SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V čem jsou ženy lepší než muži?

4 posters

Goto down

V čem jsou ženy lepší než muži? Empty V čem jsou ženy lepší než muži?

Příspěvek pro zoufalec Fri Dec 12 2008, 08:22

Můj nelichotivý názor na ženy jsem popsal dříve, nyní bych chtěl v rámci objektivity postoupit dále. Nejprve pozadí toho, proč zas? Do kapely jsme v létě přijali novou klávesistku, celkem atraktivní 45letou ženskou, učitelku, takže žádná nevyzrálá slečinka či IQ tykve. Přesto je již teď jasné, že máme zase stejný problém, jako byl s tou dřívější (celkem atraktivní 25letá holka, budiž, poněkud nevyzrálá, ale v zásadě normální holka). A to je absolutní nespolehlivost, nemožnost domluvit se na termínech, věčně nemá čas, protože syn má hokej, někde hraje v kavárně, jede s manželem na dovolenou. Kromě toho chodí vždy pozdě (jako nejdůležitější člen, žejo), má pocit, že když je ženská mezi chlapama, že jí budeme dělat servis atd.atd.atd. Přestože se do kapely nabídla sama, strašně moc s náma chtěla hrát, pokud jsme kvůli ní opět museli odložit/zrušit zkoušku, mohla se přetrhnout, aby vyjednala náhradní termín, a nevím co ještě, nemůžeme se zbavit dojmu, že takhle se Slečna Správná s kladným zájmem (o hraní v kapele :-))) nechová. A o co jí vlastně jde? Zase máme nepříjemný pocit, že ani ne tak o hraní, jako o společenskou pozici (rock band apperance social proof). To jen na úvod, proč jsem zas poněkud psavější.

Zpět k původnímu záměru - V čem jsou podle vás ženy lepší než muži? Pro mě fakt velmi těžká otázka, proto bych moc rád vaše odpovědi. Já mám tyto:


  1. ženy jsou odolnější - proti nemocem, stresu, nepřízni osudu - proto se dožívají průměrně déle, nehroutí se tolik pod tlakem (i když těžko říct, spíš se zhroutí až po delší době než chlap)
  2. ženy umějí vyrobit dítě - zprofanované, dané čistě biologicky, ale nelze nezmínit - muži by o sobě taky napsali jako výhodu, že jsou fyzicky silnější
  3. ženy jsou neskutečně houževnaté a vytrvalé - každý den stát u dřezu, vařit, uklízet, starat se o dítě, pracovat na mizerně placených a monotóností ubíjejících místech, na výrobních linkách ve fabrice, v často závadném prostředí (kdo nebyl v dekoraci v porcelánce, nikdy nepochopí)
Víc jsem si bohužel nevzpomněl, budu rád, když to někdo hodně rozšíří. Ale buďte prosím rozumně kritičtí a nepište, že ženy jsou lepší řidičky, protože řídí opatrněji (tj. jezdí pomalu)!

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

V čem jsou ženy lepší než muži? Empty Re: V čem jsou ženy lepší než muži?

Příspěvek pro generalissimuss Sat Dec 13 2008, 00:47

Rozhodně v sexu.

Už v základních textech tantry se uvádí tento rozdíl: Zatímco zdatný muž dokáže sexuálně uspokojit během jediné noci cca 6 žen, žena za tutéž noc tři desítky mužů..

Viděl jsem pár takových v akci. Výsledkem skvěle nabitá žena a hromada totálně odrovnaných mužů :-)

Hm, a to že u žen sex. apetit a schopnosti věkem pozvolně rostou, mne upřímně a velmi mrzí :-) Závidím.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

V čem jsou ženy lepší než muži? Empty Re: V čem jsou ženy lepší než muži?

Příspěvek pro generalissimuss Mon Dec 29 2008, 02:50

Právě jsem dočetl naprosto uchvacující knihu Stalin (Edvard Radzinskij). Krom toho, že se mi o knize už několikátou noc zdá, chci zde uvést důležitý poznatek, který se váže k tématu.

Krom jiného, jsou zde uvedeny průběhy mnohých často velmi brutálních výslechů - statisticky ve valné většině ženy vydržely více bolesti a mučení než muži. Daleko častěji dokázaly nezradit své muže a blízké. A to i přesto, že byly před jejich zraky umláceny jejich vlastní děti.

Muži naopak se s ženami při prvním tlaku urychleně rozváděli - v zájmu zachránění si své vlastní kůže, své ženy nejenom zrazovali, ale i odváželi na místa, odkud se vrátil málokdo..
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

V čem jsou ženy lepší než muži? Empty Re: V čem jsou ženy lepší než muži?

Příspěvek pro Scare Mon Dec 29 2008, 22:32

Ženy jsou podle mě svědomitější, opatrnější, houževnatější a více si hlídají jistoty (což může znamenat, že jsou i méně spontánní) - bráno obecně, samozřejmě se najdou vyjímky, potvrzující pravidlo.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

V čem jsou ženy lepší než muži? Empty Re: V čem jsou ženy lepší než muži?

Příspěvek pro mirgovec Fri Mar 01 2013, 21:29

Ženy lepší ? Nejsou lepší, jsou jiné.
Tohle se nedá objektivně posoudit,ale jestli jsou v něčem lepší ,tak je to každopádně ,že jsou víc vychcané a dokáží zneužít hlavně nás a našich pudů - nadrženosti.

mirgovec

Poeet p?íspivku : 6
Reputation : 0
Points : 8
Registration date : 17. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

V čem jsou ženy lepší než muži? Empty Re: V čem jsou ženy lepší než muži?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru