SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

+4
Wipe
dream
Scare
SomeoneCZ
8 posters

Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro Pavel Sat Sep 06 2008, 18:12




Můj problém je v tom, že každý vztah, který jsem měl skončil práve pro to, že jsem byl pro holku dá se říci "příliš jistý", aniž bych byl neustále s ní, nebo byl na ní příliš navázan, nebo ji pořád ujišťoval jak ji miluji.

Proto bych rád vědel, jaké chování je vhodné, abych byl jako kluk z nadpisu zmíňovaného článku.
-jak být nedostupný?
-jak vzbudit v ženě pocit, že nejsem pro ni tak jistý, že si mně musí zasloužit, že si mně musí vážit ?
-jak docílit, aby o mně bojovala i když spolu chodíme?

všechno bez toho, abych vypadal jako arogantní ignorant, který na ni kašle)

Zkuste mi na to odpovědet, třeba i za pomoci nejaké modelové situace, kterou si vymyslíte a na které mi dáte odpověde na mé otázky.
Potřebuji, aby ste mi otevřeli oči, protože já sám na to přijít nedokážu a už se nemohu dívat na to, jak pokaždé pohořím práve na tomhle problému.

Pavel
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro SomeoneCZ Sat Sep 06 2008, 20:01

Ve skutečnosti je na to lehká odpověď. V dnešním vztahu by to mělo být 50:50, ale víme, že alespoň trochu hezká žena má více nabídek než muž. Čili, nech ji, ať se snaží o něco víc než Ty.

Část Xumovy knížky, kterou odkazuješ, sice uvádí správný poznatek (zachycený už v Bibli - 40 let na poušti), ale ten sám o sobě nestačí. Na jedinečného a žádaného musíš mít i další kvality. Aneb obligitná věta, prostuduj si TS a TZ Smile

Mimochodem, normální žena o Tebe nechce bojovat, i když spolu chodíte. Jistě, teritorium si hlídat bude, ale bojovat mi zavání majetnickou hysterkou. Sice to může být jenom slovíčkaření, ale pozor abys nepřebral s takovými kritérii.

Dobrým příkladem je např. cca týdenní pauza při zvaní na rande. Uděláš rádiový klid a pak zavoláš - žádná sms, nebo maily. Tak ukážeš, že máš zájem, ale že máš také svůj život. Takhle se chová sebevědomý muž.

Hlavně, nemluv o jiných ženách. Úplně nejhorší, co můžeš udělat je, že začneš vykládat, jak o Tebe jiná stála. Tím dáš spolehlivě najevo nedostatek sebejistoty. Pokud o Tebe tamty totiž skutečně stojí, tak o tom téhle nemusíš vykládat, aby Tě chtěla. Zákony nabídky a poptávky platí i zde. Takhle se dovtípí, že něco nehraje.

Sice by si i za takových podmínek dala některá říci, ale slečna se sebeúctou by Ti to netrpěla. Čili, opět pozor na kritéria výběru, kam spadá i použitá metoda.

Podrobností by se dalo napsat hodně, raději uveď některý konkrétní případ. On se totiž nedá vyloučit ani scénář, že jsi si začal se slečnami, jejichž zájem o Tebe byl pod nulo,u a s tím se nedá nic dělat. Jenom si závěrem vyslechnout nějakou výmluvu, např. že si Tebou byla příliš jistá.

Ještě by Tě mohl zajímat článek Vdaná panička.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro Scare Sat Sep 06 2008, 20:05

-jak být nedostupný?

Chce jít na rande ve středu - Promiň, mám rozdělaný jeden projekt a musím ho co nejdříve dodělat. Co třeba pátek?


-jak vzbudit v ženě pocit, že nejsem pro ni tak jistý, že si mně musí zasloužit, že si mně musí vážit ?
-jak docílit, aby o mně bojovala i když spolu chodíme?

Tohle je pro mě osobně maličkost, stačí s přítelkyní přijít kamkoliv do společnosti, kde máš známý, kamarády a hlavně kamarádky, potkáš kamarádku, usmějete se na sebe a jen tak pokecáš. To holky hodně pečlivě registují, neboj. Navíc, když Ti kamarádka třeba řekne, jak Ti to sluší atd., přítelkyně může zešílet.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro SomeoneCZ Sat Sep 06 2008, 20:09

Scare napsal:Chce jít na rande ve středu - Promiň, mám rozdělaný jeden projekt a musím ho co nejdříve dodělat. Co třeba pátek?
No, já bych středu bral raději než pátek. V pátek chodí všichni a takhle by to vypadalo, že nemám s kým jít v porovnání se středou Wink Myšlenka dobrá, ale dny v příkladu bych prohodil.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro Scare Sat Sep 06 2008, 20:26

No, já bych středu bral raději než pátek. V pátek chodí všichni a
takhle by to vypadalo, že nemám s kým jít v porovnání se středou Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Icon_wink Myšlenka dobrá, ale dny v příkladu bych prohodil.

Jasně, to bezesporu. Myslel jsem to ale tak, že když máš LTR i v pátek můžeš vyrazit někam s ní. Ne na kafe, ale na nějaký večírek (diskotéku) třeba. V případě kafe, oběda, večeře atd. pátek určo ne.
Nedostatečně jsem to v předchozím postu upřesnil.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro dream Sun Sep 07 2008, 01:40

Scare napsal:
Jasně, to bezesporu. Myslel jsem to ale tak, že když máš LTR i v pátek můžeš vyrazit někam s ní. Ne na kafe, ale na nějaký večírek (diskotéku) třeba. V případě kafe, oběda, večeře atd. pátek určo ne.

Nedostatečně jsem to v předchozím postu upřesnil.
V pátek máš prostě svůj program, púvodně jsi chtěl jít na diskotéku přece s někým, či sám, nebo jsi se chtěl podívat na nejnovější DVD doma u televize.To je fuk.Prostě si s ní nepočítal ve svém plánu.Zbytečně jí ukazuješ, že o ni moc stojíš a že ji zahrnuješ do svých plánů.Pokud má zájem, tak to těch dalších pár dnů snad vydrží ne? Wink  
mimo jiné, diskotéka je jedno z nejhorších možných míst kam brát holku na rande...

dream

Poeet p?íspivku : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro Scare Sun Sep 07 2008, 01:44

V pátek máš prostě svůj program, púvodně jsi chtěl jít na diskotéku
přece s někým, či sám, nebo jsi se chtěl podívat na nejnovější DVD doma
u televize.To je fuk.Prostě si s ní nepočítal ve svém plánu.Zbytečně jí
ukazuješ, že o ni moc stojíš a že ji zahrnuješ do svých plánů.Pokud má
zájem, tak to těch dalších pár dnů snad vydrží ne? Wink
mimo jiné, diskotéka je jedno z nejhorších možných míst kam brát holku na rande...

Jasně, ale když se ptá na středu, tak se může ptát klidně v neděli. A když už je to LTR, do svých plánů bych jí z části zahrnout měl. Alespoň minimální .)

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro SomeoneCZ Sun Sep 07 2008, 13:31

A slečna, která má zájem o LTR se začne zajímat, proč s ní chodí jenom ve středu a ne o víkendech.

DocLove napsal:Tom calls Caprice and asks her out for Wednesday night. She says she is busy, but before he can cut his wrists, he hears, "But, I can make it Thursday." Whew! Close one! Tom accepts and everything is all right. Tom will date Caprice only on weekdays, until she asks him one of the following: "Why don't you ask me out for weekend nights", or, "Are you living with someone?" or "Are you married?" Bingo! How come? Because only women with high Interest Level will ask. No ask; no weekend ( Is this guy tough? ). If you go out with someone 5 or 6 times and she never asks why you don't take her out on Friday or Saturday...

Professional Daters never ask, "Why don't you ask them out on weekends?" Because they don't care - her IL is below 50%. (Most men have not idea how much they are being used.) They might ask for a weekend night as a counteroffer, but never the above questions. It's this MASSIVE subtle difference that shows you who really cares about you.

TZ: Pokud jste ovšem nesbalili studentku VŠ, která je ve městě jenom přes týden Wink
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro Scare Sun Sep 07 2008, 13:48

Jasně, to bezesporu. Myslel jsem to ale tak, že když máš LTR i v pátek
můžeš vyrazit někam s ní. Ne na kafe, ale na nějaký večírek (diskotéku)
třeba. V případě kafe, oběda, večeře atd. pátek určo ne.
Nedostatečně jsem to v předchozím postu upřesnil.

V případě podnikového večírku, kam chci s LTR jít jako pár bohužel nemůžu jít, kdy se mi to hodí, ale kdy ten večírek probíhá. Což bývá často v pátek, občas v sobotu. Nemyslel jsem tím, že bych dal protinávrh na pátek na rande, ale na nějakou podobnou akci.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro SomeoneCZ Sun Sep 07 2008, 13:59

Jestli je to LTR (tj. už jste spolu dostatečně dlouho a ona se podle tak chová), tak proč ne.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro dream Tue Sep 09 2008, 12:46

aha LTR, nějak jsem si z té zkratky neuvědomil, že se jedná už o dlouhodobý vztah Embarassed
moje rada se vztahovala k prvním rande

dream

Poeet p?íspivku : 34
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro Scare Tue Sep 09 2008, 22:32

aha LTR, nějak jsem si z té zkratky neuvědomil, že se jedná už o dlouhodobý vztah Embarassed
moje rada se vztahovala k prvním rande

v tom případě, jak jsem popsal výše naprosto souhlasím.

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro Scare Mon Dec 08 2008, 23:20

Jak reagujete např. na... ? :

1) Strašně moc Ti to sluší
2) Ráda bych Tě ještě někdy viděla
3) Napíšeme/Zavoláme si, ok?
4) Někdy to zopakujeme, ok? (rande)
5) Co musí mít žena/holka, aby se Ti líbila?
6) Jsi děvkař?
7) Přijedeš za mnou někdy?
8 ) Přijdeš? bez Tebe je tu strašná nuda (diskotéka)

edit

9) Kolik jsi měl holek?
10) Byl jsi někdy zamilovaný?
11) Jaká byla Tvoje poslední partnerka? Proč to skončilo?
12) Jsi schopný být nevěrný?


Naposledy upravil Scare dne Tue Dec 09 2008, 03:38, celkově upraveno 1 krát

Scare

Poeet p?íspivku : 147
Age : 35
Location : Future
Reputation : 4
Points : 40
Registration date : 05. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro Wipe Tue Dec 09 2008, 02:36

1) díky
2) úsměv, ahoj -otočka odchod.
3) úsměv, přiblížení, polibek - dobrou noc, ahoj - otočka odchod.
4) uvidim jak budu mít čas. Ahoj - otočka odchod.
5) zajímavá otázka. Co musí mít chlap aby se ti líbil?
6) kolik že ti je?
7) stejný jak bod 4
Cool Dneska už mám jinou akci, sry.

Wipe

Poeet p?íspivku : 30
Reputation : 1
Points : 23
Registration date : 17. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro Pat Tue Dec 09 2008, 11:26

Ahoj všichni, už si to tu pročítám pár měsíců, ale tohle mi nedá a musím reagovat Smile

1) nijak nereaguju, pokračuju v rozhovoru, jako by to nezaznělo
2) uvidíme...
3) uvidím, jak to vyjde
4) stejně jako 2 a 3
5) "no to není tak jednoduché, proč to chceš vědět?"
6) já? (úsměv)
7) stejně jako 2,3 a 4
Cool ne
9) to není důležité ne?
10) ano
11) O tom se nechci bavit...
12) Nevím, nikdy jsem nebyl...

Tak jsem zvědavý na komentáře, protože se nepovažuju za zrovna supersvůdníka Smile

Pat
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro Eivind Wed Dec 10 2008, 00:40

1) Díky!

2) Máš moje číslo, ne ;-)

3) Uvidíme...

4) Uvidíme...

5) Musí mít něco, co se za peníze nedá koupit a co se nedá zahrát. Ale co to je konkrétně, na to musíš přijít sama ;-)

6) A krucinál! Čím jsem se prozradil? :-D

7) Uvidíme...

8 ) Každý je nahraditelný...

9) Tak akorát.

10) To už je dávno... Od té doby už jsem hodně opatrný... (Pokud na to zareaguje např. otázkou "proč?", je to nahrávka na smeč.) Víš, přijde mi, že všechny holky jsou takové... vypočítavé (lze použít i jiné adjektivum)... (A uvidíš, co se stane.)

11) Byla skvělá, moc si jí vážím. A skončilo to, protože jsme se oba potřebovali dostat někam dál, což bohužel v tamtom vztahu nešlo. (To je sice nicneříkající slátanina, ale snad by to mělo stačit. V žádném případě se nepouštět do vypočítávání jejích (nebo i svých) prohřešků!)

12) Nevím, zatím jsem to nezkoušel. Měl bych? (Tohle už je pořádný oříšek, hodně jsem se nad tím napřemýšlel. Je teda fakt, že se mě na to žádná neptala, což ale neznamená, že si tu otázku nekladla sama pro sebe.)


Všechny uvedené otázky demonstrují zájem o tebe, byť může být různě vysoký. Každopádně v tomto bodě se láme chleba. Dobrou odpovědí vystřelíš zájem vysoko, špatnou ho pošleš k zemi. Problém je, že tyto otázky mají zjevnou a skrytou úroveň. AFCéčka mají tendenci většinou reagovat na onu skrytou úroveň (Já tě soudím a ty se obhaj!) a dostane se do úzkých, načež končí - sám se diskvalifikuje. DocLove radí odpálkovat. Já si osobně myslím, že záleží hodně na řeči těla a tónu hlasu. Pokud si je při otázce jistá a klade ji jakoby z dlouhé chvíle, můžeš být v odpálkování i poměrně dost tvrdý. Ale když z jejího hlasu slyším opravdovou úzkost ("Už jsi někdy někoho podvedl??"), nemám to srdce odpovědět drsně. Spíš bych řekl něco v tom smyslu: "A proč bych to dělal? Buďto je to slečna správná, se kterou chci být, anebo není, tak se v klidu rozejdeme." Ale ať už odpovíš jakkoli, nesmíš ani na chvíli dát najevo rozrušení. I kdyby tě vůbec nic nenapadlo, je nejlepší odpověď úsměv a pokrčení ramen (důležitý je uvolněný postoj). Určitě to bude lepší výsledek, než kdovíjaká replika pronesená třaslavým hlasem. Taky je možné se přímé odpovědi na "nejasnou otázku" vyhnout převedením na bezpečnou úroveň vyptáváním se jí. ("A co vlastně myslíš tím slovem děvkař? Kdo to podle tebe je? atd.)

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro Jack Wed Dec 10 2008, 13:37

Pat napsal:Ahoj všichni, už si to tu pročítám pár měsíců, ale tohle mi nedá a musím reagovat Smile

1) nijak nereaguju, pokračuju v rozhovoru, jako by to nezaznělo
Podakuj. Ukazes, ze si si toho vedomy. A navyse je to slusnost.
Ked nereagujes, je to divne a zena si to moze vysvetlit ako ze hovori potichu, ze sa ti nepaci, ze ti to doteraz nikto nepovedal a zaskocilo ta to,...

Jack

Poeet p?íspivku : 51
Location : Praha
Reputation : 1
Points : 6
Registration date : 11. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro Pat Wed Dec 10 2008, 17:33

Jack: dík, když o to tak přemýšlím, tak kamarádkám říkám něco jako "já vím že mi to sluší". Co si myslíš o tomhle?

Pat
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro Jack Wed Dec 10 2008, 22:57

Pat napsal:Jack: dík, když o to tak přemýšlím, tak kamarádkám říkám něco jako "já vím že mi to sluší". Co si myslíš o tomhle?
Aj to pouzivam. Ale s usmevom, aby bolo vidiet, ze to nemyslim uplne vazne. Vyzeral by som ako blbec :-)

Ale bacha na moje odpovede, ja som balicska lama bez zarezov na pazbe...

Jack

Poeet p?íspivku : 51
Location : Praha
Reputation : 1
Points : 6
Registration date : 11. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro Traffic Wed Dec 10 2008, 23:01

Pat napsal:Jack: dík, když o to tak přemýšlím, tak kamarádkám říkám něco jako "já vím že mi to sluší". Co si myslíš o tomhle?


To bys musel umět podat, ale nevím - dokážu si představit, že by si to někdo mohl vyložit jako přílišnou namyšlenost. Jak už bylo, myslím, řečeno, nejjednodušší a zároveň nejlepší odpovědí na lichotku je prosté poděkování. Demonstruješ tím, že jsi si vědom své ceny a že dokážeš kompliment přijmout.

Traffic

Poeet p?íspivku : 38
Age : 39
Location : Praha
Reputation : 0
Points : 25
Registration date : 05. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro endow Thu Dec 11 2008, 00:57

Scare napsal:2) Ráda bych Tě ještě někdy viděla / 3) Napíšeme/Zavoláme si, ok? / 4) Někdy to zopakujeme, ok? (rande) / 7) Přijedeš za mnou někdy?
Všichni se shodli na něčem jako "Uvidíme..." což je podle DocLove, podrobněji v příspěvku od Someona v tématu - "Přihrávky na exploit"

Eivind napsal:5) Musí mít něco, co se za peníze nedá koupit a co se nedá zahrát. Ale co to je konkrétně, na to musíš přijít sama ;-)
Tady mě to přijde, jako by jsi přistupoval na její hru, i když ne uplně - že by jsi začal vyjmenovávat vlastnosti - ale částečně ano. -> Je to test a jak si pak psal, i DocLove radí je odpálkovat a na tu jejich hru nepřistoupit. Já bych to zlehčil - něco jako:
Ona: Co musí mít žena/holka, aby se Ti líbila?
Já: Ferrari a vilu na Malorce Wink

Eivind napsal:8 ) Každý je nahraditelný...
Tím se akorát shazuješ a zařazuješ do průměru, vlastně tím řikáš, že jsi stejný jako ostatní! Takže jdeš proti TZ - pomocí které se snažíš NEBÝT jako ostatní.
Ale Ty v žádnym případě nahraditelný nejsi! Podle mě je lepší prostě odmítnout, popřípadě dodat, že máš jiný program.

Scare napsal:9) Kolik jsi měl holek? / 11) Jaká byla Tvoje poslední partnerka? Proč to skončilo?
Tady záleží v jak dlouho jste spolu, pokud tenhle test příjde na jedné z prvních schůzek, pak je nejlepší vůbec neodpovídat (podle TZ i podle mě Smile) Více v 5. díle původní Teorie zájmu na svadeni.cz:
SomeoneCZ napsal:Než se rozhodne, že vás miluje, bude vás testovat. Sama vám tak
poskytne dostatek příležitostí, abyste jí řekli ne jako gentleman.

Jste spolu na jednom z prvních rande a ona vyzvídá, co vaše předchozí
vztahy. Hodný chlapec zodpoví její otázku celými větami, aby se jí
zavděčil. Macho dá k lepšímu výčet svých trofejí, aby si uvědomila,
jaké ji potkalo štěstí, být právě s ním. Gentleman odmítne odpovědět,
protože ví, že vykládáním o jiné ženě její zájem o sebe nezvýší, spíše
naopak.

endow

Poeet p?íspivku : 39
Reputation : 3
Points : 12
Registration date : 15. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak? Empty Re: Dejte ženě pocit, že jste jedinečný a vzácný"....ale jak?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru