SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

co byste dělali vy? III.

3 posters

Goto down

co byste dělali vy? III. Empty co byste dělali vy? III.

Příspěvek pro hugo Mon Oct 13 2008, 22:39

Opět by mne zajímal váš názor na jednu modelovou životní situaci.

Otázka v podstatě zní : Vyrazili byste na první rande cca 500 km a ještě navíc do jiného státu? :-) Je nějaký taktický důvod, proč to neudělat?

Tento díl seriálu "co byste dělali vy" přímo navazuje na druhou epizodu :-)

Člověk si nakonec docela přijatelným způsobem vykomunikuje rande, jenomže slečna mezitím stihne odjet na cca roční studijní pobyt do ciziny.
Varianty vidím následující:

a) Nedělat nic, počkat až přijede na vánoce a doufat, že se nám mezitím nedá dohromady s nějakým cizincem.
b) Vyrazit na rande na přímo.
c) Svést to na náhodný pobyt poblíž a sejít se.

Co byste dělali vy?

hugo

Poeet p?íspivku : 46
Reputation : 2
Points : 56
Registration date : 28. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

co byste dělali vy? III. Empty Re: co byste dělali vy? III.

Příspěvek pro cervenacek Mon Oct 13 2008, 23:01

prijde mi, ze si z nas delas legraci.

"ma cenu jed 500km do zahranici, kvuli 1. rande s holkou, ktera ma vetsi zajem byt v zahranici nez se tebou (boded by ne, kdyz zatim se nic nedelo)?"

duvod, to neni zadna taktika, to je selsky rozum - tvuj cas a tvoje penize. co si myslis, ze za ne dostanes?

ad a - velmi nepravdepodobne. stejne to nemuzes ovlivnit, tak to neres.
ad b - hloupost. co si o tobe bude myslet? "je, on za mnou jede takovou dalku a to je mi celkem ukradenej ... co by mi jeste mohl zaplatit? penez ma asi dost."

ad c - viz b.

d - vykaslat se na ni.
e - pokud mas hodne penez a hodne volnyho casu, tak si klidne vyraz na dovolenou a cestou se stav na rande. a pak bod d.

cervenacek

Poeet p?íspivku : 105
Reputation : 0
Points : 11
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

co byste dělali vy? III. Empty Re: co byste dělali vy? III.

Příspěvek pro generalissimuss Tue Oct 14 2008, 19:10

Jednou mne inspirovalo vyprávění z druhé ruky o jednom baliči, který se seznamoval přes internetové seznamky. Specializoval se na zahraničí.

Měl systém: k dotyčné se pozval, ona se o něj nějakou dobu starala, ubytovala a ještě si užili sexu. Potom si to vyměnili. On ji ubytoval u sebe a role průvodce padla na něj. To se mi líbilo :-) Byla to má velká sexuální fantazie. Šel jsem do toho.

Nejprve jsem si vyzkoušel pár lokalit ve vzdálenosti kolem 200 km. Dotyčné se skutečně chovaly jako perfektní průvodkyně, hostitelky a milenky. Pak jsem to natáhl na 300 km a dál. Posléze jsem si prubnul i zahraničí.

Vždy to klaplo se vším všudy - přesně, jak z vyprávění. S dotyčnou jsme si vyměnili pouze pár e-mailů a fotky. Ani jsme si netelefonovali.

Mohl jsem mít velké štěstí, ale fakt mi to vždy vyšlo. Ovšem, pokud si to někdo zkusíte a nevyjde to, odmítám jakoukoliv zodpovědnost :-)
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

co byste dělali vy? III. Empty Re: co byste dělali vy? III.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru