SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pár postřehů k Internetovým seznamkám

2 posters

Goto down

Pár postřehů k Internetovým seznamkám Empty Pár postřehů k Internetovým seznamkám

Příspěvek pro hokejista666 Thu Jul 17 2008, 12:02

Pár postřehů k Internetovým seznamkám SeznamkyV tomhle příspěvku bych rád popsal své zkušenosti s Internetovými seznamkami a prezentoval postřehy, jak na to Wink. Určitě se nejedná o jediný možný přístup, takže doplnění či komentáře jsou vítány.

První zásada je buďte originální, já jsem své profily na rande, libimseti a ukazse, které jsem zkoušel, vyplnil trojjazyčně, prostě mi to v daný okamžik po láhvi, ok tak možná dvou Laughing , vína přišlo jako dobrý nápad. Minimálně to odfiltrovalo úplně tupé slečny a v několika případech to i vzbudilo značnou zvědavost. Nemá cenu tyhle profily vyplňovat podle pravdy jak telefonní seznam, s jedinou výjimkou a to když hledáte nějakou zlatokopku a chcete se pochlubit svým pozemskými statky Very Happy . Další zásada u těchto seznamek je psát tomu, kdo je online. Jednou jsem viděl schránku půvabné kamarádky, měla tam za den 300 zpráv, pak je jedno co tam napíšete, protože to nejspíš stejně nikdo nebude číst. Když píšete tomu kdo je online, máte šanci, že si váš vzkaz přečte, nezapadne totiž nikam dospod.

Co do takového vzkazu psát? Zase, buďte originální, prohlédněte si profil a na něco v něm navažte. Já jsem třeba slečně, která měla na půlce fotek pejska napsal v tom smyslu, jakože píšu pejskovi Laughing. Vždycky se dá něco najít, fakt nemá cenu psát něco suchýho, co jí ten den napsalo už 150 lidí před vámi. Nechci nabádat k alkoholismu, ale já jsem rád psával po návratu z nějaké pařby, člověk má takovou lehčí ruku a moc se netrápí s tím co píše Very Happy Nebál bych se ani připojit se víckrát denně, protože pokud chcete psát tomu kdo je online, tak to jinak neuděláte.

Co dál, já jsem si vyměnil vždycky tak dva vzkazy a pak jsem navrhl schůzku, pokud si dotyčná chtěla dál psát s tím, že schůzka později, končil jsem komunikaci, nehledám přeci pen-frienda Wink

Fotky jsou důležitou součástí téhle hry. Jednak je dobré vědět jak se podívat na fotky, které vám přijdou a jednak jaké publikovat fotky vlastní. Fotky na profilech či došlé mailem vždy prohlížejte všechny. Je pozoruhodné, když projdete u jednoho profilu více fotek jak se na jednotlivých uživatelka liší. Obvyklou pastí bývá první fotka, která je od profesionálního fotografa a tak až na té další zjistíte, že štíhlá slečna z první fotky má na druhé fotce docela slušný pivní mozol Smile Takže nebýt líný a projít radši víc fotek než míň. Další co mě fascinuje jsou fotky z různých úhlů, které mají zakrýt nějaké nedostatky, či fotky víceméně focené ve tmě atd.. Tohle je ale docela fajn, protože stále ještě máte šanci odhadnout, v čem je problém a co dotyčná skrývá, mnohem záludnější strategií některých žen okolo 30 let je, že publikují fotky z doby, kdy jim bylo 20, což nepoznáte. Případně je fotka profesionálně upravená ve photoshopu, což se taky moc poznat nedá … . Tak tolik varování na co koukat. Co se týče vlastních fotek, mě se docela osvědčilo tam dát pár běžných fotek a k tomu jednu kde dělám sport, takže se nechte někde vyfotit, jak hrajete golf, tenis a nebo třeba hokej Wink

Co se týče seznamování třeba přes seznamku na seznamu či seznamku.cz, pak tam jsem k tomu přikročil opačně a podal jsem si inzerát. Bez fotky, bez jakýchkoliv údajů o mě. Nadiktoval jsem si co chci a počkal jsem co z toho vypadne. Ze seznamu vypadlo cca. 9 slečen, ze seznamky.cz o něco míň, asi 7. Byl jsem velmi mile překvapen těmi ze seznamu, nebyly to žádné notorické daterky či hloupé obludy, ale holky, který nechtěly jít s kůží na trh, ale přesto se chtěly seznámit. Vždycky jsem postupoval tak, že jsem dotyčné odpověděl na první mail, když napsala další navrhl jsme výměnu fotek. Poté kdy mi fotky přišly a slečna se mi líbila, tak jsem odeslal svoje spolu s návrhem na schůzku. Posílal jsem cca. 3 fotky z nichž jedna byla opět sportovní, neb ženy mají rády, když jen nesedíme s lahváčem u televize Wink Efektivita vynikající, neuspěl jsem pouze u prsaté černovlásky, což jsem nějak tak očekával, řekl bych jako obvykle jsem neuspěl u prsaté černovlásky Laughing Takže výsledek z 9 odpovědí jsem udělal 8 rande. U seznamu je vhodné odhadnout, kdy schvalují inzeráty k uveřejnění a vložit inzerát před schvalováním na poslední chvíli, protože se jinak utopí v záplavě. I tak je životnost krátká, prakticky jen do dalšího schvalování, tedy cca. 24 – 48 hodin, pak se inzerát ocitá v říši zapomnění …. . Seznamka byla o něco horší, slečny se mi tolik nelíbily, takže jsem některým odepsal, že za zaslání jejich fotografií děkuji, ale že nejsou můj typ, s některými jsem se sešel.

Poslední zásada, pište krátce, vtipně, nikdo není zvědavý na 2 stránkové romány Wink a nesoustřeďte se na jeden cíl, to je ztráta času, já jsem s tímhle systémem měl na rande a libimseti efektivitu cca. 50%, tedy 50% odpovědělo na můj vzkaz z nichž řekněme s 80 % jsem se sešel. Nic od toho nečekejte, nic si od toho neslibujte, protože přes net nepoznáte prakticky nic, ale pokud k tomu přistoupíte jako k tréninku na Day 2, tak to podle mě není špatné, poznáte spoustu žen, popovídáte si s nima a třeba jako bonus najdete nějakou, která vás bude bavit.

A poslední věc, nevěnujte tomu moc času, jen když sedíte u počítače a děláte něco jiného občas napište nějaký vzkaz, ale vždycky doporučuju dát přednost večeru se skutečnými lidmi než s netem Exclamation

Good luck.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Pár postřehů k Internetovým seznamkám Empty Re: Pár postřehů k Internetovým seznamkám

Příspěvek pro Lvíče Sat Jul 18 2009, 21:52

hokejista666 napsal:Pár postřehů k Internetovým seznamkám SeznamkyEfektivita vynikající, neuspěl jsem pouze u prsaté černovlásky, což jsem nějak tak očekával, řekl bych jako obvykle jsem neuspěl u prsaté černovlásky :lol:

Hmmm, tímto vyhlašuju pátrání po muži, který má úspěchy u prsatých černovlásek. Já se v tomhle totiž opravdu poznal a to celý život, notoricky :)

Lvíče

Poeet p?íspivku : 94
Reputation : 4
Points : 52
Registration date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru