SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uvítám názory

+2
Scare
Pavel
6 posters

Goto down

uvítám názory Empty uvítám názory

Příspěvek pro Pavel Sun Mar 01 2009, 23:49

Mám jednu hodně dobrou kamarádku. Podotýkám, že to není ten případ, že bych ji balil a přesunul se do kategorie "kamarád". Mám tři lidi se kterými jsem schopen se bavit důvěrně téměř o všem a ona je jedním z nich - to abych ilustroval, že je to fakt dobrá kamarádka. Když jsme se znali už nějaký čas byla asi dva roky bez partnera a mě už to začínalo znervózňovat a ačkoli jsem měl v té době funkční vztah tak jsem si říkal, že bych ji měl sbalit. A docela jsem si vydechl když si našla chlapa a že nad tím nemusím dumat.
No uběhly dva roky. Můj vztah šel do háje a ten její, alespoň podle toho co vždycky říkala, funguje. Setkáváme se na pokec tak jednou za dva týdny ale ICQ si píšem tak obden. No a teď se mi svěřila jak se během minulého měsíce zamilovala do cizince, který byl u nich ve firmě pracovně. A že s ním nic neměla (moc jí to nevěřím ale tvářim se že jo) ale že už odjel na furt a že je nešťastná.... A o svém příteli s kterým žije pomalu ani slovo i když dřív se o něm zmínila každou chvíli.
Možná si jen fandím, ale není to trochu naznačování, že bych se o ni měl zajímat trochu víc než jen jako o kamarádku ? No, bezhlavě se do ničeho pouštět nehodlám, jako kamarádka mi vyhovuje, nicméně i jako partnerku si ji představit dovedu. Potíž je v tom že jsem o dvanáct let starší, nevím jak moc to vadí zatím jsem nikdy o tolik let mladší partnerku neměl.

Pavel

Poeet p?íspivku : 29
Reputation : 2
Points : 25
Registration date : 26. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

uvítám názory Empty Re: uvítám názory

Příspěvek pro Scare Mon Mar 02 2009, 00:21

přesně ten důvod, proč chlap a ženská nemůžou být nejlepšími kamarády

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

uvítám názory Empty Re: uvítám názory

Příspěvek pro Lvíče Mon Mar 02 2009, 02:36

Trochu nechápu, z čeho usuzuješ, že má zájem o tebe, když ti povídá o jiném chlapovi. Mlčky předpokládám, že jí není 12 a chlapy si nevymýšlí.

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

uvítám názory Empty Re: uvítám názory

Příspěvek pro Damien Mon Mar 02 2009, 15:59

Hmm, mě to zase tak nelogické nepřijde, tohle dělá dost holek - aby vyprovokovaly skutečný objekt svého zájmu k činu, schválně se tulí k jiným nebo o nich alespoň mluví. Této verzi by nahrávala i skutečnost, že se s dotyčným cizincem již nikdy neuvidí, takže tam není šance na jakékoliv pokračovaní. Stejně tak ale může jít pouze o kamarádské svěřování se, takové, jakých už asi předtím bylo mnoho. Ona ale určitě ví, že Pavel je momentálně single a to, že před ním přestává mluvit o svém příteli naznačuje, že její zájem o něj upadá (čemuž koneckonců zřetelně nasvědčuje už samotné zamilování se do cizince)...takže bych to viděl tak, že je v nějakém přechodném období (myslím mentálně Very Happy ) a třeba i sbalitelná.

Chlap a ženská kamarádi být můžou (nevím, jestli nejlepší Smile...ale dobří každopádně). Pokud mám mluvit za sebe, klidně se budu kamarádit i s holkou, kterou bych jako partnerku nevystál. Jeden z mně nejbližších lidí byl přesně takový "případ", skoro bych ji označil za psychopatku a nikdy bych si s ní nezačal (i když ošklivá nebyla), ale zažil jsem toho s ní opravdu hodně, v jistém smyslu i víc, než s jakoukoliv partnerkou, a pořád jí mám rád...ale jenom jako kamarádku.
Damien
Damien

Poeet p?íspivku : 29
Age : 44
Location : Liberec
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 07. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

uvítám názory Empty Re: uvítám názory

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Mar 02 2009, 17:09

Jednak mi přijde, že o ni stojíš spíš z nedostatku jiných nabídek a jednak, že Ti akorát místo o jednom chlapovi začala vykládat o druhém.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

uvítám názory Empty ta moje kamarádka

Příspěvek pro Pavel Wed Mar 04 2009, 03:16

Na tom co psal Damien něco je ale nejspíš se líp trefil Someone. Když si to proberu sám se sebou zcela upřimně tak bych se s ni sice rád vyspal, ale na delší vztah bych to neviděl. Uplně nejlepší by bylo ji mít jako kamarádku se kterou se občas vyspím ale to asi nepujde. Jednu takovou sice mám ale tam to šlo obráceně, nejdřív byl ( a je) sex a až potom to kamarádství.

Pavel

Poeet p?íspivku : 29
Reputation : 2
Points : 25
Registration date : 26. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

uvítám názory Empty Re: uvítám názory

Příspěvek pro ZVÍŘÁTKO_svobodne Sat Mar 07 2009, 21:00

Myslím, že nejlepší bude nestanžit se o slečnu. Z tohodle mráčku nezaprší. Jako o chlapa o tebe zájem nemá. Jinak by s tebou chodila už tenkrát. Bere tě jako kamarádku, se kterou si dobře pokecá. Nic víc, nic míň.

ZVÍŘÁTKO_svobodne

Poeet p?íspivku : 72
Reputation : 1
Points : 49
Registration date : 16. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

uvítám názory Empty Re: uvítám názory

Příspěvek pro Pavel Fri Mar 13 2009, 13:02

4 zvířátko : ona by se mnou tenkrát asi chodila, já se držel fest zpátky

poslední vývoj dokumentuji výpisem z chatu (jmeno změněno, .....* je název odborné akce kam bychom mohli oba jet)

Hana: pojedem na ......* ?
můžem bydlet spolu na pokoji;)
10:17 já: :-)
Hana: :-)
tak ne
já stejně asi budu muset na tréning s hasičema
10:18 já: na .....* nepojedu ale to bydleni spolu na pokoji, hm hm:-)
Hana: tak jindy
:-)



Je to jen takové škádlení nebo pozvání k sexu ?

Pavel

Poeet p?íspivku : 29
Reputation : 2
Points : 25
Registration date : 26. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

uvítám názory Empty Re: uvítám názory

Příspěvek pro Lvíče Fri Mar 13 2009, 14:05

Pozvání k sexu, ty jsi ji utřel a pak už si musela zachovat tvář.

Nicméně opravdu bych zdůraznil, co už Someone psal - k sexu není potřeba zájem nad nulou.

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

uvítám názory Empty Re: uvítám názory

Příspěvek pro ZVÍŘÁTKO_svobodne Mon Mar 16 2009, 14:56

Myslím, že je to příliš krátký úryvek diskuse na to, aby se dalo usuzovat, zda jde o pozvání k sexu.

Já osobně ho tam nevidím. Vidím toto:návrh akce a společné ubytování (společný pokoj ještě neznamená sex). Možná pokus o sblížení, ale pokud se znáte už dlouho není k tomu důvod. Nebo jsi dobrý pařmen a slečna se chce pobavit. Utnutí ze strany slečny (tak jindy) může znamenat, že ji dvojsmysl nemusí být příjemný.

Pokud by to byla nabídka sexu od zdravě sebevědomé slečny, která ví co chce, nenechá se tak rychle odbýt.

ZVÍŘÁTKO_svobodne

Poeet p?íspivku : 72
Reputation : 1
Points : 49
Registration date : 16. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

uvítám názory Empty další ICQ dialog k posouzení :-)

Příspěvek pro Pavel Wed Mar 25 2009, 11:21

další ICQ dialog k posouzení :-)
iniciativa spíše z její strany, (jména obou žen jsem změnil, čistě pro sichr)

8:30 Hana : to stojí za úvahu, ne? spát se dvěma ženskýma na pokoji
8:35 já : dvě je až moc :-)
8:38 Hana : no když Jana nepojede, tak jen se mnou:-)
8:41 já : teda Smile teď nebudu moct celé dopoledne pracovat
8:42 Hana : ale di ty bude sranda:-) pouvažuj papa
já: ahoj musím makat

Pavel

Poeet p?íspivku : 29
Reputation : 2
Points : 25
Registration date : 26. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

uvítám názory Empty Re: uvítám názory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru