SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Když je chlapovi přes 40

4 posters

Goto down

Když je chlapovi přes 40 Empty Když je chlapovi přes 40

Příspěvek pro Pavel Mon Mar 16 2009, 13:57

Jsou nějaké specifické rady pro situace kdy je chlapovi už přes 40 a chce balit ženský o nějakých 10 - 15 let mladší :-) ?
Díky
Pavel

Pavel

Poeet p?íspivku : 29
Reputation : 2
Points : 25
Registration date : 26. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Když je chlapovi přes 40 Empty Re: Když je chlapovi přes 40

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Mar 16 2009, 15:57

Pokud jí nevadí věk a máš na to fyzičku, pořád to samé Smile Ale to je téma spíš pro generalissima.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Když je chlapovi přes 40 Empty Re: Když je chlapovi přes 40

Příspěvek pro Scare Tue Mar 17 2009, 01:54

I za dvacet let bych chtěl mít na to balit dvacítky a pětadvacítky ( a to nemyslím finančně ).

Líbilo se mi třeba, jaký byl Lester ve filmu "American Beuty" v očích dceřiny kamarádky, do které se zamiloval.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Když je chlapovi přes 40 Empty Re: Když je chlapovi přes 40

Příspěvek pro generalissimuss Tue Mar 17 2009, 03:42

Právě proto, že mi to přišlo absolutně absurdní - zkusil jsem to. A to šel jsem i do více jak o 20 let mladších. Těžko se to shrne do pár vět (během roku testování jsem vypracoval deník, který má přes 350 stran - více jak 1 000 oslovených), ale mě tato "změna orientace" hodně prospěla.

Především jsem se zbavil vlastních mýtů o "hloupých, nezkušených holkách, které jsou povrchní, v sexu neschopné" a dalších jiných blbostí, které jsem měl o nich v hlavě. Vzájemné působení způsobilo to, že jsme si hodně předali.

Jsem spíše vážná až moc přemýšlivá povaha - a ty holky mne z toho dokonale vyvádějí. Šokuji sám sebe, že si s chutí, když jsem sám, pustím film pro dvanáctileté holky a upřímně se bavím! :-) Na seminářích, kdy mám slovo, jsem schopen pánům a dámám ve společenském oblečení a vyššího věku říkat, že je něco "mega hustý" a podobné jiné výrazy :-)

Nikdy jsem se nesetkal s nějakou nevolí (naposledy byl takový exces na MVČR), vše do sebe krásně zapadá. Hodně se zlepšil můj vztah k dětem teenagerovského věku mých známých a kamarádek.

Specifické rady nemám - myslím, že kalibraci a jiný přístup k těmto dívkám se dá dosáhnout pouze praxí a empatií. Snad jen bych jmenoval Badboye, jeho přístup mi příjde této věkové skupině nejblíže. Každopádně už při samotném oslovení dívky se ukáže, jestli jsi "nabrnkl tu správnou strunu", nebo ne.

Já se jimi nechám vést. A chybami se učím :-) U poslední (a to jsem opravdu nevěděl, co na ní zkusit) zabrala přezdívka/oslovení "ty trumpeto!" :-) Emocionálně jí to tak nadzdvihlo, že se začala o mne sama snažit. Holky, fakt mne pořád překvapujete :-) Každopádně i zde funguje "Challenge" (Thomas Hodges aka DocLove, "The System - The Dating Dictionary") - v posledních týdnech testuji hlavně toto a dost si to pochvaluji.

P.S.: Ale stejně - kvalitní luxusní čtyřicátnice, je stejně ta správná mňamka :-)
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Když je chlapovi přes 40 Empty Re: Když je chlapovi přes 40

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru