promiskuita

Goto down

promiskuita

Příspěvek pro Jiri za Thu Jan 08 2009, 01:58

Proc holky resi rozchod s pritelem promiskuitou? Proc maji chut se opit, vyblejt, padnout na dno, osukat vsechny. Vsimle jsem si toho i u lojalnich inteligentnich holek, co me docela zarazi. Ja bych tak hluboko neklesl. Podle mne to neni reseni, nic to nezmeni, bylo by mi prave jeste hur...

Jiri
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: promiskuita

Příspěvek pro SomeoneCZ za Thu Jan 08 2009, 10:01

Takhle z fleku mě napadají hned dvě možnosti:

1. Už je prostě taková a bez přítele se nedrží zpět. Což mi přijde málo pravdědpodobné, protože povahu by ve skutečném LTR jen tak nezapřela.

2. Dostala kopačky, má z toho deprese a než by se cpala čokoládou, tak mu chce ukázat, o co přišel. Když pánové dávají kopačky, obvykle to udělají příliš brzo, když k ní přece jenom ještě něco cítí. Dají na dojem, že se ovládnou, že za to nestojí, že nepůjdou zpět, a pak mají problém tomu dostát. Takže, když uvidí holku, na které mu přece jenom ještě nějak záleží, jak spí s jinýma, chladným ho to nenechá.

IS: Anebo si ještě může dokazovat, že je pro všechny ostatní přitažlivá, že ještě není stará, že ještě může flámovat.

Důvodů může být... Poučení je jedno - FC není spolehlivý ukazatel dovedností, protože jsou evidentně případy, kdy to na nich nezávisí.
avatar
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : http://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

Zobrazit informace o autorovi http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: promiskuita

Příspěvek pro Lvíče za Thu Jan 08 2009, 12:45

SomeoneCZ napsal:Když pánové dávají kopačky, obvykle to udělají příliš brzo, když k ní
přece jenom ještě něco cítí. Dají na dojem, že se ovládnou, že za to
nestojí, že nepůjdou zpět, a pak mají problém tomu dostát.

Moc hezky řečeno, s tímhle čas od času pěkně bojuju, bohužel ne vždy je vůle pevná :/ Naštěstí co se týče "vážných" vztahů a nejen flirtů, několikrát jsem si dokázal absolutní pravdivost TZ axiomu, že jakmile se jednou její zájem dostane pod 0, už se nikdy nedostane zpět nad ni, takže tam je pro mě rozchod opravdu rozchod Smile

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: promiskuita

Příspěvek pro generalissimuss za Thu Jan 08 2009, 16:43

Hm, anebo taky varianta, že tyto dívky pouze na nějakou chvíli "odtajní" svou polygamii, kterou provádějí naprosto obvykle, ale diskrétně. Udělají to kvůli efektu, který již popsal SomeoneCZ výše.

Vždy se usmívám pod vousy, když slyším konkrétní dívku říkat "..ano ano, taková jsem byla.. ..bylo to takové období.. ..on mi tak ublížil.. ..byla jsem taková rozpolcená.. ..ale teď už si přeji být pouze s jedním mužem.." Cha. Ženy jsou promiskuitní, polygamní, ale nechtějí vypadat jako děvky.

Pověst je pro ně důležitější než pro muže.
avatar
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: promiskuita

Příspěvek pro Adina za Tue Jan 13 2009, 23:37

Myslím, že holky do pětadvaceti se chovají podle Someonova bodu 2. Citové vydírání typu "jesi se udusim zvratkama, bude to tvoje vina" dokonce znám od svého kamaráda. Chudák to psychicky nevydržel a vrátil se k ní. A vůbec bych se neomezovala jen na zhrzený holky, kluci dokážou být ještě horší aneb "zabiju tebe i jeho". Mad

Adina
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: promiskuita

Příspěvek pro Petra za Sat Aug 21 2010, 09:16

Jiri napsal:Proc holky resi rozchod s pritelem promiskuitou? Proc maji chut se opit, vyblejt, padnout na dno, osukat vsechny. Vsimle jsem si toho i u lojalnich inteligentnich holek, co me docela zarazi. Ja bych tak hluboko neklesl. Podle mne to neni reseni, nic to nezmeni, bylo by mi prave jeste hur...

Podle mne se jedná zcela určitě o nevyzrálou osobnost s egem zraněným pocitem "jen mě ošustil a opustil". Dívka si připadá tak totálně ponížená, že je na dně. Toto je jí chování je pak pouze projevem toho pocitu "jsem na dně" (myšlenka potažmo slovo potažmo čin. Takže kanál).
Nicméně nemusí to tak být vždy. Tato reakce se projeví pouze pokud její zájem ještě neklesl pod nulu, navíc se taky její vnější projev může kdekoliv zastavit na té lajně myšlenky-řeči-činy. Nemusí dojít k vlastnímu sexu a promiskuitě, ne každý to udělá. Navíc dělají to především hodně mladé dívky, klasicky poté co je opustí jejich první "láska" (rozuměj jakýsi podivný druh nezralé závislosti)... chce jakoby zemřít, jakoby říkala "teď už je to stejně všechno jedno, teď už můžu dát každému pošukovi". Pokud to dělá žena (nad 22), tak je asi hodně nezralá, sama sebou si nejistá.

A tady má pravdu Someone, zrovna přesně děvčata v téhle situaci jsou ty zářezy pickuperů. Zoufalá holka a zoufalý kluk, oba si přesně zaslouží jeden druhého, zoufalí ze sebe sama (což si nepřiznají), tak si aspoň užijí té příjemné fyzické aktivity v zájmu zničení stresu z nízkého sebehodnocení. Pro lidi, kteří už něco zažili a mají to v hlavě aspoň trochu srovnané takové interakce nemají smysl: "opustil mě, tak jsem sama .. no co se dá dělat, snad to přežiju", protože už vědí s kým chtějí být.

Promiskuita obecně je jeden z projevů nutkavé potřeby zvednout si sebevědomí a především NALÉZT SEBE SAMA. A zase asi nezáleží na pohlaví.


Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 38
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: promiskuita

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru