SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Udržování napětí (challenge) s velmi zaneprázdněnou ženou, která má čas jen o víkendu?

5 posters

Goto down

Udržování napětí (challenge) s velmi zaneprázdněnou ženou, která má čas jen o víkendu? Empty Udržování napětí (challenge) s velmi zaneprázdněnou ženou, která má čas jen o víkendu?

Příspěvek pro Suave Fri Jul 31 2009, 13:27

Popis situace:

Domlouvám 1. rande se slečnou, které jsem volal po 5ti dnech od prvního seznámení (oslovil jsem ji na ulici, získal tel. č během cca 20 s. které mi bez problému dala a dodala abych jí zavolal). Po tel. jsem si s ní 4 dny dopředu domluvil pevný termín, místo a čas rande. Bohužel zavolala den před tím, že nemůže kvůli práci. Navrhla další 3 termíny (včetně pátku, který jsem tedy rovnou odmitl), ale s tím, že ještě zavolá a potvrdí. Situace se opět opakovala ještě 1x. Pak z ní vypadlo, že přes týden nemá vůbec čas (je prý moc pracovně vytížená – moc se omlouvala) a že připadají v úvahu jen víkendy. Chtěla sobotu, navrhuji neděli (dle Doc Love Smile), zmínila nástin hodiny setkání, ale opět, že se zase sama ozve – má nějakou rodinnou oslavu...

A ted´ můj dotaz, jak mám být výzvou (Challenge), když má čas jen o víkendech a v podstatě se vždy sama ozve ohledně setkání, ale pak ještě jednou že vše potvrdí. Je mi blbý ji volat, abych nepůsobil moc needy, navíc ona se zatím vždy ozvala jak slíbila. Tak jen tak zůstávám v pohodě a v pasivitě, ale vše má po kontrolou ona (což se mi nelíbí). Slečna je hezká HB9, ale zatím ji vůbec povahově neznám. Nechci se na ní vykašlat - je moc zajímavý objekt. Jak postupovat s takto zaneprázdněnou, ženou??? Jak udržet napětí? Počáteční zájem (IL) má, ale pokud to bude takto pokračovat dál, můj IL se postupně zhroutí Evil or Very Mad


Naposledy upravil Suave dne Fri Jul 31 2009, 13:30, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : spelling)

Suave

Poeet p?íspivku : 3
Location : Prague
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 31. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Udržování napětí (challenge) s velmi zaneprázdněnou ženou, která má čas jen o víkendu? Empty Re: Udržování napětí (challenge) s velmi zaneprázdněnou ženou, která má čas jen o víkendu?

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri Jul 31 2009, 13:39

Tak mě je v prvé řadě divné, že zapomněla na rodinnou oslavu o víkendu. Jinak, tohle chování je v The System uvedené:
The odds of her breaking the date go to 99.99% if she adds: "I need your number in case something comes up." It will. Her parakeet will have a heart attack, or a 747 will land in her apartment house pool, or she will forget that she has to study to take the state bar, or that she has to comb her hair!
Na druhou stranu, slečna se snaží. Takže bych za každou cenu v tomhle směru nehonil Challenge a vzal klidně i ten pátek. Vztah je i o kompromisu Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Udržování napětí (challenge) s velmi zaneprázdněnou ženou, která má čas jen o víkendu? Empty Re: Udržování napětí (challenge) s velmi zaneprázdněnou ženou, která má čas jen o víkendu?

Příspěvek pro Suave Fri Jul 31 2009, 14:11

Someone, díky za brzkou reakci..

Tak mě je v prvé řadě divné, že zapomněla na rodinnou oslavu o víkendu
To jsem zřejmě špatně vysvětlil…. V sobotu měla volno – chtěla se mnou jít na večeři, to jsem jí odmítl s tím, že mám čas až v neděli. A ona na to, že zrovna v neděli má tu rodinou oslavu (takže nezapomněla), ale že večer se sejdeme – resp. zavolá. Jedná se o 1. rande, tak zatím o vztahu nemůže být ani řeč. Řekl bych, že na kompromisy bude pak spousta času - pokud z toho ten vztah bude Smile, proto tlačím challenge.

Mě je spíš divné, že přislíbila setkání přes týden, ale že by nevěděla že je v práci tak vytížená. Možná neumí říci ne nebo má v práci nějakou mimořádnou situaci? Uvidíme...

Ale asi mi nezbude než akceptovat pátek nebo sobotu, protože pokud se budem vidět jen v neděli, tak budu předvídatelný…

PS:
The odds of her breaking the date go to 99.99% if she adds: "I need your number in case something comes up." It will. Her parakeet will have a heart attack, or a 747 will land in her apartment house pool, or she will forget that she has to study to take the state bar, or that she has to comb her hair
Tel. číslo jsem ji nedal, získala ho mým prvním telefonátem (resp. si ho uložila ze seznamu volaných čísel), od té doby volá jen ona mě a vždy končí tím že se ozve sama..

Suave

Poeet p?íspivku : 3
Location : Prague
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 31. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Udržování napětí (challenge) s velmi zaneprázdněnou ženou, která má čas jen o víkendu? Empty Re: Udržování napětí (challenge) s velmi zaneprázdněnou ženou, která má čas jen o víkendu?

Příspěvek pro Lvíče Fri Jul 31 2009, 14:16

Přijde mi, že přemýšlíš až příliš konspiračně, úplně zbytečně. Dle mého názoru dotyčná neudělala zatím nic tak závažného, co bys nemohl bez mrknutí oka přejít.

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Udržování napětí (challenge) s velmi zaneprázdněnou ženou, která má čas jen o víkendu? Empty Re: Udržování napětí (challenge) s velmi zaneprázdněnou ženou, která má čas jen o víkendu?

Příspěvek pro cervenacek Fri Jul 31 2009, 17:57

Presne jak pise lvice, moc to hrotis Smile. Telefonuje ti, navrhuje terminy, snazi se domluvit, co vic si pred prvnim rande prat? Zvys trosku svoji flexibilitu a vic se prizpusobuj situaci. Kdyby jsi patek preventivne neodstrelil, tak jsi mohl uz dneska vecer jit na rande.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Udržování napětí (challenge) s velmi zaneprázdněnou ženou, která má čas jen o víkendu? Empty 2 Suave

Příspěvek pro generalissimuss Sun Aug 02 2009, 02:59

Doplním pro mne podstatnou maličkost - nikdy nepřistupuji na domluvu, která v sobě obsahuje jakékoliv potvrzování, nebo upřesnění.

Ani v práci.

Toto je podle mne příčina
Suave napsal:..zavolala den před tím, že nemůže kvůli práci. Navrhla další 3 termíny.. ..ale s tím, že ještě zavolá a potvrdí.
a její logický následek
Suave napsal:..od té doby volá jen ona mě a vždy končí tím že se ozve sama..
Konkrétně, když se toto stane mě

a/ úplně jako první ji obeznámím se svým systémem time-managementu, kdy záležitosti domlouvám napevno, bez potvrzování a zpřesňování (to bych nedělal nic jiného - plánuji až na rok dopředu přesné dny, činnosti, firmy)
b/ žádám slečnu o termín, o kterém bude vědět, že není nutno jej potvrzovat - nechci před schůzkou od ní žádný telefonát
c/ pokud nelze b/ raději jdu do rizika a slečnu vyzvu k termínu, který budu brát jako závazný. Může se stát z její i z mé strany, že se termín zruší. V tom případě jeden z nás zavolá.

Co když se stane c/? Nemohu si vynachválit TZ - dotyčné popřeji hezký den a pokud nenahodí protinávrh, volám za 5-9 dní. Napříště
a/ už termín dodrží a "kauza" se neopakuje
b/ opakuje se výše psané - jde z kola ven

Používám více než rok, pokud bys měl více jak 4 Day2 (prvních schůzek) týdně, nelze jinak řešit. Viz příklad z praxe:
generalissimuss napsal:Slečně Š. jsem se po 6-ti měsících ozval a vzhledem k tomu, že se nám nepodařilo domluvit se na společném termínu (buď jsem neměl čas já, nebo ona), nechal jsem věc opět plavat.

Po 14-ti dnech se sama ozvala s nabídkou jiného termínu, který mě nevyhovoval a po týdnu opět a to už jsme se domluvili.
(SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět?)
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Udržování napětí (challenge) s velmi zaneprázdněnou ženou, která má čas jen o víkendu? Empty Re: Udržování napětí (challenge) s velmi zaneprázdněnou ženou, která má čas jen o víkendu?

Příspěvek pro Suave Mon Aug 03 2009, 14:08

Po Vašich reakcích (díky za ně) jsem si říkal, že Vám musím dát za pravdu a víc si to užít, jdu na to moc vědecky / analyticky..

A jak to dopadlo?

Rande se nekonalo a slečna se ani neozvala…

2 Lviče:
a tohle se už bez mrknutí oka přejít nedá.

2 Červenáček:
Svou flexibilitu moc ovlivnit nemůžu. Dělám na sebe a v téhle těžké době se musím sakra otáčet. A pátek jsem preventivně neodstřelil (jen tu sobotu). Můžu se akorát líp zorganizovat, abych měl víc času, ale s typem této slečny to lze asi jen těžko…

2 Generalissimuss:
Mluvíš mi z duše, mám rád svůj život zorganizovaný (s malou dávkou spontánnosti Smile ). Proč jsi se slečně ozval po půl roku? Jen kvůli Sexíku? Já bych se na to asi po tak dlouhé vykašlal.

Slečně se už ozvat nemám v plánu.. jen kdyby se ozvala sama, tak jsem ochoten jí navrhnout 1x závazný termín (jako poslední test) ale stejně se budu se budu ohlížet jinde.


Takže lovu zdar! Very Happy

Suave

Poeet p?íspivku : 3
Location : Prague
Reputation : 0
Points : 5
Registration date : 31. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Udržování napětí (challenge) s velmi zaneprázdněnou ženou, která má čas jen o víkendu? Empty 2 Suave

Příspěvek pro generalissimuss Mon Aug 03 2009, 22:28

Suave napsal:Proč jsi se slečně ozval po půl roku? Jen kvůli Sexíku? Já bych se na to asi po tak dlouhé vykašlal.
Stála mi za to - počkat, se opravdu vyplatilo. Jsem nastaven na dlouhodobé vztahy, jak řekl Osho: "Láska není instantní kafe".

Mít milenku více let (třeba přes deset) beru jako obrovské plus. Asi to u mě nejvíce vystihuje film Příští rok ve stejnou dobu.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Udržování napětí (challenge) s velmi zaneprázdněnou ženou, která má čas jen o víkendu? Empty Re: Udržování napětí (challenge) s velmi zaneprázdněnou ženou, která má čas jen o víkendu?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru