SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rozpad LTR, nový začátek

3 posters

Goto down

rozpad LTR, nový začátek Empty rozpad LTR, nový začátek

Příspěvek pro Ged_Psyched Thu Sep 18 2008, 13:18

Zdravím všechny přítomné.
Někteří to znáte. Rozchod po x letém vztahu, kdy zůstalo plno krásných i méně krásných vzpomínek. Chci se zeptat jakým způsobem řešíte odproštění se od všech těch věcí minulých?
Abych dodal více informací: Vztah byl celkem v pořádku, začátky hezké, někdy to samozřejmě skřípalo, rok jsme spolu bydleli, pak zase ne, teď zase ano. Chtěli jsme se i vzít (naštěstí k tomu nedošlo). Jí se tentokrát to prostředí mnoho nelíbilo. Pak stačilo udělat pár chyb a výsledek se dostavil. I se znalostí TZ jsem si neodpustil o vztah chvíli bojovat, ač jsem věděl, že PIL je v tuto chvíli už pod nulou (čtyři roky - přece to nezahodíme atp.). Teď už jsem zase při smyslech (už vědomě chápu, že něco končí, něco začíná), nicméně podvědomí je v tomto ohledu "děvka" a stále mi předkládá minulost v tom hezčím (rozuměj: pro mě v tuto chvíli nepříjemnějším) světle. Ještě musím vyřešit zbytek jejích věcí, které jsou u mě - což bude těžké, ale nutné.
Zkrátka by mi pomohla taková "success story" o tom, jak to lze bez újmy přežit. A komu jak dlouho trvalo, než znovu začal aktivně hledat.
Díky za názory.

Ged_Psyched

Poeet p?íspivku : 1
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

rozpad LTR, nový začátek Empty Re: rozpad LTR, nový začátek

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Sep 18 2008, 19:22

rok jsme spolu bydleli, pak zase ne - když se odstěhovala, její PIL byl pod nulou

teď zase ano. Jí se tentokrát to prostředí mnoho nelíbilo. - alias problém (RIL>0) & (PIL<0). Těch pár chyb poslalo pod nulu už jenom RIL.

Success story jsi si napsal už sám Wink Víš, že nemá smysl bojovat tam, kde není kladný PIL, protože výsledek nebude stát za to. Uvědomuješ si, že to nejhezčí máte za sebou a to nejhezčí s jinou máš před sebou. Největší překážkou v aktivním hledání jsou teď její věci u Tebe Wink

DocLove napsal:I began weighing her pluses and minuses. On one side, she smelled like jungle gardenia, looked like Cindy Crawford (only thinner), and of course she never, ever nagged. She loved me, was more fun than a roller coaster ride at Magic Mountain, and she made me feel like a million dollars. On the other side, she was a mess. My moment of truth hit me one morning while shaving and staring in the mirror: I came to the sad conclusion that she wasn’t good marriage material. Why? Because she was a non-functioning woman.

The Reality Factor says that being in love and having a successful marriage are way different things. Though it almost killed me, I dropped Miss Flaky. I knew that if I continued to see her, I would be hooked forever. She later called me, and I listened to her pleas on my answering machine (which you would never do!), but I never picked up the phone. It got to the point where I would have to leave my apartment because I knew I didn’t have the strength to turn the volume down and feared caving in and calling her – remember now, this is the girl whose legs went on forever! I forced myself to hustle new home phone numbers, though I really was not interested in doing so.

Eventually, I got over her (only time heals). But here is the good part: the next time another Miss Flaky came along, it was easier for me to spot her and to take a walk sooner. Plus, I learned to control my feelings a little more.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

rozpad LTR, nový začátek Empty Re: rozpad LTR, nový začátek

Příspěvek pro hokejista666 Tue Sep 23 2008, 16:45

Můžu Ti poradit ze své zkušenosti, skonči to a na nějakou dobu omez kontakt resp. třeba půl roku se nesetkávejte, nevolejte si, nic. Pak můžete být přátelé, ale chce to nějakou pauzu, protože ono na konci x-letého LTR nejde už ani tak o lásku, ale o zvyk, o zajetou rutinu, která najednou končí a zjistíš, že ač Tě třeba na konci Tvá milovaná neskutečně štvala, tak Ti bude chybět, protože sis za ty léta zvyknul.
Kudy z toho ven, najdi si nějaké činnosti, které přispějí k Tvému fyzickému i duševnímu rozvoji, odpočiň si chvilku a hurá na další ženský Wink. Doba regenerace je různá, sám uvidíš, do té doby se věnuj nějaké činnosti, která Tě posune dál, tím nemyslím každodenní návštěvu hospody, ale spíš sport, nějaké studium atd. ... .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

rozpad LTR, nový začátek Empty Re: rozpad LTR, nový začátek

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru