SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to!

+3
Scare
Traffic
zoufalec
7 posters

Goto down

Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to! Empty Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to!

Příspěvek pro zoufalec Wed Dec 10 2008, 10:48

Byl jsem s ženskou v posteli, byla poměrně tlustá, což se mi teda vůbec nelíbilo, ale řekl jsem si, že nebudu podléhat předsudkům a soudit případný vztah podle toho, jak kdo vypadá. Její povaha i chování totiž odpovídalo SlS s kladným zájmem. Dokud jsme se jen muchlovali, vypadalo to dobře, erekce se dostavila bez problémů. Ona měla menstruaci a sex v této době odmítala, což je velmi podstatná informace pro další větu. Přesunuli jsme se do ložnice s tím, že to tam bude pohodlnější pro muchlování a případné nekoitální techniky. Vše vypadalo dobře do doby - než si sundala podprsenku a já zjistil, že při svých 100 kg váhy má jen jedničky kozy (spíše mírně zvlněný terén). Erekce šla okamžitě dolů, stejně jako veškerý můj zájem, který ani předtím nebyl moc valný.

Nestalo se mi to poprvé, několikrát jsem byl v posteli s ženskou (jednou to byla prostitutka, dost atraktivní mladá holka) kdy to prostě to nešlo. Společné měly 2 věci - byly bezdětné a s kozičkama připomínajícíma Holandskou krajinu (prostitutka měla dvojky, ostatní odhaduju jedničky).
Shrnuto jsem si uvědomil (a bolelo to natolik, abych vyžahl litr vína skoro na ex), že jsem nikdy neměl úspěšný sex s bezdětnou holkou s malýma kozičkama. A to proto, že

- velký cecky jsou pro mě střed vesmíru, zřejmě nezávisle na dokonalosti postavy dotyčné majitelky - jedna ženská měla 110 kg, když na mě nasedla, bylo to jako když mě povalí slon. Přesto byl sex dost dobrej.
- fakt, že má ženská vlastní dítě mi dává 2 výhody - nebude chtít dítě naléhavě po mě (já vlastní děti prostě asi opravdu nechci), a má vagínu po porodu dostatečně elastickou (nebudu rozebírat, proč je to pro mě dobré)

Pointa je v tom, že když se zpětně podívám, jaké ženy mě kdy odmítly (ve smyslu že jejich prvotní zájem byl pod nulou, ne že jsem ho tam v průběhu poslal sám), vesměs to byly bezdětné mladé holky, s malýma hrbolkama. Takže je dost možné, že ženský mají opravdu nějaký radar a ví dopředu, že by to se mnou v posteli nefungovalo. A proto nasadili hned spočátku LJBF, abych to později na ně nevybalil sám s tím, že mě vlastně vůbec nevzrušují. A to i přes to, že mě předtím velmi vzrušovali. Jenže to bylo jen v mých představách, v reálné posteli by to mohlo dopadnout zcela katastroficky.

Mohlo/nemuselo, podstatné je, že mě již nemusí trápit, že mě 99% ženských nechce, protože by to s nima třeba vůbec nefungovalo, nezávisle na tom, jak se to v daném okamžiku jeví a jak moc si myslím, že ta dotyčná je to nejlepší, co mě mohlo v životě potkat. Tohle je totiž záležitost vývojově nejstarší části mozku, která se vůbec nestará o pocity a názory těch vyšších a mladších částí. Čili si troufám tvrdit, že pokud ona o mě nemá zájem, je dost možné, že bych v posteli zjistil, že ho vlastně nemám já.

Tím se mi opět potvrdila TZ, a pickup s některými manipulativními technikami, snažíce se tuto skutečnost obejít, je odsouzen k nezdaru.

Takže jak říká Carlos Xuma
"There is no rejection, just elimination"
. Tento přístup mi vždycky přišel poraženecký a ve stylu bajky o lišce a kyselých hroznech - nepovedlo se mi něčeho dosáhnout, tak to vlastně za nic nestálo. V tomhle případě to ale stojí za zvážení.

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to! Empty Potrefená husa

Příspěvek pro Adina Wed Dec 10 2008, 23:04

Hlavní je, že na to máš vysvětlení. Smile Mě by jenom zajímalo, proš ses vůbec zajímal o holky s tím mírně zvlněným terénem, když jsou velký cecky středem tvýho vesmíru?

Adina
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to! Empty Re: Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to!

Příspěvek pro zoufalec Thu Dec 11 2008, 13:08

proš ses vůbec zajímal o holky s tím mírně zvlněným terénem
Protože jsem chtěl dlouhodobý vztah až do smrti, tak jsem se chtěl vyhnout jakékoli eliminaci předem. Chtěl jsem hlavně holku s kvalitní povahou, na kterou je spoleh, která si mě váží a já si vážím jí. Atd.atd.atd. Vybírat si podle vzhledu/postavy/prsou je přece dětinské, nebo ne?

když jsou velký cecky středem tvýho vesmíru?
To jsem si uvědomil, když přišlo na sex. Svět je plný paradoxů. DeAngelovo "Attraction is not the Choice" se potvrdilo, tentokrát jsem to byl já (po dlouhé době) na té straně barikády, kde se attraction nedala zvolit. Většinou jsou to totiž ženský, který tento proces eliminace provedou první.

A ještě - pro mě velký cecky nejsou středem vesmíru. Moje sexuální ústrojí a příslušná část mozku na to mají ale jiný názor a rozhodně to se mnou nekonzultují. Pro případné méně chápavé - zopakovat si pojmy vědomí, podvědomí, nevědomí apod.

Zajímavé zjištění je, že moje sestra je přesně ten typ, který mě nepřitahuje (vižle, bez pozadí, velikost podprsenky jedna). Asi se tak příroda brání incestu a blbým dětičkám.

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to! Empty Re: Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to!

Příspěvek pro Traffic Thu Dec 11 2008, 15:57

zoufalec napsal:
Vybírat si podle vzhledu/postavy/prsou je přece dětinské, nebo ne?

Kdyby tam bylo ještě slovo pouze, tak bych s tou větou souhlasil. Nedokážu si představit, že bych se na fyzickou stránku neohlížel; ta je aspoň pro mě pro LTR stejně důležitá jako charakterové vlastnosti té slečny.

Ale tys na to teď, myslím, přišel taky.

A ještě - pro mě velký cecky nejsou středem vesmíru. Moje sexuální ústrojí a příslušná část mozku na to mají ale jiný názor a rozhodně to se mnou nekonzultují.

Přijde mi zajímavé, jak tohle odděluješ; jako kdyby ses rozumově snažil potlačit nějakou svoji touhu a pak s překvapením zjistil, že tvoje tělo reaguje podle sebe. Asi bych ti poradil se s tou situací nějak zkamarádit a při dalším výběru partnerky na to brát zřetel (a nebát se toho, že pak budeš povrchní, protože do požadavků zakomponuješ i ty fyzické) Wink

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 39
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to! Empty Re: Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to!

Příspěvek pro Scare Thu Dec 11 2008, 21:45

ty vole, opatrně s těmi články, teď se mi hodně slušně zvedl kufr a asi ani neusnu.

Než někdy v životě na sebe pustit 110kg tank, tak radši žiju jako mnich v celibátu a spoléhám na vlastní síly... fuj, je mi fakt zle.

Vybírat si podle vzhledu/postavy/prsou je přece dětinské, nebo ne?

Heh, tak to asi zůstanu dítě až do smrti. Několik lidí, včetně Generalissimma se mnou zásadně nesouhlasí, ale to nic nemění na tom, že radši budu sám, než abych byl (spal) s holkou, která mě fyzicky nepřitahuje (ačkoliv by třeba v posteli byla dobrá).
A věci, které mi na holkách vadí, které mě naprosto odpudí jsou maličkosti oproti tomu, že bych něco měl mít s někým, kdo má více živé hmoty, než zvedám na bench pressu... rozhodně to pro mě není žádný měřítko, ale prostě si to neumím představit.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to! Empty Re: Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to!

Příspěvek pro zoufalec Thu Dec 11 2008, 22:59

2 Scare
Tos mě teda upřímně rozesmál, chacha, proč myslíš že se nazývám zoufalcem :-)) Na druhou stranu nějak se mi z přirozenosti líbí pěstovat extrémismus, aspoň je čím udivovat okolí :-) A hlavně sám sebe!

Jinak
Vybírat si podle vzhledu/postavy/prsou je přece dětinské, nebo ne?
asi se taky vrátím do dětských let, chtěl jsem si jen dokázat, že ta fyzická stránka prostě důležitá je a "na vzhledu nezáleží" jsou prostě kecy a sebeklam.

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to! Empty Re: Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to!

Příspěvek pro Eivind Fri Dec 12 2008, 00:25

Tlustoprdky a ošklivky mohou být velmi sexuálně rajcovní! Ovšem vztah s nimi?? Hmm... Viz tady

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to! Empty Re: Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to!

Příspěvek pro zoufalec Mon Dec 15 2008, 14:18

Tlustoprdky a ošklivky mohou být velmi sexuálně rajcovní!
Tojo. Když je dostatečně tma, je mi celkem jedno do koho to brko strkám. Svůj základní účel (tj. výměna sexuální energie nebo jak to nazvat) je splněn s každou ženskou. A u ošklivek/tlustoprdek jsem zaznamenal mnohem větší přítomnost jakéhosi naturalismu, který u Bárbín skoro není.

Asi je to tím, že u neatraktivních ženských je sexuální energie silnější, zřejmě protože atraktivní ženský jsou natolik obletovány a dobývány, že je to prostě energeticky vycucne. Ošklivky zůstávají nadržené a nevybité.

Ovšem vztah s nimi??
...není možný. Není možné se na ní prostě dívat a chodit s ní za ruku po ulici nebo mezi známé. Aspoň já to nedokážu a hlavně to nechci. Věčné životní paradoxy :-((

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to! Empty Re: Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to!

Příspěvek pro Scare Tue Dec 16 2008, 00:41

Tlustoprdky a ošklivky mohou být velmi sexuálně rajcovní!

To se doufám nikdy nedozvím


A u ošklivek/tlustoprdek jsem zaznamenal mnohem větší přítomnost jakéhosi naturalismu, který u Bárbín skoro není.

Mohl bys to statisticky podložit? S kolika "bárbínama" jsi spal, že děláš takové závěry?
Podle mě je to blbost a závisí holka od holky a je jedno, jestli je hezká nebo ne.


Vztah s kým? S bárbínami? Je pravda, že to s sebou nese i jiné druhy zodpovědnosti oproti vztahu s těmi nehezkými, ale nic víc bych v tom neviděl. Tímhle tvrzením jsi řekl něco jako "Hezká děvčata, oproti holkám ošklivým, pro vztah nejsou vhodné"

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to! Empty Re: Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to!

Příspěvek pro zoufalec Tue Dec 16 2008, 01:10

"Hezká děvčata, oproti holkám ošklivým, pro vztah nejsou vhodné"
Tak nějak si to myslím a vůbec z toho nemám radost, energie k udržení hezké holky mi přijde mnohem vyšší než ošklivky. A to vyšší o tolik, že by mi to za to asi z dlouhodobého hlediska nestálo. To pozoruji u okolí, partneři hezkých ženských mi přijdou jako podpantofláci lapení ve svém otroctví:-(( Statisticky významná data nemám, to bych musel mít stovky holek a to fakt není můj případ. Je to jen moje čistě subjektivní pocit a spekulace.

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to! Empty Re: Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to!

Příspěvek pro Scare Tue Dec 16 2008, 01:37

To pozoruji u okolí, partneři hezkých ženských mi přijdou jako podpantofláci lapení ve svém otroctví:-((

K tomu by Ti svoje řekl, možná řekne, SomeoneCZ. Takoví "podpantofláci" jsou ve většině případů provizorním řešením. Téměř každá holka, i taková, která má výhradně navrch, což svým způsobem z jejích partnerů dělá podpantofláky, uvnitř duše touží po někom, kdo bude mít navrch u ní, koho bude respektovat a vědět, že on je ten, za kterého se ona může schovat.

"Hezká děvčata, oproti holkám ošklivým, pro vztah nejsou vhodné"

Logicky bych s Tebou měl souhlasit, protože LTR jsem měl jen jeden a tenkrát jsem nebyl schopen udržet si její zájem. Ano, jdu vyloženě po hezkých holkách až bárbínách a to se asi nezmění. Uvědomuji si, že tím výrazně snižuji kvantitu na úkor zvýšení kvality a přesně o to mi jde! Byl jsem s poměrně vysokým počtem holek (80% z nich za poslední rok), které se mi opravdu moc líbily, ale žádný LTR, až na výše zmíněnou vyjímku, nepřesáhl hranici dvou měsíců.

Pořád se učím a baví mě to víc a víc, zvlášť, když vidím postup v terénu. Mám v plánu zkusit "vyrazit na lov" ideálně se zkušenějším wing-manem a nebráním se ani wing-woman, ba naopak! Tak to můžete brát jako konkurz .) I když už mám oba "vyhlídnuté", takových parťáků může být klidně víc.


Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to! Empty Re: Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to!

Příspěvek pro Lvíče Tue Dec 16 2008, 01:55

Zajímavé, moje zkušenosti a subjektivní pocit z krásných holek a ošklivek je přesně opačný než zoufalcův. Mně naopak přijde, že drtivá většina ošklivek je strašně protivná, nepříjemná a chováním nesympatická - prostě jsou zakomplexované. Paradoxně taky mívají strašně vysoké nároky na krásu u chlapa, zřejmě si tím potřebují léčit pošramocené ego ("koukněte, lidi, že nejsem tak ošklivá, když se mnou chodí takhle pěknej kluk!"). A právě ty velmi hezké atraktivní holky (HBs) bývají většinou psychicky v pořádku, sympatické a milé. Alespoň já mám takové zkušenosti.

Samozřejmě mezi těmi velmi hezkými je určité procento nafoukaných. A ještě jedna zvláštnost u mě - konkrétnímu jednomu typu HB holek (černé delší vlasy, výrazné a hezké větší kulatější oči a prsa 3-4) se nikdy nelíbím, dá se říct, že bez výjimky Smile

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to! Empty Re: Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to!

Příspěvek pro zoufalec Tue Dec 16 2008, 11:39

Super chlapi! Jen další názory, už to začínám vidět trochu jinak, méně zobecněně, jen je potřeba dodat víc pozorovaných dat :-)

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to! Empty Re: Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to!

Příspěvek pro Traffic Tue Dec 16 2008, 15:16

Lvíče napsal:A ještě jedna zvláštnost u mě - konkrétnímu jednomu typu HB holek (černé delší vlasy, výrazné a hezké větší kulatější oči a prsa 3-4) se nikdy nelíbím, dá se říct, že bez výjimky Smile

A sakra, to by mě docela zamrzelo Smile

Nad tím jsem se občas taky zamýšlel a je fakt, že se mnou zase mají problém spíš blondýnky. Těžko říct, kolik je v tom náhody, ale statistika hovoří celkem jasně.

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 39
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to! Empty Re: Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to!

Příspěvek pro Lvíče Tue Dec 16 2008, 16:01

Mně to taky vadí, protože ten typ holek se mi samozřejmě líbí Smile Na druhou stranu ne nijak výrazně víc než některé jiné typy, kterým se líbím, takže v odůvodnění, že na tyhle působím víc needy, nevěřím Smile

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to! Empty Re: Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to!

Příspěvek pro generalissimuss Tue Dec 16 2008, 18:30

zoufalec napsal:..jen je potřeba dodat víc pozorovaných dat :-)
Proč pozorovat? Proč ne rovnou zkoušet? Copak HáBéčka jsou rybičky v akvárku?

Já se svým názorem se připojuji ke Lvíčeti - měl jsem a mám fyzicky velmi pěkné ženy. I přesto, že si prioritně vybírám na základě povahy.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to! Empty Re: Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to!

Příspěvek pro endow Thu Dec 25 2008, 18:01

Lvíče napsal:...Mně naopak přijde, že drtivá většina ošklivek je strašně protivná, nepříjemná a chováním nesympatická - prostě jsou zakomplexované. Paradoxně taky mívají strašně vysoké nároky na krásu u chlapa, zřejmě si tím potřebují léčit pošramocené ego ("koukněte, lidi, že nejsem tak ošklivá, když se mnou chodí takhle pěknej kluk!"). A právě ty velmi hezké atraktivní holky (HBs) bývají většinou psychicky v pořádku, sympatické a milé...
generalissimuss napsal:měl jsem a mám fyzicky velmi pěkné ženy. I přesto, že si prioritně vybírám na základě povahy
Taky naprosto souhlasím, neříkám, že to platí na 100% žen (to určitě ne), ale zkušenosti mám stejné, jak v balení/bavení se se slečnami, tak třeba i u spolužaček, kdy ty hezčí jsou v pohodě (super kámošky), zato například jedna, která opravdu hezká není, je taková, že o ni mám někdy chuť židli přerazit! Bohužel dost často je na vině posměch v dětství od ostatních dětí, ono se pak není čemu divit, že jsou odtažité a nepříjemné.

endow

Poeet p?íspivku : 39
Reputation : 3
Points : 12
Registration date : 15. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to! Empty Re: Už asi vím, proč mě ženy odmítají - chválabohu za to!

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru