SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

První rande jako one man talk show

Goto down

První rande jako one man talk show Empty První rande jako one man talk show

Příspěvek pro zoufalec Fri Oct 24 2008, 02:08

29. 10. 2008 SomeoneCZ

Původně to bylo vloženo jako téma do encyklopedie, ale nevidím nic, co by ho tam kvalifikovalo. Jde o dotaz, nebo sdělení názoru, takže následoval přesun do sekce "Hodil by se mi nezávislý názor".


Kdysi a ještě donedávna jsem se prvního rande s neznámou holkou (vesměs na inzerát, bez předchozí představy o vzhledu) chorobně děsil. A oprávněně, rande bylo často opravdovým utrpením. Většinou přišla holka, která se mi absolutně nelíbila, navíc jsem s ní neměl nic společného. Takže zbývala nucená konverzace typu "kde pracuješ, kde bydlíš, co tě baví, ráno to vypadalo že bude pršet, pak se ale vyjasnilo a je hezky." Navíc jsem se celou dobu strašil myšlenkou, že bych s takovou nějakou měl chodit, protože na mě nic lepšího nečeká. Naštěstí ta dotyčná o mě nestála o nic víc než já o ní, takže k naplnění hororu skoro nikdy nedošlo. Pokud se mi holka líbila, stejně jsem nevěděl, jak si jí získat a ona mi v tom nijak nepomohla, takže konverzace stejně vázla a výsledný efekt byl stejně katastrofický.

Později jsem začal používat hloubkové psychologické rozbory a analýzy. Ty mi šly časem dobře, bohužel, jak je každému jasné, vedly skoro vždy na "mám tě ráda jako kamaráda".

Nyní, hlavně na základě hokejistovo reakcí v https://someonecz.forumczech.com/hodil-by-se-mi-nezavisly-nazor-f6/byla-to-ztrata-zajmu-nebo-shittest-t173.htm bych řekl, že nejlepší je zvolit přístup baviče, který předvádí talkshow. Ono pak je totiž úplně jedno, s kým na to rande půjdu. Dobrý pocit z něj si totiž obstarám sám, i když dotyčná bude suchá nezábavná hydra, kterou nikdy už nebudu chtít vidět. A pokud jí budu chtít vidět, udělal jsem asi to nejlepší, co šlo - pohodovou nevážnou zábavnou atmosféru. Show "Uvolněte se prosím" Jana Krause mi přijde pro tento účel jako velmi dobrá inspirace.

zoufalec

Poeet p?íspivku : 90
Age : 50
Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru