Co s tím?

Goto down

Co s tím?

Příspěvek pro Trewis za Wed Feb 18 2009, 14:03

Ahoj, mám takový problém, chodím se svojí přítelky už skoro 8 měsíců ale nedávno jsem se dozvěděl že si za mými zády píše se svým bívalím a že se s ním dokonce sešla...to jak jsem se to dozvěděl na to zrovna hrdý nejsem protože jsem se jí podíval do počítače ale nic méně šel jsem na jistotu protože jsem měl určitá podezření ale ani to to neospravedlňuje...nevím jak dlouho si s ním píše dost možná celou dobu co jsme spolu ale začalo to asi takhle: jednou jsme spolu byli na diskotéce a slavili sme tam mylsím naš půl rok. Ona si furt s nekým psala až jsem to nevydržel a zeptal se kdo to je a ona mi prozradila že to je její bívalý...to me celkem naštvalo tak jsem jí něco řekl ale ona na mě vylítla a začala ho ospravedlňovat tím, že prej jsou jenom kamarádi a že ví že mě miluje...a že si může psát komu chce...no nic nechal jsem to...ale za nějaký čas v sobotu jsme spolu měli být ale ona mi večer napsala že půjde s kamarádkou, celkem mě to štvalo ale nakonec jsem vyrazil někam s kámošema...dobrý...ale furt mě to bylo nějaké podezřelé, to jak se se mnou bavila...no nic nechal jsem to...asi za týden jsem na to přivedl řeč protože jsem dostal informace že je jí s ním viděl kamarád...tak jsem se jí zeptal jestli s ním byla a jestli si s ním píše...ona říkala že ne že je to blbost že s ním nebyla a že si s ním nepíše a že mu jasně řekla že má ráda mě a že se k němu nevrátí...nechal jsem to zase chvíli...ale podezření ve mě zesílilo protože se najednou strašně potila byla roztržitá a dokonce začala brečet...tak jsem jednoho krásného dne šel a kouknul jsem se co si s ním píše po QIPu...nestačil jsem se divit...vspomínali na minulost, on by jí chtěl zase zpět, ale co mě zarazilo bylo, že v tu zmíněnou sobotu měli domluvenou schůzku...udělalo se mi zle ale dokázal jsem se ovládnout a ještě chvíli vydržet...ale teď už jsem to nevydržel a přiznal jsem se jí že jsem to četl...vylítla na mě co si to dovoluju, což jsem čekal...ale pak se uklidnila a řeklami mi, že mu byla vysvětlit že už ho nechce a že on to nemůže pochopit...ale jak jí ti mám věřit když mi lhala a scházela se s ním za mými zády??? navíc když už o někoho nemám zájem tak mu to prostě jednou řeknu a konec pak ho ignoruju nebo podobně a né že se s nim pořád vybavuju...navíc mu kolikrát psala jako první a ptala se ho proč už jí nepíše, že ho má ráda, posílala mu , zajímala se co dělá, atd...to dělá holka která už o kluka nemá zájem??? myslím že ne... nevím co mám dělat...říkala že to s ním nějak vyřeší a že miluje jenom mě...ale jak jí mám po tom všem zase věřit??? pak také říkala že pro ní hodně znamenal a že by chtěla aby zůstali kamarádi ale on to nedokáže a u ní si už taky nejsem jistý po tom, co jsem se dočetl...co byste dělali vy???

Trewis
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Co s tím?

Příspěvek pro Damien za Thu Feb 19 2009, 15:52

Zdar,
sice jsi mohl přidat některé důležité informace (zejména okolnosti rozchodu s bývalým - třeba spolu byli dlouho, měli krizi a tys byl zrovna "po ruce"; a hlavně jak vám to jinak klape ve vztahu), ale myslím, že i tak to je, jak říkal Ivan Horník "celkem jasná situace" - tahle holka rozhodně není vhodná. Podle mě jsou dvě možnosti - buď je jednou nohou ještě v původním vztahu a má o něj větší zájem, než o tebe (tobě zrušila rande, aby mohla jít s ním, očividnější důkaz bys těžko hledal) a nebo si s ním nějakým způsobem hraje, vzbuzuje v něm marné naděje a vůbec celkem podivně se na něm "hojí". To nesvědčí zrovna o kvalitním charakteru. Navíc ti vytrvale lže...Ať už tak či tak (první možnost mi přijde pravděpodobnější), nechal bych ji být.

Teoreticky bys sice zasloužil vyčinit, že se jí hrabeš v soukromí ("Fuj, styď se !"), nicméně v tomhle případě jsi šel prakticky najisto, takže bych ti to až tolik nezazlíval - není-li k tobě upřímná, opravdu nemáš povinnost být za pitomce.

PS :"bývalým", "vzpomínali"... Wink
avatar
Damien

Poeet p?íspivku : 29
Age : 38
Location : Liberec
Reputation : 0
Points : 6
Registration date : 07. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Co s tím?

Příspěvek pro ZVÍŘÁTKO_svobodne za Fri Feb 20 2009, 12:14

Vypadá to, že dívčina je zmatená. Plácá se mezi dvěma chlapci a nemůže se rozhodnout. To ujišťování je jen hra: "Schválně jak dlouho ho budu tahat na nudli." Pokud lže, aby mohla být s ním, nemá cenu do ni investovat. Vypadá to, že neumí vyjídřit to co chce, nebo to ještě nevím. Z příspěvku je mi ale jasné, že slečně už nedůvěřuješ. Má cenu ve vztahu pokračovat?

Slečnu neznám. Mám k dispozici jen jeden úhel pohledu... a nevím jak je stará. Některé reakce jsou poplatny věku. Takže těžko se vyjadřovat k chování 15 leté žabičky nebo 40 leté matadorky když nevím, která z nich to je. U žabičky se dá tato reakce předpokládat, protože ještě nemá dostatek zkušeností.

Je-li to žabka je třeba důrazně říct: "NE tudy cesta nepovede!" ... a také to ne důsledně dodržet.

ZVÍŘÁTKO_svobodne

Poeet p?íspivku : 72
Reputation : 1
Points : 49
Registration date : 16. 12. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Co s tím?

Příspěvek pro SomeoneCZ za Fri Feb 20 2009, 13:29

Slečna Trewisovi zcela záměrně a vědomě lže. To není projev zmatenosti. To je podle mě důvod ji poslat do háje, ať jí je kolik chce.
avatar
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : http://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

Zobrazit informace o autorovi http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Co s tím?

Příspěvek pro Trewis za Fri Feb 20 2009, 14:12

Ahoj díky za reakce, ale ještě malé upřesnění. Slečně bude 19. S Bívalím se rozešli protože se pořád hádali a on jí dělal scény. Před tím spolu byli dobří kamarádi. Rozešli se už asi před 2 rokama a mezi tím měla ještě jednoho kluka pak dlouho nic a pak jsem přišel já. Psali si tak nějak s přestávkami celolu dobu od té doby co se rozešli...Spolu jsme měli do těd nádhernej vztah sem tam nějaký rozepře ale to je asi všude jinak to bylo krásný a já si nestěžoval...slečna správná jak ji tady popisujete to asi nebude ale je mladá a tvárná a má snahu a je mi s ní dobře...myslím, že k upřesnění by to mohlo stačit, kdyžtak ještě nějaké info přidám...
Když jsme o tom teď zase mluvili tak mi říkala, že se mu to snažila vysvětlit že už ho nechce ale že s ním chtěla být aspoň kamarádka protože byli dlouho kamarádi. Mě to prý nechtěla říci protože se bála že bych vyváděl (to nevím jak na to přišla protože když by s tím za mnou přišla že je to tak a tak a že neví co má dělat tak bych jí s tím třeba i poradil a ona to ví). Říkala že se s ním za dobu co jsme spolu viděla 2x jednou když si přijel pro CD a podruhé výše zmíněné...jinak si psali smsky a přes net. Po tom co se s ním podruhé sešla a údajně si to "vyříkali" jela se zmíněnou kamarádkou k ní. Včera u mě byla a řekla že mu napsala že mě miluje a že si nebudou psát ani se nějak stýkat a že je štastná a nechce aby to tím pokazila...on jí prý napsal něco v podobném duchu že jí nechce bránit ve štěstí...a prý jestli jsem schopnej jí zase věřit že udělala chybu a že je připravená sníst co si navařila...tak...co teď? nevím jestli to dokážu jí znova věřit:-( má snahu to nějak vyřešit ale na to měla asi myslet už před tím a vůbec se do toho nepouštět...pořád nechápu tu její motivaci: teď má mě a miluje mě, on je minulost, ale chce s ním být kamarádka i když ví že on to tak nebere, a že mě tím vlastně lže ne-li podvádí...proč sakra? já když mám jí tak mě mylset na jinou nebo dokonce bývalou ani nenapadne...jsem spokojenej...snad jí za tu dobu mohlo napadnout že mě tím vlastně ubližuje a její svědomí by jí mělo donutit s tím něco udělat...bojím se co by se stalo kdybych na to nepřišel...myslíte že mi teď říká pravdu že to bylo nevinný po tom všem lhaní??? nejsem si jistý...jaký na to máte názor?

Trewis
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Co s tím?

Příspěvek pro SomeoneCZ za Fri Feb 20 2009, 14:29

Trewis napsal:říkala, že se mu to snažila vysvětlit že už ho nechce
No jistě, kdo by jí to mohl nevěřit affraid A vysvětlovala mu to konkrétně následujícím způsobem:
Trewis napsal:navíc mu kolikrát psala jako první a ptala se ho proč už jí nepíše, že ho má ráda, posílala mu, zajímala se co dělá, atd..