SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Summer girl

+2
hokejista666
Eivind
6 posters

Goto down

Summer girl Empty Summer girl

Příspěvek pro Eivind Fri Aug 29 2008, 14:51

"Najdu si letní holku. Bude nosit krátkou bílou sukýnku, bude mít opálená ramena, květiny ve vlasech a bude pořád veselá. Budu jí vodit na pláž a do hospod, budeme sedět na trávě u řeky a pít sangríu... A na podzim jí dám kopačky."
Říká Bernard Black v seriálu Black books. Ač to teď není až tolik aktuální slogan, za léto si lze dosadit jakékoli jiné roční období s odpovídajícími proprietami. Po tomto nezbytném poetickém úvodu se pustím do mého problému, který mě drží zpátky a nedovoluje mi růst tak, jak bych chtěl. Už dlouhou dobu řeším jedno dilema: 
Furt nevím, jestli:

  1. Je lepší se zaměřit na získávání slečen prostředních, tedy NG5,6, max HB7, popř. takových které mají zase nějaké zlozvyky nebo charakterové vady pro mne dlouhodobě nepřijatelné s tím, že se bude jednat o krátkodobý nebo střednědobý vztah v duchu prvního odstavce.
  2. Nebo se zaměřit pouze a jen na získání SS se vším všudy a nebrat žádný kompromis s tím že budu muset dlouho testovat a vyřazovat.
Samozřejmě v hodně dlouhodobé perspektivě je můj cíl jedině druhá možnost. Jenže netrvám na tom, že to musí být hned, klidně tomu hledání dám ještě deset let, když pak budu mít jistotu, že jsem našel tu pravou. Jde mi spíš o to, jak se co nejlíp a nejvíc vycvičit jak v balení, tak v udržování vztahu. Tu pravou bych ani snad nechtěl najít hned, protože bych si pak třeba vyčítal, že jsem si užil málo a chybělo by mi to. Jenže na kterých cílích se nejlíp vycvičím? Na těch, které splňují přesně moje nároky? Těch totiž tolik není a riziko odmítnutí je vysoké. A když se budu cvičit jenom na těch prostředních, sice to půjde snáz, ale jestli mi to pomůže, to nevím. Tak třeba zrovna včera jsem byl na rande s jednou milou NG30. Evidentně měla zájem větší ona než já, protože se furt na něco vyptávala a tím mě bohužel hnala do defenzivy. Ale ke konci jsem to rande přece jenom vzal do rukou a už to bylo lepší. Ve finále polibek v souladu s TZ. No, asi šance na sbalení vysoká, jenže... Já bych jí bral tak zhruba na dva měsíce, abych měl pocit, že jsem se zase dostal do hry. Pak bych se asi rozhlížel po věkově i vzhledově atraktivnějších cílích. A musím přiznat, že zrovna nemám rád ženské slzy apod. a dost těžko snáším, že bych někomu ublížil. A pravdu sotva říct můžu ("Potřeboval jsem tě jenom jako cvičnej cíl na zastřílení.") Nejhorší je, že tahle moje nerozhodnost mě ochromuje natolik, že ve finále prakticky nebalím ani kategorii 1, ani 2. A to je k prdu. Snad jsem to napsal srozumitelně a někdo z vás ostřílených mi v tom pomůže. 


Naposledy upravil Eivind dne Sat Aug 30 2008, 13:33, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Hrubá chyba)

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Summer girl Empty Re: Summer girl

Příspěvek pro hokejista666 Fri Aug 29 2008, 15:23

když pak budu mít jistotu, že jsem našel tu pravou
Tak přesně tohoto stavu nedocílíš nikdy, můžeš mít iluzi, nikoliv jistotu, nikdo nemá svého partnera jistého ...
Jenže na kterých cílích se nejlíp vycvičím? Na těch, které splňují přesně moje nároky?
Podle mě pokud z toho chceš mít radost, tak bys měl balit toho, kdo se Ti líbí a splňuje Tvé nároky, nikdy jsme se neuměl znovu sejít s někým, kde jsme v tom neviděl budoucnost. Prostě jdi krok za krokem, holka se Ti líbí, jdi do další fáze poznávej jí a uvidíš sám, jestli splňuje Tvé představy. Sám si ujasníš co vlastně chceš. Ale nevím, jestli k tomu přistupovat tím stylem jako že je na dva měsíce, to mi přijde blbý, zbytečně obtěžuješ sebe, protože se musíš přemáhat a zbytečně můžeš ublížit jí. Za sebe říkám, že musím cítit nadšení pro tu holku, jinak to neumím, i když to má být úlet na jednu noc, tak se potřebuju nadchnout, nikoliv si říct, OK jdu do ní, ať mám další čárku na futro... .
Furt nevím, jestli:


  1. Je lepší se zaměřit na získávání slečen prostředních, tedy NG5,6, max HB7, popř. takových které mají zase nějaké zlozvyky nebo charakterové vady pro mne dlouhodobě nepřijatelné s tím, že se bude jednat o krátkodobý nebo střednědobý vztah v duchu prvního odstavce.
  2. Nebo se zaměřit pouze a jen na získání SS se vším všudy a nebrat žádný kompromis s tím že budu muset dlouho testovat a vyřazovat.
Možná by neškodilo nejdřív dostat rozum, časem zjistíš, že důležitější než jestli je to HB 10 nebo NG 5 je, jestli Ti vyhovuje. Znám spoustu HB 10, které mě prostě nepřitahují, podívám se na ně, ocením krásu, ale naprosto to se mnou nehne, pak přijde nějaká naprosto průměrně vypadající a ve mě se začnou vzdouvat hormony, jen o vzhledu to fakt není. Za sebe můžu říct, že mě musí přitahovat a mít některé vlastnosti. Časem přijdeš sám na to, co Ti vyhovuje a že to není o tom jestli je to HB 10 nebo ne. Navíc, když s nějakou holkou chodím já, tak je HB 10, kdyby o tom někdo chtěl pochybovat, narazí na mou železnou pěst Laughing.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Summer girl Empty Re: Summer girl

Příspěvek pro Eivind Fri Aug 29 2008, 17:40

Možná jsi mě špatně pochopil, já fakt nemusím mít HB10 a snad ani nechci. Ona to taky není žádná slast, když všichni chlapi okolo slintaj a záviděj ti ji. Ale hezká být musí, to jo. A hlavně chytrá, pracovitá, loajální, hravá, kreativní, trochu sportovní, nesmí kouřit atd. Jasně že nebudu mít jistotu nikdy, mně jde hlavně o to, že když se taková která by mohla splňovat moje nároky, objeví, abych se před ní hned neposadil na zadek a nezačal dělat zbytečné chyby. A k tomu potřebuju víc praxe na bojišti.
A s tím rozumem si to myslel jak? To se mě trochu dotklo.

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Summer girl Empty Re: Summer girl

Příspěvek pro hokejista666 Fri Aug 29 2008, 17:57

Ona to taky není žádná slast, když všichni chlapi okolo slintaj a záviděj ti ji.
Musíš to brát jako potvrzení správného výběru a být nad věcí případně se jim smát Laughing,
tohle bývá test sebedůvěry, buď jsi slabý a pak Tě dřív či později
roznesou na kopytech a ty to sám dorazíš a nebo jsi nad věcí a je to v
klidu ... .

A s tím rozumem si to myslel jak? To se mě trochu dotklo.
Nebylo to rozhodně myšleno zle. Spíš to bylo myšleno tak, že by sis měl ujasnit co chceš. Začít s někým chodit s tím, že je to na dva měsíce mi přijde ujetý, to k těm holkám není fér. Nemusíš začít s někým chodit s tím, že je to na celý život, ale spíš to brát jak to je a nechat tomu vývoj. Poměrně nerad někomu ubližuju, protože se mi to vždycky dřív či později vrátilo, ale možná jsme jen pověrčivý hokejista. To se hokejistům stává Smile. Taky jsem to myslel tak, že postupem času zjistíš, že fyzický vzhled je opravdu to méně důležité, zní to jako fráze, ale je to tak Wink.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Summer girl Empty Re: Summer girl

Příspěvek pro endow Sat Aug 30 2008, 01:11

Já jsem teda mladší, takže je to u mě trochu jiné, navíc, i vzhledem k věku, nemám v úmyslu mít nějaký dlouhodobý vztah, prostě se chci "vyřádit". U mě se to ale má takhle:

Nikdy nepřemýšlím o tom jak to bude dál, prostě uvidím jak se to vyvine v další fázi (řádově pár schůzek), během které slečnu poznávám a zjišťuji, jestli má základní povahové rysy, které očekávám - což pro mě jsou víceméně rysy slečny Správné (flexibilní, sebevědomá,...) plus nějaké další, aby to pro mě byla výzva, když použiju hokejistovo přirovnání, aby za to kořist stála.

A pak, podle okolností, se stane následující:
a) Nesplní mé požadavky => přestane pro mě být zajímavá, není už výzva a ztrácím zájem. To se děje podvědomě. Vzhledem k nezájmu o dlouhodobý vztah to není tak, že bych si zkontroloval podle TZ její povahu a kvůli nevhodným vlastnostem to skončil i přesto, že mám zájem.
b) Splní požadavky => Je pro mě výzva, baví mě to a neztratím zájem. A dál pak už jen uvidím, jak to dopadne a jak to vydrží.

Takže se ztotožňuji s tím co napsal výše hokejista:
hokejista666 napsal:Podle mě pokud z toho chceš mít radost, tak bys měl balit toho, kdo se Ti líbí a splňuje Tvé nároky, nikdy jsme se neuměl znovu sejít s někým, kde jsme v tom neviděl budoucnost.
A stejně tak generalissimuss v "Co byste dělali vy? II".
generalissimuss napsal:Nabízím určitou kvalitu - není důvod proč nepožadovat kvalitu stejnou.
- Pak už je jen otázka, jestli ty kvality co požaduji mám já sám. Smile


Co se týče toho tréningu na slečnu Správnou, který jsi zmiňoval, pro mě je odpověď v článku "Příliš plaší na oslovení ženy?" od Someona.
SomeoneCZ napsal:...Ale podívejme se na ty návody zblízka.... Měli by jste natrénovat rozhovor s ženou - na kamarádkách, prodavačkách a stařenkách ve frontě na rohlíky.
SomeoneCZ napsal:...Pánové, když v rámci tréninku mluvíte s výše zmíněnými ženami, ani o jednu z nich nemáte zájem. Proto netrénujete nezbytné sebeovládání (potlačit strach z odmítnutí) - nejste pod tlakem emocí, protože vám nehrozí odmítnutí.
...
Do některých z návodů na zvýšení sebevědomí se přidávají aditiva jako vylepšení vzhledu, pozitivní myšlení, chování gentlemana, atd., což je vše fajn, ale i tak na ni stále musíte promluvit.
Takže, neřikám, že se nehodí zkušenosti, které získáš u vztahů se slečnami, o které nebudeš mít z dlouhodobého hlediska zájem, ba naopak, určitě se zkušenosti budou hodit. Na druhou stranu to pořád budou ty "stařenky ve frontě" o které ti nejde, takže stejně ve výsledku se budeš muset potýkat s tím, že se budeš snažit udržet slečnu Správnou.

Takže dle mého názoru, je lepší, neztrácet čas a pokračovat na další slečnu a když bude Správná a ty si ji neudržíš, tak aspoň získáš zkušenosti (které budou rozhodně cennější než od slečen nesprávných - ostatně mám pocit, že o tom už Someone někde tady na fóru psal, ale nevím to jistě).
A že jich není moc? I kdyby jich bylo opravdu jen pár, tak o to vetší důvod ji získat dřív, něž někdo jiný. Wink


Naposledy upravil endow dne Mon Sep 01 2008, 22:24, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : překlep)

endow

Poeet p?íspivku : 39
Reputation : 3
Points : 12
Registration date : 15. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Summer girl Empty 2 Eivind

Příspěvek pro generalissimuss Sat Aug 30 2008, 01:57

generalissimuss napsal:Měl jsem celkem 4-letý vztah s takovou, o které jsem si myslel, že je to tak na měsíc, maximálně na dva. Moc hezká, ale chovala se ke mě jako milenka-kamarádka. Omarodil jsem a ona se zachovala viz výše. Nakoupila čaje, uvařila, seřvala mě, že neležím a odešla :-)

Pak se mi za týden ozvala sama a dále se chovala jako před tím. Ovšem událost ve mě zanechala takový dojem, že jsme spolu začali bydlet. Vynikající partnerka - kudy jsem chodil, tudy jsem jí chválil.
(Kytku ano / ne a kolik)

Já se klidně přiznám - nikdy jsem svou partnerku dopředu neodhadl a když se zpětně ohlédnu - jaké jsem měl štěstí.

Na jednu stranu "bral jsem, co se namanulo", na druhou stranu (asi proto, že jsem to tak křečovitě neřešil) jsem měl v drtivé většině fakt šťastnou ruku.
generalissimuss napsal:Má zkušenost je taková, že vysoké procento kvalitních žen je až daleko po třicítce. Osobně jsem natolik zmlsaný právě díky těmto ženám, že mladší žena třiceti let to má v "prvním kole" seznamování u mě opravdu těžké.

Pokud tu hovoříme o "rozebranosti", má zkušenost potvrzuje, že je to naprostý nosense. Kvalitních žen je daleko více než mužů a často zůstávají na ocet, buďto kvůli překvalifikovanosti", anebo proto, že se jich muži prostě bojí.

Jen si to představte. Emancipovaná žena, s vlastním zázemím, studující dálkově druhou vysokou školu, samoživitelka se zkušenostmi a odrostlým dítětem, vyježděná řidička, dobrá kuchařka, se zajímavými zájmy, sporty a obklopena podporujícími lidmi. Tahle žena se většinou umí i lépe oblékat, líčit a je nesrovnatelně lepší milenka, než konkurentka o deset let mladší.

..je totiž prakticky neovladatelná, s vlastním názorem a také muži "přiměřeného věku" málokdy mají co adekvátního nabídnout, aby dorovnali skóre..

Kdo hledá rovnocennou kvalitní partnerku a zdravou konkurenci - ona je ta pravá. Z hlediska kritérií obsažených v TZ většinou není co řešit. Tyhle ženy mají za sebou hodně zkušeností, znají muže, vědí co je pro kvalitní vztah důležité.

Poznal jsem jich natolik dostatečný počet, že mohu odpovědně napsat tyto slova. A hlavně - neměnil bych.

..ale také vzhledem k vysoké nabídce tyto ženy hodně požadují - jsou zdravě náročné. Někoho toto může odradit, vyřadit ze hry - pro mne je to výzva. To pravé ořechové.
(Holky nad 25 jsou už rozebraný?)
generalissimuss napsal:..podnikatelka, EU projekty, 2 firmy, rozjíždí třetí, skupuje pozemky, akcionářka, teď uzávěrka daně, hodně aktivit, sportovně i duchovně založená, jízdy do zahraničí, překlady do jazyků.. ..fyzicky atraktivní, štíhlá, namakaný tělo, opálená. Výborná verbalizace, vystupování, nadprůměrný duševní rozsah, vyrovnaná, klidná povaha. Emancipovaná, svobodná žena.
(Jiná by mě kontaktovala – tahle prostě ne)
generalissimuss napsal:Nemám pochyb, že se jedná o "slečnu Správnou". Konzistence a vůbec chování ke mě se mi velmi líbí. Je pro mne čitelná a pokud překvapí, tak velmi pozitivně.

Poslední schůzka byla opět v období, kdy měla toho hodně, měla to komplikované. Udělala si čas, připravila program do detailu, včetně variant.

Např. zarezervovala rezervaci v indické restauraci s tím, že nechala na mě "rozhodnutí" v kolik a vše ostatní přizpůsobila. Co fakt nepamatuji, aby žena šla rezervovat restauraci tím způsobem, že by šla za majitelem a řešila to s ním osobně.
(Jiná by mě kontaktovala – tahle prostě ne)

Atp. Myslíš, že jsem jí hned odhadl - jaká bude? Ani náhodou.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Summer girl Empty Dilema rozřešeno

Příspěvek pro Eivind Sun Aug 31 2008, 22:43

Tak děkuji všem za vyčerpávající odpovědi. Tentokrát se do mě Hokejista trochu pustil, což jsem zrovna od něho nečekal :-) Ale zasloužil jsem si to. Padlo pár pádných postřehů a už v tom mám mnohem víc jasno.
hokejista666 napsal:
Za sebe říkám, že musím cítit nadšení pro tu holku, jinak to neumím, i když to má být úlet na jednu noc, tak se potřebuju nadchnout, nikoliv si říct, OK jdu do ní, ať mám další čárku na futro...
 
Tak to mi přijde hodně přínosné! Když se ohlédnu nazpět a šel jsem do nějaké holky a měl jsem z toho rozporuplné pocity (žádný opravdový pádný důvod, jenom chybělo nadšení), nedopadlo to pak zrovna nejlépe.
hokejista666 napsal:
Časem přijdeš sám na to, co Ti vyhovuje a že to není o tom jestli je to HB 10 nebo ne. Navíc, když s nějakou holkou chodím já, tak je HB 10, kdyby o tom někdo chtěl pochybovat, narazí na mou železnou pěst Laughing.
LOL. Přiznávám, že dříve pro mě bylo hodně důležité, aby ta holka dobře vypadala z důvodu abych se neshodil před kámošema, jinýma holkama atd. Jasně že to je projev nesebevědomí, teď už se na to taky dívám jinak. Ale to zas neznamená, že hnedka vezmu nějakou trojku, čtyřku... Sám taky nevypadám blbě, tak co!
Endow napsal:
Takže dle mého názoru, je lepší, neztrácet čas a pokračovat na další slečnu a když bude Správná a ty si ji neudžíš, tak aspoň získáš zkušenosti (které budou rozhodně cennější než od slečen nesprávných - ostatně mám pocit, že o tom už Someone někde tady na fóru psal, ale nevím to jistě). 
A že jich není moc? I kdyby jich bylo opravdu jen pár, tak o to vetší důvod ji získat dřív, něž někdo jiný.
Jj, svatá pravda! Dám se asi na záchrannou misi slečen správných před nesprávnými muži. Zachráním je tím, že je sbalím :-D
Generalissimus napsal:
Já se klidně přiznám - nikdy jsem svou partnerku dopředu neodhadl a když se zpětně ohlédnu - jaké jsem měl štěstí. 
Pořádně nevím, jaké si z toho příspěvku vzít poselství. Že slečna správná je často zakuklená, takže to na první pohled nepoznáš? Kam teda musí člověk až dojít, aby to poznal? První rande, páté, půl roku vztahu?
Teď z toho zkusím dát dohromady nějaký závěr:
Po důkladné analýze vlastního nitra jsem odhalil několik pozůstatků starého nefunkčního myšlení. Jeden z těchto omylů se týká "závaznosti" randění. To má svůj původ ve věku okolo šestnácti let, kdy pro mě "jít na rande" představovalo zážitek srovnatelný se skokem na padáku - prostě něco naprosto vybočující z běžné reality. A taky jsem od toho hodně čekal a bral jsem odsouhlasené rande už v podstatě za začátek vztahu. Jaký to rozdíl oproti TZ která učí, že randění je součástí všedního života stejně jako nakupování rohlíků, a že se vztah počítá až někde od osmého randete! To je v zásadě obrovská úleva. Tzn. že když si nejsem úplně jistý její "správností", stejně si řeknu o číslo a klidně pozvu na jedno nebo i dvě randeta, abych se ujistil. Nic tím neriskuji a k ničemu mě to nezavazuje.
Druhý adolescentní mýtus, který mi kontaminoval rozumné myšlení (díky za upozornění, Hokejisto) je přesvědčení o "rozebranosti a nedostatkovém zboží" a z toho vyplývající nutnost smířit se s kompromisem, že na "to lepší" nedosáhnu a musím se smířit s tím prostředním. Protože se pak jedná o nucenou volbu (srovnej s Hokejistovou vervou, s jakou se pustí do kdejaké NG5, protože ho přitahuje, ne že je jenom prostě k mání), je to balení velmi neradostné a výsledkem nemůže být pocit vítězství. Samozřejmě že je to blbost! Nemusím se smířit s tím, co nechci, nemusím s nějakou začít chodit jenom proto, že jsem ji pozval na rande a neshledal jsem žádné hrubé chyby, které by byly legitimní důvod pro nechození. A samozřejmě nehodlám s někým chodit už dopředu s tím, že to bude jen na dva měsíce. Pak bych se sám sobě nemohl podívat do očí. Všechno, co jsem k tomu teď napsal je u mně z větší části nevědomé a teď si to teprve pořádně tříbím. Ten ponor do sebe není vždy příjemný, ale proto tenhle blog navštěvuji, abych se někam posunul, že jo.
S NG na další rande už nepůjdu. Ne snad, že by byla určitě nesprávná, ale jednoduše když na ní myslím, není v tom žádná radost a žádný pořádný důvod, proč bych ji vlastně chtěl... A protože mě teď čekají nějaké zkoušky, vypouštím až do října veškeré své balící aktivity. Do té doby si zkusím, jak mi tady taky někdo doporučoval, vypracovat seznam toho, co opravdu od své budoucí partnerky očekávám.

Eivind

Poeet p?íspivku : 140
Age : 45
Reputation : 3
Points : 52
Registration date : 27. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Summer girl Empty Re: Summer girl

Příspěvek pro paradoxman Sun Aug 31 2008, 23:11

Eivind napsal:A protože mě teď čekají nějaké zkoušky, vypouštím až do října veškeré své balící aktivity.

Zcela upřímně tě budu obdivovat, pokud to vydržíš Wink Mě to takhle nikdy nešlo, já musím dělat vše najednou, tzn. učit se na zkoušky a mezi tím oslovovat a randit...

V říjnu mi povíš, jaké to bylo Wink

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Summer girl Empty 2 Eivind

Příspěvek pro generalissimuss Mon Sep 01 2008, 00:06

Eivind napsal:Pořádně nevím, jaké si z toho příspěvku vzít poselství. Že slečna správná je často zakuklená, takže to na první pohled nepoznáš? Kam teda musí člověk až dojít, aby to poznal? První rande, páté, půl roku vztahu?
Smile Možná se někdy vyjadřuji zmateně Smile A všechny partnerky mi také potvrdily, že to tak je Smile Ale nevadilo jim to Smile

Poselství bych vyjádřil, jak se píše v chytrých tantrických knihách: "Nejprve něco zkus, pak teprve o tom přemýšlej.." Takže vybídka přesně obrácená, než jak je člověk obvykle zvyklý jednat. Stejně tak mohu říci, že jsem nikdy neodhadl, jaká bude žena v sexu. S mým úsudkem jsem se vždycky seknul. Až když jsem vyzkoušel, jaké to s ní je, mohl jsem říci: "Je to tak a tak.."

A s kvalitou partnerky? Vždy to prověřila nějaká krize, čas, zkouška, nebo jsem se úplnou náhodou dozvěděl, co že to mám za poklad. Bez ironie. A to mi fakt někdy spadla čelist v tom nejpozitivnějším slova smyslu. Potkávám ženy sice velmi ambiciózní, ale také dost skromné. Své přednosti mi nestrkají na odiv.

Ale asi intuice (které jsem se odevzdal) mne vedla správně. Na druhou stranu jsou určité znaky, jak poznat slečnu nevhodnou. Při rozblikání červených kontrolek je jasné, že je lepší přepnout do módu "Game over" Smile

Jestli i toto zní zmateně, nemám sil už vysvětlovat, klidně to shoď ze stolu a zapomeň Smile


Eivind napsal:Dám se asi na záchrannou misi slečen správných před nesprávnými muži. Zachráním je tím, že je sbalím :-D
Tohle se mi maximálně líbí!! Jdu si to vyrýt klíčema na zeď (nejlépe nad postel) jako životní motto Smile
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Summer girl Empty Re: Summer girl

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Sep 01 2008, 19:52

Vlastnosti slečny Správné vyhovují normálnímu chlapovi se sebeúctou. Problém je však v tom, že někteří se snaží slečny Nevhodné změnit, nebo přehlížejí jejich špatné vlastnosti, či nízký zájem o ně samé. Článek o morálce se snaží říci: "nebuďte jako oni".

Jak napsal hokejista666, začnu si s ženou, která se mi líbí a se kterou mě to baví. Ne abych si udělal další zářez na pažbě svého Derringeru. Já jí nedám kopačky za to, že není Správná, ale za to, že mi nevyhovuje a nemám chuť ve vztahu s ní pokračovat. Přesně to, co ženy běžně dělají.

Není proč cítit lítost, nebo se cítit špatně z jejích slz. There's only one parachute on the plane of love - DocLove. Je pořád pro oba lepší to skončit včas, než se trápit.

S TZ žádná z nich nebyla cvičný cíl - nejde o to, dokazovat něco svému okolí. Jsou jenom ty, se kterými to nevyšlo, a současná, Správná partnerka.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Summer girl Empty Re: Summer girl

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru