SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět?

+2
paradoxman
generalissimuss
6 posters

Goto down

SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět? Empty SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět?

Příspěvek pro generalissimuss Fri Oct 31 2008, 22:57

Dostal jsem tuto SMS a nevím, co na ní odpovědět:
Slečna Š. napsal:Ahoj G. Velmi se omlouvám, ale potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu. Promiň. Mrzí mě to. Slečna Š.
Dotyčnou chci, nicméně je mi jasné, že jakýmkoliv náznakem zájmu, nebo uháněním, pošlu její výši zájmu o mne dolů. Jak odpovědět, aby se mi eventuálně někdy v budoucnu ozvala sama?

Pro úplnost přikládám balast (možno přeskočit) z mého deníku:
193. den napsal:Day2 se slečnou Š. Mega. Původně jsem tak nějak očekával, že nepřijde – vše šlo totiž až příliš snadno:
175. den napsal:Zajímavá dívka až na druhý pohled. Otevřel jsem jí, až když jsem šel kolem ní potřetí (byl jsem dost unavenej), nezdála se mi moc hezká. Ale nakonec jsem to zkusil. Má své kouzlo, je příjemně oduševnělá. Studentka čehosi, asi introvertka, uvnitř má něco, co mne k ní silně táhne.

Re-open, když jsem přijal několikaminutový telefonát. NC. Při rozloučení řekla: "..třeba mě zavoláš..". Pokud vyjde Day2 - tak na tu se dost těším. Mnoho threadů, moc se nechytala na C&F, ale snažila se držet krok alespoň intelektuálně. Nenechala s sebou manipulovat - to se mi líbilo.
187. den napsal:Slečna Š. nejdříve nebere telefon (před tím jsem jí volal před týdnem), za hodinku mi volá zpátky: "To je generalissimuss, je to tak?". Super, pamatuje si mne, i když na mne neměla číslo. Jak praví TZ - má-li zájem, týdenní pauza zájem nesnižuje.

Přijde mi, že domluva na Day2 proběhla až příliš snadno. Uvidíme.
Nemohu slovy popsat, jak se mi rande líbilo. Přesně, jak vyšité z mého scénáře. Procházka, povídání, pak mne sama zavedla do té nejtmavší stezky a začali jsme se vášnivě líbat, MC. Její sexualita je výtečná.

Tři hodiny jsme se venku líbali, eMCovali, nakonec mě pěkně vykouřila. A pánové – je jí 19!

Dále rande pěkně končilo procházkou za ručičky. Kdybych měl volný byt (sakra!), měl bych ji u sebe instantně.

Jsem zvědav, jak to bude pokračovat. Buď je romantička a tato pomalá eskalace bez FC se jí tudíž líbila, anebo chtěla FC a já jí takhle zklamal. Necháme se překvapit, ale já mám raději romantiku. Pokud klapne sex, vím, že bude výtečná.

Každopádně mi řekla, čím jsem jí zaujal. Když jsem jí oslovil na zastávce, vůbec se nechtěla se mnou bavit. Ale má drzost jí natolik zaimponovala, že v rozhovoru pokračovala.

Jo a je moc moc krásná. I v té zimě nebylo problém ji svléknout do půl těla :-)

A hodně mne dostává její empatičnost, krásné doteky. Bylo nádherné jí položit hlavu na její klín a nechat se hladit. Vrněl jsem jak rozmazlený, totálně pasivní kocour :-)

Jdu si dát studenou sprchu a froté ručníky :-)
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět? Empty Re: SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět?

Příspěvek pro paradoxman Fri Oct 31 2008, 23:20

generalissimuss napsal:Jak odpovědět, aby se mi eventuálně někdy v budoucnu ozvala sama?

Buď jen: "OK," nebo (ještě lépe) neodpovídat vůbec. Vždycky se můžeš ozvat později, v duchu věty: "Jak se máš?"

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět? Empty Re: SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět?

Příspěvek pro endow Fri Oct 31 2008, 23:23

Buď jen: "OK," nebo (ještě lépe) neodpovídat vůbec."
Když zas na druhou stranu -> když neodpovíš vůbec, tak by to mohlo vypadat, jako že jsi uražený... To bych spíš dal přednost "OK".

endow

Poeet p?íspivku : 39
Reputation : 3
Points : 12
Registration date : 15. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět? Empty Re: SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět?

Příspěvek pro dejv Sat Nov 01 2008, 00:19

Nechápu proč by jsi měl čekat, aby se ti ozvala holka, která o tebe nemá kladný a dostatečně vysoký zájem, takže je i úplně jedno co ji napíšeš nebo nenapíšeš, více než kamarádka z toho nebude. Stejně mi to připadá jen jako trapná výmluva, po tomhle by mě osobně už nestála ani za tu 1,20 za sms..

dejv
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět? Empty Re: SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět?

Příspěvek pro generalissimuss Mon Nov 03 2008, 14:30

Díky za názory. Má obvyklá odpověď na tyto situace byla:
O.K. Mažu si tvůj kontakt. Měj se hezky. Sbohem. G.
Říkal jsem si, jestli někdo nepoužívá něco chytřejšího. Myslím, že prosté "O.K." v tomto případě bohatě postačuje.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět? Empty Re: SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět?

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Nov 03 2008, 17:55

Já jim v tomhle případě popřál hodně štěstí Smile A pak je hned pustil z hlavy. Když se někdy potkáte příště, má o Tobě dobré mínění - zachoval jsi se jako grand. "Mažu si Tvůj kontakt" a "Sbohem" je takové fatalistické...
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět? Empty Re: SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět?

Příspěvek pro Eivind Thu Nov 06 2008, 19:57

Ještě mě napadl jeden šrapnel: "Díky za info. Měj se!"

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět? Empty Re: SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět?

Příspěvek pro Lvíče Mon Nov 17 2008, 01:04

No, zažil jsem ne tak dávno něco podobného, jen ta smska od ní byla mnohem upovídanější, slušnější, nebylo to takové fádní "jsem už s jiným, neotravuj mě". Odpověděl jsem tuším "Ok, měj se hezky Smile", pustil ji z hlavy... už ten večer to nevydržela ona a psala, že jí chybím, žádná odpověď ode mě. Následující dny to nějak takhle postupovalo, snad až po 5 nebo 6 dnech jsem jí odpověděl. Nechci si moc fandit, jsem v tomhle ohledu spíš sebekritickej a hlídám si, abych nebyl využitej (s ním to neklaplo, tak jsem jí zase dobrej), ale upřímně na mě ten vývoj a její chování působil, že jsem její zájem dál zvyšoval tím, jak jsem byl nad věcí, nepotřeboval jsem ji, nežadonil jsem, aby mě neopouštěla Smile)), atp., zatímco ten její bývalej to pravděpodobně naopak spíš jen kazil (to se člověk nikdy úplně nedozví).

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět? Empty Díky

Příspěvek pro generalissimuss Wed Jul 15 2009, 23:20

Je slušností napsat, že po 8-mi měsících rádiového klidu jsme se stali milenci.

Prosté O.K. skutečně postačilo. Slečně Š. jsem se po 6-ti měsících ozval a vzhledem k tomu, že se nám nepodařilo domluvit se na společném termínu (buď jsem neměl čas já, nebo ona), nechal jsem věc opět plavat.

Po 14-ti dnech se sama ozvala s nabídkou jiného termínu, který mě nevyhovoval a po týdnu opět a to už jsme se domluvili.

Poradili jste dobře, mám co jsem chtěl, díky.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět? Empty Re: SMS "potkala jsem svého bývalého přítele a jsme zase spolu" - co odpovědět?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru