SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jsem asi moc hodný :(

+3
pepicek
generalissimuss
SomeoneCZ
7 posters

Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty Jsem asi moc hodný :(

Příspěvek pro Petr Fri Feb 29 2008, 17:07

Dobrý den SomeOne, píši Vám, jelikož jsem si přečetl Váš článek (články) na:
...
a úplně se v něm vidím!

Můžete mi prosím poradit, co mám dělat? Je mi 30, slečna mladší, 2 měsíce vše OK, rande, kino,
výlety, koncerty. Dost hezkých SMS denně od ní mě a naopak. Pár-krát jsem jí přinesl kytičku a na Valentýna
pořídil dáreček. Dostal jsem taky dáreček. Sem-tam proběhla čokoládová bonboniéra.
Maily spíše večer cca 1/3 stránky A4. Hlazení, líbání super. Sex neproběhl - nestačil se uskutečnit.

Před týdnem jsem dostal psaní s bonboniérou, jak mě má ráda. A včera zlom, říká: má moc práce, dáme
si pauzu a pak uvidíme. Víkend už volný nemá. Má nějaké osobní problémy, atd. Nestíhal jsem co se děje. ???

Od včerejšího večera, kontakt žádný. Nerad bych ji ztratil úplně, prosím poraďte.
Je mi jasné, že jsem něco nevědomky udělal špatně já, ale nevím co? Pravděpodobně jsem byl moc hodný
a ženský asi chtějí nelítostný chlapy.

Díky, Petr.

Petr
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty Re: Jsem asi moc hodný :(

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri Feb 29 2008, 17:28

Jednak to bereš příliš rychle. Do dvou měsíců jsi toho nacpal až příliš mnoho. A jednak panikaříš.

"Zlom" nastal, protože:

  1. Může si chtít od Tebe odpočinout, protože na ni příliš tlačíš.
  2. Skutečně může mít osobní problémy, dej jí cca týden čas, než ji pozveš na rande. Nic jí nebrání, aby se sama ozvala Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty OK

Příspěvek pro Petr Fri Feb 29 2008, 17:43

OK, jasan. Už od přírody jsem moc rychlý a do vztahu se rychlost moc nehodí.
Díky za radu! Petr.

Petr
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty jak nebyt hodny

Příspěvek pro pepicek Sat Mar 01 2008, 18:01

jak se zachovat, kdyz Vam napr. posle svou fotku jako mms a ceka na Vasi reakci? Tipuju, ze pochvalit jeji vzhled

pepicek
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty jak nebyt hodny - pokracovani

Příspěvek pro pepicek Sat Mar 01 2008, 18:07

pokracovani.. Tipuju, ze pochvalit jeji vzhled a tim se zaradit do roje ostatnich obdivovatelu asi nebude to prave orechove, ze..

PS: prestal mi fungovat login..

pepicek
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty Re: Jsem asi moc hodný :(

Příspěvek pro generalissimuss Sat Mar 01 2008, 23:55

2 pepicek - Vyzkoušel jsem x-krát mnoho variant a jako nejlepší se mi osvědčilo vůbec nereagovat.

2 Petr - Nerozumím větě: "Sex neproběhl - nestačil se uskutečnit.". Můžeš to prosím více rozvést?
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty Re: Jsem asi moc hodný :(

Příspěvek pro pepicek Sat Mar 01 2008, 23:59

generalissimuss napsal:2 pepicek - Vyzkoušel jsem x-krát mnoho variant a jako nejlepší se mi osvědčilo vůbec nereagovat.

tak jo. zkusim. Dik Smile

pepicek

Poeet p?íspivku : 53
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 07. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty A je konec :(

Příspěvek pro Petr Fri Mar 07 2008, 11:43

Snažil jsem se z Vašich stránek něco naučit, ale stejně mi to bylo na prd! Můj problém je v tom, že se mi stalo už 3x to stejné a já se nedokážu ponaučit. Vždy 2 měsíce se slečnou super, vše se vyvíjí dobře a pak najednou zlom a konec. Končí to slovy: "Byl jsi na mě moc hodný". Prý si mám příště poslechnout písničku od Jakuba Smolíka "V lásce vyhrává ten, kdo miluje míň". To je furt. Naštěstí to tolik nebolelo, jelikož jsem se do ní nestačil zamilovat na 100%. Pár piv a bude to zase OK. Smile

Závěr: Já se nedokážu přetvařovat, že mi na ni nezáleží, když mi na ni záleží. Chovám se po celou dobu vztahu stejně. Jediné co dokážu je to, že jí nepíšu tolik SMS, jako ona v první fázi napíše mě. Ale již chápu, že se ženám zamlouvají spíše chlapi, které ony nemají jisté. Protože chlap, kterého mají jistého, se po čase pro ně stává nudným a nezajímavým .... Petr

Petr
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty Re: Jsem asi moc hodný :(

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri Mar 07 2008, 13:41

Já bych řekl, že něco jsi se naučil - minimálně ztrácíš vztahu nebezpečné iluze Wink Vypracovat se je běh na dlouhou trať.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty Re: Jsem asi moc hodný :(

Příspěvek pro Scare Fri Mar 07 2008, 18:52

Taky se mi jednou stalo, že mě nechala s tím, že jsem na ni hodný. Rvalo mi to srdce, protože jsem to nepochopil. Ale s odstupem času jsem pochopil, že na ně musíš bejt občas "svině", jak to dělají ony. Když chce jít třeba na rande, tak se mi perfektně osvědčilo, když jsem řekl, že už jsem domluvenej s kámoškou a že půjdem jindy. A to jsem zrovna opravdu domluvený byl.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty Re: Jsem asi moc hodný :(

Příspěvek pro pepicek Sat Mar 08 2008, 00:21

aha, tak to vypada trochu na rozpor s tim, co se tu psalo v diskuzi u jineho postu.. Zminovat kamaradky a ostatni napadnice podle vseho neni doporuceni hodne, ty pises, ze se ti to osvedcilo - mohl bys rozvest jeji reakci po tom, cos ji to rekl? dik

pepicek

Poeet p?íspivku : 53
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 07. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty Re: Jsem asi moc hodný :(

Příspěvek pro Scare Sat Mar 08 2008, 02:14

Naštvalo jí to a začala vyvádět, že je pro mě jako nějaká kámoška důležitější, než ona. Řekl jsem, že je to jen kámoška a že už jsem s ní domluvenej delší dobu. Ještě ten večer mi napsala SMS, omluvila se, že to přehnala a jestli půjdeme někam o víkendu.
Holky to dělaj taky, tak jsem to zkusil. I když je pravda, že náš vztah netrval dlouho a dodneška nevím, co bylo příčinou, možná právě tohle.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty Z druhé strany

Příspěvek pro Noa Sat Mar 08 2008, 09:15

Ahoj, dokážete mi někdo poradit, jak řešit tuto situaci, ale z druhé strany? = Když je kluk až moc hodný, má vysoký zájem, ale ubírá mi kyslík a já cítím jak můj zájem klesá.. Malinko jsem se teď odmlčela, ale o to víc se on teď ozývá. Mám ho ráda, ale na zamilování potřebuji víc času než dva měsíce. Nechci ho ztratit, proto: "Jak udělat z nesmělého hodného kluka tygra za pochodu?" Je to utopie? Díky všem za jakoukoli reakci

Noa
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty Re: Jsem asi moc hodný :(

Příspěvek pro pepicek Sat Mar 08 2008, 11:11

to Noa:

podle me to utopie neni. Muj nazor je ten, ze je treba mu to rict trochu vic explicitne (beru to podle sebe - drive, nez jsem cetl TZ a ostatni clanky, vetsinou mi nedoslo, ze jsem na to sel moc rychle)

Proto: rekni mu, at ti da vic casu, nebo neco v tom smyslu. Pak uz je to na nem.

pepicek

Poeet p?íspivku : 53
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 07. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty Re: Jsem asi moc hodný :(

Příspěvek pro cervenacek Sat Mar 08 2008, 22:14

nejak ho nenapadne naved na tohle forum.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty Re: Jsem asi moc hodný :(

Příspěvek pro SomeoneCZ Sun Mar 09 2008, 20:40

Má vysoký zájem, Ty jsi díky tlaku ubrala na aktivitě on přidal? Standardní scénář. V závěru bys ho nechala.

Souhlas s cervenackem. Sepiš některé rande, kde srazil Tvůj zájem, pošli to sem jako nové téma, a až bude odpověď: "jé zlato, jako kdyby psali o nás". Třeba ho to probere. Ale bude to experiment, s nejistým výsledkem. Obvykle jim totiž pomůžou jenom tvrdé kopačky a to ještě ne všem.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty Re: Jsem asi moc hodný :(

Příspěvek pro generalissimuss Sun Mar 09 2008, 20:57

Mohu potvrdit naprosto totéž. Je to ještě nedávno - dotyčná mi nejen naznačovala, ale i slovně vybízela, ať uberu na svých projevech. Bylo to, jako když hrách na stěnu hází.

Zpětně jsem se viděl jak malý dítě, co nedalo pokoj, až hra prostě skončila. I když jsem tušil, že dělám chybu, nešlo to nějak zastavit.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty Takže konec?

Příspěvek pro Noa Sun Mar 09 2008, 22:48

Díky :-)
takže když to shrnu, je to prostě pech. Buď mu to řeknu na rovinu, nebo ho navedu sem, ovšem oboje s nejistým účinkem, nebo nebudu ztrácet čas a dám mu kopačky. To jsou teda vyhlídky..
Jak nad tím tak přemýšlím poslední dny, resp. celý víkend, držím si ten odstup, každá jeho snaha (musím uznat, že je omezuje i on, asi mu něco dochází) je slaďoučká a milá až se musím stydět a pomalu fackovat, že tak hodnýho a milýho kluka tahám svým způsob za nos..
Taky je fakt, že začínám mít pocit, že mi chybí.. pak si ale vzpomenu na nějakou jeho reakci, hlášku, čin, výraz a je po "chybění"..
Hraje tu roli věk? oba mezi 20 a 30, nechci být až moc konkrétní, pokud to nebude nutný..

Noa
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty Re: Jsem asi moc hodný :(

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Mar 10 2008, 20:47

Tohle není čistě věkem, ale představami, které o vztahu má. Jestli situaci ještě lze, nebo už nelze zachránit, to ještě záleží na Tvém skutečném zájmu o ně. Viz článek, který vyjde teď ve čtvrtek.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty Re: Jsem asi moc hodný :(

Příspěvek pro Noa Mon Mar 17 2008, 21:59

Díky kluci,
2 SomeoneCZ:
jde tedy o JEHO představy? A o můj zájem o NĚ?
Pochopila jsem tě správně? Nevidím mu do hlavy, nevím v podstatě nic o jeho představách..

2 Generalissimuss:
znamená to tedy, že chlap to prostě nezvládne ukočírovat a jediná cesta ven je rozchod? Dát mu to tvrdě najevo?
Rozchod nechci. Zatím.. Bez mučení ale přiznávám, že jsem ve fázi zájmu, kdy sama nevím co chci - nicméně v kladných číslech. Navíc si jako holka můžu dovolit čekat a dát mu prostor, s tím, že jestli mi ubere ještě malinko kyslíku končím.. jenomže to tady napíšu vám, ale když bych to měla říct jemu, tak nic.. klasika..

Teď mě napadá, že problém může být i u mě. Vždycky jsem si vybírala určitý typ chlapů a na jejich jednání si tak nějak zvykla. ON se totálně vymyká (minimálně tím chováním), může to prostě být jen jeho vzorec chování.. Hm - to ale težko změním.. Možná dělám jenom z komára velblouda a jde jen o to si na sebe zvyknout.. Zvyknout si, že je na mě někdo hodný a pozorný.. Nooo.. myslím že jsem si právě odpověděla sama.. :-)))

Noa

Poeet p?íspivku : 1
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 17. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty 2 Noa

Příspěvek pro generalissimuss Tue Mar 18 2008, 02:09

Smile Já tedy odpovím ze své strany. Pokud jsem se zamiloval a vesele plynul k rozmazané nepříčetnosti, staly se vždy dvě možnosti.

Prvá možnost byla (a to byl onen zmíněný případ), že se partnerka zděsila pomyšlením, že to může být ještě intenzivnější a vzala do zaječích. Své dělala i nekonzistentnost mého jednání a prudké střídání nálad. Takže rychlý střih a konec.

Druhá možnost se odvíjela podle scénáře, kdy partnerka zcela ignorovala nepatřičné projevy a já se po čase "unavil" a přestal jsem sám. Ta poslední, co to takhle ukočírovala a byli jsme spolu x let (dokonce její nejdelší vztah), to řešila, že nic neřešila. Chovala se ke mě jako kamarádka, se kterou se mohu pomilovat. Pokud jsem něco začal blábolit, řekla: "Nemotej si se mnou hlavu".

Obojí se mi stalo tak 50 na 50. Co se týče poslední "kauzy", netušil jsem, že ještě téměř ve čtyřiceti se dokážu zamilovat během 60-ti minut a tak prudce. Budu si dávat pozor, ještě to asi nekončí.. Very Happy
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty 2 Noa

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Mar 18 2008, 21:33

On má nějaké představy (nemusíš je ani znát) ohledně vztahu muže a ženy, kterými řídí své chování vůči Tobě. Bohužel, jeho chování (dané jeho představami) v současné době snižuje Tvůj zájem o něj.

Skoro mi to přijde, jako bys byla chycená ve vlastní pasti. Víš, že takhle to skončí, ale nechceš s tím nic dělat, protože víš, že de facto bys sama za sebe (tedy uměle) zvedla svůj zájem o něj, což je jeho práce. A že děláš jeho práci, to zase o něco snižuje Tvůj zájem o něj. Takže čekáš, jestli mu to dojde samo o sobě. Což, statisticky vzato, nedojde.

Také to lze vzít jako známku Tvého klesajícího zájmu. Čím menší zájem, tím menší chuť s tím něco dělat.

Příliš hodný a příliš pozorný muž vždy přijde o zájem normální ženy. Tady nejde o zvyk, ale o statistiku, které se nevymykáš.

Proto jako možné řešení vidím, když se dozví o těhle stránkách a dokáže se včas poučit. Což je mnohdy ani ne tak science, jako hlavně fiction, protože je přece s stále s Tebou, že? Wink A právě tahle logika to obvykle zabíjí.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty Re: Jsem asi moc hodný :(

Příspěvek pro q Fri Oct 30 2009, 19:15

zlato, tady píšou o nás =D

q

Poeet p?íspivku : 51
Reputation : 0
Points : 67
Registration date : 30. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Jsem asi moc hodný :( Empty Re: Jsem asi moc hodný :(

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru