SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kytku ano / ne a kolik

4 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Kytku ano / ne a kolik - Stránka 3 Empty Re: Kytku ano / ne a kolik

Příspěvek pro pepicek Mon Feb 25 2008, 14:06

Dik Smile

co myslite - kdyz po nekolikadennim radiovem klidu prijdeme na rande a ja ji hned na uvod sebejiste polibim (myslim opravdovy polibek Razz) Jak to pochopi? Vazne o tom uvazuju, ale jak jsem uz psal - je to teprve 4. rande a mozna je to brzo..

pepicek

Poeet p?íspivku : 53
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 07. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kytku ano / ne a kolik - Stránka 3 Empty 2 pepicek

Příspěvek pro generalissimuss Mon Feb 25 2008, 15:02

Já to tak dělám. Ale má to svá rizika. Musí to být opravdu sebevědomý polibek, pokud možno na rty, výrazný i decentní současně a krátký.

Neměl by se podobat polibku jako kdybyste se neviděli sto let.. :-)

Někdy záměrně líbám na Tvář, jako kdybych byl "jen kamarád" a nechám se dívkou "dobývat", že tomu tak není.

Spíš se mi prokázalo jako lepší políbit (i když třeba s chybami), než nepolíbit vůbec.

Hlavně - zrakový kontakt před a po - a při líbání oči na chvíli zavřít..
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kytku ano / ne a kolik - Stránka 3 Empty Re: Kytku ano / ne a kolik

Příspěvek pro pepicek Mon Feb 25 2008, 15:09

generalissimuss napsal:Já to tak dělám. Ale má to svá rizika. Musí to být opravdu sebevědomý polibek, pokud možno na rty, výrazný i decentní současně a krátký.

Neměl by se podobat polibku jako kdybyste se neviděli sto let.. :-)

Někdy záměrně líbám na Tvář, jako kdybych byl "jen kamarád" a nechám se dívkou "dobývat", že tomu tak není.

Spíš se mi prokázalo jako lepší políbit (i když třeba s chybami), než nepolíbit vůbec.

Hlavně - zrakový kontakt před a po - a při líbání oči na chvíli zavřít..

Jo, jasne. Polibil jsem ji bez zavahani i na zacatku minuleho rande. Pripada mi to prirozeny a ani ona nevypadala nijak prekvapene.. Spis mi slo o to jak intenzivne pig ji polibit.

pepicek

Poeet p?íspivku : 53
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 07. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kytku ano / ne a kolik - Stránka 3 Empty Re: Kytku ano / ne a kolik

Příspěvek pro generalissimuss Mon Feb 25 2008, 16:13

Tak akorát.. :-)
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kytku ano / ne a kolik - Stránka 3 Empty Re: Kytku ano / ne a kolik

Příspěvek pro pepicek Tue Feb 26 2008, 16:08

Jak dlouho bych se ji mel podrizovat co se tyce terminu rande? Someone nekdy drive naznacil, ze neni dobry ji davat ultimata (obecne), tak ted premyslim, jestli je na case dat ji najevo ze se nehodlam neustale podrizovat co se dne a casu setkani tyce.. 5 rande je asi porad "malo" na to zacit vystrkovat rohy ze jo..

pepicek

Poeet p?íspivku : 53
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 07. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kytku ano / ne a kolik - Stránka 3 Empty Re: Kytku ano / ne a kolik

Příspěvek pro SomeoneCZ Tue Feb 26 2008, 17:38

Ultimáta nebrat Very Happy

Když se nechceš podřídit, řekni "bohužel, ale nevychází mi to" a doplň vlastní protinávrh. Jenom Tě raději výslovně varuji, abys jí netrestal za to, že se snaží přijít s konkrétním protinávrhem, nebo s vlastním návrhem. Výhodné je vypozorovat, kdy jí to tak vychází a "náhodou" se trefit.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Kytku ano / ne a kolik - Stránka 3 Empty Re: Kytku ano / ne a kolik

Příspěvek pro pepicek Thu Feb 28 2008, 12:43

update: mam silenou rymu a rande se blizi (zulu: 48 hodin) takze co ted? Zrejme se do te doby neuzdravim, takze jsem Slecne vcera sdelil, ze mam silenou rymu. Nechci ji na rande nakazit, protoze ma ted pred sebou mat.ples, na druhou stranu bych ji rad videl, ale neumim odhadnout jestli budu za 2 dny 100% fit. Mam cekat do posledni chvile a pak se rozhodnout?

kdyz se neco muze po**** tak se to po.... No

dik

pepicek

Poeet p?íspivku : 53
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 07. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kytku ano / ne a kolik - Stránka 3 Empty Re: Kytku ano / ne a kolik

Příspěvek pro generalissimuss Thu Feb 28 2008, 13:03

Tak to máme přesně obráceně. Já se z nemoci vyzdravuji a zítra jedu na konfrontační rande, na které se těším.

Tvá nemoc je výborný test na dotyčnou a nahrávka pro Tebe. Proč?

Vždycky když jsem onemocněl, pozoroval jsem, jak na to zareaguje ta dotyčná, se kterou jsem něco měl. Pokud sama od sebe přišla, nakoupila mi, něco malého uvařila a hned potom odešla - o té jsem si řekl: "Tak to je ta pravá".

Měl jsem celkem 4-letý vztah s takovou, o které jsem si myslel, že je to tak na měsíc, maximálně na dva. Moc hezká, ale chovala se ke mě jako milenka-kamarádka. Omarodil jsem a ona se zachovala viz výše. Nakoupila čaje, uvařila, seřvala mě, že neležím a odešla :-)

Pak se mi za týden ozvala sama a dále se chovala jako před tím. Ovšem událost ve mě zanechala takový dojem, že jsme spolu začali bydlet. Vynikající partnerka - kudy jsem chodil, tudy jsem jí chválil.

Takže. Užij si marodění, na odvolání trvej a i kdyby se Ti udělalo líp, považuj schůzku/ples za zrušenou záležitost. Nech dotyčnou projevit se - její reakce něco o ní určitě vyzradí.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kytku ano / ne a kolik - Stránka 3 Empty Re: Kytku ano / ne a kolik

Příspěvek pro pepicek Thu Feb 28 2008, 13:33

presne takhle uvazuju. Bojim se vysledku Very Happy dik. Melo to byt nase 4. rande (navic mam narozky) treba me to probudi a prestanu si malovat neco co ve skutecnosti neni.. jojo

pepicek

Poeet p?íspivku : 53
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 07. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kytku ano / ne a kolik - Stránka 3 Empty Re: Kytku ano / ne a kolik

Příspěvek pro generalissimuss Thu Feb 28 2008, 13:56

Také jsem byl na plesu kvůli jedné dotyčné a to v marodném stavu - 38 stupňů horečka. Jak mě bylo blbě.. :-( Ale myslel jsem si, jak je to strááášně důležité..

Nedopadlo to nikterak katastroficky, ale nepomohlo to vůbec ničemu..

Je jasné, že když zůstaneš doma - dáváš jí najevo, že se z ní prostě nezblázníš a nebudeš se přemáhat. Kdyby byla ona nemocná - jak by se asi zachovala ona a co bys pravděpodobně udělal Ty?

Na zkrácení chvíle si můžeš přečíst můj nový článek Tantra - sexuální extáze, nebo duchovní cesta? (1). Někdy později můžeš Tvé vyvolené navrhnout, že byste v rámci nadcházejícího rande mohli něco z toho zkusit Very Happy
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kytku ano / ne a kolik - Stránka 3 Empty Re: Kytku ano / ne a kolik

Příspěvek pro pepicek Thu Feb 28 2008, 14:35

generalissimuss napsal:Také jsem byl na plesu kvůli jedné dotyčné a to v marodném stavu - 38 stupňů horečka. Jak mě bylo blbě.. :-( Ale myslel jsem si, jak je to strááášně důležité..

Nedopadlo to nikterak katastroficky, ale nepomohlo to vůbec ničemu..

Je jasné, že když zůstaneš doma - dáváš jí najevo, že se z ní prostě nezblázníš a nebudeš se přemáhat. Kdyby byla ona nemocná - jak by se asi zachovala ona a co bys pravděpodobně udělal Ty?

Na zkrácení chvíle si můžeš přečíst můj nový článek Tantra - sexuální extáze, nebo duchovní cesta? (1). Někdy později můžeš Tvé vyvolené navrhnout, že byste v rámci nadcházejícího rande mohli něco z toho zkusit Very Happy

beru.. az uvidim, ze to jde cele do kytek, navrhnu to.

postup tedy bude takovy, ze ji nebudu uz kontaktovat a az mi napise jestli se tedy sejdeme nebo ne, reknu ji, ze "nesejdeme, protoze je mi porad mizerne a nerad bych ji nakazil" nebo jak to zduvodnit?

pepicek

Poeet p?íspivku : 53
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 07. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kytku ano / ne a kolik - Stránka 3 Empty Re: Kytku ano / ne a kolik

Příspěvek pro SomeoneCZ Thu Feb 28 2008, 14:45

Rýma je poznat na hlase, kór jestli je šílená. Co by ještě měla chtít za zdůvodnění? pale

Přesně, jak napsal generalissimuss - uvidíš, co je zač. Úspěch dlouhodobého vztahu je dán i tím, že ztrácíš co nejméně času s nevhodnými kandidátkami.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Kytku ano / ne a kolik - Stránka 3 Empty Re: Kytku ano / ne a kolik

Příspěvek pro pepicek Fri Feb 29 2008, 01:49

Mam trochu divnej pocit - uz asi 3 dny mi nenapsala sms ani mail ani me nijak jinak nekontaktovala. Predtim psala denne maily a posilala 1-2 sms. Tim, ze jsem ted nemocnej a porad se valim v posteli s chripkou me to nuti neustale situaci rozebirat.. Nevim totiz co vedlo k tomu nahlemu radiovemu klidu.. Jedine co me napadlo je, ze jsem ji asi pred temi 4 dny napsal pres icq ze si s ni po icq psat nechci, ze ji radeji zavolam.. pak jsme spolu mluvili po tel asi 15 minut a vypadala spokojene.. nevim nevim Sad

pepicek

Poeet p?íspivku : 53
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 07. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kytku ano / ne a kolik - Stránka 3 Empty Re: Kytku ano / ne a kolik

Příspěvek pro SomeoneCZ Fri Feb 29 2008, 17:26

Než si s ní psát, nebo telefonovat, radši s ní půjdeš na rande. Takhle jsi jí řekl, že zavoláš - což není zrovna nejlepší nápad, vykecávat se po telefonu.

Rádiový klid je proto, že jsi ji namíchl s ICQ vs. telefon. Já bych to na Tvém místě vydržel, než bych ji mohl pozvat na rande. Tím dosáhneš původního cíle.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Kytku ano / ne a kolik - Stránka 3 Empty Re: Kytku ano / ne a kolik

Příspěvek pro pepicek Fri Feb 29 2008, 17:36

eye-eye!

pepicek

Poeet p?íspivku : 53
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 07. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kytku ano / ne a kolik - Stránka 3 Empty Re: Kytku ano / ne a kolik

Příspěvek pro pepicek Fri Feb 29 2008, 21:33

SomeoneCZ napsal:Než si s ní psát, nebo telefonovat, radši s ní půjdeš na rande. Takhle jsi jí řekl, že zavoláš - což není zrovna nejlepší nápad, vykecávat se po telefonu.

Rádiový klid je proto, že jsi ji namíchl s ICQ vs. telefon. Já bych to na Tvém místě vydržel, než bych ji mohl pozvat na rande. Tím dosáhneš původního cíle.

jaka je sance, ze si moji 100% odmlku po dobu dalsich 7 dni nevylozi tak, ze me prestala zajimat? Vim temer jiste, ze behem dalsich 7 dni se se mnou nesejde, protoze je prilis zaneprazdnena. Takze nejdriv v nedeli. Mam se tedy ozvat 8. den? Rolling Eyes too complicated for my little brain

pepicek

Poeet p?íspivku : 53
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 07. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kytku ano / ne a kolik - Stránka 3 Empty Re: Kytku ano / ne a kolik

Příspěvek pro SomeoneCZ Mon Mar 03 2008, 13:32

Vzhledem k specifickým detailům viz pm.
SomeoneCZ
SomeoneCZ
Admin

Poeet p?íspivku : 780
Location : https://someonecz.forumczech.com/
Reputation : 7
Points : 371
Registration date : 21. 01. 08

http://someonecz.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Kytku ano / ne a kolik - Stránka 3 Empty Re: Kytku ano / ne a kolik

Příspěvek pro pepicek Thu Mar 06 2008, 17:49

vypada to, ze taktiku radioveho klidu take adoptovala.. Uz jsou to 4 dny od posledniho kontaktu (e-mail). Asi jsem nejak otupel, ale uz ani nemam potrebu ji psat Smile Jsem zvedav jestli se vubec sama ozve..

pepicek

Poeet p?íspivku : 53
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 07. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kytku ano / ne a kolik - Stránka 3 Empty Re: Kytku ano / ne a kolik

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru