kafíčkové" a zájem
slečny je dávno pryč, má dalšího kamaráda.

A například polibek na prvním rande (zde zmíněný) se taky rovná veškeré aktivitě nechané na slečně?

Navíc mi přijde, že ta část o nedotýkání se se týká hlavně prvního rande(tedy před polibkem). A při polibku se jí vlastně taky dotýkáš(minimálně rty že)? Jak to bude na dalších rande tu výslovně napsané není, ale myslím, že jsem to tu někde četl v komentářích a určitě to bude v obdobném duchu (tedy že na ní hned nenecháme ruce co to jde, jen proto, že neuhnula při polibku na předešlém rande). Snad to Someone osvětlí více Smile

Feddka

Poeet p?íspivku : 3
Reputation : 0
Points : 3
Registration date : 12. 06. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Opáčko jak nezvorat nejen první rande

Příspěvek pro Lvíče za Wed Nov 25 2009, 02:21

Já beru, že jde o první rande, ne o ta další. Dost možná je to jen můj subjektivní dojem, prostě vyznění článku tak, jak jsem jej vnímal já. Už jen ta závěrečná poučka mě velice (negativně) překvapila. Ta z mého pohledu de facto říká, že mám být opatrný a nemůžu dělat, co chci, protože bych si to u slečny mohl pokazit, zatímco ona může, protože má nabídek více než já. Jsem jediný, komu to přijde hrozně AFC?

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Opáčko jak nezvorat nejen první rande

Příspěvek pro oakus za Wed Nov 25 2009, 04:23

mě to teda upřímně taky připadá celkem AFC, přijde mi, že s takovýmhle přístupem skončíte buď jako kamarád nebo pokud je to slečna správná, a má o vás enormní zájem, tak jí získáte. Co zkusit radši agresivnější přístup, buď získáte slečnu správnou nebo si aspoň ten večer zašukáte? Ale ne, tohle odhání slečnu správnou, respektive to nezvyšuje její zájem, člověk pro ni není challange... SomeoneCZ prostě píše, jak získat SS na LTR, a to prostě není pickup. Každopádně když se držíte trochu zpátky, určitě poznáte velkej zájem, když sama iniciuje konverzaci, udělá první kino, zajímá se o vás, vyptává se... no a když to špatně zkalibrujete a k tomu máte malej zájem a malý koule na polibek na konci, jste ve friend-zone Smile.

oakus
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Opáčko jak nezvorat nejen první rande

Příspěvek pro Lvíče za Wed Nov 25 2009, 12:42

No opatrně, slovo AFC (nenapadlo mě v tu chvíli lepší) neznamená, že bych patřil do sekty uctívající pickup Smile Taky mi jde o získání SS na LTR, jen si prostě nemyslím, že být pasivní je cesta k úspěchu, to možná u té, které bych se fyzicky líbil tak moc, že by mě uháněla sama. U všech ostatních ty první kroky musím dělat já, i jsem chlap, očekává se to ode mě (a musím říct, že poslední dobou mi to ani nevadí jako dřív).

Je pravda, že jsem si teď ten článek přečetl znovu a v zásadě mi vadí jen ta poslední tučně psaná poučka.

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Opáčko jak nezvorat nejen první rande

Příspěvek pro SomeoneCZ za Wed Nov 25 2009, 16:45

Lvíče napsal:z tohohle článku na mě čiší - "držte se při zdi" a to je určitě špatně
Když budu se slečnou, které se budu líbit, budeme si spolu rozumět a budu se "držet při zdi", jenom ji sem tam pobídnu (např. polibek na konci) - jaký bude efekt? Jeden jediný - začne být aktivnější a snažit se o mně. Aneb praktická odpověď na otázku, kterou jsem pořád dostával - jak mám zařídit, aby se o mně snažila?

Co vás uspokojí víc? Sex, kdy vám podržela protože, jste se enormně snažili, nebo sex, kdy si vás podržela, protože na vás měla chuť? Racionalizování o tlačení na pilu vede do první kategorie, při nejlepším, moje postupy do té druhé. Ať si každý zvolí, co mu vyhovuje Wink

Jak na dalších rande, to bude ve finalní verzi.


Lvíče napsal:v zásadě mi vadí jen ta poslední tučně psaná poučka
Zákony volného obchodu - poptávka vs. nabídka. Jo, až pro ní budeš něčím jedinečným, co bude chtít, teprve pak se situace změní.


Mimochodem, je tam napsané, že je to DRAFT, takže to není úplné a osobní poznámky k dopracování jsem tam nezveřejnil. Prostě jsem dostal maila s otázkou, jak se chovat na prvním rande. Tak jsem na něj odpověděl tímhle způsobem.
avatar
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : http://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

Zobrazit informace o autorovi http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Opáčko jak nezvorat nejen první rande

Příspěvek pro Lvíče za Wed Nov 25 2009, 17:35

Ad první část: Přílišné tlačení na pilu je určitě špatně, přesně jak píšeš. Na druhou stranu to "držení se při zdi" imho taky, znovu říkám, že to bych se jí fyzicky musel sakra líbit (a musel by to být konkrétní aktivní typ holky, kterých je dle mých zkušeností velmi málo), aby se o mě vyloženě snažila sama. V praxi se mi vyplatilo udržovat určitou zlatou střední cestu a to jak v tom tlačení na pilu / držení se při zdi, tak i v tom, kdo se o koho snaží, je to pak zhruba vyrovnané.

Ad druhá část: Studuju ekonomku, takže co to pravidlo má znamenat, jsem samozřejmě pochopil Smile Jenže já s takhle nastavenou nabídkou a poptávkou nesouhlasím. Větší počet nabídek neznamená automaticky kvalitnější nabídky. Pokud se o slečnu snaží 20 zoufalců a jeden výjimečný chlap, nebude se k němu chovat hnusně (za předpokladu, že si jeho výjimečnosti všimne), protože má v záloze těch 20 zoufalců. Ti pro ni nejsou podstatní.

Čili ta kvalita hraje ve výsledných poptávkových a nabídkových křivkách značnou roli (ono je to celkem logické, protože standardní křivka je poptávka nebo nabídka po jednom druhu zboží, stále stejného, zatímco tady je jedna křivka pro každého muže/ženu).

Co z toho vyplývá? Muž, který má co nabídnout a má vysoké kvality, může mít klidně "více" "nabídek" než ta dotyčná žena. Posuzovat to čistě kvantitativně nemá smysl.

Lvíče

P.S. Já si nestěžuji, drtivá většina toho článku je velmi přínoná. Předpokládal jsem, že konstruktivní kritiku uneseš Smile

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Opáčko jak nezvorat nejen první rande

Příspěvek pro SomeoneCZ za Thu Nov 26 2009, 13:53

Vypadá to, jako kdybys v tom viděl něco jiného, než co jsem se snažil povědět. Tak to zkusím napsat ještě jinak.

Ad 1. Co se týče její aktivity vůči tobě - část je z její strany dobrovolná, část je vyvolaná tvým chováním a část je pouze tvé chování, které je ale mylně považováno za její chování - jako že ti něco dovolila, co se jí líbí a už se nepátrá po tom, zda je tomu skutečně tak.

Já zdůrazňuji, aby byla dobrovolná iniciativa z její strany co největší. Pochopitelně jsou v praxi případy, kdy by s takovým přístupem zjistili, že o ně vlastně ani tak moc nestojí, jak se domnívali. A to už by bylo na mnohá ega moc. Jasně, že se s nimi nemůžu shodnout, jedno jak racionální argumenty budu mít.


Ad 2. Nikde jsem nehodil zoufalce a úspěšné do jednoho pytle. Jednoduše řečeno, navzdory dogma Pickupu, zoufalců není většina. To je dojem, který člověk získá s nezvládnutím pocitu, že zná něco víc než ostatní a zanedbá proto i ostatní faktory - vzhled, IQ, společné zájmy, atd.

Když to vezmu logicky, ve svém věku už dávno nebudeš její první. Před tebou byli ostatní, o které měla zájem. Takže ona ví, že nejsi první a nemá tedy v začátku ani důvod se domnívat, že jsi její poslední šance. O zoufalcích vůbec nemusí uvažovat.
avatar
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : http://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

Zobrazit informace o autorovi http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Opáčko jak nezvorat nejen první rande

Příspěvek pro Eivind za Sat Nov 28 2009, 22:54

Ahoj, vzhledem k tomu, že je to draft (co je to proboha za slovo??), tak asi míníš, že do toho můžeme vstupovat se svými konstruktivními připomínkami, aby pak finální verze byla dokonalá, že? Mám jenom jednu připomínku. Článek je asi tak ze 70% zaměřen na to, co dělat nemáme, pořád tam je "NEdělejte", "NEkupujte", "NEmluvte" apod. A jen mnohem méně je o tom, co vlastně dělat máme. Já vím, že je to myšleno dobře a obsahově nemám nic proti, jenže pojato takto negativisticky to skutečně vyzní tak, jak psal Lvíče, že se máme neustále hlídat, abychom něco Neposrali. Snad trochu vtipu a osobního příkladu (s dobrým koncem) by to chtělo, nevím. Rozhodně to neber špatně, jen jako povzbuzení. 

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 40
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Opáčko jak nezvorat nejen první rande

Příspěvek pro hokejista666 za Mon Nov 30 2009, 03:42

hoj, vzhledem k tomu, že je to draft (co je to proboha za slovo??)
Kde žiješ ?

Obecně

Myslím, že ten článek musí celkově vyznít jako seznam toho co člověk nemá dělat, protože popsat co kdo má dělat není tak snadné. Každý má svůj styl, svůj postup. Já zastávám názor, že říkat a vyprávět lze cokoliv, pokud je to doprovázeno správnou řečí těla a tónem hlasu, tam je podle mě klíč.

Taky mi jde o získání SS na LTR, jen si prostě nemyslím, že být pasivní
je cesta k úspěchu, to možná u té, které bych se fyzicky líbil tak moc,
že by mě uháněla sama. U všech ostatních ty první kroky musím dělat já,
i jsem chlap, očekává se to ode mě (a musím říct, že poslední dobou mi
to ani nevadí jako dřív).
Souhlasil bych s Tebou napůl, podle mě je největší challenge sbalit holku, kterou chceš tak, aby ona si myslela, že sbalila Tebe . V takovém případě je třeba se trochu při zdi držet, a dávat jí prostor a směřovat jí žádoucím směrem a pak jen ve správné chvíli převzít iniciativu například první polibek atd. ...

V praxi, žena nemá jako poznat, s kolika ženami jste se před ní líbali
a s kolika souložili. A to ani u nepolíbeného panice, pokud se jí sám
přizná.
Zajímavý, já každý tvrdil, že jsem nepolíbený panic a žádná mi to nevěřila .

Celkově mi ten článek přišel jako rady pro absolutní začátečníky, ano, je to defétistická taktika, ale jedinná vhodná pro začátečníky. Já bych k tomu dodal, pokud to tedy pro začátečíky myšleno je, choďte co nejvíc na první rande a cvičte se, pozorujte, dejte svou partnerku na prvním rande do zkumavky a jako na bílé myšce na ní zkoušejte reakce, prostě jí dejte do zkumavky. Časem se naučíte odpozorovat reakce a podle toho kalibrovat svůj přístup.

Žena má obecně více nabídek než muž.
Proto co projde jí, už nemusí projít vám.
Tohle bych vyškrtl, to je vrchol defétismu, navíc platný jen v některých případech. Je spousta žen, které nemají nabídky, resp. nabídky které by považovaly za relevantní a je spousta mužů, kteří mají nabídek dost ... .

To jen zběžně, ještě se na to podívám, až bude víc času ... . Omluvte tedy jistou neuspořádanost poznámek.
avatar
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Opáčko jak nezvorat nejen první rande

Příspěvek pro SomeoneCZ za Mon Nov 30 2009, 17:19

Klidně pište dál, alespoň uvidím, co je třeba vysvětlit více a lépe.

Jinak, pokud napíšu, co máte dělat:

  1. Tak to stoprocentně začnou někteří napodobovat víceméně doslova. Pak budeme jak pickupeři a to děkuji, ale nechci.
  2. Když vám nedám instrukce co a jak, tak si na to musíte přijít sami. To znamená, že budete sami sebou a neničím vám osobnost, jako kdybych vás učil rutiny.
  3. Stejně vám neřeknu, co fungovalo nejlépe, protože svůj osobní život tu opravdu líčit nehodlám.
  4. Sice obvykle píšu dlouhé články, ale i tak se je někdy snažím držet krátké. V tomhle případě to umožní, když napíšu, co nedělat, čeho se držet.
Tak to byly zběžně hlavní důvody a teď ještě otázku, proč článek jakoby pro začátečníky? Protože TZ díky aplikované matematice nefunguje na placebo efektu. Takže stejně jako všude jinde v matematice, i zde je třeba nezapomínat na základy.Následovala reakce, ze které se stalo nové vlákno.


Naposledy upravil SomeoneCZ dne Tue Dec 08 2009, 12:59, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Založení nového vlákna)
avatar
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : http://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

Zobrazit informace o autorovi http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Opáčko jak nezvorat nejen první rande

Příspěvek pro Eivind za Sun Dec 06 2009, 19:18

hokejista666 napsal:
hoj, vzhledem k tomu, že je to draft (co je to proboha za slovo??)
Kde žiješ ?
To mi připomíná:
"Z který jsi země?"
"Cože??"
"Cože, o takový zemi jsem v životě neslyšel. Mluví se v Cože anglicky?"
"Cože??"
"Anglicky debile, mluvíš anglicky?"
atd. Very Happy
No jo, našel jsem si to. Draft = nárys, návrh, náčrt, koncept (má to i jiné významy s tímto nesouvisející). Tak jsem zase chytřejší.

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 40
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Opáčko jak nezvorat nejen první rande

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru