zájem po nulou?

Goto down

zájem po nulou?

Příspěvek pro jeane za Thu Oct 22 2009, 10:34

Ahoj Someone, chtěla bych se zeptat, zda výhradně pouhý fakt, že je žena dlouhodobě zadaná může dostat zájem o ni do záporných čísel? Např.,atraktivní dlouhodobě zadaná žena nabídne muži možnost sexu a on to odmítne.Ta žena se mu ale velmi líbí a on s ní i přesto sám udržuje písemný kontakt, téměř každý den ji vídá a míjí, ale nikdy ji neosloví. Přitom ji lichotí,píše ji jak je pěkná, ale "rande" s ní odmítá a jakoby se bojí se s ní i seznámit. Je jeho zájem v záporných číslech? Proč nepřestane té ženě psát,když ona sama mu už nepíše, jenom s ním na dálku flirtuje?
Ten muž je také zadaný,ale svobodný. Je možné, že je loajální, ale té dlouhodobě zadané ženě dal nepřímo najevo,že je zřejmě hezčí než ta jeho přítelkyně.Je možné, že odmítá sex jen proto,že ví,že by šlo opravdu jen o sex ze strany té dlouhodobě zadané a on by rád třeba vztah?
Děkuji za rozbor.

jeane
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: zájem po nulou?

Příspěvek pro ZVÍŘÁTKO_svobodne za Thu Oct 22 2009, 14:39

Drahá Jeane,

toto závisí na jeho parametrech hodnocení. Tučně máš to, co může vidět on a kurzívou co ty. Nicméně Já jako nezávislý pozorovatel to vidím takto:

jeane napsal:Ahoj Someone, chtěla bych se zeptat, zda výhradně pouhý fakt, že je žena dlouhodobě zadaná může dostat zájem o ni do záporných čísel? Např.,atraktivní dlouhodobě zadaná žena nabídne muži možnost sexu a on to odmítne.
ANO. Neulovil, přišla jsi sama. Chudinka nebo coura.
jeane napsal:Ta žena se mu ale velmi líbí a on s ní i přesto sám udržuje písemný kontakt, téměř každý den ji vídá a míjí, ale nikdy ji neosloví. Přitom ji lichotí,píše ji jak je pěkná, ale "rande" s ní odmítá a jakoby se bojí se s ní i seznámit. Je jeho zájem v záporných číslech?
ANO jeho zájem je v záporných číslech. Lichocení může být zdvořilost.
jeane napsal:Proč nepřestane té ženě psát,když ona sama mu už nepíše, jenom s ním na dálku flirtuje?
Toto chce to více informací. Jste sousedi v domě, kolegové v prácí... jaký je sociální, intelektruální a věkový kontext. atd.
jeane napsal:Ten muž je také zadaný,ale svobodný. Je možné, že je loajální, ale té dlouhodobě zadané ženě dal nepřímo najevo,že je zřejmě hezčí než ta jeho přítelkyně.
Co je to zadaný, ale svobodný? Tyto dva stavy se navzájem vylučují. V partnerském vztahu nejedeš sám za sebe, má to své pravidla.
Je mnoho žen, které jsou hezčí než stávající přítelkyně, na tom není nic neobvyklého. Hezčí nutně neznamená lepší.
jeane napsal:Je možné, že odmítá sex jen proto, že ví, že by šlo opravdu jen o sex ze strany té dlouhodobě zadané a on by rád třeba vztah?
ANO, vztah už má a nechce měnit.

Z kontextu čtu, že tvůj zájem je mnohem vyšší než jeho. Domnívám, se že chceš ulovit za každou cenu ať je pohnutnka jakákoli. Nesmyslně se upínáš k jedinému... a to písemnému kontaktu, který může mít mnoho příčin. Jediný signál, že by to mohlo být jinak. To je opravdu velmi málo. Ostatní jeho zájem vyvrací.

ZVÍŘÁTKO_svobodne

Poeet p?íspivku : 72
Reputation : 1
Points : 49
Registration date : 16. 12. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: zájem po nulou?

Příspěvek pro JEANE za Thu Oct 22 2009, 17:15

Ahoj a děkuju a podám doplňující info.
Jako chudinka a zoufalá hledačka sexu určitě nepůsobím, u mužů mám úspěch a on to ví. Ta coura-hmm, to je horší obhájit,že nejsem, takže souhlasím, i tohle by si mohl myslet, nicméně jsem před jeho zraky další muže odmítala.
On věk-28
Já věk-32 (a chvíli jsem dělala i modelku,ale to dodávám jen pro info,že se mu snad opravdu aspoň líbim)
Oba jsme SŠ, situace se odehrává v mém městě, kde oba pracujeme ale každý v jiné firmě- já jako referentka a on dělá ve výrobě, nicméně ale je tu jen na dočasnou dobu a za pár měsíců odjede domů (asi 200km).
Začátek psaní a vídání se se datuje už alespoň 8 měsíců zpátky. Zpočátku byl z mojí nabídky nadšenej,plánovalo se rande, pak si přes víkend něco asi uvědomil a sešlo z toho, že budeme kámoši-ukončit to nechtěl. Důvody odmítnutí udal jao strach z toho,že se citově zaangažuje, na což jsem jsem nevěděla jak zareagovat.
Psal milostné sms, já jsem odpovídala. Vyhledávál příložitosti mě vidět, já jsem na něj nikdy nečekala. Jen jsme se nadálku na sebe usmívali a on mi furt psal lichotky, a tak to běží už těch 8 měsíců(právě mě vrtá hlavou,proč ho to tak dlouho baví když z toho nic nemá).Ano, měla jsem o něj asi zájem větší než on o mě, ale po tom odmítnutí už jsem to nedávala znát, ale hlavou mi to pořád projíždělo, proč toho teda nenechá a pořád mě nabuzuje tím, že by mě chtěl (a když jsem řekla ok,tak hned že má strach, že se citově zaagažuje...a skutek utek. Kdyby mi přestal psát, tak mu už nenapíšu a skončí to, ale on se pořád ozýval a vyhledával mě. Jo a taky se chlubil, že má milenky (ale to asi kecal), ale jestli ne,tak by vlastně vztah s přítelkyní nebyl v pořádku. A teď kde je pravda.

JEANE
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: zájem po nulou?

Příspěvek pro SomeoneCZ za Thu Oct 22 2009, 19:26

Ahoj,

je možné, aby muž odmítnul jinou, protože je loajální vůči své přítelkyni. Ale to není jeho případ. Jak to tak vypadá, byla jsi odmítnuta proto, že viděl zisk tak malý, že mu nestál za konec, který předpokládal. Nebo mu současný stav vyhovuje - možná ho chtěl dosáhnout?

Např. na Internetových seznamkách je spousta slečen, které se tváří, že by něco mohlo být, ale nikdy nebude. Chtějí si jen pokecat, nebo aby se jim dostávalo více projevů zájmu.

Myslím si, že moc dobře ví, co dělá a že vědomě nechce jít dál než za dopisování. A přitom by své přítelkyni nalezenou konverzaci jen těžko vysvětloval - v porovnání s větou "je to jen moje dobrá kamarádka a nic víc".

Co mi ale nepřijde normální je, aby s Tebou zároveň písemně flirtoval a zároveň Tě ani nepozdravil - jestli jsem pochopil současný stav správně.

Buď jsi pro něj zástupná přítelkyně na mailu, anebo nevidím rozumně pochopitelnou motivaci. Normální chlap by toho buď úplně nechal, anebo by Tě alespoň pozdravil, když Tě potká.
avatar
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : http://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

Zobrazit informace o autorovi http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: zájem po nulou?

Příspěvek pro Jeane za Thu Oct 22 2009, 20:12

Someone,on byl ze mě zpočátku asi nadšenej,byli jme částečně i domluveni a pak po víkendu se nějak odtáhl, jakoby byl zklamanej nebo naštvenej, ale ukončit to nechtěl. Ďala jsem mu na výběr-bud sex, nebo kamarádství anebo to ukončíme. Prý radši kamarádství a někdy i sex. Psala jsem mu,že jsem na něho s tím sexem vyjela asi proto,že jsem se do něj trošku asi zamilovala. Evidentně se mu to líbilo a načež sám pak napsal, že odmítl proto, že má strach,že se citově zaangažuje...Nevěděla jsem jak reagovat, byl to test? výmluva? pravda?
Jinak on mě zdraví a mává, jezdí totiž autem, prohlíží si mě, ale jen přibrzdí a nezastaví na pokec-takovou dlouhou dobu!! Připouštím fakt, že si může myslet, že si s ním jen hraju a nevěří mi....nicméně lichotí a lichotí, jemně a slušně, moc ale nediskutujeme, někdy mě škádlí , že ho rajcuju,že by moc rád ....ale skutek utek. On ví, že mám úspěch u mužů a já mám někdy pocit, že mě schválně odmítá a čeká co já na to, protože ví, že na odmítání nejsem zvyklá....Fakt píše jako první on, a já mu odpovím, vlastně ani nemám důvod neodpovídat a dělat uraženou, že mě odmítá a zároveň neodmítá.... On je pěkný kluk, myslím, že u holek má hodně úspěchů....
No nepřipadne mi, že tenhle kluk se uspokojí esemeskama, nic extra zábavného na tom, že mi lichotí nevidím. Myslíš si, že je možné, aby do toho nešel skutečně kvůli tomu, že by se mohl zamilovat? Nebo co myslel, že mu na to odpovím? Mně nejvíc zaráží to, že se mnou ještě za tu dobu ani nepokecal, jakoby se styděl a bál? A já jako odmítnutá se musím držet zpátky a tu případnou aktivitu nechat přece na něm. Nechci a nebudu dolízat. Nechápu to. Prosím zkus to promyslet. Děkuju

Jeane
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: zájem po nulou?

Příspěvek pro SomeoneCZ za Thu Oct 22 2009, 20:23

Je tu značný rozdíl mezi tím, jak se chová doopravdy a jak v dopisování. Pokud ho psaní sms neuspokojí, a kterého normálního chlapa ano, tak si taky s Tebou možná jenom hraje.

Nezamiloval se doteď a to i přes bohatou milostnou konverzaci, kterou Tě zahrnuje. Variantě o strachu ze zamilování nevěřím. Navíc postupuje tak, jako by z toho strach neměl. Kdyby se opravdu nechtěl zamilovat, tak toho nechá úplně.

Normální děvkař by Tě už dávno měl. Ale tenhle jenom vědomě dráždí. Třeba mu to dělá dobře na ego. Ale normální motivaci v tom nevidím. Tady smrdí něco záměrného, a pak na Tebe jede podle plánu, nebo nenormálního, a pak je to snad lepší zabalit.

Mimochodem, kdysi jsem měl podobný dotaz - není chlapec náhodou impotentní, takže by akce nepřicházela v úvahu, což nechce přiznat?
avatar
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : http://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

Zobrazit informace o autorovi http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: zájem po nulou?

Příspěvek pro Jeane za Thu Oct 22 2009, 21:59

Someone, ta milostná konverzace byla častá v tom začátku,psal mi,že jsem pro něj něco jako bohyně a tak....pak když jsem se mu nějak pitomně zmínila o tom, že mě žádný muž ještě neodmítl, tak kluk začal obracet,sešlo z toho rande a začli ty výmluvy...fakt je ,že vyhledával možnost mě vidět,prostě v čase kdy chodím do práce jsem ho skoro vždy zahlídla a určitě to pokaždý nebyla náhoda...ty sms byly jako že jsem fakt hezká, že mi to sluší,nikdy nic vulgárního či urážlivého...na erotické sms mi málokdy dokázal odpověděť,ale taky párkrát něco jemného vyprodukoval....když jsem mu jednou neodepsala, tak počkal den a pak se hned ptal-ty se mnou nemluvíš? Víš,on se citově projevoval tak na začátku a celkově mi přijde,že mu to dělá velké problémy....on jen chválí a hezky oslovuje,pošle pusu,takových hezkých holek jako já je málo....další z jeho výmluv na moji otázku proč spolu nic nemáme odpověděl,že má strach,že není dost dobrý a že by mě zklamal .....odpověděla jsem,že to se stává,že se borcovi z nervozity třeba nepostaví anebo že je moc brzo a že by byla spoň sranda. On odpověděl,že tohle se mu teda ještě naštěstí nestalo.... A pak to šlo zase pořád stejně-úsměvy a sms s lichotkami. Navíc mě zaráží,že už nějakou dobu mi napíše jen když mě vidí, jinak ne....Ale psal, že ho moc rajcuju a že má na mě chuť....provokuje asi a čeká co já na to a já mu odpovím nějakou kravinu... Takový namistrovaný frajer a impotentní? Nebo méně vyvinutej? Tohle bych nechala až jako poslední možnost.Třeba je fakt loajální,i když tvrdí pravý opak....Vůbec nevím, o co tomu klukovi jde...Ale je teda jeho zájem určitě pod nulou? Honí si ego a ani se mnou nepokecá?

Jeane
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: zájem po nulou?

Příspěvek pro Jeane za Thu Oct 22 2009, 22:08

On mi furt jakoby dává najevo, že by moc rád, že když mě vidí, tak mi na mě nejraději skočil a pomiloval.....ale skutek utek...mně zaráží nejvíc to,že se mnou naživo nepokecá,nepodá ruku a tak, ale nějak cítím,že by chtěl, ale něco mu brání....připadne mi, že se brání....

Jeane
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: zájem po nulou?

Příspěvek pro jeane za Thu Oct 22 2009, 22:16

Jo a Someone,jak se chlap může zamilovat jen přes sms??? Spíš se zamiluje až když tu babu pozná, pokecá, dotkne se... Udivuje mě,že jsi očekával, že se zamiluje na dálku a bez fyzického kontaktu....Mně totiž připadne,že on moc dobře ví,že kdybych ho začla osahávat a líbat, tak by se třeba něco stalo...co myslíš?

jeane
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: zájem po nulou?

Příspěvek pro Lvíče za Fri Oct 23 2009, 00:30

Off-topic 1: Lidi se někdy (mnohdy?) zamilovávají do svých představ o někom, s realitou to nemá nic společného.

Off-topic 2: Často, když čtu tyhle příběhy podané ženskýma očima, nestíhám žasnout, co vše někteří muži vyplodí za zoufalosti a přesto je o ně zájem. Já říct slečně, že je pro mě něco jako bohyně, jsem okamžitě odepsaný Smile

Teď konečně k tématu: Proč ho tak strašně řešíš a prostě se na to nevykašleš? Jsi si jistá, že jde o tvůj skutečný zájem o něj (že je tak hezký, skvělý, sympatický, ideální pro tebe) nebo je to spíš ta ješitnost a uražené ego, že je první, který tě odmítá (což jsi sama de facto přiznala)? Myslím si totiž, že kdyby ti šlo jen o vrznutí si, protože je hezký, vůbec bys to takhle (a tak dlouho) nehrotila.

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: zájem po nulou?

Příspěvek pro jeane za Fri Oct 23 2009, 08:20

Ahoj Lvíče,
sice mě nazval bohyní, ale přímé setkání se mnou jakoby odmítl, takže asi proto jsem ho neodepsala,protože nevím, jestli je tak zoufalý anebo to jen hraje. Tím že nevím, proč to všechno je tak jak je,jestli je to loajální kluk, děvkař nebo zoufalec, nebo jestli na mě něco hraje- odmítá a přitom píše ,že má na mě chu't, že mi to sluší, posílá polibky.... a já nevím, jestli jeho zájem je nad anebo skutečně pod nulou.....Navíc to trvá tak strašně dlouho a on je ten,kdo udržuje ten písemný kontakt (jak říkám, jedná se většinou o lichotky) a přitom vím, že to není žádnej spisovatel či intelektuál, kterého by bavilo si psát... Lze odmítat ženu ,kterou chceš? Já myslím, že to lze, ale musíš mít k tomu asi vážné důvody....ano, moje ego chce vědět pravdu, anebo aspoň vyloučit či potvrdit nějaká fakta.
Víš, kdyby mi přestal úplně psát, tak bych to neřešila, ale on to prostě pořád drží, sice na minimu, ale drží....proč? Jeho důvody k odmítnutí jsem už psala, kecá anebo mluví pravdu? A sakra proč mi píše, že má na mě chuŤ ?

Pokud mi to pomůžete trochu zanalyzovat, budu fakt ráda.

jeane
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: zájem po nulou?

Příspěvek pro Lvíče za Fri Oct 23 2009, 08:58

Tak, jako jsem si nedávno musel naplno uvědomit, že nemá smysl pátrat po pravdě a snažit se zjistit, proč mi holka zrušila rande na poslední chvíli, zčista jasna otočila o 180 stupňů a ztratila (bez jakékoli mé zřejmé chyby) veškerý zájem, prostě to tak je, budeš si to obdobně muset uvědomit i ty, jiná rozumná cesta není, pokud se z toho nechceš zbláznit.

Pro život skutečně není v takovýhle situacích důležité vědět proč. Důležité je, že se zkrátka stalo. Tohle jeho chování očividně nepovažuješ za ideální. Dále to očividně není muž, se kterým bys chtěla být. Na sex si určitě při těch svých popsaných atributech můžeš snadno najít hezčího, lepšího, vášnivějšího...

Zamysli se nad tímhle - kdybys zjistila pravdu, tak bude co? Co se pro tebe změní? Když zjistíš, že si s tebou jen hraje nebo že je to prostě srab nebo že je impotent nebo je to zoufalec, co by rád, ale nemá odvahu se k tobě mít i reálně, co se tím pro tebe vyřeší? Budeš ho dál chtít? Smile

Opravdu je lepší podobné úvahy v hlavě provést a zaměřovat se pouze na to, co má smysl a co si dovedeš reálně představit, nikoli se zoufale a hloupě upínat na něco jen proto, že to není tak, jak bys chtěla.

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: zájem po nulou?

Příspěvek pro jeane za Fri Oct 23 2009, 09:50

A já se domnívám, že je důležité ptát se proč.Když se nebudeš ptát, tak se nic nedozvíš. Když jsi dlouhou dobu v interakci s nějakým člověkem a zaráží tě jeho ambivalentní přístup k tobě a ty toho člověka máš třeba rád, tak se budeš ptát proč (a zvláště když ta interakce trvala tak dlouho). Chceš znáš důvody jeho chování. Moje otázka zněla, zda je jeho zájem stoprocentně pod nulou. Zda skutečně může být pravdou, že do toho nešel z důvodu strachu z citové zaangažovanosti. Pak by to ale neznamenalo zájem pod nulou.

jeane
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: zájem po nulou?

Příspěvek pro ZVÍŘÁTKO_svobodne za Fri Oct 23 2009, 10:34

Kdo si pamatuje co mu „miláček“ napsal v páté sms? Kdo si pamatuje detaily rozhovorů, setkání… kdo si pamatuje co se stalo před 8
měsíci? Ty si vedeš deník, kde si všechno zapisuješ?

ZVÍŘÁTKO_svobodne

Poeet p?íspivku : 72
Reputation : 1
Points : 49
Registration date : 16. 12. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: zájem po nulou?

Příspěvek pro Lvíče za Fri Oct 23 2009, 10:46

No tak si to hledání pravdy užij

Od nás se tu pravdu (nebo pravdu o výši jeho zájmu) nedozvíš, protože nejen, že mu nevidíme do hlavy, ale ani jsme nebyli svědky vašeho 8 měsíčního zápolení, takže veškeré informace máme zprostředkovány a brutálně subjektivizovány tvým pohledem.

Co je horší, tu pravdu se s největší pravděpodobností nikdy nedozvíš ani od něj

Edit: Nevím, jak u mužů, ale u žen je "bojím se, že bych se zamilovala" snad ta nejhloupější výmluva ze všech. Troufnu si předpokládat, že u chlapů je to stejné. Proč je to jen výmluva, to už dobře vysvětlil Someone.

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: zájem po nulou?

Příspěvek pro jeane za Fri Oct 23 2009, 11:06

Deník si nevedu, ale mám asi dobrou paměť :-) Ale takový můj "deníček" máš napsaný v mých příspěvcích a ráda bych, abys třeba zkusil napsat na základě výše zmíněných informací "deníček" toho kluka.

jeane
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: zájem po nulou?

Příspěvek pro jeane za Fri Oct 23 2009, 11:35

Lvíče,mně štve a vrtá hlavou, proč on udržoval se mnou ten kontakt,proč mi tolik měsíců psal jako první příjemné sms , jezdil mě potkávat.. To není brutální subjektivní názor, to je fakt. Opravdu z toho co jsem napsala nelze potvrdit zájem pod nulou?
Bojím se že se zamiluju- někdy je to výmluva, někdy to může být pravda. Jsou situace a okolnosti v životě a vztazích ( zadanost,vztah na dálku), kdy se opravdu zamilovat bojíš, protože tušíš, že bys ses pak zbytečně trápil a tak se držíš od toho člověka dál a nic nežačneš. Myslíš, že je třeba tak jednoduché ukončit třeba i písemný kontakt s člověkem, kterého potkáváš a který v tobě vzbuzuje libé emoce?

jeane
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: zájem po nulou?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru